Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

gel beraber yiyelim canım tabiki seviyosan :))herkes sevmezde

severim abla üzerine cevizle güzel olur.hatta denemedim ama bi arkadaşımda tahinlede servis yapılınca güzel olduğunu söylemişti.geçen pazara gittiğimde hiç adam akıllı bişey bulamadım kabak ta dikkatimi çekmedi.görsem alırdım eşimde çok sever çünkü.saolasın ablam yemiş kadar oldum:)

canım ya bende duymuştum tahinli ama hiç denemedim bende cevizli severim ya
kış geldiya benim evimde eksik olmaz kabak eşimde bende çok severiz
ya yazın pazar bile çok güzel oluyo bende geçen salı gittiğimde anneme diyorum ne kadar renksiz pazar :)))

evt ya ne renk var nede alabilecek bişey.pazar arabasını yarıya kadar doldurabildim sadece.elma bile iyi yoktu hep lekeli lekeli olmuş.

evt ya ne renk var nede alabilecek bişey.pazar arabasını yarıya kadar doldurabildim sadece.elma bile iyi yoktu hep lekeli lekeli olmuş.

evet canım ya bende zorunluluktan aldım ama hiç hoşuma gtmedi güya amasya elmasıydı ama okadar ekşiki anlamadım amasya öyle olmaz normalde :))
neyse her mevsimin ayrı bir güzelliği var bizde yazdan yaptıklarımızı yeriz öyle değilmi :)))

aliye dizisini tekrar veriyorlar bende ona bakıyorum ne çok severdim zamanında .şimdi otadı vermiyor ama

selinam ben çıkıyorum kuzum sancım azcık hafiflemişken evi toparlayım azcık
daha sonra konuşuruz canım öptüm seni çok

aliye dizisini tekrar veriyorlar bende ona bakıyorum ne çok severdim zamanında .şimdi otadı vermiyor ama

selinam ben çıkıyorum kuzum sancım azcık hafiflemişken evi toparlayım azcık
daha sonra konuşuruz canım öptüm seni çok

ok ablacım görüşürüz.bende mutfaktaydım anca gördüm yazdığını.kendine iyi bak.öptm.bende çıkıyorum kimsecikler yokazcık örgü öreyim.

Canım arada bizim gibi hikayesi olanlar seciliyo onlar temkinli:) Anma olsun gel bak ben oradayım en azından Ama tabi kolay kalanlar yazık tabi bilmiyolar aman bilmesinler zaten Allah kimseyi sınamasın o acılarla canım Bak bugünde birinin bebişinin kalbi durmuş. Hani bizim cizelgeyi yapan kızın Yeşimin. Gayet kalender ve metanetli cok şükür Allah kimseye vermesin bu sınavı

İyi canım iyi Martta kalırsan Yenı yıl bebişi olur belki İnşalaaahhhhh

Ooo senin doktor kusura bakmada abartmış. Kuzum zaten onun 2 kilosu su ve gaz Boşver sen takma kafanı ben 12 haftada 4 kilo aldım doktor normal boşver ama cok da abartma dedi o kadar İlk başşta bilyon gaz falan cok oluyo İkilinin sonuçları iyi çıkmış canım 98 de 1 cıkan bir arkadaşım var cok cok riskli demek yani cok şükür cok iyii bebişi zaten bu 2 li test sadece olasılık biliyosun Allah bilir gerceğini hiç sıkma canını sakın Ensesini ölçtümü

amin cnm ya inşallah...off ztn bulalım artık bugün çok kötüyüm<(
evet tatlım dün tüm vitrini çekmeceleri topladım koliye....bugün hiçbişey yapmadım çünkü ev sahibi yine moralimi bozdu aglamaktan içim çıktı...kardeşime attım kendimio gecekondunun sahibi akrabamız bak tamda ben bunu yazarken annem aradı.aramış şimdi kadın noldu tutmayacakmı demiş.başkası sormuş..bende versin dedim istemiyorum
hadi gözünaydın tostim inş bebişko saglıcakla dogsun büyüsün.
evet selinam ya.herkes keyifsiz o yüzden topice yansıyo.öptüm kuzum.

aynen canom..bu ara kafanı dinle boşver..konus konus sıkılıyoruz gerçekten bazen ama napalım...adet oldun demek ilaçtan dolayı öyle olmuştur kuzum..inş ilaçla miyomlarda erir canom...netin günü yarın gece doluyor..yarın kontür alırım heralde...ohhh kabak tatlısını bende çok severim cano valla:))pekte güsel yaparım heee...
ben seviyorum,n olcak şimdi?

elifcim çok üzüldüm yeşime,rabbim yardımcısı olsun.
gelip okuyorum arada aslında ama pek yazmıyorum işte cevap veren olmicanı bildiğim için.

senin kocişi pazara yollucannn sana kabak alcak snrada tatlı yapcek:)

selam kızlar ...ben şuan kardeşimdeyim.birazdan eve geçicem.laptoptan rahatca yazım dedim..bugün hiç iyi degilim..kustum hep midem yanıyo başıma vuruyor....sinüzitim azdı galiba soguklardan..ee tabi streste eklenince(ev sahibi yine geldi..cumartesiye kadar gün verdi...bide diyo c.tesi olmadan boşaltın napın edin..kızı yukarda duramıyomuş kocası gelir diye bide çocukları ders çalışamıyomuş esyaları bodrumda kaldı faremi yesin nasıl ev bulamıyosunuz ki şaşılcak şey ev dolu bilmemne birsürü söyledi gitti.ben tabi aglama krizine girdim o gittikten sonra((dedim o zaman senin gördügün ev varsa söyle ona bakim..yada artık o kadar zor durumda bıraktın ki dedim depoya taşıyım madem...kaynanana taşı diyo bana akılda veriyo..hey Allahım yaaa...offff.eve geçiyim ben..öptüm hepinizi..

heee ebuşum msnden yazdıgında yoldaydım tam yoldayım yazıyodum merak etme diye ama koray aradı onunla konustum..snra zeynoya geldim kapamıştın kuzum msn yi...gece görüşelim mutlaka çok kötüyüm bitanem(

Son düzenleme:
Selam...benden snra ugrayan olmamıs...
KARDELOŞUM cnm,msn den yazdıklarını gec okudum cano k.bkma..sagol destegn ıcın valla bılmıyorum tabı zorla cıkaramaz ama ne biliyim tartsma olck ondan snra.ben kavgacı bı ınsan dglm,bugun herseyı syledm nıye cıkamadık,nıye bulamıyoruz...heryer pahalı dedım...babamn dayısı oluyo ya ev sahibi.bu bana gelen karısı...bugunde dayı babama gtmiş üzülüyomus byle bı durum oldugu icin...ama yapck bsy yok dıyomus o da napsn.ama aldgm duyumlara göre benım eve tasınacak olan kadın daha önceden de dusunuyomus bu daireye gecmeyı...demekki bu olayda kapak oldu...napcgmızı şasırdık valla.normalde ben bu evde yıllarca otururdm belkıde ve hep öyle baktm cok sevıyodum...icini komple halı merdıvenler.karsılıklı daıreler.komşumla kendı evıme gırer gibi gidip gelırdık sıcak bı ortam kendı apartmanımız gibiydi.komşum diyo ztn,sen gidiyosun ya bende durmam diyo kıyamam.çok alıştk sana diyo...off daha fazla anlatmıyım cok uzuluyorum.gunlerdır evı toplamaya gtmıyodu elım.dun basladıgım gıbı açıldı musluklar oysa ne çok severek ve sevinerek girmistm yerlestrmiştk herşeyi((

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.
derinim Allahım bir an önce yardımcı olsun inşallah gönlüne göre ev bulursun canım inşallah.ama ev sahibinin anlayışsızlığına çok kızdım.ev dolu olabilir ama bütçeye eve göre değişir tutmak.nolmuş sanki kızı sokaktamı kalmış çok ayıp ya.utanmasa sokağa atacak sizi.sinir oldum he bi de o kadar laf söylemesi ne diyim ki.kızının durumuda üzücü ama neticede sokakta değil yanlarında.hayret ya...ya annesinin ayrı bi tane dairesi olmasa napıcakmışş!!hiç üzülme valla derinim az çok kanunları biliyosundur.gitsin versin mahkemeye seni çıkartmak için uğraşsın en az 6 ay da anca çıkarttırabilir.stres yapmadan üzülmeden ara canım evini.gerisini Allaha havale et.

günaydın selina,naber canım?
derincim hayırlısı olsun canım,genede kendini fazla bunaltmadan ara evi,selina nın dediği gibi sokakta değil ya kızları,ya o daireleri olmasa napcaklardı?

Ohhh maşallah canım.
Canım çok özledim kız sizi hastalandın demek ohh iyi olmuş inşallah miyomdanda kurtulursun.
selinam bu hafta duamız sana kuzum inşallah vesile olur dualarımız bende biliyodum adet olacağımı cuma gününden okudum mevlam kabul buyursun inşallah

Canım derinim üzülme canım inşallah bulucan bir ev oda sabretsin biraz sakın kv yanına gitme sakın.

amin tutişim cok sagol...sen nasılsın yigenimizde iyidir inş ikinizide cok öpüyorum...
selam teyzelerim
4600grm olmusum herşey yolundaymıs doktor teyze öyle söyledi
hepinizin öperim ellerinden
mert...
oy oy ben yerim onu maşallah benim yigenime 40 ıda cıkıyomuş ne cabuk zaman geciyo ya rabbim saglıklı buyumuyi nasip etsin cok öpüyorum mertimi...
derinim ev bulamamışsınız canım ya allah kolaylık versin inş en yakın zamanda istediginiz gibi bir ev bulursunuz hayırlısı olsun tatlım üzme kendini...
amin canım allah razı olsun...bizim yigenlerde tekmelemelere başlamış maşallah paşalarıma hayırlısıyla saglıklı dünyaya gelsinler inş...ücünüzüde cok öpüyorum...
Kızlar bugün pek uğrayan olmamış haftasonu rehaveti var heralde yada herkes gezmelerde.
Elif sevcan nasılsınız hamişler.
banucum sen nasılsın canım...

canım har şeyin yolunda olmasına cok sevindim maşallah bebişine inş sonuna kadar böyle gider ikinizide öpüyorum...

selam canım bu hafta dua sırası sendeymiş inş vesile olurda bebişin göbüşüne konar...

selam kızlar nasılsınız...ben iyiyim cok şükür pazar günü evime geldim iş güc yapmaktan giremedim sonrada eşim leptopa format attırmak icin getirdi bu akşam geldi eve inş bundan sonra sık sık görüşürüz topik cok sessiz bu havadan en kısa zamanda kurtuluruz inş...

eboşum sendende alıntı almıştım ama cıkmamış...canım bazen hepimizin ruh hali farklı oluyo biz seni anlıyoruz ne diyim canım hayırlısı olsun hepimiz icin ben yanında olmasamda kalben yanındayım bunu unutma sakın...bende hepinizi cok seviyorum iyiki tanışmısız allaha emanet olun

selinam benım sagolasn valla derdıme nsl ictenlıkle ortak oluyosunuz.haklısın valla...aslnda babamın dayısı dglde eşi anlayışsız sinirimi bozan o...bugun 2 ev ıcın gôruştm yarın görmeye gtcem hayırlısı.
günaydın selina,naber canım?
derincim hayırlısı olsun canım,genede kendini fazla bunaltmadan ara evi,selina nın dediği gibi sokakta değil ya kızları,ya o daireleri olmasa napcaklardı?
valla bılmyorm nolcaktı gercekten.anasnla kalcaktı mecburen.bugun dayıya rastladım.duman olduk bızde kızım dıyo bu kız bızı uzdu cok..ıns gönlune gore ev bulursn dedı..uzuluyo adam o belli ama işte naparsn.
banum bugun konusamadım senle rahat ya k.bkma kuzum.bıyandan teyzem babama ugradı o bşyler dıyodu ondan...sagol cnm benım ıns.bakalım yarın bulcazmı.

evet peloşum daha bşy yok ortada...sagolasn cnm...sende yenıden hosgeldın evıne.evet topıc artık şenlense bıraz cok ıyı olucak..

Selam kızlar...dun kardesmden dönerken 2 ev gormustm nolarını almstm bugun aradım.aksılık ıkısıde musaıt dgldı göremedm ama yarın ınsallah...işte 500e kadar yolu var.fazlası şmdılık bızı aşıyo çnkü.hayırlısı.
KIZLAR AYLIK NET PAKETİM BU GECE SON BULUYOR.EŞİM KONTUR GETIRMEZSE BİKAC GUN GİREMEYEBİLİRİM MERAK ETMEYİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…