Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayyy canım çift çizgiye kadar okudum nasıl sevindim keske devamını okumasadımm hayırlısı canım ya valla sağlığımız yerinde olsunda
Kızlar topluca cevaplıyorum sabah test yaparım hevesiyle kalktım kiiii adet olmuşum her ayki gibiiiii.
Selinaaaaaaa kızzzz ayy inşallah canım yaa heyecanla haberlerini bekliyoruz hadi patlat bombayıııııı.

Kızlar topluca cevaplıyorum sabah test yaparım hevesiyle kalktım kiiii adet olmuşum her ayki gibiiiii.

Selinaaaaaaa kızzzz ayy inşallah canım yaa heyecanla haberlerini bekliyoruz hadi patlat bombayıııııı.

yapma yaaaaaa
hayırlısı banucum,adet olduğu sürece umut hep var.

seninde yeni yılın hayırlı olsun canım çok sükr gitmiş misaiflr artık bizimsinn :)
saol berrinim allah razı olsun canım elimden geldiğince sizinle olucam inşallah :))
birsenim saol canım hoşbuldum ağzına yüreğine sağlık canım
buarada nasılsın herşey yolundamı ??
bencede artık sen hamiş olma :)))sıra bizde canım
elifim çok geçmiş olsun canım allah birdaha yaşatmasın babacığında inşallah kolaylıkla atlatır tatlım dualarım onunla ve tüm hastalarla MEVLA ŞAFİ ismiyle şifa versin hepsine
ZEYNEP hanımda iyiymiş çok şükür hep iyi olun canım öptüm seni
nedemek cano Allahım kabul etsin sağlıkla kucağına al inşallah paşamızı
selinam süper bir haber bu inşallah canım yaa inanki çok ümitliyim sıpa belkide gizleniyo canım .ama 1 hafta nasıl geçicek yaaa .neyse yeterki adet olma bebiş gelsinde geçer inşallah

kuzen hayırlısı olsun sıkma canını adetin gelmeside iyi benimde hala gelmedi ((
valla canım aynen bendee bu sabah adet oldummm hayırlısı neyapalımm

berrincim hayılısı olsun canım sıkma canını inşallah enkısa zaanda gelir miniş

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah
bu sabah test yaptım herzamanki gibi negatif çıktı ama üzülmüyorum artık gerçketen umrumda değil keyfi bilir hayatımı alt üst edemiycem bıktım artık çünkü
neyse hepinizi çok öpüyorum eşim yeni gitti bende azcık evimi temizliyim görüşmek üzere canlar
buarada derinim özledim seni kuzum boncuğum senide

cnm çok geçmiş olsun yaa iyi atlatmışsın bie daha yaşamazsın inşallah.yenıyılda boyle seyler yaSMAZSIN INSALLAH

ay cnm ben de heyecan yaptım ya ınşallah olumlu sonuc alırız yaaa

herkese selam kızlR HAYIRLI GUNLER DILIYORUM

selam kızlar nasılsınız?bende durumlar aynı devam ediyo.inşallah ümit ettiğimiz gibi olur.hayırlısı artık.ablacım sende test yapmışsın hayırlısı inşallah bişey yoksa gecikipte bunaltmasın inşallah.öptm seni hoşçakalın kızlar.

valla canımm en doğrusunu yapıyosun bu aralar bende takmıyorum saglımız yerinde olsun rabbim vereceği zamanı verir hayırlı evlatlarımız olsun yeterki gec olması önemli değil

amin canım yapacak bişi yok çok gecmiş olsun yazma canım boşver senin sağlığın daha önemli

hayırlısı banuşum inşallah en kısa zamanda tedavine başlayıp olumlu sonuçlanır
geçmiş olsun canım zeyneple seni Allah korumuş inşallah sağ salim kucağına alırsın babanda beslenmesine dikkat etsin vitaminini alsın benim dedemde alıyo tedavi moral çok önemli
he ebroşun kokusunu duydum geldim naparsın vakit buldukça bakıyorum ama napıyım kalabalık aileyiz ne derdimiz ne sorunumuz bitiyo genede hayırlısı olsun
berrincim sende git bi dr umarım güzel haberler alırsın
hadi bakalım hamiş ol kızın olsunda bari onu alalım emreye
ebuşum aman hamiş olmayım kuzu Allah sizlere versin

geçmiş olsun amma nazlı bebişmiş seninki rahatınada düşkün yataktan çıkarmıyo seni neyse iyi olsunda sen yat
amin canım yapacak bişi yok çok gecmiş olsun yazma canım boşver senin sağlığın daha önemli

hadi adet oldun demek neyse yeni umutlar geldi desene hayırlııs olsun

slm kızlar bugün derya ile konuştum durumu iyiyimiş annesi pc den telden uzak tuttuğu için giremiyo şükür artık birazdaha iyi sizlerden dua istiyo benden haber vermesi Allah sağlıcakla doğurmasını nasip etsin şuan 34 haftalık olmak üzere inşallah sona gelecek hepinzie selamı var ebuşum duayı yaparsan haber veririsin herkese iyi geceler bye

canım hadi hayırlısı inşallah ümitler devam inşallah rabbim yüzünü güldürücek
ben herzamanki gibi selinam tek çizgi eşim soruyo test yaptınmı diye bende dedim evet yaptım 3 çizgi çıktı :))okadar alıştımki tek çizgiye bu seferde farklılık olsun diye 3 çizgi dedim çift çıkmıycak nede olsa :))artık dalga geçiyorum kendimle
valla canımm en doğrusunu yapıyosun bu aralar bende takmıyorum saglımız yerinde olsun rabbim vereceği zamanı verir hayırlı evlatlarımız olsun yeterki gec olması önemli değil
berrincim valla aynen öyle sağlık gibisi yok inşallaah sıpalarda çok bekletmeden gelir ama :))
hayırdır cano ya enseden gelen ağrı tansiyon oluyo bence baktır hamilelikte iyi değil biliyorsun inşallah değildirde rabbim şifa versin

birsoşum deryanın iyi olmasına sevindim maşallah artık sona gelmiş sağlıkla gelir miniş inşallah
duayı artık önümüzdeki haftaya nasipse yaparız canım

merhabalar :) bişey danışcaktım ertesi gün hapı veya doğum kontrol hapı eskiden hiç kullandınızmı? ben 1 kez ertesi gün hapı kullandım evlendiğimin ertesi günü.. korkuttular bi daha çocuğun olmaz yumurtalıkları bozar diye bilgisi olan varmı??

ayy canım ya enseden olunca tansiyondan derler ya inşallah değildir canım yinede ölçtür bi inşallah şimdi daha iyisindir.öptm canım sizi.
biliyom canım sen beni beğenmedin zaten.kızım olsada anası gibi olur eee oğlan yakışıklı olunca naza çekiyo.hele bi kızım olursa bende nazı gösteririm sana
maşallah yaa Allahım sağlıkla doğumunu nasib etsin inşallah bugunlere kadar geldi çok şükür.inşallah hayırlısıyla yavrusunuda kucağına alacak dualarımız onunla canım konuşursan tekrar çok selam söyle.

ayy abla alemsinn.neyse bu espri iyi oldu gün gelirde çifti görürsem bende kocişe derim aşkım 4 çizgi çıktı ikiz bu herhalde diyee.safım benim inanırdaa abla kızma he bende espri yapıyom diye çünkü durumlarımız farklı değil.ümidimiz testlerde çıkmayıp 2 aylıkken öğrenmek oyy oyy geçmiyor günlerrrr aaaaa geçmiyorr gecelerrr damara bağlıcam yakında yaa.puufff.dün karnımdaki şişliği görseydiniz 5 aylık dersiniz.vallahi sıkıntısı bile yetti.belirsizlik ne zormuş yaa.Allah herkese düzenli adet versin bebiş yoksa eğer.bebiş varsada 9 ay vermesede olur.benden böyle kızlar hepinizi öperim hayırlı günler inşallah..

alıntı aldım sanıyorum ama almamışım sanırım arkadaş ertesi gün hapı hakkında bilgim yoktu ama sen sorunca internetten baktım.yan etkileri çok az oda haptan 48 saat sonrasında kaybolurmuş.sadece bir sonraki adetini 2-3 gün önce yada gecikmeli görebilirmişsin yada ara lekelenme şeklinde.ileriye dönük bir etkisi yok sanırım.

selam kızlar
canım alıntı almak istemedi nedense
baş ağrımdan endişelenen arkadaşlarım,bugün ölçtürdüm,tansiyonum çok çok normal ama dün ben turşu yemiştim,sanırım ondan arttı
bide hamilelikte zaten çok oluyomuş ağrı,bugün dr umda da izledim,migren ağrısı benimkisi
biliyorum siz de bıktınız baş ağrılarımdan.

geçmiş olsun amma nazlı bebişmiş seninki rahatınada düşkün yataktan çıkarmıyo seni neyse iyi olsunda sen yat

hadi adet oldun demek neyse yeni umutlar geldi desene hayırlııs olsun

valla oldum canımmhayırlısı aynen öle yeni umut birasda korku doktora gidecem ya

insallah tabi canımm erkenden gelsinlerr

yapma yaaaaaa
hayırlısı banucum,adet olduğu sürece umut hep var.
Öyle kardeloşcum.
İnşallah birsoş.
Geçmiş olsun sen dikkat et kendine yinede canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…