Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar! herkeze hayırlı kandiller. bende anne olmak istiyorum. 9 aylık evliyim ama daha tık yok. anne olmak istiyorum artıkk.

canım hoşgeldin...inş 1yılı bulmaz bebişn gelmesı ama 1yıl dolarsa doktora görunursn umarım bı sorun yoktur.rabbim en hayırlı zamanı bilir.sıkma canını.
ANATOLİAM sorma cnm ya.bazı ınsanların bu denlı düşüncesız laflar sarfedebılmesıne ınanamıyorum...tabıkı bızım durumumuzu yaşamayan bilemez süreklı bizi pofpoflayacak da degiller kimseye kısıtlama getıremeyız ama bunun yaptıgı patavatszlık oldu bıraz...ben olsam hernekadar böyle bı sorunum olmasada karşmdakı ınsan bana 6 yıldan bahsedıosa bı durur dusunurum ve dua ederım ama yok...snrada gıttı namazını kılmaya tövbe yarabbim günaha girmiyim şmdı Allah kabul etsn ne diyim.

mrb cnm,
taşındık telaşım büyüktü birde yeni ewimizde tel hattı yoktu nete giremedim hiç ...artık hallettik bende hemen geldim özlemişim sizleri....
mrb cnm çok şükür az kaldı işte gün sayıyoruz heycanla bekliyoruz miniği...
sen nasılsın ???
cnm bnm gözün aydın RABBİM hayırlı uzun ömürler wersin yawruna ....çok mutlu oldum güzel haberine ALLAHIM burdaki bütün özlem çeken arkadaşlarıma nasip etsin boyle güzel haberler wermeyi....(AMİNNNNNNNNNNN)))

MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN....
RABBİM bu güzel günde cümlemizin gönlünden geçen dualrı kabul eder inş...hepimizin hakkında hayırlısı olsun canlar....

selam hanımlar
olmayan hanımlar
kayracım bebeğini kucağına almana sevindim,darısı hepimize inşallah
boncuk boncuk,aşılaman hayırlı olsun da sen şimdiden karamsar olmuşun kuzu,olmuyo ama böyle
derincim aslında çok daha okkalı yapıştırabilirdin lafları öyle patavatsızlara ama neyse,onlar kendi terbiyeleriyle başbaşa kalsınlar daha iyi belkide
sevcancım senin doğum yaklaştı galiba,bide ikiz olunca,belki erken gelmeye niyetlendi sıpalar
kandilimizi tebrik eden ya da sadece okuyup giden tüm arkadaşlarımın kandillerini tebrik ediyorum,rabbim peygamberimizin dünyayı şereflendirdiği bu gecede evlat sahibi olmak isteyen tüm insanlara dileklerini nasib etsin,hastalara şifalar nasib etsin inşallah

selam canım arkadaşlarım kimse yok ama ben kandilinizi kutlamak icin girrdim rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin... hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasip etsin hepimize inş...bu aralar gelmiyorum topige ne olur kızmayın bana... uzaklaşmak istedim biraz hepinizi cok özledim gecmişede bakamadım ama son sayfadan okudugum kadarıyla boncugum aşılama yaptırıyormuşsun inş güzel haberler alırız senden hayırlısıyla...kayramda bebişini dünyaya getirmiş tebrik ederim canım rabbim analı babalı buyutsun...derinim seninde miden bulanıyomuş fazla okuyamadıma ama hastamısın yoksa bunlar bebişemi işaret inş ikinci söyledigimdir hayırlısıyla...eboşum seninde misafirlerin varmış kolay geldsin canım ...kardelen 49,anatoliya,berrincim,ranacım.sevcanım,banucum,birsencim,kardeloşum ....unuttugum varsa kusura bakmasın hepiniz iyisinizdir inş kendinize cok iyi bakın hepinizi kocaman öpüyorum

Elbette seni özlüyoruz. En Sevgiliyi arıyoruz. Senin sevgini, rahmetini, toleransını özlüyoruz.
En haşin ve kaba davranan cahillere karşı gülümsemeni, aç kaldığın günler karnına taş bağlamanı, kızının ölümüne sebep olan katili bağışlamanı, amcan Hz. Hamza'nın ciğerini dişleyen ve mızrakla şehit eden Hint'leri- Vahşileri affetmeni, bir çocuğun ağlamasını duyunca namazda okuyacağın sureyi kısa tutup çocuğun gözyaşına engel olmanı, sırtına çıkan torunun Hz. Hasan sırtında oynayabilsin diye secdeni uzun tuttuğunu, kısaca sana ait her şeyi özlüyoruz.
Ve diyoruz ki Hoş Geldin Ey Nebi. Hoş geldin Ey Rasul! Hoş Geldin Ey Hz. Fatıma'nın babası. Hoş Geldin Ey Kasım'ın babası. Sana iman etmek, senin çizdiğin yoldan gitmek şereflerin, hazların en güzeli. Bence, sen varsan her şey güzel ve katlanılabilir. Ve sen yoksan herkes karanlık, kör ve sağır.
kandiliniz mübarek olsun..dualarda buluşmak ümidiyle inşallah..

Son düzenleme:
KARDELOŞ canım dualarına amin diyorum...ayrıca dedigin gibi o insana daha okkalı yapıştıracaktm inankı,o an neler demek gectı icimden ama hadı bozmıcam terbiyemi dedim.eşime anlattım o da diyo ki niye sanane demedin.senle iki dklık tanısıklgmız var bunları senle paylascak kdr samimi degiliz dicektn diyo ama nerdeee diyemedim o an...
LAGRİMA sagolasn seninde kandılım mubarek olsun.
PELOŞözledik cnm ama böyle iyiysen sen bilirsın canım benım.kandılın mubarek olsn kuzum...he mide bulantıları çok bu ara ama ondan dgldr be canım nerdee...çay kahve karıştırıyorum ne zamandr ondan sanırım.

hayırlı geceler
HEPİMİZİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH..
kayram bebişini kucagına almışsın saglıkla büyütmek nasip olsun inş darısı tüm isteyen arkadaşlarıma olsun rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın inş....
derinim buralardasın nasılsın datlum :)

Banuşum evet bitanem düzen müzen hak getire napcz böyle...ins dedigın gbı hersey duzelır kuzum.
ANATOLİŞİM altta gördum kuzu naber?hayırlı kandiller canım.
Kuzum görmemişim yazdıgını cnm ya kusura kalma

Derinimm aynen cnm ama böyle patavatsız insanlarda düşünme yeteneği yok kesinlikle adım gibi eminim buna,insan bazen kilitlenip kalıyo cvpta veremiyor o zaman daha da sinir oluyo Rabbim hidayet etsin ne diyim...
Seninde kandilin mübarek olsun kardeloşş
Pelinim iyiyiz cnm çok şükür,sende iyisin inş Allah'a emanet ol cnm
Sana da hayırlı kandiller lagrimacm...

Amin cnm inşaallah,hayırlı kandiller sana da...

kız yirim ben seni özledim kardeloşum nasılsın hayat nasıl gidiyor kardeloşum nebilim bakalım neolcak hayırlısı olsun

sağol pelinim cnm umarım hep beraber veririz güzel haberleri kib cnm
senin de kandilin mübarek olsun özgülümebuşum nerdesin kız özledim seni derinim sende takma dengesiz insanları derdi olmayan dertli insanın ahlinden ne anlar cahil şey ne olcak allah büyük be cnm rabbim ne eylerse güzel eyler şu mübarek gecede hepimizin yüzü güler inşallah

Son düzenleme:

men de seni özledim emmeeee karşılaşamıyoz bi türlü
rabbim hayırlısını versin de me,o zaman belki bizim istemediğimiz şey hayırlıdır da,bilmeden üzülürüz
rabbim gönlümdekini hakkımda hayırlı kıl ve nasib et de ki istediğimiz şeylere kavuşalım boncukcuk

amin canım,insallah...buralardydm ama senı görmedim canom ya k.bkma.iyım ıste napım.cok sükür.sen naslsn ?
olsn be cnm,birbirimizi bilmıyo muyuzevet malesef öyleler.amin Allah akıl fıkır versn.

evet cahıllık ıste naparsın fıstıgım...öyle canım ya rabbm buyuk...verdiginde de vermeddigınde de bir hayır vardır...ben takmam normalde ama cok sinir oldum.sorulara alıskınızda en son cümlesı kopardı yanı neyse.

oyy cok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün!!
herkeze selam herkez iyidir inş biz iyiyiz cok şkr 4 aylık oldu teyzosslar

anotonya cnm seninde az kaldı ben senin haftandayken dogurmustum
heycan baslamıstır

Canım ya az kaldı ondan oluyor heralde uykuda ondandır boş ver dinlen seninde kandilin kutlu olsun.

Ne diyim derincim gıcıkkkk.
Hep aynıyım ranacım...
Amin kardeloş.
Bizde seni özledik pelin.
burdaydım da,çıkıyorum canım yaaaa,uykum geldi artık,bekle bekle de kimse gelmeyince
İyi geceler canım.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

kardelen5233, banu145145+, AnaToLia_+, DerinSu+

gidiyorum bütün aşklar yüreğimdeeeeee
gidiyoooorummmm kokun halaaa üzeeerimdeeeeee

anotonya cnm seninde az kaldı ben senin haftandayken dogurmustum
heycan baslamıstır

başladı cnm baslamasına da daha hiçbişe hazır değil:)
sana da hayırlı kandiller...

Kızlarr yaa az önce kendi profilimdeydim bazı arkadaşlar vardı topiğe gelmeyen merak ettim baktım şuan online ve sürekli foruma giriyor aktif durumda yazıyor ama zahmet edipte gelip buraya bi kandilimizi kutlamamış çok üzüldüm,insanlar ne çıkarcı olmuş yaa kusura bakmasında hanımefendiii,gerçi zahmet edipte bakmıyordur bile topiğe

Naber kızlr ben çok yorgunum misfirler yeni gitti bende sizlere bakıyım dedim ama fazla kalamıycam belimde ağrıyor adette olucam herlade tabi yorgunlukta eklenince tam oldu.

Boşver anatoliacım isteyen gelsin isteyen gelmesin yaşanan günler çabuk unutuluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…