Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

amin inşllah canım
dualarım seninle allahım korkutmasın senide inşallah
olsun ablam Allah razı olsun.düzenleyip yaptın sonuçta eline sağlık canım.Aminn Rabbim kabul etsin inşallah.hakkım varsa helal hoş olsun ablam sen hakkını helal et.

ay selinam varya halimi görmeliydin biyandan eşime bağırıyorum biyandan p c açıyorum
adamda yazık abdest almaya koşturuyo komediydik ama haketti kurduğum saati ne kapatırki ah bu erkekler
neyse yetişti şükürler olsun
benden yana helal olsun canım canı gönülden dua ettim senin için inşallah buay müjde verirsin bize

Selam canlarım.hayırlı cumalar...
Selinammmm duana aminnn diyorum cnm benım.ebuşum eline saglık seninde kuzum.rabbım selinama en yakın zamanda hamiş olmayı nasip etsın en hayırlısından...şuanda duayı okuyup amın derken gözlerım doldu ıns bebisine kavuşursun cnm benım.

olsun ablam ya canın sağ olsun.Allah razı olsun inşallah ablam Rabbim hepimize nasib etsin inşallah o müjdeleri.ee eşin yetiştimi bari namaza.

hayırlı cumalar canım.saoalsın Allah razı olsun canım amin inşallah Rabbim hepimize nasib etsin canım.

ALEYNAM canım üzülme sağlık olsun ALLAHIM kabul etsin selinamın nasibi çokmuş inşallah hepinizin duaları kabul olur hayırlısıyla bebişi gelir .seninde ağzına sağlık canım selinamında dediği gibi dünden tamamlamak istedim çünkü haber gelmedi bide ben adetliyim eksik olursa tamamlıyamazdım saolsun diğer arkadaşlarda tamamladı .neyse kısmet ya .buarada sen nasılsın uzun zaman oldu görüşmedik herşey yolunda inşallah

derinim sende saol canom amin diyorum duana seninde
çıkıyosun sanırsam bende çok öptüm canım

kuzum yetişti çok şükür yani gitti illaki yetişmiştir :))ay ilk kez oluyo böyle ama varya ben çok uykusuzdum kaç gecedir onun etkisi var nasıl uyananmamışım şaşırdım inanki .
canım selinam bende çıksam kahvaltı hazırlıyım bari birazdan gelir .tekrardan duana canı gönülden amin diyorum canım .hemde çok mübarek günlerde okundu inşallah vesile olsun.öptümmmm

kızlar geçmişe hiç bakamadım kusura bakmayın daha sonra bakıcam inşallah
şimdi kaçtım ben öptüm

günlerdir stresten uyuyamadın tabi.dün dr rahatlatınca mışıl mışıl uyudunn kaldın.olsun sen iyi olda gerisi önemli değil zaten geçte kalmadın dua yine vaktinde oldu yani tşk ederim.hadi afiyet olsun size.öptm bende çıkıyorum zaten.

Hayırlı Cumalar Canlar. Rabbim Selina ve diğer arkadaşlarımın için okunan tüm duaları kabul etsin inşallah Hava soğuk ve kasvetli her zamanki gibi evdeym yine Allahın gücüne gitmesin ama sıkıldım biraz :)

Selinam,Allahım senden de razı olsun cnm ne demek.ebuşun dedıgı gıbı nasıbın cokmus.birsoşta okumuş onunkide çift oldu okunmadysa nıyetyle okuduk rabbım kabul etsın.
Ebuşkom oh ne guzel bı uyku cektn uzun aradan sonra.bugunlerde bende cok gec yatıyorum hep kafaya takmaktan cano ya.bugunde sela okunurken actm gözumu he bıde gece bin kere uyanıyorum.çekyata kaldık yatak oda toplanınca o da rahatsz edıyo.şu eve bı gecsek cok ıyı olcak.kadın şmdı aradı evı boşaltmış bısyler kalmıs onlarıda sabah alcam dedı badanaya yarn gelsenız olurmu.dedım olur akşamıda taşırız yada pazar akşamı.ay buyuk ıhtımal pazar akşamı yenı evde uyucaz:)yadırgycam kesın ama yınede cok şükür buda olmayabilirdi,başımızı sokacak biyer var sonuçta hamdolsun...rabbim herkese önce SAĞLIK,sonra huzur ve ferahlık versin.

dualara tüm kalbimle aminnnnnnnnn diyorum gelemedim kızlar kusura bakmayın
uyuyordum mert paşa gece pek uyutmadı gündüzde cok uyudum ayılmazz

swcnprlk sana mesaj gönderiyorum kaç zamandır posta kutun dolu,sana buradan ulaşabileceğimi düşündüğüm buraya yazıyorum....mesajımı okuduğunda bana mesaj atarsan sevinirim....

Son düzenleme:

dualara tüm kalbimle aminnnnnnnnn diyorum gelemedim kızlar kusura bakmayın
uyuyordum mert paşa gece pek uyutmadı gündüzde cok uyudum ayılmazz

tşk ederim kızlar Allahım kabul etsin inşallah cümlemizin dualarını,dileklerini.
bu arada ben kırmızıları gördüm bugun öğleden sonra.hayırlısı buymuş diyip susuyorum sadece.şuan çok sancım var yatıcam.ebrar ablam sen dua yaz bana perşembe fln okurum inşallah.öptm hepinizi.hayırlı akşamlar.

kızlar yaaa,ben hep geliyom topic bomboş,biz ne zaman rastlaşcaz.
toptan küstüm işte size
bende pambıklık falan kalmıcak bu yalnızlıkla
canım ya karşılaşamıyoruz bi türlü valla bende kalabalık olup sohbet etmeyi özledim inş yavaş yavaş eski sohbetlerimize döneriz ...
amin canıım amin ...olurmu oyle şey onemli degil kalplerimiz bir o ayeter zaten... aleynacım iyisindir inş cok sık girmiyosun...
hayırlı cumalar canım bende seni ve yigenlerimi öpüyorum...
amin canım rabbim sendendende razı olsun inş dualarımız kabul olur ve rabbim yüzlerimizi güldürür...
derinim yeni evin sana mutluluk saglık ve bebiş getirir inş canım arkadaşım...şimdiden kolay gelsin sana... amin...

selinam duana yürekten amin diyorum canım bugun gelemedim kusura bakma sabah kırmızılarla uyandım ve cok sancım vardı uyuyakalmışım rabbim hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş en kısa zamanda sana...bu arada ikimizde aynı günde kırmızıları görmüşüz hayırlısı olsun hepimiz icin kendine iyi bak bende seni öpüyorum...

selam kızlar selinamada yazdıgım gibi regl oldum ama üzülmedim zaten biliyodum bu ay olmıycanı adetim bitince ovulosyan testi kullanmaya karar verdim doktorumda önermişti bide onu deniycem inş vesile olur ve bebişim hayırlısıyla gelir...rabbim hepimizi bu güzel duyguyla mutlu etsin en kısa zamanda inş kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi...

Son düzenleme:
Selinam,pelinim üzüldüm adet olmanıza ama yapcak bşy yok bu ay icin de hayırlısı buymus kızlar.ALLAHIMönümüzdeki aya yüzünüzü güldürsün inşallah,cifte sevinç yaşarız öbür ay.

saol canım Allah razı olsun.hakkını helal et artık dua için bekledin sende.hadi dinlen dr a gidene kadar.öptm canım dualarım seninle güzel haberlerle gel inşallah canım.yeğenede selam söyle görünce
ne demek canım,tabiki beklerim mümkün olduğu sürece
selinam,üzüldüm ama hayırlısı bu demekki,inşallah yeni aya gelir canım bebiş.

senin içinde üzüldüm ama sen zaten bu ay beklemiyodun
neyse hayırlısı deyip,stres yapmadan beklemeyi başarmak gerek kızlar kiii oda insanın elinde değil.
rabbim tez zamanda nasib etsin hepinize inşallah.

ben de bugün randevu aldım,sıra yok pazartesi gel dediler ama bekleyemem,illa gelcem dedim,çok beklemeniz gerekir dediler ama gittim genede ama çok beklemedim,benden öncekilerin kocişleri işten çıkmamış,eşlerini beklemek istediler,benimki gelmişti o ara ALLAHTAN ve girdik,ÇOK ŞÜKÜR RABBİME her şey yolunda
rabbim bu mutluluğu bütün arkadaşlarıma en kısa zamanda yaşatsın inşallah
dualarınız için çok teşekkürler.

Oyy maşallah kuzuya Allah sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin kuşum. Bende Perşembe gidcem ama korkuyom tabi bu korku gecmiycek galiaba hiçç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…