Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

boncuğum hadi hayırlısı dualarımız seninle.pazartesi bebişler tutunsun 14 gün sonrasıda annesi bize müjde vermeye gelsinn.amiiinnn.rabbim bu mübarek cuma günü dualarımızı kabul etsin inşallah.öptm canım.

derinim yer belli olmuş eşimin memleketi.küçük güzel bi yer.boncuğumun dediği gibi memur şehri orası sakin sessiz biyer.rabbim hayırlısıyla gidip gelmesini nasip eylesin inşallah.

[b
]inşallah son olur bu adetin.günlerin sapması iyimi kötümü bilemiyorum.iki türlüde umutlandırıyo.bu sefer kesin hamileyim diye düşünüyorsun sonra adet oluyorsun diyolar bebek yerini hazırlıyo yine bi umut başlıyor.nasip rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlarımızı nasib etsin inşallah.[/b]
oyy banum yaa inşallah bir gün o ümitler dolu çıkar yarabbim sen büyüksün bu mübarek cuma günü bütün arkadaşlarıma ve bana katından hayırlı evlatlar nasib eyle aminnn.

Birsenim atladımmı ben seni ya emre nasıl şimdi iyidir inşallah.rabbim şifa versin paşama.öptm çok.

Günaydınn kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını dileklerini kalbinden geçenleri kabul eylesin inşalllah.

Ablam msj atıcam şimdi duayı.öptm.
inş.canımm rabbim umutsuz bırakmasın yoksa ne yapardık bilmiyorum adet oluyoz bi dahaki aya yada üstüne görmemi filan hep bi umut inş.umutlarımız gercek olur

Ranacım sagol canım ins hayrlsyla gider gelir.
Banuş kıbrıs dglmis cnm,sana yazdıktan snra geldı kociş:)
KIZLAR,kocisim Burdur-merkez'e gidiyor ayın 25inde..ay aglıom syledgnden beri. Saka gelıyodu lafta ama kesnlesnce başka oluyomuş.
Ebusum hg kuzum nbr?
cnm eşinin gideceği yerde belli olmuş RABBİM hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin sanada bol bol sabır ve güç wersin...ağlama dicem ama biliyorum ki çok zor ...sayılı gün çabuk geçiyor bunuda unutma...yeterrki sağlıkla gidip gelsin....
Allahım daha iyi etsin canım maşallah oğluşlarına

sevcanım çok saol canım ağzına yüreğine sağlık sorun yok geçmişi okuduğum için görüyorum kuzum
buarada oğleşlara iim arıyomuşsun allah kolaylık versin isim gerçekten önemli umarım içine sinen isimler olur ..

canım bu yazını okuyunca sevinmiştim ama yine kötü olmuşsun üzüldüm allahım şifa versin hayırlısıyla kurtulursun ağrılardan inşallah

dün gece baya gördün yüzümü cano :)))bugecede olabilir eğer istersen :)))

kıyamam emreme ya çok üzüldüm allahım şifa versin ee ankara çok soğuk üşüttü heralde kuzucuk biran önce iyileşir inşallah .

saol kuzum evet dişağrısıyla uğraşıyorum nezamandır sen nasılsın herşey yolunda inşallah

nedemek kuzum mevla herkesden razı olsun inşallah sağlıkla dünyaya gelsin oğluşun canım

tostim dönmüşsün canım seni gördüğüme sevindim buarada çok geçmiş olsun eşine allahım şifa versin taş olayı gerçektende çok zor bilirim eşimdede varda ..
canım sen yoksun diye yazmamıştım dua sana saol düşünceli kardeşim

tostim valla tevafuk olmuş birsoş hastanede olduğundan okuyamamış seninkini ona saydık allah razı olsun canım mevla kabul buyursun

ayyy kıyamam yaa çok üzüldüm ranacım inanki allahım şifa versin dikkat et kendine çabucak iyileşirsin inşallah canım

kuzu telde konuştuk zaten okumana gerek kalmadı saolsun tostim okumuş

maşallah boncuğum yaa çok sevindim canım hadi hayırlı olsun inşallah dualarım seninle bitanem bu haftada duayı sana okuruz inşallah sıkı sıkı tutunur kuzular bak çoğul konuşuyorum haberin olsun :)))

saolasın selinam peloşumdanda allah razı olsun allahım kabul etsin
buarada selinam geçen yaptığın dua kayıtlımı kuzum yoksa geçmiştenmi alıyım ben eğer kayıtlıysa bana mesaj atabilirmisin özelden sana zahmet olmazsa kuzum

hepinize selamlar arkadaşlar bugün kocişim evde azcık kaçamak yaptım :))yarın dua saati buluşmak üzere hepinizi öpüyorum
buarada banuş tahliller yüksek çıkmış hayırlısı olsun canım zaten bildiğimiz şeyler takma kafaya ayrıca özledim seni haberin olsun :KK34:
çok saol ablacım şu son zamanlarımda pek iyi olmadı ama yapcak bişi yok malesef zor olsada çekiyorum...yeterki bebeğim iyi olsun...
ay cnm ilk önce umarım tez vakitte hayırlısıyla biter askerliği eşinin burdur memur şehridir küçük ama güzel ordan dağıtım olur heralde göz açıp kapıyıncaya kadar geçer umarım en büyük asker bizim askerEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
derinim bende heyecanlıyım ama hep içimde ya olmazsa diye birsey var bakalım hayırlısı neolcak:KK52:

kız beşizmi ne denirki :KK53: bende diyorum olucak olucak inşallah belki taktiğiniz tutar bendede :KK52::KK52:

sağol bitanem allah razı olsun buarada yazdığını yeni gördüm msn den ok bitti say sen cnm:KK34:
ayyy çok güzel olur düşünsene 5 tane minnak ciyak ciyak :KK1::KK1::KK1:
inş bizim taktik sende de tutar sen içini ferah tut olmayacak hiç bi durum yok yeterki RABBİM isteyip wersin....
herkese slmlar arkadaslarr bu aksam eve gedim 2 sattir uğrasıyorumm çok yoruldum yatmadan size bakmak istedim ama gecmişi okuyamadım
insallah olumsuz bişi yoktr bu arada ben beşgün gecikmeli adet oldum tam test alacaktım baktım hasta oldum okadar sevinmiştim ki bu sefer tamam dedim kendi kendime ama olmadı işte cok moralim bozuk tam kendimi toparlamıştım böle olduu ilaca basladım şimdi sonra yumurta takibi hepinizi öpüyorum görüşürüzz insallahhhh
cnm moralini bozma hayırlı wakitte nasip etsin inş ALLAHIM...herşeyin hayırlısı oluyor ...inş yumurta takibinde güzel sonuçlanıp bebişin gelir...
Bugün adet oldum kızlar bendede bu ay bir ümit vardı demek boşmuş.
banucum kırmızılar gelmiş hayırlısı olsun inş en kısa sürede bu umutsuzluklar yerini güzel müjdeli habere bırakır moralini bozma lütfen...
cnm fıtık ise benım önerılerımı unut sen :))))
cn

ay sorma cnm bu dedıklerının hepsı akrabalarda var :))) tuğberk harıççç.ama bak senin oğlana aytuğ uyumlu cnmm :KK66:

kocişin ismini de unutmamışsın seni seniiiiii :) cnm çınarı ben de sevıyorum bakalım ay cok zormuş isim olayı heee

selm selınam yav yok ben sımdıden kayınvalıde moduna gırdım benım oğlanlar evlenmöeyecek =)))) ay ben de gelınım ama işte gelin olayın KARSIYIM KENDIKILERIMDE :d :d

AY CNM YA COK GECMIS OLSUN ınşallah bıdaja acıllere düşmezsin.dıkkaty et kendıne bu aralar cok

ey maşallah bayaa olmuş yumoşlar cnmmm hadı ınşallah olumlu haberler alırız senden aminnn...

evet diye diye ikiz oldu he :)))) benım babam da ikiz onun da cok rolü var tabiii

amın ablam allah kabul etsın...

cnm herşeyde bir hayır vardır takma kafana.canını sıkma inşallah olacak

selam abla geçmişteydım ancak yazdım ıyıyız sen nasılsın...
bu arada alttakıler ve tum arkadaşlarıma HAYIRLI CUMALAR diliyorummm
AMİNNNN,,,
kuzum wallahi çok zor bu halde acillerde sürünmek ...birde yapacak bişi yok sadece bi nst'ye bağlanıp beklemek iyce zor oluyor inş bidaha gelmez sancı....
YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM SEN ANATOLİA ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
AMİNNNNNNNNNN,,,
ANATOLİA cnm inş sağlıkla kawuşursun bebeğine ....

EBRAR ABLACIM,,,
dualardan banada wersen artık burdayım takibini yapabiliyorum ...aklında olsun istedim...
hepinizi öpüyorum kızlarrrrr
bugün çok şükür daha iyiyim...

hayırlı cumalar arkadaşlar RABBİM bu güzel vakitlerin hürmetine gönlümüzdekileri nasip etsin inşallah
SELİNAM çok saol canım ellerine sağlık aldım duayı .inşallah birgün sanada yapmak nasip olur kuzum ..
hepiniz iyisinizdir inşallah hanımlar
berrin dönmüşsün hoşgeldin canım ayrıca sıkma canını inşallah enkısa zamanda gelir kuzun .
banuşum sende kırmızıları görmüşsün üzülme kuzen inşallah herşey güzel olucak .
derinim sende ağlama kuzum hayırlısıyla gidip gelicek kocişin canım arkadaşım allahım kavuştursun sizi
Üzülmüyorum canım artık alıştım zaten:KK43:
YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM SEN ANATOLİA ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
Amin inşallah anatolia arkadaşımız hayırlısıyla evladını kucana alsın inşallah.

Kızlarrrr Allah hepinizden razı olsun
Ağzınıza,yüreğinize,emeğinize sağlık,çok çok çooookk tşk ederm hepinize
Rabbim inş tez zamanda hepinize yaşatsın bu duyguyu,hayırlı sağlıklı akıllı evlatlar nasip etsn inşaallh
Allah hepinizden razı olsunnn
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba ebrar ben yaklaşık tam 8 yıldır istiyorum ama olmuyor demekki yaradanım layık görmüyor,hepiniz gibi bende bir çok badirelerle uğraşıyorum yüreğimde ne fırtınalar kopuyor,sizleri okurken en iyi ben anlıyorum.Ama hak tealaya sığınıyorum her zaman için,beterin beteri var diyorum.Yaklaşık 4 sene evvel bir gebeliğim oldu 3 aylıktı amam ben 10 gün yaşayabildim bu mutluluğu çok değil,çünkü polıkıstikover sentromunu taşıyorum.Sizlerle burada yazışızmak biraz olsun beni rahatlatıyor ve o zamandan bu yana kaybetmiş olduğum bebeğimi arıyorum.Birçok karamsar olan arkadaşlara buradan da seslenmek istiyorum herşeyden önce sağlık biz sağ olalım yeter ki,Allahım isteyince gerisini bize verecektir.Sabır ve mücadeleyi herikisinide yüreğimizde taşımalıyız,ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUN .
allah yardımcın olsun ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim :KK43:((
ama allahtan umudumu kesmedim sabır dedim dualarla yeni bebeklerime kavuştum allahımın izniyle.inşallah senin de herşey gönlünce olur

Rabbim inş tez zamanda hepinize yaşatsın bu duyguyu,hayırlı sağlıklı akıllı evlatlar nasip etsn inşaallh
cnm allah kabul etsın ınsallah dualarımızı.yavrunu sağlıklı,zamanında kucağına al amin.opuyorum

Derinim eşin burdur'a gidiyor demk,Rabbim hayırla gidp gelmesni nasip etsn cnm
Boncugum pztsi aşılaman yapılacakmış,inş güzel hbrler alırız senden yumoş boll elbet biri tutar pozitif ol sıkma kendini tamam mı...
Ranacım sende acile gtmişsnn aman cnm dikkat et kendine inş zamanında sağlıcakla gelir minnaakk...
Eboşum senle konustk zatii tekrar çok tşk ederm:)
Banusum adet olmussun cnm inş son adetn olur cnm inşşş,ahaaandaa ezanda okunuyor okunan ezanın yüzü suyu hürmetine inşşş bi 9ay adet olma hiçbiriniz olmayn 9ayy inşşaaaaalllaaaahhh...
Berrincm sende gecikmeli olmussun :KK43:Tedavi falan var mı sende cnm yumş takibi falan..
Sevcanım sana da Allah kolaylık vern cnm yaa,ikiz zorr tabii
Kardeloşş sen ne ediyonn gııı oğuşş nasıl?
Selinam sen nasılsn cnm?
Pelin gelmiyo galiba göremedm...
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edn çok çok tşk ederm tekrar:KK16:

ANATOLİŞİMİN duasına canı gönülden amin diyorum ALLAHIM mübarek vakitler hürmetine sağlıkla sıhhatle yavrusunu kucağına almayı nasip etsin inşallah .vatanına ve ailesine hayırlı bir evlat olsun (AMİN)
aminnnnn aminnnnnn
dua saati burda olamadım ama hep aklımdaydı,ben de amin dedim
rabbim tutişe kolay ve sağlıklı doğum nasib etsin
AY ARTIK UTANCAK NE VARKİ TANIMIYOMUYUZ BİRBİRİMİZİ :))
valla nerelerde bilmem hatun kesin uyuyodur :))

sevcanım hoşgeldin canım sanada hayırlı cumalar oğluşlar ve sen iyisiniz inşallah

saol cano sanada hayırlı cumalar hadi git gel bakalım
hadi yaaaa,bi kere bugün 7.30 dan beri ayaktayım ben
hıh yapcam ama burda o smıle yok malesef
merhaba hayırlı cumalar rabbim dualarınızı kabul eylesin.dışarda öyle bir kar yağıyor ki hızlı ve bembeyez yaradanım dualarımızı bukadar hızlı kabul eylesin ve bembeyaz aydınlıklar içerisinde bizlere versin inşallah...Allah kimseyi istediğinden mahrum bırakmasın,aminnn
aaaaamiiiinnnnnnnnnn
rabbim seni de bi an önce bebeğine kavuştursun inşallah

amin tutişim aminnnnnnnnn

allah yardımcın olsun ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim :KK43:((
ama allahtan umudumu kesmedim sabır dedim dualarla yeni bebeklerime kavuştum allahımın izniyle.inşallah senin de herşey gönlünce olur

cnm allah kabul etsın ınsallah dualarımızı.yavrunu sağlıklı,zamanında kucağına al amin.opuyorum

Çok sağol cnm sende oğluşlarını sağlıkla kucagına alırsn inşaallahh seninde az kaldıı...

merhaba kizlar

dua anatolyaya okunmus ALLAHIM kabul etsin hayirlisiyla bir avazda kurtul canim dogum zamani bizlerede dua edersen cok sevinirim ALLAHIM bizlerede nasib eder INSALLAH senin gibi bu gunleri gormeyi

kizlae uzun suredir buraya yazmamisim ozlemisim sizleri herkesi opuyorum kendinize iyi bakin

abla bana dua yazabilirsin adetim yeni bitti okurum siradaki arkadasa

Son düzenleme:
boncuk asilama yaptiriyomussun hayirli olsun sonu pozitif olsun canim

sevcanin taktiyi ne kiz merak ettim banada diyinnnnn bende uygulayim

Boncugum pztsi aşılaman yapılacakmış,inş güzel hbrler alırız senden yumoş boll elbet biri tutar pozitif ol sıkma kendini tamam mı...
Ranacım sende acile gtmişsnn aman cnm dikkat et kendine inş zamanında sağlıcakla gelir minnaakk...
Banusum adet olmussun cnm inş son adetn olur cnm inşşş,ahaaandaa ezanda okunuyor okunan ezanın yüzü suyu hürmetine inşşş bi 9ay adet olma hiçbiriniz olmayn 9ayy inşşaaaaalllaaaahhh...
Berrincm sende gecikmeli olmussun :KK43:Tedavi falan var mı sende cnm yumş takibi falan
..
Selinam sen nasılsn cnm?

evet oldum canım bu ay baslıyoz canım ilaç verdi kullanmaya basladım 5 gün kullanıp gidecm bakalım hayırlısı

cnm eşinin gideceği yerde belli olmuş RABBİM hayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin sanada bol bol sabır ve güç wersin...ağlama dicem ama biliyorum ki çok zor ...sayılı gün çabuk geçiyor bunuda unutma...yeterrki sağlıkla gidip gelsin....

çok saol ablacım şu son zamanlarımda pek iyi olmadı ama yapcak bişi yok malesef zor olsada çekiyorum...yeterki bebeğim iyi olsun...

ayyy çok güzel olur düşünsene 5 tane minnak ciyak ciyak :KK1::KK1::KK1:
inş bizim taktik sende de tutar sen içini ferah tut olmayacak hiç bi durum yok yeterki RABBİM isteyip wersin....

...
inş yumurta cnm moralini bozma hayırlı wakitte nasip etsin inş ALLAHIM...herşeyin hayırlısı oluyor takibinde güzel sonuçlanıp bebişin gelir...

banucum kırmızılar gelmiş hayırlısı olsun inş en kısa sürede bu umutsuzluklar yerini güzel müjdeli habere bırakır moralini bozma lütfen...

AMİNNNN,,,
kuzum wallahi çok zor bu halde acillerde sürünmek ...birde yapacak bişi yok sadece bi nst'ye bağlanıp beklemek iyce zor oluyor inş bidaha gelmez sancı....

AMİNNNNNNNNNN,,,
ANATOLİA cnm inş sağlıkla kawuşursun bebeğine ....

EBRAR ABLACIM,,,
dualardan banada wersen artık burdayım takibini yapabiliyorum ...aklında olsun istedim...
hepinizi öpüyorum kızlarrrrr
bugün çok şükür daha iyiyim...

inşallah canım bekleyip görecez hayırlısı olsun hepimizn hakkında

merhaba arkadaşlar öncelikle 9 şubat adet tarihimdi ve hala adet olmadım belime de ara ara ağrı giriyor hatta zonklama tarzında bir ağrı kasıklarımda da var benzeri ağrı ayrıca az yememe rağmen midemde bir şişlik anlamadım gitti sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? test yap diyeceksiniz biliyorum ama gecikme olabilir diyede ümitlenmek istemiyorum bakalım yarın da olmazsam test yaparım...

merhaba arkadaşlar öncelikle 9 şubat adet tarihimdi ve hala adet olmadım belime de ara ara ağrı giriyor hatta zonklama tarzında bir ağrı kasıklarımda da var benzeri ağrı ayrıca az yememe rağmen midemde bir şişlik anlamadım gitti sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? test yap diyeceksiniz biliyorum ama gecikme olabilir diyede ümitlenmek istemiyorum bakalım yarın da olmazsam test yaparım...

canım insallah hamilesindr ama biras daha gecerse test yap şimdi değil erken çünkü benimde bu ay ilk defa adetim gecikti 5 gün ama adet oldum

haklısın canım gecikme olabileceğini düşünerek pek ümitlenmiyorum... allahım hakkımda hayırlısını nasip etsin...

boncuk asilama yaptiriyomussun hayirli olsun sonu pozitif olsun canim

sevcanin taktiyi ne kiz merak ettim banada diyinnnnn bende uygulayim

Merhaba kızlar Allah tüm dileklerimizi kabul etsin inşallah bizlere hayırlı evlatlar hamlelere sağlıklı doğumlar diliyorum.benim sizlere sorum var?ilk ad günüm 24 aralık sonraki 22ocak bitiş ,27 ocak iki aydır adet bitim tarihinden itwibaren deniyoruz,ben 7 şubat ve 8 şubat tarihlerinde damla damla pembe renkli lekelenme oldu 9 şubat sabahı itibariyle bugün de dahil ped köymak zorunda kaldım adet kanamasi gibi ama daha açık renkli çok yoğun değil..kasiklarimda sancilanma hissediyorum arada midem kazınıyor nedir bu yerleşme kanaması mi yoksa adetime 15 gün kala adet mi oldum.2. Denememiz beklemek çok zormus...Allah cumlemizin yardımcısı olsun.cevabinizi bekliyorum...görüşmek üzere....

Berrincm sende gecikmeli olmussun :KK43:Tedavi falan var mı sende cnm yumş takibi falan..
Selinam sen nasılsn cnm?
AMİNNNN ,,,
teyzesi inş sağlıkla zamanında gelir minnağımmm....bugün biraz daha iyiyiz cnm inş zamanla düzeliriz hiç bişimiz kalmaz....
pnryvz,
rana20
slmlarrr arkadaslar nasılsınızz

slm cnm iyi olmaya çalışıyoruz sen nasılsın ???

X