Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Tamam abla sen zaten dün öyle diyince tahmin etmiştim,sağlık olsun sen ii ol da...
sen nasılsın cnm bebişin ıyı ınşallah

kızlar ben cıkıyorum sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi allaha emanet olun...
tmm cnm gorusuruz optum ben de

tamam sevcanı çok saol ozaman berrin yerine okundu sayıyorum zaten onada 20 tane vermiştim .
evet selinaya okunucak canım allah razı olsun okundu sayıyorum ben

saol tatlım allah razı olsun evet gerçektende çok önemliymiş bunu anladım
mert paşa nasıl öp benim için

canımsın peloşum çok saol canım gerçektende öyle okadar iyiyimki moralim düzelince kendimide iyi hissediyorum şükür .
evet kimseyi yagılamak istememde kadın doktorlar daha acımasız sanki yaa .
ayrıca okadar detaylı anlattıki herşeyi ekranda bana göstererek çok rahatattı .
inşallah hepimizin yüzü güler canım yeterki sağlık olsun

sevcanım sende çok selam söyle ranaya öpüyorum onu
tamam ablam ne dmeke ok sen okundu say allah
ızın werırse okuyacagım kesın...
aleykum selam ablam soylerım

Aaa kızlar şansıma bugun bi kaç kişiyle rast geldik hee,
Sevcanım pelinim cicilim size de slmlarr

Cicili sen oruç mu tutuyorsun cnm peki sütünde bi değişiklik oluyor mu yani gelior mu süt yine bnde hemen tutmak istiyorum borcum var birsürü yaa
ewet cnm rastlaşamıyorduk ıyıyım sukur sen de ıyısın ınsallah

geliyor cnm merak etme cok şkr sütüm var
öperim ablacım paşam uyuyorr
cnm selm nasılsın mert bey nasıllar.ay cnm süt deyınce aklıma geldı ruyamda gordum dun akşam 2 oğlumu bırden aynı anda emzırıyordum.şop şop emıyorlardı cok sütüm gelıyordu

evet canım inşallah ya hayırlısıyla geçicek bugünler inanaıyorum
yerim ben o minişleri allahım esirgesin

kuzum beni biliyosun zaten dememe gerek yok birbirimizi yeterince tanıyoruz
iyi olunca görüşcez inşallah kuzumu görmek istiyorum :)))
mninişler de senı oper teyzoşşşş

Sevcanım çok şükür cnm bizde iyiyiz...

Biliyorum ablamm inşaallah enyakın zamanda grşrz...

Pelinim güle güle cnm ii akşamlar...

sen nasılsın cnm bebişin ıyı ınşallah

tmm cnm gorusuruz optum ben de

tamam ablam ne dmeke ok sen okundu say allah
ızın werırse okuyacagım kesın...
aleykum selam ablam soylerım

saol canım ağzına sağlık allahım gönlüne göre versin

cicili canım uyanınca öpersin ozaman gıdışından :)))

Sevcanım çok şükür cnm bizde iyiyiz...

Biliyorum ablamm inşaallah enyakın zamanda grşrz...

Pelinim güle güle cnm ii akşamlar...

inşallah kuzum ya buarada sen nasılsın minişim nasıl sormadım sana ya dünde konuşamadım çok tl bittide :))idare et ablanı artık

ALEYNAM VE BERRİNİM sizden haber çıkmayınca dualarınız okundu hanımlar galiba kkya girmediniz oyüzden görmemişsinizdir .yani okumayın siz hanımlar .öpüyorum sizi :KK54:

neyse canım arkadaşlarım ben çıkıyım artık azcık uzanıyım öptüm çok sizi iyi akşamlar

iyi akşamlar kızlar
ebrar ablacım iyi olmana sevindim ne güzel şeyler söylemiş doktorun cok haklısın doktorlar insanların tüm hayallarini söndüredebiliyorlar olmayan hayaller yeşertedebiliyor allah iyilerle karşılaştırsın sen bu moralle allahın izniyle normal yollarla yine hamile kalırsın moralinin bozulmasına izin verme hep ümitli ol ablacım ki meleğini göndersin rabbim:nazar::nazar:
peloş evindesin demek hadi gözün aydın insanın evi gibi var mı ya evim evim güzel evim :21::21:

hepiniz iyisinizdir inşallah ben 3 gündür çok rahatsızdım hem aşırı sancı hemde kanama mahvetti beni .enson bu sabah dayanamayıp doktora gittim .tabi burdan araştırmalarım sonucu işinde usta bir doktora .ALLAHA şükürler olsunki önemli bir sorun yokmuş sorun var ama bu ne hamile kalmama engel nede farklı bir duruma .ben miyom var düşüncesiyle gittim ama miyom olmadığını rahimin arkasında doktorların deyişi biraz zor bizim dilimizce kalınlaşma varmış .arka tarafta ve rahime baskı yapmasından kanama yapıyormuş .ayrıca bebeğin yerleşeceği yatak çok güzel durumdaymış bana ultrasondada gösterdi zaten doktor gayet sağlıklı dedi .ayrıca yumurtalıkların çok sağlıklı sağ ve sol yumurtalığında birçok folükül var dedi .bu görüntü normal yolla bile hamile kalabileceğini gösteriyo bana dedi .rahatsızıklarımı dinledi açıklama yaptı ve okadar rahatlattıki .önce gittiğim doktorun yaşın geçmiş ne bekliyosun çocuğun olmaz dediğini söyledim hafif gülümsedi ve dediki yumurtlıkların gayet sağlıklı öyle bişey kesinlikle yok hızlandırmak isterseniz tedaviyi tüpü düşünebilirsiniz dedi .dedim hocam siz yapmıyomusunuz hayır dedi benim uzmanlığım infertilite değil ben jinekolojik sorunlarla ilgilenirim ameliyat yaparım dedi.ve korkulcak bişey olmadığını üstüne basa basa söyledi senin ameliyatlık bir durumun yok bebek istiyosan gidip destekleyici tedavi ol yeter dedi .zaten hamile kalmışsın kaç sefer dedi . ATEŞ KARATEKE hocayı tanıdığım için ve beni arahatlattığı için çok mutluyum .ayrıca kkda hocayı okadar iyi anlatmışlardıki gönül rahatlığıyla gittim ve gerçektende öyleymiş .keşke diyorum infertiliteylede ilgilenseydi bu kadar pozitif bir doktor bulma şansı herzaman olmuyo malesef .ay kızlar yumoşlar çok güzel gözüküyodu :))hoşuma gitti valla .ve tüp bebek tedavimin haricinde bana bu denli açıklama yapıp rahatlatıcak bir doktor olmamıştı .üzerimden büyük bir yük kalktı .RABBİME sonsuz şükürler olsun .3 gündür okadar kötü senaryolar yazdımki kafamda ama hepsi boşmuş .asıl mesele doğru doktoru bulmaktaymış .o beni bu denli huzursuz eden doktoruda allahım bildiği gibi yapsın bana işe yaramaz bir kadın olduğumu hissettirmişti .ama kararlıyım artık kadın doktor istemiyorum .ne yaparsa insana hemcinsi yapıyo .hepinizede teşekkür edrim canım arkadaşlarım sizlerde hep hayır olacağını söylediniz şükürler olsun öyle oldu .hee unutmadan doktorum hormon hapı bile vermedi sadece ağrı kesici verdi ayrıca kan hapı belliki çok kan kaybetmişsin dedi .
benden bukadar çok konuştum zaten .şimdi dinleniyorum tek bir ilaçlada kanamam azaldı şükür

ayyy canım arkadasım benım o kadar sevındım,o kadar ferahladım kı anlatamam.gunlerdır boşuna uzuldun ümitszlıklere kapıldın yaaa.Allah bu doktordan bin kere razı olsun...yanı valla bıde demış ya bebegın yerlesecegı yatak ıyı dıye ve yumoşları görmen düşünsene onlar o kadar iyi durumdaysa adetten sonra çalismaların üstüne düşüyosn artık canooooooo:)bundan sonra senı ümitsz ve üzgün görmek istemiyorum.bak ne güzel herşey yolundaymış.belkide psikolojik canom.ins bundan sonra daha ferah olucan ve bebiş gelcek kuzum inşallahhhhh.

ewet cnm rastlaşamıyorduk ıyıyım sukur sen de ıyısın ınsallah

cnm selm nasılsın mert bey nasıllar.ay cnm süt deyınce aklıma geldı ruyamda gordum dun akşam 2 oğlumu bırden aynı anda emzırıyordum.şop şop emıyorlardı cok sütüm gelıyordu

mninişler de senı oper teyzoşşşş

rüyyan hayır olsun canım

öperim pelinim
ne yapım orucları ancak bitiririm sende evine gelmişsin danırım
seninde gözün aydın
sagol canım...evet ya saglık olsunda sen oruclarını tutabil sütünün gelmeside güzel yoksa zor olurdu senin icin...mertcigi ve seni öpüyorum...
ıyıyız cnm yeğenlerıne muzık dınletıyorum.tepınıyorlar :))))

ay abla atlatırsın ınşallah o gunlerı.sağlık enn başı herşeyınnn...amin.
ıyıler abla şükür minişler
allah iyilik versin canım... oy oy yerim ben onları ya dinlet annesi dinlet maşallah benim paşalarımıa :))
tamam sevcanı çok saol ozaman berrin yerine okundu sayıyorum zaten onada 20 tane vermiştim .
evet selinaya okunucak canım allah razı olsun okundu sayıyorum ben

saol tatlım allah razı olsun evet gerçektende çok önemliymiş bunu anladım
mert paşa nasıl öp benim için

canımsın peloşum çok saol canım gerçektende öyle okadar iyiyimki moralim düzelince kendimide iyi hissediyorum şükür .
evet kimseyi yagılamak istememde kadın doktorlar daha acımasız sanki yaa .
ayrıca okadar detaylı anlattıki herşeyi ekranda bana göstererek çok rahatattı .
inşallah hepimizin yüzü güler canım yeterki sağlık olsun

sevcanım sende çok selam söyle ranaya öpüyorum onu
evet canım anan senin moralin düzelince bende cok seviniyorum seni üzgün görmek istemiyorum eboşum inş bundan sonra her şey cok güzel olcak hayırlısıyla...amin canım dedigin gibi saglık olsun gerisi gelir zaten...
iyi akşamlar kızlar
ebrar ablacım iyi olmana sevindim ne güzel şeyler söylemiş doktorun cok haklısın doktorlar insanların tüm hayallarini söndüredebiliyorlar olmayan hayaller yeşertedebiliyor allah iyilerle karşılaştırsın sen bu moralle allahın izniyle normal yollarla yine hamile kalırsın moralinin bozulmasına izin verme hep ümitli ol ablacım ki meleğini göndersin rabbim:nazar::nazar:
peloş evindesin demek hadi gözün aydın insanın evi gibi var mı ya evim evim güzel evim :21::21:

evet canım ya insanın evi gibi yok annemin evide rahat ama insanın kendi evi olunca evini özlüyomuş eve gelincede annemi özlüyorum :KK5:

ebroşum çok çok sevindim moralinin yerine gelmesine,her şeyin yolunda olmasına,tüm üzüntülerinin geride kalmasına.
inşallah bu moralle çifter çifter gelir yavruşlar.
seviyorum seni

kızlar yaaa,ben hep geliyom topic bomboş,biz ne zaman rastlaşcaz.
toptan küstüm işte size
bende pambıklık falan kalmıcak bu yalnızlıkla:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

X