Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayy yok canım yaa kar tutmadı ki şöle bi göründü gitti ama yarın canakkleye oradan da bursaya gidecem insallah kar varmış senin yerine de oynarım inş.

canımm giremedim fazla sağolasın allah razı olsunn hatrladığın içinn kar yağdı ama hemen kesildi tutmadı yani ama bursaya canakkelye gidiyorum yarın inşallah orada oynayabilirim canım insallh güzel bi iş bulursunuzz rabbim anlayıslı insanlarla karsılastrsın calışırken en önemlisi o bencee bu arada canım ben 3 aydr 28 günde bir adet oluyodum dün günüm dü bu gün de olmadım hala bacaklarımı toplayıp oturduğumda yada eğildiğimde karnımı altı sancınyapıyo acaba yine mi 1 ayda bir adet olacam umutlanmak istemiyorumm

canım hayırlı uğurlu olsunnn rabbim nazarlardn saklasın inşallah minik kuşuu :)

Canım tebrik ederim Allah bağışlasın yavrunu.Geçen kulaklarını çınlattım kızlarla.Kayram geçen sene bu zamanlar nasıldı şimdi bebiş kollarında dedim nasibi gördünmü?Bir sürü sorunum var diyodun ama Rabbim dileyince hepsini atlattın güle güle büyüt canım
kızlar ben aşılama yaptırıyorum szie haber vermeye geldim
bgn doktoa gittim kendimi bu durumda buldum bakalım hayırlısı ilk iğnemi de yaptı doktor
bilgisi olan bana anlatsın kızlar
hayırlı olsun canım seninde güzel haberini alalım inşallah yakın vakitte
hepinizi çok özledim ama artık beraberiz net sorunumu hallettim sonunda
saolsun SEWCANIM haberlerinizi iletti bana ....
KARDELENCİM hayırlı olsun cnm biraz geç oldu ama kusura bakma...

Merhaba Rana nerelerdeydin kayboldu demiştik bizde.Bide Ece yok bu aralar merak ettim onuda.

Selinam nasılsın canım karşılaşamıyoruz ne zamandır
Ebrarımın misafiri var demek kader arkadaşım benim yaa
Derinim ne yaparsın işe başlıycaksın demek hadi hayırlısı.

Berrincim merhaba nasılsın canım.Çanakkalede kimler var bu havada yolculuk zor değilmi

bgn doktoa gittim kendimi bu durumda buldum bakalım hayırlısı ilk iğnemi de yaptı doktor
Boncugum hayırlı olsun inş güzel hbrlerle gelirsn...
Kayracım maş bayağı dayandı bebiş ne güzel darısı hepimizin herkesin basına ins...
hoşbulduk cnm bnm....
bebişimde bende çok iyiyiz ALLAHIMA şükür....
siz nasılsınız ???

Maş. size cnm bizde çok şükür iyiyiz:)

Derinim inş ssizin için en hayırlı olan işten hbr gelir eşine de sana da...
Bu arada eboşla görüşürsen slm söylersin,Allah kolaylık versn ona da yaaa...

Ohh çok güzel eğlenmişsiniz ne güzel olmuş canım.
Selam kızlar iyi geceler.......
İyi geceler canım.
Banusum aysecik iyiymiş sevindm cnm Rbbim kimseye o sıkıntıyı yasatmasın...

Kayra doğum yapmış demek Allah bağışlasın maşallah...
Çok şükür canım gerçekten biz şüpheyle kıvrandık yaşayanlara Rabbim sabır versin.

hepinizi çok özledim ama artık beraberiz net sorunumu hallettim sonunda
saolsun SEWCANIM haberlerinizi iletti bana ....
KARDELENCİM hayırlı olsun cnm biraz geç oldu ama kusura bakma...
Merhaba ranacım az kalmış hadi hayırlısı.
Az kaldı derincim sabret bak gör herşey çok güzel olucak inşallah.
Hayırlısı olsun boncuk inşallah güzel haberler alalım senden.
Maşallah canım Allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin meleğinizi.

Berrıncım hatırlamazmyz cnm hepınız aklımdasınızdemek ç.kaleye gtcen ıyı yolculuklar tatlım...bu arada inş ummuyosn galıba ama hamişsndr ıns ya.
Banuşum amın bitanem ins canım benım.zor gunler geciriyorum,hic istemedigim bi konuma geldim ama buna sükür napim.saglık olsnda...ama şu hayatta bùyük konuşmamak gerekio bı kere daha anladım...ASLA,asla demeyin hiçbişeye kızlar...
Anatolişim a.selam cnm sylerm ebuşa görusursem.ıns mısafırlerı cok kalmaz ya...sagol bu arada canım.bakalım nereye baslıcaz hayırlı bıyer olsunda farketmez.
Kardelenim evet canım işe baslıcam ama bu basvurdgm yerden olumlu olumsuz bı haber alayım da ona göre bakcam basımın caresıne.

Herkese tatlı rüyalar...bu saat oldu ben hala uyuyamadım canlar...bide bi midem bulanıyo ki sormayın kustum kusucam afedersiniz...arada da baş agrısı geliyo şuan oldugu gibi.hep stresten baş agrım biliyorum.ama elimde dgl herşey karmakarışık çok yoruldumçok şükür sağlıklıyız dimdik ayaktayız o bi kenara ama umarım bu zor günleri sabrederek tevekkül ederek layıkıyla atlatırız...MEVLİT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN CAN ARKADAŞLARIM...RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...HEPİMİZE HERŞEYİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH...HEPİMİZE SAĞLIKLI,AKILLI,ELİ AYAGI DÜZGÜN,DİNİNE DÜŞKÜN GÜZEL AHLAK SAHİBİ EVLATLAR NASİP ETSİN RABBİM.AMİN.HAYIRLI CUMALAR...

Canım ya iyice düzenin kaçtı ondada başın çok ağrıyor inşallah herşey düzene girince ağrıların kalmıcak.
Seninde kandilin mubarek olsun arkadaşım Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Hepinizin kandili mubarek olsun Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin bu mubarek günde Allahım bizlerede hayırlı evlatlar nasip etsin.

selam cnm sen de yoktun uzundur??
çıktım cnm valla eşim sağolsun.üzgün durdum dayanamadı indik birlikte elimi bırakmadı ama .

ay bencede 34 haftalık olmuş hatun maşallah yaa bebişler geliyo sırayla artık.Dualarda unutmayın kızlar bizide olurmuuu
cnm benım de dualarımdasınız her akşam ...

amın cnmm. :))
cnm sen de yoktun bırkac gundur gunaydın ılk sen yazardın hayrola??

derinim cnm elif sızlerı cok ozlemıs.facebook tan yazısıyoruz arada.o da gezmiş karda hep.selamını yazmıstım sızlere bırkac kez ebroş ablam gormustu sen kaçırdın sanırım

allah sağlıkla buyutmenı nasıp etsın rabbım cnm amın.kızınızla bırlıkte guzel gunler gecırın ınsallah gecmıs olsun

selam kızlar...
2 gündür vasatım.yani bir uyuşukluk,bir yorgunluk hali var üzerimde.çok çabuk yoruluyorum .süreklı bır uyku hali.eşim işten gelıyor yemek yıyoruz.sonra ıkımız de uyuy
akalıyoruz.gece 23.30 gıbı uynaıp bıraz daha oturup yatıyoruz.eşim sabah gıttıkten sonra ben yıne yatıyorum taa 12 bucuk 1de uyanıyorum.nedır bu halim bılmem kansızlıktan belkı de bu halim.gercı gunde 3 kez hapım var.cnm hiçbişey yapmak ıstemıyor.mide bulantılarım da tekrar başladı çıkartma olmaz ınşallah (
allah daha kotusunu gostermesın ınşallah.

HERKESİN MEVLİD KANDİLİ MUBAREK OLSUN,CUMANIZ DA MUBAREK OLSUN.ALLAH TÜM İBADETLERINIZI KABUL ETSIN INŞALLAH.ALLAH HEPINIZIN YAKIN ZAMANDA EVLAT SAHİBİ OLMANIZI NASİP ETSİN İNŞALLAH...AMİN.

ay derinim bende korkuyorum cnm ya ya olmazsa diye olmucak gibi zaten bakalım hayırlısı cnm ben o topiğe bakım bakalım bi çok sağol fıstığım bide elime iğneyi verdi nasıl kullanılacagını gösterdi ama ben anlamadım :)umarım yalnış yapmıyorumdur
sağol ranam allah razı olsun cnm sende bebişini hayırlısıyla alırsın umarım kucağına

sağol cnm sen nasılsın buaralar görüşemedik umarım herşey yolundadır

sağol tutişim kız az kaldı doğuma umarım tek solukta kurtulup alırsın meleğiğni kucağına

sağol banum hayırlısı bakalım tüpten önce son çırpınışlarım rabbim umarım çok bekletmez hepimizide

Son düzenleme:
Canlarım selam...
BONCUGUM içini ferah tut fıstgm ya inş tutar kuzum dualarımız senınle emin ol.
Kızlar şuan hepinıze yazmak isterım ama bıraz canım sıkıldıhemen gırıp dertlesmek ıstedım...suanda kv ıle amcasının kızına geldık gün var da...burda bı bayan var yasını bılmıyorum da,mutfagı topluyodk amca kznla o da sigara içiyo bıde hep benımle ılgılı sorular soruyo.kac senelık evlısın.aaaa bebek yokmu dıye şaşırdı.o esnada makıneyle haşır neşirim yüzüne bakmıyorum kv de orada...neyse ses cıkarmadım.bu sefer yıne grdı hayret dedı 6sene ama bebek yok.valla benım ilk senede hamur tuttu dedi...normalde ben takılmam alıskınız yanı ama bu en dalga gecer tonda olanıydı.sankı hamile kalmak kendı maharetı gibi...hayır belki övunmek ıcın demedı rabbım bılır ıcını ama cok dokundu.bende sadece yuzune bakmadan "olmaynca olmuyo Allah vermedkten sonra yapcak bsy yok"dedim.o anda anlamştr herseyı...of of.

Hayırlı Kandiller kızlarrr,Rabbim bugunun yüzü suyu hürmetine tez zamanda hayırlı evlatlar nasip eylesin,dualarımızı kabul etsin inşaallahhh

Derinim okuyunca acayip sinirim bozuldu nasıl bi insan o yaaa Rabbim ıslah etsinn ne diyim sen üzülme ne olur Rabbim sana hayırlı evlatlar nasip edecek inş en kısa zamanda cnm bnmmm...

Boncugum sağolasın cnm,darısı da sizlere olsun inşaallahhh...

Banuşum evet bitanem düzen müzen hak getire napcz böyle...ins dedigın gbı hersey duzelır kuzum.
ANATOLİŞİM altta gördum kuzu naber?hayırlı kandiller canım.

slm kızlar! herkeze hayırlı kandiller. bende anne olmak istiyorum. 9 aylık evliyim ama daha tık yok. anne olmak istiyorum artıkk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…