Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selinacığım ebrarcığım çok iyi haberlerle gelemedim maalesef neyse önce pelin arkadaşımızın duasına amin diyeyim de pelinciğim Rabbim sana da isteyen tüm arkadaşlarımıza da katından hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bana gelince bir ara bahsetmiştim kocaman bir kist olmuş diye herneyse erittik kisti 2 ayda hiçbirşey kalmadı yeniden de oluşmadı ama bu sefer de ara kanama başladı yaklaşık 3 aydır bununla uğraşıyorum sebep yok yani kist polip vs.yok ama mutlaka bir ara kanama yaşıyorum çözemedim ondan da canım sıkkın hiç keyfim yok yani sizleri iyi kötü takip ediyorum yazmasamda okuyorum o yüzden haberdarım yavaş yavaş yazarım inşallah zaten çok yoğun geçti yaz dönemi birebir takip edemezsem diye çok yazmadım yine de işler çok yoğun umarım affedilirim hep aklımdasınız inanınki:KK16:
amin canım cok sagol...sanada cok gecmiş olsun inş en kısa zamanda her şey yoluna girer hayırlısıyla...
evet canım aynen dediğin gibi aralığın 10u gibi yeni bir misafir grup daha geliyo ozaman hiç giremem heralde :))
valla peloşum artık okonuları düşünmek bile istemiyorum daha dün çocuk olanlar şimdi doğurup anne oldular ama ben hala yerimde sayıyorum napalım ya kader işte bu böyle gelmiş böyle gidicek herlade artık beklemiyorum .kkyada sizin için giriyorum bebek için asla değil

canım ya allah kolaylık versin şimdiden:))haklısın eboşum düşünmemek lazım ama böyle konuşma lütfen inş rabbim sanada hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etcek hayırlısıyla umudunu yitirme tatlım cok öpüyorum seni...

Hayırlı cumalar kızlar.Duaya yetişemedim Pelinim Rabbim kabul buyursun bebeğin en kısa zamanda gelsin.Sınavlarım yaklaştı kursa gidiyorum bi taraftan bu ara vaktim olmuyo anca göz atabiliyorum topiğe.Şİmdide arkadaş geliyo görüşmek üzere arkadaşlar Allah 'a emanet olun:KK19:

amin canım cok sagol allah razı olsun...sınavların inş başarılı gecer kardelenim kendine iyi bak göüşmek üzre :KK19:

kızlar bende cıkıyorum allaha emanet olun görüşmek üzre inş:KK16:

aa hangisi canım gerçi ben izlemiyorumda bakıyım yinede :))

ayrıca hepinizi öpüyorum hanımlar çıkmam gerek benimkiler camiden gelir şimdi
daha sonra görüşmek üzere
Bende normalde izlemiyorum bugün yarışan gülşah.
aaa televizyon icerde ismini verde kalkınca bakarım canım..

amin canım ....biliyorum burdaki arkadaşlarmın hepsinin yüregi cok güzel iyiki tanımışım sizleri hepinizi cok seviyorum allah razı sizlerden bu güzel dularınız icin rabbim vesile kılar ve hepimiz en kısa zamanda hamiş haberlerimizi veririz burdan hayırlısıyla...canlarım ben cıkıyorum nete fazla bakamıyorum allaha emanet olun öpüyorum hepinizi...
Gülşah bugün yarışan canım.
Hayırlı cumalar kızlar.Duaya yetişemedim Pelinim Rabbim kabul buyursun bebeğin en kısa zamanda gelsin.Sınavlarım yaklaştı kursa gidiyorum bi taraftan bu ara vaktim olmuyo anca göz atabiliyorum topiğe.Şİmdide arkadaş geliyo görüşmek üzere arkadaşlar Allah 'a emanet olun:KK19:
Özledik kardelencim seni.

geriden geliyorum kusuruma bakmayın çıkan arkadaşlarımızı öpüyorum görüşmek üzere:KK55:

kuzuuuuu bebiş var dimi şimdiye kadar yediysemde bundan sonra yemem canın ister sonra içime dert olur nasılsın?:KK54:

çok şükür canım,rabbim isteyen herkeze nasib etsin
canım hiç öyle şeyler çekmiyo flancım,hafif şeyler yiyebiliyorum zaten,mesela patates haşlaması,yoğurtlu karnıbahar,yoğurtlu makarna,pırasa vs.

Kızlar hayırlı Cumalar arkadaşlar Pelinciğin duasına amin diyorum bende canlar Allah en kısa zamanda nasip etsin hepimize inşallah.

Amin canım sağolasın inşallah iyi olmaya çalışıyorum.
Sanada hayırlı cumalar selinacım inşallah topicimiz tekrar kendine gelir.

1 gün ama dün olmamış tekrar taktılar inşallah bugün olmuştur kaşıntı yapıyor.

Prensesler geliyomuş hayırlı olsun canım dün bende ordaydım bakındım hatta belki görürüm seni yada sevcanı diye 16.30 17.00 arası hastahanedeydim.

Sağol garibipcim amain inşallah biran önce düzelirim.
Canım ben tam 16:25 te cıktım odadannanmıyorum yaa bakarmısıjn 5 dakka ile kaçırmışız arasaydınya kusum Dün çok kalabalıktı ama yaa

Derinim Selinam Sevcanım Tostim Ebrarım diğer aklıma su an gelmeyen tüm canlar sağolun teyzeleri Şu 2 hafta gecerse daha rahatlıycam canlarr 13 hafta olacak ozaman valla bencede kız bu ilk hamile olduğumu hissettiğimden berii öyle hissediyorum çünkü. Düzgün Beyde cok yanılmazmış bende öyle duydum aman Rabbim hayırlısını versin doğup byümesini nasip etsinde gerisi boş.

Canlarım cok özur dılerım duada bulunamadım.pelınım nolur k.bkma.bugun esm evde cıktk ev baknmaya daldık yemın edıyorum ıyıce aklımdan gtmıs yalan yok.yoksa napar eder yolda da olsa gırerdım...duana canı gonulden amin canım arkadasım.umarım en yakın zamanda rabbım annelıge erıstırır hayırlısyla...
Banum burdaym cnm gecmıse baktm ama az isım var kv ye geldık de.öptm hepınızı.kardelosm özledm kuzum konusak aksam öptm senı..o minikayı da kokladım.

çok şükür canım,rabbim isteyen herkeze nasib etsin
canım hiç öyle şeyler çekmiyo flancım,hafif şeyler yiyebiliyorum zaten,mesela patates haşlaması,yoğurtlu karnıbahar,yoğurtlu makarna,pırasa vs.

öyle canım haklısın bir dönem böyle geçireceksin çare yok dua et de uzun sürmesin ben nerdeyse 9 ay çektim desem abartı olmaz inanki hele son dönemlere doğru birde mide yanması olmuştu ki sorma bazen bunları bile bile neden bir tane daha olsun diye istiyorum acaba diye kendi kendime sormuyorda değilim biyolojik saatim çaldı demekki hayırlısı artık:KK28:

Canlarım cok özur dılerım duada bulunamadım.pelınım nolur k.bkma.bugun esm evde cıktk ev baknmaya daldık yemın edıyorum ıyıce aklımdan gtmıs yalan yok.yoksa napar eder yolda da olsa gırerdım...duana canı gonulden amin canım arkadasım.umarım en yakın zamanda rabbım annelıge erıstırır hayırlısyla...
Banum burdaym cnm gecmıse baktm ama az isım var kv ye geldık de.öptm hepınızı.kardelosm özledm kuzum konusak aksam öptm senı..o minikayı da kokladım.

canım nasılsın görüşmeyeli?:KK71:

Banum ıns bu sefer holterde sorn olmamstr cnm ya...bugun konusamadk ıyımsn.ay gecmsıde ıyıce okuyamadım ya...
Ebusum ümıt kesmek yoktu hanı bıtanem lütfen.senı cok svyorm cnmsn.
Flancım ya senı gordgme sevndm valla.gecen yazmstk hatta nerelerde dıye...sende skma bıseye canını.herseyde bı hayır oluyo ınankı..önce hastalıklarımız ıyılescek snra bebsler saglam ve saglıklı hale gelen rahmımıze koncak ıns kuzum.öpuyorum.
Banum bugun ne gysem baslıyo adı ne arkadasının?

Banum ıns bu sefer holterde sorn olmamstr cnm ya...bugun konusamadk ıyımsn.ay gecmsıde ıyıce okuyamadım ya...
Ebusum ümıt kesmek yoktu hanı bıtanem lütfen.senı cok svyorm cnmsn.
Flancım ya senı gordgme sevndm valla.gecen yazmstk hatta nerelerde dıye...sende skma bıseye canını.herseyde bı hayır oluyo ınankı..önce hastalıklarımız ıyılescek snra bebsler saglam ve saglıklı hale gelen rahmımıze koncak ıns kuzum.öpuyorum.
Banum bugun ne gysem baslıyo adı ne arkadasının?

inşallah kuzum ya bakacağız artık ama yılbaşına kadar dr.gitmeyi düşünmüyorum 1 ay kadar daha vücut kendi kendini tamir etmeye çalışsın bakalım baş edemezsem gideceğim biraz zamana ihtiyaç var sanırım:119:

inşallah kuzum ya bakacağız artık ama yılbaşına kadar dr.gitmeyi düşünmüyorum 1 ay kadar daha vücut kendi kendini tamir etmeye çalışsın bakalım baş edemezsem gideceğim biraz zamana ihtiyaç var sanırım:119:

anladm tatlım herseyn hayırlısı.tedavı falan derken kac ayları sabırla atlattın sen canım 1 ay nedırkı bakarsn hemen bebıs gelır.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen PELİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

canı gönülden amin diyorum
en hayırlı zamanda bebişini göndersin mevlam bir daha ayrılmamak üzere inş. canım arkadaşım

hayirli aksamlar arkadaslar,herkes iyidir insallah.söyle bir gecmise baktim da,yavas yavas hareketlenmeye baslamis topik:)))))))))))

pelinim duana yurekten amin diyorum canim,rabbim en yakin zamanda evladinin gelmesine vesile kilsin insallah.bugun evde degildim yeni geldim sayilir eve,dolayisi ile nete giremedim canim,kusuruma bakma...

Kızlar hayırlı Cumalar arkadaşlar Pelinciğin duasına amin diyorum bende canlar Allah en kısa zamanda nasip etsin hepimize inşallah.
sagol canım allah razı olsun amin inş...seninde kızın olacakmış inş...prensese maşallah diyorum hayırlısıyla gelsin...
onemli degil derinim senin işin varmış ev işi zordur canım inş en yakın zamanda kafana göre bir ev bulursun....sagol canım allah razı olsun...
canı gönülden amin diyorum
en hayırlı zamanda bebişini göndersin mevlam bir daha ayrılmamak üzere inş. canım arkadaşım
amin canım cok sagol allah razı olsun güzel dularaınız icin hepinizden...
hayirli aksamlar arkadaslar,herkes iyidir insallah.söyle bir gecmise baktim da,yavas yavas hareketlenmeye baslamis topik:)))))))))))

pelinim duana yurekten amin diyorum canim,rabbim en yakin zamanda evladinin gelmesine vesile kilsin insallah.bugun evde degildim yeni geldim sayilir eve,dolayisi ile nete giremedim canim,kusuruma bakma...

sagol canım benim allah razı olsun amin...önemli degil garipcim kalplerimiz bir olsun yeter ben bliyorum hepiniz cok iyi kalpslisiniz gelnlerde gelemeyenlerde sagolsun rabbim hepimize en kısa zamanda hayırlısıyla bebişler nasip etsin...

Canlarımmmmmm nasılsınız?? Bakıyorum topice gelen giden pek yok...
Pelinimmm cnm Rabbim kabul etsin dualarımızı inşaallahhh...
Flanım seni gördüğüme sevindim cnm mesajını da aldım bu arada :)
Sevcanım aslanlar nasıl bakalım tepikleri yiyor musunn???
Kardeloşum sen nasılsıncnm var mı bulantın falan?
Eboşum önümüzdeki haftaiçi müsait misin cnm görüşelim istersen he???
Banum,derinim,selinam,birsenim,kardelen49um,garibim,boncugum sizler nasılsınız kızlar,kusura bakmayın acele yazıyorum fırsat bu fırsat nete girmişken bakınıyım biraz ne olmuş bitmiş:)
Derinimev işin ne olducnm bulamadınız mı?

X