Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Slm arkadaslar çok güzel yazılarınıza baktım sohbetiniz super konu dikkatimi çekti bende 1 yılı gecti evliyim tek istegim anne olmak başlık o yüzden çok güzel kurucu arkadaşı tebrik ederim evet tek dileğim benimde anne olmak aklımdan biran bile çıkmayan tek düşünce bana cvp verir aranıza alirmisiniz bilmem ama

Bende özledim canım ya misafirin var diye aramadım.İnşallah canım inşallah.

Ohh paşalarda gezenti olucak demek bizim zeynep gibi::))

Allah analı babalı büyümesini nasip etsin Rabbim ooo topiğimizin erkekleri çoğalıyor maşallah.

amin canım inşallah .evet canım erkeklerimiz çoğalıyor allahın izniyle
Birsoşu atlamısım...sen napıyosn delü,emrecık nasıl?
Semracım demek erkek olcak hadı hayırlısi cnm ya.

evet canım çok mutluyum çok teşekkür ediyorum
Slm arkadaslar çok güzel yazılarınıza baktım sohbetiniz super konu dikkatimi çekti bende 1 yılı gecti evliyim tek istegim anne olmak başlık o yüzden çok güzel kurucu arkadaşı tebrik ederim evet tek dileğim benimde anne olmak aklımdan biran bile çıkmayan tek düşünce bana cvp verir aranıza alirmisiniz bilmem ama

evet topiğimiz çok güzeldir ama bu aralar biraz izsıs . .evet ebrarcığımın sayesinde birbirimizi tanıyıp güzel paylaşımlar yapıyoruz allah razı olsun ebrarcığımdan.aramıza hoş geldin canım inşallah meleğin en kısa zamanda hayırlısıyla gelir :KK49:

sağol pelinimmm
nasılsın iyimisin bende diyorum pelin bana neden yazmıyo ,:p
sevcanım sanada selam alttasın sobeledim seni:KK15::KK16:
iyiyim canım benim sen nasılsın...sen bana yaz ben sana kesin yazarım bi iki kere yazzdım cevap gelmeyince yoksundur diye yazıyodum öpüyorum mertimi...
iyiyiz cnm sağolasın.ewet yürüyüşler gezmeler fılan hareket olsun dıye gezıyoruz.ıyıce alıştı tosunlar da :))
sen de ıyısın ınşallah?

bız de senı opuyoruz cnm ve guzel haberlerını beklıyoruz :KK66:

maşallah yawruların cok tatlı cnm allah bağışlasınnn paşa da kurulmuş köşeye :))

cnm çok gecmış olsun allah sabır wersın ınşallah sağlıklı gebelık yasarsın yakın zamanda

iyisin ya olsun abla yoğun olmak guzeldır ınsan takmaz gercekten konuları...ama yorgunluğu da cabası ben de cok yoğun ınsan olark bılırım ama tatlı yorgunluklar mısafırler sewılen ınsanlar olunca...
opuyom abla

cnm kızınla ılgılenıyorsun gıremıyorsun sanrıım.iyii olun ınsallah opuyorum

nasılsın???cnm ıyıyız şükür.. ewet kınsecıkler glmıyo ben bıle cok gelıyorum he hamiş oldgm halde

selm cnmmm.ewet sobeledın walla ...:))))) bugun konustuk senle ıyısın :KK66: mert beyden rahat yok sana hele bızım 2 tane bılemıyorum nasıl gırerım gırmeye calışcam ama sık gıremem sanırım
iyiyim sevcanım...iyi olmanıza sevindim maşallah paşalarıma benim...evet hamişler daha cok geliyo duyun kızlarda gelin artık işleri olana bişey söylemiyorum...amin inş canım cok istiyorum güzel haberler vermek hayırlısıyla...
heeeeeeeeee unutmadan yazayım şehzade geliyor teyzoşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek:
hayırlı olsun canım demek bi paşa daha geliyo maşallah yigenimize...
Selam kızlar..ıyı geceler.bugun giremedm hiç.bıde kvdyz ya süreklı telefon elimde dolaşmayayım dedm :)EBUSUM Allah kabul etsın canım benım dualarını...özledm ben senı ya of.napalım az kaldı dayancaz.he bu arada adetn gecmş valla ne yalan diyim umutlandm kuzu ıns bu kargaşada miniş yerleşmstr.
Banuşum senle konustk zaten gulum ama kendımı anlatmaktan senın hakknda konusamadk hiç.ins daha duzelmşsndr kuzum.
PELOŞUM sabrszlıkla guzel haberını beklıyorz ınşşş.
SELİNAM senınde adet gunu yaklastı ayy ıstermsn peloş sen ebuş haber versnler.
GARİBİM sen naslsn cnm nevar neyok?
CİCİLİ mertçige MAAŞALLAH.rabbim saglıcak versn kuzuya.
KAYRA da ugramıs ıyı olmana sevndım ıns sorunsz tamamlıcan cnm.
KARDELOŞUM bugun hic girmemşsn cnm misafrler yormamıs senı ıyı barım.öptm.
SEVCANIMminikleri cok cok öperım kuzum senı de.
ELİFİM Sende iyisnr ıns cnm dikkat et kendıne yat bol bol.
ANATOLİAMgecen gelmşsn rastlaşamadık.ıyımsn kusum cok öptm.
KARDELENİM cnmmm kac gundur konusamadık naptn adet oldun mu cnm?
BERRNCIMsoganla aran nasıl kız neler yaptn.öptm senı.
Kızlar kimseyı atlamadım umarım...uzun sohbetlerımızı özledım yaa...biz kv de kalıyoruz arada eve gıdıp eşya alıyorum fln...ev konusu şuan muallakta.eşim işyernden parasnı alamadı o yuzden tutmaya gidemedık.ıns vermezler başkasına...bugun doktora gittim.adetimin 10.günü ve çok şaşrdm bu sefer sağda olmuş 15mm.bu benım ıcın baya ıyı.blyosnz normalde 10.gun hic gelişim olmuyo bende...doktor cok ıyı dedı.kanamanın uzun surdugunu syledm olabılır dedı.ztn bugun de bttı gbi...çatlama ıgnemıde aldım persembe yıne kontrol var.eger gelısme varsa cuma buyuk ıhtımalle aşılama...hayırlısı artık.bugunde cok başm agrıdı felaket hemde.kardeloşm senınde agrımış kıyamam bşeyde icemedn tabı.yattm bende aksam 6gibi.bı uyandm 10.ama uyumasaydm gecmezdı ıyı oldu.halada agryo braz.neyse cok konuştm öptm hepinizi kıslar.
derinim amin canım inş hepimiz güzel haberler veririz...ayyy senin adına cok sevindim bak yumuşlarda buyumeye başlamış inş bu sefer bebişin sıkı sıkı tutunur ve annecigini hic bırakmaz hayırlısıyla...ev durumunada üzüldüm inş o evi kacırmassınız canım kirasıda iyiyidi ama sıkma canını hayırlısı olsun öpüyorum seni...

selam canım hoşgeldin aramıza...semra arkadaşımız cok güzel anlatmış ona ekliycem bişey topige sık gelirsen daha iyi kaynaşırız...bu aralar boş kaldı ama yakında coşacak topigimiz inş...

selam kızlar hayırlı günler...hepiniz iyisinizdir inş...kendinize iyi bakın...bu arada selinam ugramamış topige ilk topigi acan o olurdu neyse öpüyorum hepinizi...:KK16:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar mutlu günler inşallah.bikaç gündür uğrayamadım.ebrar ablamın dediği gibi yoğunluk bana da iyi geliyor.adetim bikaç güne gelir büyük ihtimal öyle hissediyorum çünkü.inşallah pelinim derinim ebrar ablam verirler müjdeleri.
semracım demek şehzade geliyo.maşallah.sağlıkla doğsun inşallah canım.öptm.
sevcanım sende iyiymissin sizi de öptüm.
derinim yumoşlar bu sefer hızlı gelişmiş maşallah inşallah bu seferki aşılaman son olur ve müjdeyi verirsin canım.ev içinde hayırlısıysa nasib olur canım.öptm
banumm sende düzeliyormuşsun Rabbim hep mutlu mesut yaşamak nasib etsin canım.öptm senide.
kardelenler sizlerde iyisiniz maşallah.
yeni gelen arkadaş hoşgeldin aramıza.bizim gibi dostluklar kurmak isteyenlere kapımız hep acık canım.Rabbim çok bekletmeden gönderir inşallah bebişinide.
flancım bu arada çok geçmiş olsun.Rabbim tekrar aynı acıları yaşatmasın tez zamanda yerini doldursun canım.öptm seni de.
birsencim paşayı baş köşeye kurmuşsunuz hee maşallahh iyi bak benim aşkımaa :KK1::KK1:
pelinimm kulaklarım çınladı geldim :KK1:bugun rahattım bu seferde internette sorun vardı galiba.giremedim.aradım internete bağlanamıyom diye o sırada baktım pc bağlanmış internete derdi müşteri hizmetleriymiş.arayınca geçti :KK1::KK1:nasılsın canım.sen bu ay ateşini de ölçüyormusun canım?

Selam kızlar..ıyı geceler.bugun giremedm hiç.bıde kvdyz ya süreklı telefon elimde dolaşmayayım dedm :)EBUSUM Allah kabul etsın canım benım dualarını...özledm ben senı ya of.napalım az kaldı dayancaz.he bu arada adetn gecmş valla ne yalan diyim umutlandm kuzu ıns bu kargaşada miniş yerleşmstr.
Banuşum senle konustk zaten gulum ama kendımı anlatmaktan senın hakknda konusamadk hiç.ins daha duzelmşsndr kuzum.
BERRNCIMsoganla aran nasıl kız neler yaptn.öptm senı
.
Kızlar kimseyı atlamadım umarım...uzun sohbetlerımızı özledım yaa...biz kv de kalıyoruz arada eve gıdıp eşya alıyorum fln...ev konusu şuan muallakta.eşim işyernden parasnı alamadı o yuzden tutmaya gidemedık.ıns vermezler başkasına...bugun doktora gittim.adetimin 10.günü ve çok şaşrdm bu sefer sağda olmuş 15mm.bu benım ıcın baya ıyı.blyosnz normalde 10.gun hic gelişim olmuyo bende...doktor cok ıyı dedı.kanamanın uzun surdugunu syledm olabılır dedı.ztn bugun de bttı gbi...çatlama ıgnemıde aldım persembe yıne kontrol var.eger gelısme varsa cuma buyuk ıhtımalle aşılama...hayırlısı artık.bugunde cok başm agrıdı felaket hemde.kardeloşm senınde agrımış kıyamam bşeyde icemedn tabı.yattm bende aksam 6gibi.bı uyandm 10.ama uyumasaydm gecmezdı ıyı oldu.halada agryo braz.neyse cok konuştm öptm hepinizi kıslar.

malesef sadece 1 hafta dayanabildim canımm içemiyorum artık .insallah canımm bu sefer asılamam tutar bizi sevindirirsin .geçmişolsun canım bas agrısı kötü ya bu gece 4 te uyandım bas agrısı ile ilaç içip yattım .hayırlısı ile ev işinide halledersin insallah canım

hoşgeldin canımmm

geçmiş olsun dilekleriniz için tekrar tekrar sağolun arkadaşlarım gün günü toparlanıyorum biraz daha zaman geçerse daha da iyi olacağım inşallah :KK71:

amin canımmmmmm
nasılsın???cnm ıyıyız şükür.. ewet kınsecıkler glmıyo ben bıle cok gelıyorum he hamiş oldgm halde

selm cnmmm.ewet sobeledın walla ...:))))) bugun konustuk senle ıyısın :KK66: mert beyden rahat yok sana hele bızım 2 tane bılemıyorum nasıl gırerım gırmeye calışcam ama sık gıremem sanırım
ALLAH yardım eder canımm hele gelsin paşalarr
heeeeeeeeee unutmadan yazayım şehzade geliyor teyzoşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek:

oo topik paşalarla doldu :nazar::nazar::nazar::KK24::KK24:
takım kurakmı:KK76:

cnm hosgeldın aramıza.tabıkı alırız askolsun.ıns bebisin senı cok bekletmez.herzaman beklerız cnm memnun oldum.
amin canım inşallah .evet canım erkeklerimiz çoğalıyor allahın izniyle

evet canım çok mutluyum çok teşekkür ediyorum

evet topiğimiz çok güzeldir ama bu aralar biraz izsıs . .evet ebrarcığımın sayesinde birbirimizi tanıyıp güzel paylaşımlar yapıyoruz allah razı olsun ebrarcığımdan.aramıza hoş geldin canım inşallah meleğin en kısa zamanda hayırlısıyla gelir :KK49:
cnmmm oğluş ne tepkı verdı sevindi mi erkek olmasına?
iyiyim canım benim sen nasılsın...sen bana yaz ben sana kesin yazarım bi iki kere yazzdım cevap gelmeyince yoksundur diye yazıyodum öpüyorum mertimi...

iyiyim sevcanım...iyi olmanıza sevindim maşallah paşalarıma benim...evet hamişler daha cok geliyo duyun kızlarda gelin artık işleri olana bişey söylemiyorum...amin inş canım cok istiyorum güzel haberler vermek hayırlısıyla...

derinim amin canım inş hepimiz güzel haberler veririz...ayyy senin adına cok sevindim bak yumuşlarda buyumeye başlamış inş bu sefer bebişin sıkı sıkı tutunur ve annecigini hic bırakmaz hayırlısıyla...ev durumunada üzüldüm inş o evi kacırmassınız canım kirasıda iyiyidi ama sıkma canını hayırlısı olsun öpüyorum seni...

selam canım hoşgeldin aramıza...semra arkadaşımız cok güzel anlatmış ona ekliycem bişey topige sık gelirsen daha iyi kaynaşırız...bu aralar boş kaldı ama yakında coşacak topigimiz inş...

selam kızlar hayırlı günler...hepiniz iyisinizdir inş...kendinize iyi bakın...bu arada selinam ugramamış topige ilk topigi acan o olurdu neyse öpüyorum hepinizi...:KK16:
peloşummmmm sagol kuzum inş...yumos bakalım buyucekmı daha...evi kacırdık bile cnm ya hayırlısı artık.
günaydın kızlar hayırlı sabahlar mutlu günler inşallah.bikaç gündür uğrayamadım.ebrar ablamın dediği gibi yoğunluk bana da iyi geliyor.adetim bikaç güne gelir büyük ihtimal öyle hissediyorum çünkü.inşallah pelinim derinim ebrar ablam verirler müjdeleri.
derinim yumoşlar bu sefer hızlı gelişmiş maşallah inşallah bu seferki aşılaman son olur ve müjdeyi verirsin canım.ev içinde hayırlısıysa nasib olur canım.öptm
banumm sende düzeliyormuşsun Rabbim hep mutlu mesut yaşamak nasib etsin canım.öptm senide.
yeni gelen arkadaş hoşgeldin aramıza.bizim gibi dostluklar kurmak isteyenlere kapımız hep acık canım.Rabbim çok bekletmeden gönderir inşallah bebişinide.
flancım bu arada çok geçmiş olsun.Rabbim tekrar aynı acıları yaşatmasın tez zamanda yerini doldursun canım.öptm seni de.
birsencim paşayı baş köşeye kurmuşsunuz hee maşallahh iyi bak benim aşkımaa :KK1::KK1:
pelinimm kulaklarım çınladı geldim :KK1:bugun rahattım bu seferde internette sorun vardı galiba.giremedim.aradım internete bağlanamıyom diye o sırada baktım pc bağlanmış internete derdi müşteri hizmetleriymiş.arayınca geçti :KK1::KK1:nasılsın canım.sen bu ay ateşini de ölçüyormusun canım?

selinoşum sagol cnm bnm ıns ya.yumos bu sefer şaşırttı valla...senın adet ınsss gecer ve bebıs gelır cnmmm.

Berrincim demek icemedn soganı olsn ya mıdenı bozmasndansa ıcme daha ıyı...ıns senın ıcın de hersey iyi olur cnm sagol.

Flancım ıns daha ıyı olacaksn cnm...ıyı haberlerını bekliyoruz.

arkadaşlar yardım edermısınız

23.11.2011 de adet oldum ve serophene kullandım 05.12.2011 de catlama ıgnesı oldum olvıtre

ıgnenın ustunden 15 gun geçtı ve bugun test yaptım ıdrar tek cızgı sılık dahı yok acaba daha adetıme var gunu gelemdıgı ıcınmı sılık fln cıkmadı genelde okuyorum ıgneden 15 16 gunlerde cıkıormus dıye duymustum meraktan bende test yaptım suna cok kotuyum acaba sansım halen avrmı ve gouglerım sıstı acıyor

doktorumda adetınden 1 gun once gel dedı gebelık testı edelım demıstı adetıme daha 26 27 28 aralarından gelmesı egrekıyor

ve 1 senedırt cocugumuz olmuyor acaba bana yardım edebılecek varmı yorumalrını beklıyorumm:KK14:

umdum yetırsemmı bu aydan?

cnm hosgeldın aramıza.tabıkı alırız askolsun.ıns bebisin senı cok bekletmez.herzaman beklerız cnm memnun oldum.

peloşummmmm sagol kuzum inş...yumos bakalım buyucekmı daha...evi kacırdık bile cnm ya hayırlısı artık.

selinoşum sagol cnm bnm ıns ya.yumos bu sefer şaşırttı valla...senın adet ınsss gecer ve bebıs gelır cnmmm.

Berrincim demek icemedn soganı olsn ya mıdenı bozmasndansa ıcme daha ıyı...ıns senın ıcın de hersey iyi olur cnm sagol
.

valla içemedim canım zaten adet düzenlemek için ve kistler içinmiş çok sükür öyle bi sorunum yokya canım bende bıraktım nasip yarından sonra doktora gidecem bakalı

nasılsınız umarım hepınız ıyısınızdır ben hıc ıyı degılım hersey üst üste gelıyor bıara dertlesırız ınsallah kendınıze ıyı bakın :KK16:

boncuğum selam,gitmedin inşallah.
kızlar okudum ama bugün enerjim sıfır,şu an dolu dolu yazmak zor geliyo bana,öpüyorum hepinizi.

selam kızlar hayırlı günler...hepiniz iyisinizdir inş...kendinize iyi bakın...bu arada selinam ugramamış topige ilk topigi acan o olurdu neyse öpüyorum hepinizi...:KK16:[/QUOTE

evet canım evimiz paşalarla dolucak çok şükür rabbime:emir_bebek::emir_bebek:

çok teşekkür ederim canım allah razı olsun.evet bir oğluşum daha olucak inşallah canım inşallah
amin canımmmmmm

ALLAH yardım eder canımm hele gelsin paşalarr

oo topik paşalarla doldu :nazar::nazar::nazar::KK24::KK24:
takım kurakmı:KK76:

evet canım artık kurarız bir takım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Berrincim demek icemedn soganı olsn ya mıdenı bozmasndansa ıcme daha ıyı...ıns senın ıcın de hersey iyi olur cnm sagol.

evet canım oğlan olmasına çok seviniyor ama sen yanlız kaldın anne diyor ama herşeye rağmen çok mutlu bebeği izlerken gözleri doldu canımyaaaaaa kıyamam ay ben oğluma aşığımmmmmmmmmmm:nazar:
nasılsınız umarım hepınız ıyısınızdır ben hıc ıyı degılım hersey üst üste gelıyor bıara dertlesırız ınsallah kendınıze ıyı bakın :KK16:

hayır olsun inşallah canım:26:

hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3:
hepiniz iyisiniz insallah?ben bu aralar hem yogunum,hemde keyfim yok biraz:KK50:cok fazla ugrayamiyorum bu yuzden.ay sonuna dogru sehir disinda olma ihtimalim var,döndugumde görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun:KK19:

Benimde canım sıkkın kızlar eski eltimi kaybettik kadıncaz kanserdi geride üç çocuk kaldı biri hasta ötekiler büyük ama...Üzüntülü bir gün geçirdim Allahım geride kalanlara sabır onada Allah rahmet eylesin.

hayırlı geceler kızlar bakayım dedim özlemişim sizleri ama hepinizin canı sıkkın umarım 2012 hepimize ugur getirir güzel biyıl olur bizler için :KK43:
ebroşum misafirlein varmış kolay gelsin canım gökcede bende iyiyiz çok şükür sadece gökce huysuz oldu iyice diş çıkartıyo gene iyice psikopata bagladı :) seninde adet gelmezzz inşşşşşş
derinim yumoşun varmış umarım bu yumoş bebiş olur canım ev için de sıkma canını umarım daha iyi bi yer bulursunuz canım benim
boncugum senin neyin var canım hayır olsun inş
banucum başınız sagolsun allah geride kalanlara sabırlar versin inş
semracım ogluşun geliyomuş iki oglan olucak hadi hayırlısı :)
kardelencim senin hamişlik nasıl gidiyo ?
sevcancım bulantıların geçti mi artık? inş daha iyisindir canım
pelincim sen nasılsın pek keyfin yok gibi :KK43:
anatoliacım senin hamişlik nasıl gidiyo canım?
flancım çok üzüldüm canım umarım bi dahaki hamileligin saglıklı olur :KK43: saglıklada kucagına alırsın
birsencim ogluş çok tatlı ya maşallah kızında çok güzel saglıkla büyüsünler inş..
diger kızlar hepiniz iyisinizdir inş isimler aklıma gelmiyo kusura bakmayın olurmu :KK43: öptüm hepinizi

Derinnn kuzum nerdesin gittin mi doktora Sevcan valla biz kamileler dah sık burdayız uyusuk bu kızlar yaa hiç dedikodu dönmüyo canlar noldu böyle Gerci olur arada insanlar kendi derdine düşer haklısınız ama arada konuşalım toplaşalım yine her kez farklı zamanlarda geliyo ondan herhalde
ewet cnm gelıyoruz bız ama.herkesın ayrı dedi war .mısafırler,hastalıklar fılan derken gelemıyolar :KK43: inşallah eskı halıne doner topic

hadı cnm hayrlısı olsun oğluşlarıma arkadaş gelıyo he :KK66:))

cnm bız ıyıyız sen de ıyısın ınsallah.cnm hadı hayrlısı ınşallah bu aykı aşılama tutar da yeğenimiz gelır bak yeğenlerımız yazdım sildim senın de mı ıkız olcak ne :)))

aramıza hosgeldın.aslında sohbetlerımız daha guzeldır daha yoğundur ama kış sessızlığı war topıkte.ve bızım topıktkıler cok gezentidir hep gezerız :KK70: :KK70:

cnm ıyıyız de sen de bı ara anlat .inşallah derdın neyse kısa zamanda gider.

Benimde canım sıkkın kızlar eski eltimi kaybettik kadıncaz kanserdi geride üç çocuk kaldı biri hasta ötekiler büyük ama...Üzüntülü bir gün geçirdim Allahım geride kalanlara sabır onada Allah rahmet eylesin.
cnm ya başlınız sağolsun.allah gerıde kalanlara sabır wersın inşallah.

hayırlı geceler kızlar bakayım dedim özlemişim sizleri ama hepinizin canı sıkkın umarım 2012 hepimize ugur getirir güzel biyıl olur bizler için :KK43:
ebroşum misafirlein varmış kolay gelsin canım gökcede bende iyiyiz çok şükür sadece gökce huysuz oldu iyice diş çıkartıyo gene iyice psikopata bagladı :) seninde adet gelmezzz inşşşşşş
derinim yumoşun varmış umarım bu yumoş bebiş olur canım ev için de sıkma canını umarım daha iyi bi yer bulursunuz canım benim
boncugum senin neyin var canım hayır olsun inş
banucum başınız sagolsun allah geride kalanlara sabırlar versin inş
semracım ogluşun geliyomuş iki oglan olucak hadi hayırlısı :)
kardelencim senin hamişlik nasıl gidiyo ?
sevcancım bulantıların geçti mi artık? inş daha iyisindir canım
pelincim sen nasılsın pek keyfin yok gibi :KK43:
anatoliacım senin hamişlik nasıl gidiyo canım?
flancım çok üzüldüm canım umarım bi dahaki hamileligin saglıklı olur :KK43: saglıklada kucagına alırsın
birsencim ogluş çok tatlı ya maşallah kızında çok güzel saglıkla büyüsünler inş..
diger kızlar hepiniz iyisinizdir inş isimler aklıma gelmiyo kusura bakmayın olurmu :KK43: öptüm hepinizi

cnm gectı haftada 1 kez fılan oluyor cıkartmalar ama olsun buna şükür sonlara yaklaşıyoruz...gökçe kızımız da ıyıdır ınsallah

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah...
tünaydın dıyım cnmmm sana da hayrlı günler :KK66:))

X