Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sağol canım evet canakkale bursa yaptım bu gün eve geldm çok yoruldum ama bi bakayım dedim canım malesef benim adet beş gün geciklmeli geldi çok moralim bozuldu
cnm hoşgeldın.boşver ya sıkma canını sağlık olsun napalım.ins öbur ay kalırsın.
Bugün adet oldum kızlar bendede bu ay bir ümit vardı demek boşmuş.
kuzen geçmşmiydi kı senın adet ben bilmiyodum.olsun kuzum ya alıstık artık ama tabı ınsan ne kadar alıştım desede her ay umutlanıyor.sıkma canını kuzen.
merhaba ebrar ben yaklaşık tam 8 yıldır istiyorum ama olmuyor demekki yaradanım layık görmüyor,hepiniz gibi bende bir çok badirelerle uğraşıyorum yüreğimde ne fırtınalar kopuyor,sizleri okurken en iyi ben anlıyorum.Ama hak tealaya sığınıyorum her zaman için,beterin beteri var diyorum.Yaklaşık 4 sene evvel bir gebeliğim oldu 3 aylıktı amam ben 10 gün yaşayabildim bu mutluluğu çok değil,çünkü polıkıstikover sentromunu taşıyorum.Sizlerle burada yazışızmak biraz olsun beni rahatlatıyor ve o zamandan bu yana kaybetmiş olduğum bebeğimi arıyorum.Birçok karamsar olan arkadaşlara buradan da seslenmek istiyorum herşeyden önce sağlık biz sağ olalım yeter ki,Allahım isteyince gerisini bize verecektir.Sabır ve mücadeleyi herikisinide yüreğimizde taşımalıyız,ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUN .
cnm hosgeldın aramıza...bende polikistikoverliyim 6,5yıldr olmuyor..sıkma canını.onlar bizim alnımıza yazıldıysa vakti saatı gelecek muhakkak...RABBİM iyisını bilir.ins olur yakında.
Derinim eşin burdur'a gidiyor demk,Rabbim hayırla gidp gelmesni nasip etsn cnm
Boncugum pztsi aşılaman yapılacakmış,inş güzel hbrler alırız senden yumoş boll elbet biri tutar pozitif ol sıkma kendini tamam mı...
Ranacım sende acile gtmişsnn aman cnm dikkat et kendine inş zamanında sağlıcakla gelir minnaakk...
Eboşum senle konustk zatii tekrar çok tşk ederm:)
Banusum adet olmussun cnm inş son adetn olur cnm inşşş,ahaaandaa ezanda okunuyor okunan ezanın yüzü suyu hürmetine inşşş bi 9ay adet olma hiçbiriniz olmayn 9ayy inşşaaaaalllaaaahhh...
Berrincm sende gecikmeli olmussun :KK43:Tedavi falan var mı sende cnm yumş takibi falan..
Sevcanım sana da Allah kolaylık vern cnm yaa,ikiz zorr tabii
Kardeloşş sen ne ediyonn gııı oğuşş nasıl?
Selinam sen nasılsn cnm?
Pelin gelmiyo galiba göremedm...
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edn çok çok tşk ederm tekrar:KK16:

evet cnm benım gidiyor hyrlsyla ıns...sende sagol ettigin dualar için kuzum..

iyi geceler ebroşum dişin agrıyomuş geçmiş olsun allah şifa versin inşşş
derinim kocişin askere gidiyomuş hayırlısı ile saglıkla gider tezkeresini alır gelir canım
boncugum aşılama yapıyomuşsun inş bebişin göbüşüne konar canım
banucum adet olmuşsun hakkında hayırlısı oldugun son adet olsun inşş.
hepinizi öpüyorum kızlar

Çok sağol cnm sende oğluşlarını sağlıkla kucagına alırsn inşaallahh seninde az kaldıı...

amin cnm evet başı sen çek de rana ile arkandan geliriz :KK66:))

boncuk asilama yaptiriyomussun hayirli olsun sonu pozitif olsun canim

sevcanin taktiyi ne kiz merak ettim banada diyinnnnn bende uygulayim
cnm ikizler iiçin diyorsan taktik fılan değil rananın yazısını mı okudun :===))))
ya biz onla cok konusurduk hamıle kalmadan ve ılk kaldıgım zamnalar ikiz hissedıyorum fılan dıyordum uzerınde konusa konusa ikiz oldu demek ıstemış =)))

beni uyku tutmadı ...eşcaazımla oturuyoruz.bakayım dedim şansıma biri olur diye ama yok :KK43:(( herkese tatlı uykular uykucu güzeller :)))))))

cnm ikizler iiçin diyorsan taktik fılan değil rananın yazısını mı okudun :===))))
ya biz onla cok konusurduk hamıle kalmadan ve ılk kaldıgım zamnalar ikiz hissedıyorum fılan dıyordum uzerınde konusa konusa ikiz oldu demek ıstemış =)))

beni uyku tutmadı ...eşcaazımla oturuyoruz.bakayım dedim şansıma biri olur diye ama yok :KK43:(( herkese tatlı uykular uykucu güzeller :)))))))

ben burdayımmmmm minik sarışın kızan:KK66:bizde uyumadık ks:):KK14:

merhaba ebrar ben yaklaşık tam 8 yıldır istiyorum ama olmuyor demekki yaradanım layık görmüyor,hepiniz gibi bende bir çok badirelerle uğraşıyorum yüreğimde ne fırtınalar kopuyor,sizleri okurken en iyi ben anlıyorum.Ama hak tealaya sığınıyorum her zaman için,beterin beteri var diyorum.Yaklaşık 4 sene evvel bir gebeliğim oldu 3 aylıktı amam ben 10 gün yaşayabildim bu mutluluğu çok değil,çünkü polıkıstikover sentromunu taşıyorum.Sizlerle burada yazışızmak biraz olsun beni rahatlatıyor ve o zamandan bu yana kaybetmiş olduğum bebeğimi arıyorum.Birçok karamsar olan arkadaşlara buradan da seslenmek istiyorum herşeyden önce sağlık biz sağ olalım yeter ki,Allahım isteyince gerisini bize verecektir.Sabır ve mücadeleyi herikisinide yüreğimizde taşımalıyız,ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUN .
canım seninde baya zaman olmuş ALLAH sabırlar versin hiç kolay değil bende 11 yıldır bekliyorum nasip değilmiş demek napalım .benimde 3 kaybım var .sanada çok geçmiş olsun RABBİM yerini doldursun tez vakitte inşallah .zor günler geçirdik hepimiz ama imtihan işte inşallah bundan sonrası kolay olur .herşey gönlünce olsun inşallah müjdeli haberi verirsin enkısa zamanda .buarada kaç yaşındasın canım
cnm eşinin gideceği yerde belli olmuş RABBİM hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin sanada bol bol sabır ve güç wersin...ağlama dicem ama biliyorum ki çok zor ...sayılı gün çabuk geçiyor bunuda unutma...yeterrki sağlıkla gidip gelsin....

çok saol ablacım şu son zamanlarımda pek iyi olmadı ama yapcak bişi yok malesef zor olsada çekiyorum...yeterki bebeğim iyi olsun...

ayyy çok güzel olur düşünsene 5 tane minnak ciyak ciyak :KK1::KK1::KK1:
inş bizim taktik sende de tutar sen içini ferah tut olmayacak hiç bi durum yok yeterki RABBİM isteyip wersin....

cnm moralini bozma hayırlı wakitte nasip etsin inş ALLAHIM...herşeyin hayırlısı oluyor ...inş yumurta takibinde güzel sonuçlanıp bebişin gelir...

banucum kırmızılar gelmiş hayırlısı olsun inş en kısa sürede bu umutsuzluklar yerini güzel müjdeli habere bırakır moralini bozma lütfen...

AMİNNNN,,,
kuzum wallahi çok zor bu halde acillerde sürünmek ...birde yapacak bişi yok sadece bi nst'ye bağlanıp beklemek iyce zor oluyor inş bidaha gelmez sancı....

AMİNNNNNNNNNN,,,
ANATOLİA cnm inş sağlıkla kawuşursun bebeğine ....

EBRAR ABLACIM,,,
dualardan banada wersen artık burdayım takibini yapabiliyorum ...aklında olsun istedim...
hepinizi öpüyorum kızlarrrrr
bugün çok şükür daha iyiyim...
evet canım bebiş iyi olsunda napalım analık kolay değil bugünleri unutucaksın inşallah allahım şifa versin .özelden yazdım kuzum çok saol şimdiden .buarada daha iyisndir inşallah
Kızlarrrr Allah hepinizden razı olsun
Ağzınıza,yüreğinize,emeğinize sağlık,çok çok çooookk tşk ederm hepinize
Rabbim inş tez zamanda hepinize yaşatsın bu duyguyu,hayırlı sağlıklı akıllı evlatlar nasip etsn inşaallh
Allah hepinizden razı olsunnn
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
nedemek kuzum cümlemizden mevlam razı olsun herşey yolundaymış şükürler olsun .dün konuştuk zaten gerçi ben pek konuşamadım ortam müsayit değildide :))
aminnnnn aminnnnnn
dua saati burda olamadım ama hep aklımdaydı,ben de amin dedim
rabbim tutişe kolay ve sağlıklı doğum nasib etsin

hadi yaaaa,bi kere bugün 7.30 dan beri ayaktayım ben
hıh yapcam ama burda o smıle yok malesef

aaaaamiiiinnnnnnnnnn
rabbim seni de bi an önce bebeğine kavuştursun inşallah

amin tutişim aminnnnnnnnn
he he demek dün erken kalktın neyse canım eski uyuduğun günleri unuttum ben :)))olsun yaa uyuda kuzu büyüsün nevar sanki
dualarına amin diyorum canım
aynen bende öle canım ilaç biras etkiledi bi sersem oldumm
berrincim şifa olsun ilaçlar canım inşallah bebişin gelmesine vesile olsun .öpüyorum seni
iyi geceler ebroşum dişin agrıyomuş geçmiş olsun allah şifa versin inşşş
derinim kocişin askere gidiyomuş hayırlısı ile saglıkla gider tezkeresini alır gelir canım
boncugum aşılama yapıyomuşsun inş bebişin göbüşüne konar canım
banucum adet olmuşsun hakkında hayırlısı oldugun son adet olsun inşş.
hepinizi öpüyorum kızlar

cano nasılsın gökcem nasıl teyzesi için öp onu
evet buara dişle uğraşıyorum az kaldı kurtulcam inşallah :)))

hepinize güzel birhaftasonu hanımlar bugün ilk ben yaptım açılışı selinam nerdesin kzum ???
derinim dün gece gelmedin yaa çok geç geldin sanırım karşılaşamadık gerçi bende evde değildim geç girdim kimse olmayınca çıktım .iyisin dimi canım .
boncuğum sen nasılsın kuzum heyecan dorukta dimi :))hayırlısı olsun inşallah sıkı sıkı tutuncak bebeişler
hepinizi öpüyorum hanımlar bugün kardeşim gidicek annemlere gidicem gece girerim nasipse ..

kuzen geçmşmiydi kı senın adet ben bilmiyodum.olsun kuzum ya alıstık artık ama tabı ınsan ne kadar alıştım desede her ay umutlanıyor.sıkma canını kuzen.

cnm hosgeldın aramıza...bende polikistikoverliyim 6,5yıldr olmuyor..sıkma canını.onlar bizim alnımıza yazıldıysa vakti saatı gelecek muhakkak...RABBİM iyisını bilir.ins olur yakında.

hoşbulduk canımm insallah ama üzüldüm yaa gecikince umutlanıyo insan

canım seninde baya zaman olmuş ALLAH sabırlar versin hiç kolay değil bende 11 yıldır bekliyorum nasip değilmiş demek napalım .benimde 3 kaybım var .sanada çok geçmiş olsun RABBİM yerini doldursun tez vakitte inşallah .zor günler geçirdik hepimiz ama imtihan işte inşallah bundan sonrası kolay olur .herşey gönlünce olsun inşallah müjdeli haberi verirsin enkısa zamanda .buarada kaç yaşındasın canım

evet canım bebiş iyi olsunda napalım analık kolay değil bugünleri unutucaksın inşallah allahım şifa versin .özelden yazdım kuzum çok saol şimdiden .buarada daha iyisndir inşallah

nedemek kuzum cümlemizden mevlam razı olsun herşey yolundaymış şükürler olsun .dün konuştuk zaten gerçi ben pek konuşamadım ortam müsayit değildide :))

he he demek dün erken kalktın neyse canım eski uyuduğun günleri unuttum ben :)))olsun yaa uyuda kuzu büyüsün nevar sanki

berrincim şifa olsun ilaçlar canım inşallah bebişin gelmesine vesile olsun .öpüyorum seni

hepinize güzel birhaftasonu hanımlar bugün ilk ben yaptım açılışı selinam nerdesin kzum ???
derinim dün gece gelmedin yaa çok geç geldin sanırım karşılaşamadık gerçi bende evde değildim geç girdim kimse olmayınca çıktım .iyisin dimi canım .
boncuğum sen nasılsın kuzum heyecan dorukta dimi :))hayırlısı olsun inşallah sıkı sıkı tutuncak bebeişler
hepinizi öpüyorum hanımlar bugün kardeşim gidicek annemlere gidicem gece girerim nasipse ..

aminn canım insallah bekliyoz bakalımm ne olacak :)

cano demek annene gtcen ıyı oturmalar canım..bende napim baya bı canım sıkkın...ama ıyı olcam ıns...dun gıremedım daha dogrusu tam yatmaya gttk kocişin benım telle oyun oynayası tuttu:)zorla alırdım ama kıyamadım:KK43:bızde bu aksam annemlerdeyız braz stres atarım ıns.basım agrıyor,evdekı sıgara kokusndan midem ve bronslarım cok fena kac gundur.sabah kahvaltı bile etmedım canım hicbşy istemıyo.neyse byle işte canom.

cano demek annene gtcen ıyı oturmalar canım..bende napim baya bı canım sıkkın...ama ıyı olcam ıns...dun gıremedım daha dogrusu tam yatmaya gttk kocişin benım telle oyun oynayası tuttu:)zorla alırdım ama kıyamadım:KK43:bızde bu aksam annemlerdeyız braz stres atarım ıns.basım agrıyor,evdekı sıgara kokusndan midem ve bronslarım cok fena kac gundur.sabah kahvaltı bile etmedım canım hicbşy istemıyo.neyse byle işte canom.

inş. iyi ol canım neden sıkkınsı ki?bozma moralini annen iyi gelir bak görürsünn.evde sigara mı içiliyo canım çok zor valla iştahın olmaz tabi ben hemen tıkanıyorum sigara kokusundan allahtan bizde sigara kullanan yok

Berrıncım ıyım ya napim.kocişi askere giden biri naslsa öyleyim:KK66:evet malesef evde balkonları da yok icerde icip havalandryolar ama kar etmıyo malesefkı:KK43:inanırmsn sabah beri az önce yedım.o da suan kocişle dısardayız evde yemedm hem kafam kzdı hem midem kötydu dısarı cıkınca ddm bi pogça yiyim.

selamum aleykum arkadaslar:KK3::KK3:
hepiniz iyisiniz insallah?uzun süre oldu görusmeyeli,gerek kursumun verdigi yogunluk, gereksede biraz uzak kalma isteginden dolayi onlein olmadim forumda.insallah bundan sonra vaktim el verdigi ölcude görusuruz..gecmise cok fazla göz atamadim,son sayfalara baktigim kadari ile yazmaya calisacagim..
derimcim esin askere gidiyormus allah kavustursun canim,rabbim sag salim gidip gelmek nasip etsin.
kayra dogum yapmis rabbim anali babali buyutmek nasip etsin bebegini.
ebrarim disin agriyormus,neyseki cekilecekmis cok gecmis olsun canim.
boncugum asilama yaptiriyormus insallah rabbim yuzunu guldursun canim..
unutuklarim illaki vardir,kusura bakmayin kizlar.simdilik bende bende bu kadar,görusmek dilegi ile:KK19:

selam kızlar...garipcim h.g canım...sendemi uzak kalmak istemiştin:)moda oldu topictee hehe:)iyi geldimi barim?iyisin inş canım sagol bu arada bakalım inş sag salim yapıp gelcek kocişim off offf:KK5:
kızlar gecikmiş de olsa BİRSENİN SELAMINI İLETEYİM...dün dua vakti aramıştı ben unuttum acele yazdıgım için..emrecik hastanedeymiş hala:KK43:anatolişin duasına amin demek için aramış sagolsun...

Berrıncım ıyım ya napim.kocişi askere giden biri naslsa öyleyim:KK66:evet malesef evde balkonları da yok icerde icip havalandryolar ama kar etmıyo malesefkı:KK43:inanırmsn sabah beri az önce yedım.o da suan kocişle dısardayız evde yemedm hem kafam kzdı hem midem kötydu dısarı cıkınca ddm bi pogça yiyim.

afiyet olsun canımm streslisin ya bide ondanda iştahın yok tabi. bozma moralini canım rabbim yardımcın olsun inş. su gibi gecip gelir eşin.ayrı kalmak zor ama olsun hayırlısıyla gidip gelsinde .bu süre içinde nerede kalacan canım kayınvaliden demi .

Kızlar tüm iyi dilekleriniz için sağolun ben alıştım zaten canlar:KK43:
Dünden beri dedemle koşturuyoruz dün hastalanmış eczanede akşamda gece gene fena oldu götürdük Allahtan kalple ilgili değilmiş sol tarafında sırtını göğsünü resmen zona sarmış ondanmış ağrısı bizde farketmedik kendide görmüyor zaten dr soyunca farketti çok şükür bugün daha iyiymiş.

Dünden beri dedemle koşturuyoruz dün hastalanmış eczanede akşamda gece gene fena oldu götürdük Allahtan kalple ilgili değilmiş sol tarafında sırtını göğsünü resmen zona sarmış ondanmış ağrısı bizde farketmedik kendide görmüyor zaten dr soyunca farketti çok şükür bugün daha iyiymiş.

canım çok gecmiş olsun dedene rabbim şifa versinn .öle deme canım ya rabbim insallah bi kapı acar bizede

ben burdayımmmmm minik sarışın kızan:KK66:bizde uyumadık ks:):KK14:
ay yavrum ya 5 dak sabredıp bekleseymısım karsılasackamısız yaa kapattım ben de kımse yok dıyee cagrı yapsaydın keşkeeeeeeeeeeeeee :KK43:
cnm ya gecmıs olsun allah şifalar versin dedeciğine...

canım çok gecmiş olsun dedene rabbim şifa versinn .öle deme canım ya rabbim insallah bi kapı acar bizede
selam cnm altta gordum senı cıkmadıysan eger

Merhaba kızlar Allah tüm dileklerimizi kabul etsin inşallah bizlere hayırlı evlatlar hamlelere sağlıklı doğumlar diliyorum.benim sizlere sorum var?ilk ad günüm 24 aralık sonraki 22ocak bitiş ,27 ocak iki aydır adet bitim tarihinden itwibaren deniyoruz,ben 7 şubat ve 8 şubat tarihlerinde damla damla pembe renkli lekelenme oldu 9 şubat sabahı itibariyle bugün de dahil ped köymak zorunda kaldım adet kanamasi gibi ama daha açık renkli çok yoğun değil..kasiklarimda sancilanma hissediyorum arada midem kazınıyor nedir bu yerleşme kanaması mi yoksa adetime 15 gün kala adet mi oldum.2. Denememiz beklemek çok zormus...Allah cumlemizin yardımcısı olsun.cevabinizi bekliyorum...görüşmek üzere....

arkadasim mutlaka bi dr git ihmal etme az leke olsaydi yumurtlama kanamasi diycektim ama ped koyuyomussun mutlaka sr git canim

derin esin askere gidiyomus atlamisim kusua bakma son sayfayi okuyunca boyle oluyo

ALLAHIM kavustursun asker yolu beklemek zordur ama sayili zamn canim cabuk gecer INSALLAH

sevcan merhaba canm
boncuk yazmis sana senin taktiyi uyguluycam diye o dikkatimi cekti ondan soriyim dedim

seninde az kalmis dogumuna ALLAH bi avazda kurtarsin bizleride unutma olurmu duanda

X