Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bence de boşver tutiş,demekki kendilerini öyle rahat hissediyolar
(aslında ben de çok şey söylemek istiyorum ama kandil olduğu için boşveriyorum)
gerçi zamanında çok çok söylendik bu konularda ama unutuluyo demekki bazı şeyler,hayırlısı,ne diyelim
gelenlere selam olsun
hayırlı geceler

Mevlidkandili007.jpg
senın de kandılın mubarek olsun tedavın yavrunu getırrı ınsallah cnm

Canlarım selam...
BONCUGUM içini ferah tut fıstgm ya inş tutar kuzum dualarımız senınle emin ol.
Kızlar şuan hepinıze yazmak isterım ama bıraz canım sıkıldı:KK43:hemen gırıp dertlesmek ıstedım...suanda kv ıle amcasının kızına geldık gün var da...burda bı bayan var yasını bılmıyorum da,mutfagı topluyodk amca kznla o da sigara içiyo bıde hep benımle ılgılı sorular soruyo.kac senelık evlısın.aaaa bebek yokmu dıye şaşırdı.o esnada makıneyle haşır neşirim yüzüne bakmıyorum kv de orada...neyse ses cıkarmadım.bu sefer yıne grdı hayret dedı 6sene ama bebek yok.valla benım ilk senede hamur tuttu dedi...normalde ben takılmam alıskınız yanı ama bu en dalga gecer tonda olanıydı.sankı hamile kalmak kendı maharetı gibi...hayır belki övunmek ıcın demedı rabbım bılır ıcını ama cok dokundu.bende sadece yuzune bakmadan "olmaynca olmuyo Allah vermedkten sonra yapcak bsy yok"dedim.o anda anlamştr herseyı...of of.
cnm benım yaa sık sık karsılaşıyoruz boyle patavatsız ınsanlarla.herkes ,nce dusuncelı degıl bencıller.en nefret ettıgım ınsan tıpı bunlar.kandıl gunu uzmuş senı patavatsız tovbe ya gunaha da gırıyorum kandıl akşamı...allah boyle konularda kullarını uızenlerı sevmez dıkkat etmelı ınsanlar bıraz yaa

selam hanımlar
olmayan hanımlar
kayracım bebeğini kucağına almana sevindim,darısı hepimize inşallah
boncuk boncuk,aşılaman hayırlı olsun da sen şimdiden karamsar olmuşun kuzu,olmuyo ama böyle
derincim aslında çok daha okkalı yapıştırabilirdin lafları öyle patavatsızlara ama neyse,onlar kendi terbiyeleriyle başbaşa kalsınlar daha iyi belkide
sevcancım senin doğum yaklaştı galiba,bide ikiz olunca,belki erken gelmeye niyetlendi sıpalar
kandilimizi tebrik eden ya da sadece okuyup giden tüm arkadaşlarımın kandillerini tebrik ediyorum,rabbim peygamberimizin dünyayı şereflendirdiği bu gecede evlat sahibi olmak isteyen tüm insanlara dileklerini nasib etsin,hastalara şifalar nasib etsin inşallah
senın de kandılın mubarek olsun cnmm
evet ya canım ağırlaştım da ben de zaten.zaten 37.haftaya kadar gelırler dedı drumuz bakalım hayrlısı daha gelmesınler de bu haftalarda.dursunlar yerlerınde sıcacık=)

selam canım arkadaşlarım kimse yok ama ben kandilinizi kutlamak icin girrdim rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin... hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasip etsin hepimize inş...bu aralar gelmiyorum topige ne olur kızmayın bana... uzaklaşmak istedim biraz hepinizi cok özledim gecmişede bakamadım ama son sayfadan okudugum kadarıyla boncugum aşılama yaptırıyormuşsun inş güzel haberler alırız senden hayırlısıyla...kayramda bebişini dünyaya getirmiş tebrik ederim canım rabbim analı babalı buyutsun...derinim seninde miden bulanıyomuş fazla okuyamadıma ama hastamısın yoksa bunlar bebişemi işaret inş ikinci söyledigimdir hayırlısıyla...eboşum seninde misafirlerin varmış kolay geldsin canım ...kardelen 49,anatoliya,berrincim,ranacım.sevcanım,banucum,birsencim,kardeloşum ....unuttugum varsa kusura bakmasın hepiniz iyisinizdir inş kendinize cok iyi bakın hepinizi kocaman öpüyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sğol cnm senın de kutlu olsun zaten face ten gorusuyoruz senınle.iyi ol lutfenn

Canım ya az kaldı ondan oluyor heralde uykuda ondandır boş ver dinlen seninde kandilin kutlu olsun.

Ne diyim derincim gıcıkkkk.

Hep aynıyım ranacım...

Amin kardeloş.

Bizde seni özledik pelin.

İyi geceler canım.
sanırım cnm gtansıyonumu olcuyoruz da hep düşük kansızlıktan sanırım başım da cok donuyor.aman yuksek olmasın da...

bence de boşver tutiş,demekki kendilerini öyle rahat hissediyolar
(aslında ben de çok şey söylemek istiyorum ama kandil olduğu için boşveriyorum)
gerçi zamanında çok çok söylendik bu konularda ama unutuluyo demekki bazı şeyler,hayırlısı,ne diyelim
gelenlere selam olsun
hayırlı geceler

selam cnm altta gordum ama cıktın belkı de ???

kandıl kutlayan tum arkadaşlarr sızın de kandılınız mubarek olsun.beğen butonu olsaydı da beğenseydık ama gitti beğeen imiz :))

ibadetımı yaptım allahım kabul ederse.sizlerı de unutmadım rabbım tez zamnda yavrularınızı nassıp etsın amin

saol cnm iyiyim çok şükür herşey yolunda...bekliyoruz sabırla...
bebişte gayet iyi teyzesi son günlerinin tadını çıkarıyor...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sen nasılsın ???
iyiyim canım çok şükür.aynı devam ediyoruz hayat mücadelesine.
Amin selinam Allah razı olsun,bak gündüz geldim yine kimseler yok rastlaşamıyoruz bi...
Bu arada smile tam bana uyuyor valla

Ranacım hoşgeldin,bebiş nasıl iyisiniz inş...

Neyse kızlar ben kaçar Allah'a emanet olun...
yaaa doğru diyosun gündüz gelmişsin ama bende kimse olmayınca yazıp çıkıyorum anca.o smile sana uymasın lütfen.söle bakim kaç tane içiyorsun sen ????
Selamlar hayırlı gunler kızlar...önce EBRARIM dan haber veriyim...yatıya misafirleri varmış yine kıyamam:KK43:zaten iyi de degildi dün hic halim yok diyodu.haber vermemi istedı giremicekmiş...ne zaman gitcekler bilmiyorum dedi.
RANA şükür gelmişsn iyi olmana sevndm.Allah daha ıyı etsn.bebısıde senıde öptm.
KARDELOŞUM aynen kız pırtlıyodur belkim oğluş haha:)
SELİNAM türk kahvesi iyi gelio aslnda ama belkide psikolojiktr yanı icince iyi gelecegnı dusundgm icindir:)tavsiyene uyucam kuzum sagolasın.he aklıma gelmşken sen boyun fıtıgım için bi krem demiştin bana,ben onu kenara not etmştm taaaa öbur evdeyken.ama nerde şmdı bilmiyorum bi ara özelden yollarmsn kuzum?kaynımın telin markasını sormuşum iphone3 canım hiçbi sitede sorun olmuyor hafıza fln demio ama kk da sadece giriş yaptm son yazdıgım msjlara geldim açtm sonra baska sayfaya geçince misafir girişine döndü hep bende anlamadım yani.bide face de yorum yap butonum yoktu.şmdı kendı telıme taktm rahatım.
BERRİNCİMhosgelmsın canım.dun aklımdaydn girmen ıyı olmus merak etmştm.demek kar yagdı ohh.burda da buza çevirir artık:KK43:banuşla bana dışarı cıkmak haram oldu:)iki korkak...zaten ben o gece nasl cıktm hayret ettım ama dayanamadım ya bembeyaz üstüne basılmamış bi örtü çok süperdı.
SELAM CANLARIMherkesı tek tek öpuyorum...ya bide elifi merak ettım ben(ubesli)göruşeniniz varmı?konturu gene cabuk bitirdim arayamıyorum da...benı sorarsanız şükür diyim.hala sıkıntılardayım.kociş evde bikac yerden haber beklıyor.bende kendım için beklıyorum.gencallar mağazasndan bekliyorum.inş cagırırlar...gecen demştm sıze hatırlarsanız,iş var ama nereye tasncgmz bellı dgl diye basvuramıyodum..burda kalcgmz icin hemen gttm görustm eskı calıstgm yerle(gencallar)...müdür yardımcısı dedı ah keşke 10gün önce gelseydn hemen başlardın,ayakkabıya acil lazmdı dedi.ama yinede bekle aramamı ,degerlendırıcem mutlaka duruma göre dedi sagolsun.inş olur...şmdi ise ben,eşim,kv vede kp oturuoz öyle kös kös.ALLAH sonumuzu hayır etsin ins:KK43:
evet canım olabilir.inşallah herşey yoluna giricek banumun dediği gibi.hiçbişey kalmıcak herşeyin kökü stresten çıkmıyomu zaten.öptm canım.kremide yazıcam özelden.
kızlar ben aşılama yaptırıyorum szie haber vermeye geldim
bgn doktoa gittim kendimi bu durumda buldum bakalım hayırlısı ilk iğnemi de yaptı doktor
bilgisi olan bana anlatsın kızlar
kızzz çok sevindim.Allahım inşallah hayırlısıyla yavrunu gönderir canım.derinim anlatmış zaten canım.öptm senide tedavin hayırlı olsun canım.
canlarım mınık kızım 37 hafta 3 gunluk dunyaya gozlerını actı 2400 gr dogduk teyzelerı ama cok sukur sımdılık ıyıyız emmemız az bırz pzt kontrolumuz var dun cıktık hastaneden rabbım bır daha hastanelere bole uzun sure dusurmesın agrılarım var bıraz o da gececek ınsallh desteklerınız ıcın herkese ayrı ayrı tesekkur ederım hepınızı cok sevıyorum rabbım herkese bu duyguyu yasatsın dualarımdaydınız amelıyathanede dahı herkese ıyı geceler sımdılık
canım benim gözün aydınn:nazar::nazar::nazar:Rabbim ömür boyuk sağlık mutlulukla yaşamanızı nasib etsin inşallah.Analı babalı büyütsün.öptm canım.
Canım tebrik ederim Allah bağışlasın yavrunu.Geçen kulaklarını çınlattım kızlarla.Kayram geçen sene bu zamanlar nasıldı şimdi bebiş kollarında dedim nasibi gördünmü?Bir sürü sorunum var diyodun ama Rabbim dileyince hepsini atlattın güle güle büyüt canım

hayırlı olsun canım seninde güzel haberini alalım inşallah yakın vakitte

Merhaba Rana nerelerdeydin kayboldu demiştik bizde.Bide Ece yok bu aralar merak ettim onuda.

Selinam nasılsın canım karşılaşamıyoruz ne zamandır
Ebrarımın misafiri var demek kader arkadaşım benim yaa
Derinim ne yaparsın işe başlıycaksın demek hadi hayırlısı.
iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?
Herkese tatlı rüyalar...bu saat oldu ben hala uyuyamadım canlar...bide bi midem bulanıyo ki sormayın kustum kusucam afedersiniz...arada da baş agrısı geliyo şuan oldugu gibi.hep stresten baş agrım biliyorum.ama elimde dgl herşey karmakarışık çok yoruldum:KK43:çok şükür sağlıklıyız dimdik ayaktayız o bi kenara ama umarım bu zor günleri sabrederek tevekkül ederek layıkıyla atlatırız...MEVLİT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN CAN ARKADAŞLARIM...RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...HEPİMİZE HERŞEYİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH...HEPİMİZE SAĞLIKLI,AKILLI,ELİ AYAGI DÜZGÜN,DİNİNE DÜŞKÜN GÜZEL AHLAK SAHİBİ EVLATLAR NASİP ETSİN RABBİM.AMİN.HAYIRLI CUMALAR...
canım benim kendine bu kadar yüklenme.çok fazla düşündükçe kafaya taktıkça işler hallolmuyo canım ya kendini yıpratıyosun işte böyle.akışına bırak canım.Rabbim mutlaka ferah bir kapı açar inşallah.Seninde kandilin mübarek olsun canım.dualarına canı gönülden amin diyorum Rabbim kabul etsin.öptm.
Hepinizin kandili mubarek olsun Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin bu mubarek günde Allahım bizlerede hayırlı evlatlar nasip etsin.
amiiinn banum seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.
hayırlı kandiller,hayırlı cumalar olsun arkadaşlar:KK71:
sanada hayırlı kandiller canım.öptm
selam cnm sen de yoktun uzundur??
çıktım cnm valla eşim sağolsun.üzgün durdum dayanamadı indik birlikte elimi bırakmadı ama .

cnm benım de dualarımdasınız her akşam ...

amın cnmm. :))
cnm sen de yoktun bırkac gundur gunaydın ılk sen yazardın hayrola??

derinim cnm elif sızlerı cok ozlemıs.facebook tan yazısıyoruz arada.o da gezmiş karda hep.selamını yazmıstım sızlere bırkac kez ebroş ablam gormustu sen kaçırdın sanırım

allah sağlıkla buyutmenı nasıp etsın rabbım cnm amın.kızınızla bırlıkte guzel gunler gecırın ınsallah gecmıs olsun

selam kızlar...
2 gündür vasatım.yani bir uyuşukluk,bir yorgunluk hali var üzerimde.çok çabuk yoruluyorum .süreklı bır uyku hali.eşim işten gelıyor yemek yıyoruz.sonra ıkımız de uyuy
akalıyoruz.gece 23.30 gıbı uynaıp bıraz daha oturup yatıyoruz.eşim sabah gıttıkten sonra ben yıne yatıyorum taa 12 bucuk 1de uyanıyorum.nedır bu halim bılmem kansızlıktan belkı de bu halim.gercı gunde 3 kez hapım var.cnm hiçbişey yapmak ıstemıyor.mide bulantılarım da tekrar başladı çıkartma olmaz ınşallah :KK43:(
allah daha kotusunu gostermesın ınşallah.

HERKESİN MEVLİD KANDİLİ MUBAREK OLSUN,CUMANIZ DA MUBAREK OLSUN.ALLAH TÜM İBADETLERINIZI KABUL ETSIN INŞALLAH.ALLAH HEPINIZIN YAKIN ZAMANDA EVLAT SAHİBİ OLMANIZI NASİP ETSİN İNŞALLAH...AMİN.
evet canım dün sabahtan çarşı işlerim vardı.öğleden sonra güne gittim.bugun misafirim gelicek eve gelince yemek hazırlığı sonra eşim geldi yemekten sonrada bugun için bişeyler hazırladım.10 gibi oturabildim sonra eşim çay meyve istedi derken geceyi buldum.giremedim o saatlerdede.öyle işte.seninde kandilin mübarek olsun canım Rabbim dualarını kabul etsin inşallahh.
Canlarım selam...
BONCUGUM içini ferah tut fıstgm ya inş tutar kuzum dualarımız senınle emin ol.
Kızlar şuan hepinıze yazmak isterım ama bıraz canım sıkıldı:KK43:hemen gırıp dertlesmek ıstedım...suanda kv ıle amcasının kızına geldık gün var da...burda bı bayan var yasını bılmıyorum da,mutfagı topluyodk amca kznla o da sigara içiyo bıde hep benımle ılgılı sorular soruyo.kac senelık evlısın.aaaa bebek yokmu dıye şaşırdı.o esnada makıneyle haşır neşirim yüzüne bakmıyorum kv de orada...neyse ses cıkarmadım.bu sefer yıne grdı hayret dedı 6sene ama bebek yok.valla benım ilk senede hamur tuttu dedi...normalde ben takılmam alıskınız yanı ama bu en dalga gecer tonda olanıydı.sankı hamile kalmak kendı maharetı gibi...hayır belki övunmek ıcın demedı rabbım bılır ıcını ama cok dokundu.bende sadece yuzune bakmadan "olmaynca olmuyo Allah vermedkten sonra yapcak bsy yok"dedim.o anda anlamştr herseyı...of of.
yorum çok ama o kadına yapıştıracak laflara bile haksızlık etmek istemem.fesat resmen tek kelimeyle...vee sen kesinlikle bu karakterde bi insanın dediğinden etkilenmemelisinn.üzülmene değecek insanlar için üzül canım.salla gitsin.
slm kızlar! herkeze hayırlı kandiller. bende anne olmak istiyorum. 9 aylık evliyim ama daha tık yok. :KK43: anne olmak istiyorum artıkk. :KK43:
slm canım sanada hayırlı kandiller.Rabbim kabul etsin dualarını.inş daha fazla beklemeden gelir bebişin.
selam hanımlar
olmayan hanımlar
kayracım bebeğini kucağına almana sevindim,darısı hepimize inşallah
boncuk boncuk,aşılaman hayırlı olsun da sen şimdiden karamsar olmuşun kuzu,olmuyo ama böyle
derincim aslında çok daha okkalı yapıştırabilirdin lafları öyle patavatsızlara ama neyse,onlar kendi terbiyeleriyle başbaşa kalsınlar daha iyi belkide
sevcancım senin doğum yaklaştı galiba,bide ikiz olunca,belki erken gelmeye niyetlendi sıpalar
kandilimizi tebrik eden ya da sadece okuyup giden tüm arkadaşlarımın kandillerini tebrik ediyorum,rabbim peygamberimizin dünyayı şereflendirdiği bu gecede evlat sahibi olmak isteyen tüm insanlara dileklerini nasib etsin,hastalara şifalar nasib etsin inşallah
seninde kandilin mübarek olsun canım.Rabbim dualarını kabul etsin.amiiinn aminn.
selam canım arkadaşlarım kimse yok ama ben kandilinizi kutlamak icin girrdim rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin... hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasip etsin hepimize inş...bu aralar gelmiyorum topige ne olur kızmayın bana... uzaklaşmak istedim biraz hepinizi cok özledim gecmişede bakamadım ama son sayfadan okudugum kadarıyla boncugum aşılama yaptırıyormuşsun inş güzel haberler alırız senden hayırlısıyla...kayramda bebişini dünyaya getirmiş tebrik ederim canım rabbim analı babalı buyutsun...derinim seninde miden bulanıyomuş fazla okuyamadıma ama hastamısın yoksa bunlar bebişemi işaret inş ikinci söyledigimdir hayırlısıyla...eboşum seninde misafirlerin varmış kolay geldsin canım ...kardelen 49,anatoliya,berrincim,ranacım.sevcanım,banucum,birsencim,kardeloşum ....unuttugum varsa kusura bakmasın hepiniz iyisinizdir inş kendinize cok iyi bakın hepinizi kocaman öpüyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
seninde kandilin mübarek olsun canım.Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.özledik ama sen nasıl iyiysen öyle yap canım.kendine iyi bak öptm.
Elbette seni özlüyoruz. En Sevgiliyi arıyoruz. Senin sevgini, rahmetini, toleransını özlüyoruz.
En haşin ve kaba davranan cahillere karşı gülümsemeni, aç kaldığın günler karnına taş bağlamanı, kızının ölümüne sebep olan katili bağışlamanı, amcan Hz. Hamza'nın ciğerini dişleyen ve mızrakla şehit eden Hint'leri- Vahşileri affetmeni, bir çocuğun ağlamasını duyunca namazda okuyacağın sureyi kısa tutup çocuğun gözyaşına engel olmanı, sırtına çıkan torunun Hz. Hasan sırtında oynayabilsin diye secdeni uzun tuttuğunu, kısaca sana ait her şeyi özlüyoruz.
Ve diyoruz ki Hoş Geldin Ey Nebi. Hoş geldin Ey Rasul! Hoş Geldin Ey Hz. Fatıma'nın babası. Hoş Geldin Ey Kasım'ın babası. Sana iman etmek, senin çizdiğin yoldan gitmek şereflerin, hazların en güzeli. Bence, sen varsan her şey güzel ve katlanılabilir. Ve sen yoksan herkes karanlık, kör ve sağır.
kandiliniz mübarek olsun..dualarda buluşmak ümidiyle inşallah..
saoalsın canım seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarını kabul etsin.
hayırlı geceler
HEPİMİZİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH..
kayram bebişini kucagına almışsın saglıkla büyütmek nasip olsun inş darısı tüm isteyen arkadaşlarıma olsun rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın inş....
derinim buralardasın nasılsın datlum :)
amiin canım seninde kandilin mübarek olsun,duaların kabul olsun.

cnm benım yaa sık sık karsılaşıyoruz boyle patavatsız ınsanlarla.herkes ,nce dusuncelı degıl bencıller.en nefret ettıgım ınsan tıpı bunlar.kandıl gunu uzmuş senı patavatsız tovbe ya gunaha da gırıyorum kandıl akşamı...allah boyle konularda kullarını uızenlerı sevmez dıkkat etmelı ınsanlar bıraz yaa

senın de kandılın mubarek olsun cnmm
evet ya canım ağırlaştım da ben de zaten.zaten 37.haftaya kadar gelırler dedı drumuz bakalım hayrlısı daha gelmesınler de bu haftalarda.dursunlar yerlerınde sıcacık=)

sğol cnm senın de kutlu olsun zaten face ten gorusuyoruz senınle.iyi ol lutfenn

sanırım cnm gtansıyonumu olcuyoruz da hep düşük kansızlıktan sanırım başım da cok donuyor.aman yuksek olmasın da...

selam cnm altta gordum ama cıktın belkı de ???

kandıl kutlayan tum arkadaşlarr sızın de kandılınız mubarek olsun.beğen butonu olsaydı da beğenseydık ama gitti beğeen imiz :))

ibadetımı yaptım allahım kabul ederse.sizlerı de unutmadım rabbım tez zamnda yavrularınızı nassıp etsın amin

Allah razı olsun canım.Rabbim kabul etsin.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.mutlu haftasonları hepinize.
cümlemizin kandili mübarek olsun geç oldu ama kusura bakmayın artık.kandil vesilesiylede topiğin bereketli oluşu hoşuma gitti.her gün böyle olsun inşallah.bugun misafirim var merak ettirmiyim diye girdim dünde girememiştim.öptm hepinizi.

iyiyim canım çok şükür.aynı devam ediyoruz hayat mücadelesine.

yaaa doğru diyosun gündüz gelmişsin ama bende kimse olmayınca yazıp çıkıyorum anca.o smile sana uymasın lütfen.söle bakim kaç tane içiyorsun sen ????

evet canım olabilir.inşallah herşey yoluna giricek banumun dediği gibi.hiçbişey kalmıcak herşeyin kökü stresten çıkmıyomu zaten.öptm canım.kremide yazıcam özelden.

kızzz çok sevindim.Allahım inşallah hayırlısıyla yavrunu gönderir canım.derinim anlatmış zaten canım.öptm senide tedavin hayırlı olsun canım.

canım benim gözün aydınn:nazar::nazar::nazar:Rabbim ömür boyuk sağlık mutlulukla yaşamanızı nasib etsin inşallah.Analı babalı büyütsün.öptm canım.

iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?

canım benim kendine bu kadar yüklenme.çok fazla düşündükçe kafaya taktıkça işler hallolmuyo canım ya kendini yıpratıyosun işte böyle.akışına bırak canım.Rabbim mutlaka ferah bir kapı açar inşallah.Seninde kandilin mübarek olsun canım.dualarına canı gönülden amin diyorum Rabbim kabul etsin.öptm.

amiiinn banum seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.

sanada hayırlı kandiller canım.öptm

evet canım dün sabahtan çarşı işlerim vardı.öğleden sonra güne gittim.bugun misafirim gelicek eve gelince yemek hazırlığı sonra eşim geldi yemekten sonrada bugun için bişeyler hazırladım.10 gibi oturabildim sonra eşim çay meyve istedi derken geceyi buldum.giremedim o saatlerdede.öyle işte.seninde kandilin mübarek olsun canım Rabbim dualarını kabul etsin inşallahh.

yorum çok ama o kadına yapıştıracak laflara bile haksızlık etmek istemem.fesat resmen tek kelimeyle...vee sen kesinlikle bu karakterde bi insanın dediğinden etkilenmemelisinn.üzülmene değecek insanlar için üzül canım.salla gitsin.

slm canım sanada hayırlı kandiller.Rabbim kabul etsin dualarını.inş daha fazla beklemeden gelir bebişin.

seninde kandilin mübarek olsun canım.Rabbim dualarını kabul etsin.amiiinn aminn.

seninde kandilin mübarek olsun canım.Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.özledik ama sen nasıl iyiysen öyle yap canım.kendine iyi bak öptm.

saoalsın canım seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarını kabul etsin.

amiin canım seninde kandilin mübarek olsun,duaların kabul olsun.

Allah razı olsun canım.Rabbim kabul etsin.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.mutlu haftasonları hepinize.
cümlemizin kandili mübarek olsun geç oldu ama kusura bakmayın artık.kandil vesilesiylede topiğin bereketli oluşu hoşuma gitti.her gün böyle olsun inşallah.bugun misafirim var merak ettirmiyim diye girdim dünde girememiştim.öptm hepinizi.

canım selioşum cok sagol ıyı dileklerin icin.evet herseyın bası stres cnm.ferah kapıları herkese acılsn ins...o insan hakknda aynı dusuncelere sahibim,kadın resmen kendince kusur aradı.kendimi övmek ıcın dgl cnm ama icerı grdgmde daha merabalaştm kvme soruyo taze gelınmı ooo masallah,gözu hep bendeydı saç rengımı begendı ay bende mı acsam fln.en sonda mutfakta patlattı bombasını.aynen suan zerre umrumda dgl ama o anlık da sadece sinir harbi yaşadım aslında nasl bu kadar olabilio bu insanlar diye...üzülmuyorum kuzum merak etme sagol destegn ıcın...krem icinde cok sagol bakcm şmdı cnm yollamsn sanırım:KK66:dun ıkımızde gunlerdeymişik he:)

Herkese hayırlı gunler.dün gece ettigımız ve bırbırımıze ettgmız tum dualar kabul olsun insallah...bugün bebek mevlütümüz var dualarmda olacaksnz öptm hepinizi.

hayırlı günler arkadaşlar:KK71:kardelenciğim nasılsın canım?gerçi takip etmeye çalışıyorum ama yinede adet olmuş sormak seni görünce sorayım istedim tatlım:KK16:

men de seni özledim emmeeee karşılaşamıyoz bi türlü
rabbim hayırlısını versin de me,o zaman belki bizim istemediğimiz şey hayırlıdır da,bilmeden üzülürüz
rabbim gönlümdekini hakkımda hayırlı kıl ve nasib et de ki istediğimiz şeylere kavuşalım boncukcuk:KK49:
kız konuştuk bgn zaten cnm inşallah rabbm büyük hayırlısı neyse o olsun hem bak yiğenimi gelip görcem yanına inşallah:KK16:

evet cahıllık ıste naparsın fıstıgım...öyle canım ya rabbm buyuk...verdiginde de vermeddigınde de bir hayır vardır...ben takmam normalde ama cok sinir oldum.sorulara alıskınızda en son cümlesı kopardı yanı neyse.
öyle balım sen hiç takılma biiz alışığız en yakınlarımızdan bile aynı şeyi görüyoruz bazen allah akıl fikir versin onlara sanki tek derdimiz o bizim:KK34::KK19:

sağol sevcanım allah razı olsun cnm sende sağlıcakla alırsın yavrularını kucağına umarım kib:KK16::KK16:

i.[/COLOR][/B]
sagol selinam inşallah tutar bu sefer sende yaptırmıştın dimi benim en çok korktuğum o spekulum canımı çok acıtıyor doktora gitmeye korkuyorum onun yüzünden inanki:KK5:
eee ebuşum hala uğramamış nerdesin tatlım ya topik bomboş :KK50::KK52:

Son düzenleme:
canım selioşum cok sagol ıyı dileklerin icin.evet herseyın bası stres cnm.ferah kapıları herkese acılsn ins...o insan hakknda aynı dusuncelere sahibim,kadın resmen kendince kusur aradı.kendimi övmek ıcın dgl cnm ama icerı grdgmde daha merabalaştm kvme soruyo taze gelınmı ooo masallah,gözu hep bendeydı saç rengımı begendı ay bende mı acsam fln.en sonda mutfakta patlattı bombasını.aynen suan zerre umrumda dgl ama o anlık da sadece sinir harbi yaşadım aslında nasl bu kadar olabilio bu insanlar diye...üzülmuyorum kuzum merak etme sagol destegn ıcın...krem icinde cok sagol bakcm şmdı cnm yollamsn sanırım:KK66:dun ıkımızde gunlerdeymişik he:)

Herkese hayırlı gunler.dün gece ettigımız ve bırbırımıze ettgmız tum dualar kabul olsun insallah...bugün bebek mevlütümüz var dualarmda olacaksnz öptm hepinizi.
amin canım inşallah.ayrıca bugun edeceğin dualar içinde Allah razı olsun Rabbim kabul etsin inşallah canım.öptm.
kız konuştuk bgn zaten cnm inşallah rabbm büyük hayırlısı neyse o olsun hem bak yiğenimi gelip görcem yanına inşallah:KK16:

öyle balım sen hiç takılma biiz alışığız en yakınlarımızdan bile aynı şeyi görüyoruz bazen allah akıl fikir versin onlara sanki tek derdimiz o bizim:KK34::KK19:

sağol sevcanım allah razı olsun cnm sende sağlıcakla alırsın yavrularını kucağına umarım kib:KK16::KK16:

sagol selinam inşallah tutar bu sefer sende yaptırmıştın dimi benim en çok korktuğum o spekulum canımı çok acıtıyor doktora gitmeye korkuyorum onun yüzünden inanki:KK5:
eee ebuşum hala uğramamış nerdesin tatlım ya topik bomboş :KK50::KK52:

evet canım bende 1 sefer yaptırdım.Rabbim bebişinin gelmesine vesile kılsın aşılamanı inşallah canım.evet biraz can yakıyor o alet ama napalım canım ya insanların sözleri kadar can yakmıyor yinede.Rabbim başka acılar çektirmesin tek.yeterki tutunsun minişin müjdesi onun acısını çabuk geçirir canım benim.öptm senide.

Ben geldim selam herkese canlar...
SELİNAM aldım msjı canım cok sağol.bugunlerde yıne fena boynum sırtım ve tüm eklem yerlerım.barı annemede alırız onunda dizlerı kilitlenio arada:KK43:evet kuzum mevlutte rabbım kabul ederse hepınızın isminı saydım.o bebişi kucagıma aldıgımda da dua ettm bol bol.ins rabbım kabul buyurur.
SEVCANIM face de kardan adamınızı gördum:)bizde o gece resmler cekildik ama atamıyorum malum...bu arada iyımsn kuzum öncekı gun bsyler yazmştn?elifin selamını okumuştm canım ama yınede sordum baya oldu selam yollayalı,girmedi de ondan merak etmstm.a.selam.sende syle gorusursen.
KARDELOŞUM dun aksam sana dedim ins gtmezsn dıye ama ben cıktm anıden k.bkma emı kuzum...bugun hamişlerımızede duada bulundum sen sevcan anatolis semra hepinize canlar.rabbım sağlıcakla kurtarsn..
FLANcın sen naparsn kuzum görusemez olduk rastlasamıyoruz cnm..neler yaptn son durumlar ne?
EBUŞUMMMMM Ah cok özledım ben senı ama ya.misafrler gtmedı sanırsam hep hoflama dersn bana ama hoffff yani:KK43:
BANUŞUM senide cok özledım.ebusun ve senın yüzünüz gelio gözumun önune hep.eee buna ne derler "gôzumde tütüyosnz" kuzenlerim!
UGURBONCUKUM adetn kacıncı gunundesn?ya o speklumdan korkma cnm ya korkarak gtme bak korkarsan acıcak dersen acır,o anda sadece bunun geçıcı oldugunu ve belkıde o an doktorun oraya yavrunu bıraktnı düşün Allahın ıznıyle...hersey cok gzl olcak:KK66:
KARDELENİMMM neredesn cnm?ıyımsn?msnde acmıom görusemıyoruz.
ANATOLİŞ topıce gelmeyen kendı bılır bosver takma kuzum.böylece kimlerin gercek,kimlerin sahte oldugu cıkıyo ortaya.ve onlarn hıcbırı bızım merak etmelerımızı ve dusunulmeyı haketmıyolar bence.

Merhaba kızlar nasılsınız?

Dün uğrayamadım geçmiş kandiliniz mübarek olsun dualarımız kabul olsun inşallah.

Derinim canını sıkmış patavatsız kadın.Hemen her gün karşılaşıyoruz bu ve bunun gibi tiplerle.Bizi kırmaları bi tarafa Rabbimin öfkesinide çekiyolar üzerlerine.Komşum anlatmıştı.Halasının 16 sene çocuğu olmamış.Tavuk beslermiş bigün tavuk komşunun bahçesine girmiş.KOmşusuda çıkmış tavuk besliycene çocuk doğur oturda demiş.Kadın ne kadar üzülmüş tahmin edersin.Sonra Rabbim arka arkaya 3 evlat vermiş şimdi yetişkin hepside.Komşum banada der bazen Allahı gücendircek laf etsin millet diye.

Derinim karşılaştık şükür nasılsın canım?Bende iyiyim Seksenler dizisini izliyorum çok hoşuma gitti.O yıllara götürdü beni off nasıl özlüyorum o yılları yaa

Ay ıyım kuzum napım.evet sorma bızde cok sevıyoruz seksenlerı.fragmanlarını verırken yakında dıye sabrszlıkla bekledım...ya bızde lale devrne daldık ben tamamen unutmusum seksenlerı bugun:KK43:

Merhaba kızlar nasılsınız?

Dün uğrayamadım geçmiş kandiliniz mübarek olsun dualarımız kabul olsun inşallah.

Derinim canını sıkmış patavatsız kadın.Hemen her gün karşılaşıyoruz bu ve bunun gibi tiplerle.Bizi kırmaları bi tarafa Rabbimin öfkesinide çekiyolar üzerlerine.Komşum anlatmıştı.Halasının 16 sene çocuğu olmamış.Tavuk beslermiş bigün tavuk komşunun bahçesine girmiş.KOmşusuda çıkmış tavuk besliycene çocuk doğur oturda demiş.Kadın ne kadar üzülmüş tahmin edersin.Sonra Rabbim arka arkaya 3 evlat vermiş şimdi yetişkin hepside.Komşum banada der bazen Allahı gücendircek laf etsin millet diye.

yaa aynen öyle cnm rabbımı unutuyolar,onun gazabınıda merhametınıde unutuyolar.doğru aslmda komsunun sana dedıgıde.

Krdeloşum,derinim tabiki herkesn kendi kararı ama dua zamanı gelinince insan daha çok üzülüyor maalesef

Sevcanım Allah kolaylık versn oğluşların zamanında gelsnn inşşşş

Selinamm olsn cnm şaka yapmştm bn zatii,misafirlern varmş kolay gelsn sanada
He yazmayı unutmusum ben içmiyorum cnm dertli ya o yuzden dedim öylee...

Son düzenleme:
Krdeloşum,derinim tabiki herkesn kendi kararı ama dua zamanı gelinince insan daha çok üzülüyor maalesef

Sevcanım Allah kolaylık versn oğluşların zamanında gelsnn inşşşş

Selinamm olsn cnm şaka yapmştm bn zatii,misafirlern varmş kolay gelsn sanada

evet cok haklısın canım valla.daha cok dıyecek varda,kardelosn dedıgı gibi zamanında syledıkte ama anlayana işte...yorulduk artık...sen napıyosn cnm?

merhaba canım hoşgeldin nasılsın oğlun nasıl ismi bellimi

İyi cnm çok şükürr,size söylediğim isim cn değiştirmiyor eşim
evet cok haklısın canım valla.daha cok dıyecek varda,kardelosn dedıgı gibi zamanında syledıkte ama anlayana işte...yorulduk artık...sen napıyosn cnm?

Öyle derinm doğru,napıyım bakınıyorum öylee

X