Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun ve sabırlar versin inşallah...belkı yenı bır bebek kızınız ıcın de ıyı olur sız de kafanızı dagtmıs olursunuz.

napıyım cnm yaaa koşturmaca hep.çocuk odası fılan hep hazırlıkla uğraşıyoruz.ne olur ne olmaz hastane çantamızı da hazırladık.hayırlısıyla beklıyoruz...senın ev durumu nasıl oldu? kalıyor musun evde?

yerim onları benn bende mertin altını actım havalansın diye ooo mayıstı hoşuna gitti havalanması
bebeklerın en sevdiği olaydır havalanmak :)))) gülücükler atmıştır kesın mert bey ))
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını,dileklerini kabul etsin inşallah.kimseler gelmiyor ahh ahh....
sana da hayrlı cumalar cnmm
herkeze hayırlı cumalar,rabbim hepimizin dileklerini,dualarını kabul etsin.

ablacım sana da hayrlı cumalar dualarımız kabul olsun inşallahh...

HERKESİN CUMASI MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR,ÖPERİM HEPINIZI

Merhaba kızlar,
Bende aranıza yeni katıldım,anne olmak istiyorum sayenizde çok bilgi edindim.Ocak ayının 8 inden sonra regl olmazsam test yapacağım 1 yıllık evliyim bu ilk denememiz.Bu forumu keşfedene kadar ilk denemede olacağını sanırdım ama şimdi olmama ihtimalini de öğrenmiş oldum ve kendimi olumsuzluklara karşı hazırlamaya çalışıyorum.Ama beklemek çok zor...

İnsallah hayırlısıyla alırsın canım kucağına Herkez aynı olacak diye bişey yok canım merak etme bazıızın olmuyo yıllarca bazımızın hemen ilk ayda oluyor o yuzden psikolojin ağlam olsun

Canım seninde mübarek olsun

Hayırlı olsun inşallah :)

Kızım senin ne işin var burda sendemi bu topicteydin yoksa:)))

Canım soğan suyunu yap bendede vardı o ay hamile kaldım ama birde kocam GNC Gsing kullandı bir kaç ay hangisini Allah aracı kıldı bilmiyorum ama GNC G sing sayesinde hamile kalan cok arkadaşım var ama bir kaç ay sonra sonuç alınıyor sperm sayısını ve canlılığını arttırıyor günde 1 tane kullandık hem biz 3 tanede diğil ama soğan suyunu reglimin 7 günü başladım 15 gün yaptım hamile kalmışım o ayda işte canım günde 2 kere sabah akşam hiç bırakmadan yaptım Saracoğlunun kendi sitesinden en doğru tarifi aabilirsin başka yere bakma yalnış oluyo cünkü

Kılzar hepinize hayırlı cumalar inşalah

fDerinn aşılama oldumu canım nasılsın

eBRARIM HALA MI MİSAFİRR

Benimde dün 4 lü testim cıkmış iyiymiş şükürler olsun ilk defa dün kızıma bişeyler aldım cesaret edip Bababm daha iyi kızlar cok sükür Pazartesi başlıyıorzu kemoya psikolojik olarak hazırladık zorlu sürece babamıda inşallah alnımızın aklıyla babacım iyleşmiş olarak Allahın izniyle cıkıcaz bu sürecten :)

Benim durumum evdeyim daha cok yada annemde hareket yasak cok dolanamıyorum rahim ağzı inceymiş hala ama cok sükür yatarız nolcak zaten kara kış dimi

Topğige yeni kisiler gelmeye başlamış ne güzel eskilerle yeniler kaynaşşır inşallah coğalızrız

Çok teşekkür ederim,
Allah herkesin gönlüne göre versin,hepimizin dilekleri kabul olsun.Çok mutlu oluyorum hamile arkadaşların yazılarını okuduğumda darısı isteyen herkesin başına

aramıza hoşgeldın ))) bız de baştan hemen olur dıye korunduk ama bızım de 1 yıl olmadı.sonradan anladık bunu...allah nasıp etsın sıze de.

cnm yat dınlen işişn ne yahuuu...sevındım cnm gozun aydın testlerınız ıyı cıkmış.ay ne tatlışko şeyler almışsındır prensese....sağlıklı gunlerde gıysın ınşallah kızın canm.baban ıcın de sevındım ınşallah hep yuksek olur moreli

kızlar rana ıle msjlaştım gıremıyo topiğe ya netı yok tasındıgı ıcın selamı var hepınıze.o da 30.haftasındaymış.az kalmış...

YARIN GİREMEM BELKİ KIZLar dr kontrolumuz var sonra da CORLUYA ARETIME GIDECEGIZ...ŞİMDİDEN
BÜTÜN ARKADAŞLARIMIN GİRECEĞİMİZ YENİ YILDA BAŞTA,SAĞLIK SONRA BEBEK.HUZUR PARA DOLU BİR YIL GEÇİRMESİNİ DİLERİM...İNŞALLAH HERKESIN BEBEİŞİ KOLLARINDA OLSUN 2012 DE ŞANS SİZİNLE OLSUN.OPÜYORUM CANLARIM...

✿ RABBİM SİZLERİ KORUSUN..
✿RABBİM SİZLERİ SEVSIN..
✿RABBIM SİZLERİ SEVDIRSIN.. RABBIM SİZLERİ IKI CIHANDA MUTLU ETSİN. ✿RABBIM SİZLERİ IKI CIHANDA AFIYETTE EYLESIN.. RABBIM AHIRETTE ✿BAHTIYARLARDAN EYLESIN..
✿RABBİM GÜNAHLARINIZI AFFETSIN..
mutlu yıllarr

aminnnn canım hepimizi insallaahhh ne güzel bi dua allah razı olsun

kızlarr ya adet belirtilerim basladı bitiminde doktora gidecem ya yine dellendim sabahtan beri aynı seyleri okumaktan psikolojim bozulduuu

canım çok geçmiş olsun tekrardan..iyi bak kendine...iyi yıllar tatlım.
oyyy MAAŞALLAH kuzuşlara yaaa demek hazırlıkları yapıyosun şimdiden hadi hayırlı olsun canım öptüm seni de iyi yıllar elifcim öncelikle baban adına çok sevindiigimi söyliyim canım.inş kemoterapilerden sonra iyice iyileşecek babişko...testleriinde şükürki iyimiş sevindim valla hadi hayırlısı canım..bu arada ben aşılama olmadım bu ay kuzum geçen aydan daha iyi büyüklükte 2 yumurtam oluştu ama rahim duvarımla orantısızmış rahim duvarım inceymiş o yüzden koluma östrojen bantı verdi onlarla kalınlaştı son kontrolde herşey çok iyi dedi yumurta çatlamış dedi..4-5 gün denedik işte bakalım hayırlısı...
canım güle güle git gel aretinle iyi eglenceler canım.
aminnnnnn canım seni de inş.
kızlarr ya adet belirtilerim basladı bitiminde doktora gidecem ya yine dellendim sabahtan beri aynı seyleri okumaktan psikolojim bozulduuu

canım ya bozma moralini belkide adet olmayacaksın böyle yapınca daha canın sıkılır oluruna bırak tatlım..

kızlarr herkese selamlar...ilk önce dün giremedim üzgünüm geçmiş cumanız mübarek olsun...

hepinize güzelliklerle saglıkla huzurla mutlulukla ve kucaklarımıızda bebişlerimizle birlikte çokkkkkk harika bir yıl diliyorum...2012 hepimiz için hayırlı bir yıl olur inşallahh..hepinizi çok öpüyorum sevgiler...

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın.

Canım arkadaşlarım hepinizin yeni yılı kutlu olsun sağlık mutluluk huzur getirsin 2012 hepimize birde leylekkkkk bizlere birer bebekte getir olurmuuuuu.

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın.

saollun canlarimm innss bidaha yastmaz pabbim aminn... herkesin yeniyili kutlu mutlu huzurlu ve bebisli olsun.. allahim inss 2012 sagsalim hayirlisiyla karnimizi doldurur..

canım valla lekelenmeler var sankii ama zaten adet olduğuma üzülmüyorum sağlıklı olayım da rabbim herseyin hayırlısını versin nediyeyimm canımm rabbim hepimizin kucaklarını doldursun inş.hepimize ailemizle sağlıklı huzurlu hayırlı ömürler versinnn .bende seni öpüyorum canımm

selammmmmm herkeze kocaman kocaman öpücükler .yeni yıl herkeze sağlık sıhhat mutluluk huzur getirsin inşallah .sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin aminnnnn. allah emanet olun bayyyyyyy

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.hepinizin yeni yılını kutluyorum sağlıklu huzurlu mutlu bir yıl geçirmek dileğiyle inşallah.

bu arada kızlar ben hala adet olmadım.ve kan testini tekrarlattım bugun yine negatif.yarın dr a randevu aldım.haber vereyim dedim.

egalcim bu arada geçmiş olsun.Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah bundan sonraki hamileliğinde bebişinde sağlıkla gelir.kendine iyi bak canım.

Son düzenleme:
nice mutlu yıllar arkadaşlarım yeni yılda bütün hepimizin dilekleri istekleri hayırlısıyla olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…