Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hepiniz iyisinizdir inşallah ben 3 gündür çok rahatsızdım hem aşırı sancı hemde kanama mahvetti beni .enson bu sabah dayanamayıp doktora gittim .tabi burdan araştırmalarım sonucu işinde usta bir doktora .ALLAHA şükürler olsunki önemli bir sorun yokmuş sorun var ama bu ne hamile kalmama engel nede farklı bir duruma .ben miyom var düşüncesiyle gittim ama miyom olmadığını rahimin arkasında doktorların deyişi biraz zor bizim dilimizce kalınlaşma varmış .arka tarafta ve rahime baskı yapmasından kanama yapıyormuş .ayrıca bebeğin yerleşeceği yatak çok güzel durumdaymış bana ultrasondada gösterdi zaten doktor gayet sağlıklı dedi .ayrıca yumurtalıkların çok sağlıklı sağ ve sol yumurtalığında birçok folükül var dedi .bu görüntü normal yolla bile hamile kalabileceğini gösteriyo bana dedi .rahatsızıklarımı dinledi açıklama yaptı ve okadar rahatlattıki .önce gittiğim doktorun yaşın geçmiş ne bekliyosun çocuğun olmaz dediğini söyledim hafif gülümsedi ve dediki yumurtlıkların gayet sağlıklı öyle bişey kesinlikle yok hızlandırmak isterseniz tedaviyi tüpü düşünebilirsiniz dedi .dedim hocam siz yapmıyomusunuz hayır dedi benim uzmanlığım infertilite değil ben jinekolojik sorunlarla ilgilenirim ameliyat yaparım dedi.ve korkulcak bişey olmadığını üstüne basa basa söyledi senin ameliyatlık bir durumun yok bebek istiyosan gidip destekleyici tedavi ol yeter dedi .zaten hamile kalmışsın kaç sefer dedi . ATEŞ KARATEKE hocayı tanıdığım için ve beni arahatlattığı için çok mutluyum .ayrıca kkda hocayı okadar iyi anlatmışlardıki gönül rahatlığıyla gittim ve gerçektende öyleymiş .keşke diyorum infertiliteylede ilgilenseydi bu kadar pozitif bir doktor bulma şansı herzaman olmuyo malesef .ay kızlar yumoşlar çok güzel gözüküyodu :))hoşuma gitti valla .ve tüp bebek tedavimin haricinde bana bu denli açıklama yapıp rahatlatıcak bir doktor olmamıştı .üzerimden büyük bir yük kalktı .RABBİME sonsuz şükürler olsun .3 gündür okadar kötü senaryolar yazdımki kafamda ama hepsi boşmuş .asıl mesele doğru doktoru bulmaktaymış .o beni bu denli huzursuz eden doktoruda allahım bildiği gibi yapsın bana işe yaramaz bir kadın olduğumu hissettirmişti .ama kararlıyım artık kadın doktor istemiyorum .ne yaparsa insana hemcinsi yapıyo .hepinizede teşekkür edrim canım arkadaşlarım sizlerde hep hayır olacağını söylediniz şükürler olsun öyle oldu .hee unutmadan doktorum hormon hapı bile vermedi sadece ağrı kesici verdi ayrıca kan hapı belliki çok kan kaybetmişsin dedi .
benden bukadar çok konuştum zaten .şimdi dinleniyorum tek bir ilaçlada kanamam azaldı şükür

Ebrarımmm çok sevindim cnm ya maşallahh,inşallah yakında daha güzel hbrlerle gelirsin halay çekerizz bol boll...

arkadaşlar duaları okuyanları kaydettim yarın nasipse duaya girerim
yanlız haber vermiyenler var arkadaşlar bildirirseniz sevinirim
enazından okunmuyanlarıda okumaya çalışırız ben okuyamıyorum ama okuycak arkadaşlar vardır .
çok eksik yok zaten bu gece tekrar bakarım inşallah
hepinizi öpüyorum
sevcanım,pelinim ,cicilim sizleri gördüm altta öpüyorum hanımlar sizi

Ebrarımmm çok sevindim cnm ya maşallahh,inşallah yakında daha güzel hbrlerle gelirsin halay çekerizz bol boll...

canımsın güzel kardeşim allah razı olsun bende çok mutluyum canım anlatamam sana içim çok rahat inanki
ayrıca yarın buluşamayız tam iyileşmeden çıkamam dışarı kuzum
nasipse önümüzdeki hafta olabilir tamam bitanem

ABLACIĞIM ÇOK GEÇMİŞ Olsun.sewındım güzel haberlere.sen de takmazsın artık yüreğin ferahlamıstır.bu arada içine sinen dr bulmak cok onemlı.sen de bulmuşsun.sewındım.inşallah yakın zaman da güzel haberlerını alırız.hastalık olmasın da diğerlerı olur zaten...

berrin yok nezamandır merak ettim onuda aslında inşallah iyidir
ecede uğramıyo sorun yoktur umarım
ranaa yok taşınma işi bitmedimiki
birsoş sende uğramamışsın canım dua sayında aynıydı haberin olsun
kızlar arada haber verin yaa

abla ben yarın okurum 20 tane olur mu ne zamandır okuyamıyorum.okudum dıye bıldırmezsem bıle okudum say.kesın okuyacagım kısmetse yarın abla.selınayaydı dımı

ablacım cok geçmiş olsun
tabikide doktor cook önemli ALLAH razı olsun ateş beyden
inanki cok sevindim

pelin67, ,
ebrar_53+

SLM NSILSNIZ KIZLARRR
iyiyim canım sagol sen nasılsın yigenlerimde iyidir inş...

canım ya bende seni merak etmiştim oncelikle gecmiş olsun şimdi iyi olmana sevindim ayrıca doktorun soylediklerinede sevindim eboşum ne iyi doktormuş gercekten olumlu konuşarak seninde moralini düzeltmiş hic bir sorun olmamasıda cok güzel inş rabbim en yakın zamanda melegini gönderir...bende kadın doktora gitmiyorum bi kere gittim hic memnun kalmadım şimdi doktorum erkek ve cok iyi birisi...evet canım her şeyin hayırlısı rabbim bizlerinde yüzünü güldürcek inş...

ablam berrını bılmıyorum ama rana ıle konustum telden.taşındı abla ama bına yenıymış tel hattı yokmuş.kablosuz vınn fılan alacakmış o yuzden gıremıyor haberınız olsunn
merak edıyor sızı benı arayıp haber alıyor.gecen de yazmıstım selamını zaten buraya

saol sevcanım ya allah razı olsun gerçektende öyle sağlık gibisi yok 3 gündür inanın kabus gibiydi .gece gözlerim açık halusinasyon gördüm .kafayı yiyorum heralde dedim kendi kendime .inanki her gece 2 saat anca uyumuşumdur .ama rabbime sonsuz şükür şuanda daha iyiyim .allahım kimseyi darda bırakmasın
sen nasılsın canım minişlere iyi inşallah

öperim pelinim
ne yapım orucları ancak bitiririm sende evine gelmişsin danırım
seninde gözün aydın

ıyıyız cnm yeğenlerıne muzık dınletıyorum.tepınıyorlar :))))

ay abla atlatırsın ınşallah o gunlerı.sağlık enn başı herşeyınnn...amin.
ıyıler abla şükür minişler

Tamam abla sen zaten dün öyle diyince tahmin etmiştim,sağlık olsun sen ii ol da...

abla ben yarın okurum 20 tane olur mu ne zamandır okuyamıyorum.okudum dıye bıldırmezsem bıle okudum say.kesın okuyacagım kısmetse yarın abla.selınayaydı dımı
tamam sevcanı çok saol ozaman berrin yerine okundu sayıyorum zaten onada 20 tane vermiştim .
evet selinaya okunucak canım allah razı olsun okundu sayıyorum ben
ablacım cok geçmiş olsun
tabikide doktor cook önemli ALLAH razı olsun ateş beyden
inanki cok sevindim
saol tatlım allah razı olsun evet gerçektende çok önemliymiş bunu anladım
mert paşa nasıl öp benim için
canımsın peloşum çok saol canım gerçektende öyle okadar iyiyimki moralim düzelince kendimide iyi hissediyorum şükür .
evet kimseyi yagılamak istememde kadın doktorlar daha acımasız sanki yaa .
ayrıca okadar detaylı anlattıki herşeyi ekranda bana göstererek çok rahatattı .
inşallah hepimizin yüzü güler canım yeterki sağlık olsun

sevcanım sende çok selam söyle ranaya öpüyorum onu

Aaa kızlar şansıma bugun bi kaç kişiyle rast geldik hee,
Sevcanım pelinim cicilim size de slmlarr

Cicili sen oruç mu tutuyorsun cnm peki sütünde bi değişiklik oluyor mu yani gelior mu süt yine bnde hemen tutmak istiyorum borcum var birsürü yaa

geliyor cnm merak etme cok şkr sütüm var
öperim ablacım paşam uyuyorr

ıyıyız cnm yeğenlerıne muzık dınletıyorum.tepınıyorlar :))))

ay abla atlatırsın ınşallah o gunlerı.sağlık enn başı herşeyınnn...amin.
ıyıler abla şükür minişler
evet canım inşallah ya hayırlısıyla geçicek bugünler inanaıyorum
yerim ben o minişleri allahım esirgesin
Tamam abla sen zaten dün öyle diyince tahmin etmiştim,sağlık olsun sen ii ol da...

kuzum beni biliyosun zaten dememe gerek yok birbirimizi yeterince tanıyoruz
iyi olunca görüşcez inşallah kuzumu görmek istiyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…