Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Oy anatoliş hgmşsn kuzu..ev var 2tane yarın bakcaz cnm.biri çatıkatı:)esm c.kat ıstıyodu hep belkıde olur hayırlısıyla...demek buluşmak ıstersn ama ama bende gormek ısterım senı...sen bu tarafa gelemıyon ama sanırsam:KK43:

selam teyzelerim :KK1:
4600grm olmusum herşey yolundaymıs doktor teyze öyle söyledi :KK24:
hepinizin öperim ellerinden :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
mert...:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Canım ben tam 16:25 te cıktım odadannanmıyorum yaa bakarmısıjn 5 dakka ile kaçırmışız arasaydınya kusum Dün çok kalabalıktı ama yaa

Derinim Selinam Sevcanım Tostim Ebrarım diğer aklıma su an gelmeyen tüm canlar sağolun teyzeleri Şu 2 hafta gecerse daha rahatlıycam canlarr 13 hafta olacak ozaman valla bencede kız bu ilk hamile olduğumu hissettiğimden berii öyle hissediyorum çünkü. Düzgün Beyde cok yanılmazmış bende öyle duydum aman Rabbim hayırlısını versin doğup byümesini nasip etsinde gerisi boş.
Kısmet ben senin orda olduğunu bilmiyodum ben sevcan var sanıyordum birde benim telden numaralar silindi gene bana telini yollarsın.
Canlarım cok özur dılerım duada bulunamadım.pelınım nolur k.bkma.bugun esm evde cıktk ev baknmaya daldık yemın edıyorum ıyıce aklımdan gtmıs yalan yok.yoksa napar eder yolda da olsa gırerdım...duana canı gonulden amin canım arkadasım.umarım en yakın zamanda rabbım annelıge erıstırır hayırlısyla...
Banum burdaym cnm gecmıse baktm ama az isım var kv ye geldık de.öptm hepınızı.kardelosm özledm kuzum konusak aksam öptm senı..o minikayı da kokladım.
Özledim kızzzzz.
Banum ıns bu sefer holterde sorn olmamstr cnm ya...bugun konusamadk ıyımsn.ay gecmsıde ıyıce okuyamadım ya...
Ebusum ümıt kesmek yoktu hanı bıtanem lütfen.senı cok svyorm cnmsn.
Flancım ya senı gordgme sevndm valla.gecen yazmstk hatta nerelerde dıye...sende skma bıseye canını.herseyde bı hayır oluyo ınankı..önce hastalıklarımız ıyılescek snra bebsler saglam ve saglıklı hale gelen rahmımıze koncak ıns kuzum.öpuyorum.
Banum bugun ne gysem baslıyo adı ne arkadasının?
İnşallah olur canım gönlünüzdeki.
Canlarımmmmmm nasılsınız?? Bakıyorum topice gelen giden pek yok...
Pelinimmm cnm Rabbim kabul etsin dualarımızı inşaallahhh...
Flanım seni gördüğüme sevindim cnm mesajını da aldım bu arada :)
Sevcanım aslanlar nasıl bakalım tepikleri yiyor musunn???
Kardeloşum sen nasılsıncnm var mı bulantın falan?
Eboşum önümüzdeki haftaiçi müsait misin cnm görüşelim istersen he???
Banum,derinim,selinam,birsenim,kardelen49um,garibim,boncugum sizler nasılsınız kızlar,kusura bakmayın acele yazıyorum fırsat bu fırsat nete girmişken bakınıyım biraz ne olmuş bitmiş:)
Derinimev işin ne olducnm bulamadınız mı?
İyiyim canım ben şükür sen nasılsın.
Maşallah sana merttt bende seni gıgından öptüm kokluyorak.

Oy anatoliş hgmşsn kuzu..ev var 2tane yarın bakcaz cnm.biri çatıkatı:)esm c.kat ıstıyodu hep belkıde olur hayırlısıyla...demek buluşmak ıstersn ama ama bende gormek ısterım senı...sen bu tarafa gelemıyon ama sanırsam:KK43:
Cnm hakkınızda hangisi hayırlıysa o olsun inşaallahh,yaa evet cnm ya karşıya maalesef gelmem zor eşim bu halde sanmam izin vermez:KK43:
Bu arada sen hala bana telini vercen tekrardan heee aylar geçti nerdeysee:KK53:
Ohhh maşallahh kızz ne güzel kilo almışş bi foto koymadın emmeee foto isterizz
Kısmet ben senin orda olduğunu bilmiyodum ben sevcan var sanıyordum birde benim telden numaralar silindi gene bana telini yollarsın.

Özledim kızzzzz.

İnşallah olur canım gönlünüzdeki.

İyiyim canım ben şükür sen nasılsın.

Maşallah sana merttt bende seni gıgından öptüm kokluyorak.

Cnm çok şükür bende iyiyim yuvarlanıp gidiyorum :KK9:

Ben kaçar kızlar Allah'a emanet olunn

Banummm bende özledım cnm benım.msn acsanda konusuversek garı:)
anatolis ay sahi yaaa kafa kalmadıkı bende smdık yolluom cnm...he olsn bılıyorum ya.bakarsn bıgun gorusuruz saglık olsun...hadı Allah rahatlık versın ıyı uykular balım.
Cicişş maaşallah merte tu tu tu tuuu!:)

Canlarım cok özur dılerım duada bulunamadım.pelınım nolur k.bkma.bugun esm evde cıktk ev baknmaya daldık yemın edıyorum ıyıce aklımdan gtmıs yalan yok.yoksa napar eder yolda da olsa gırerdım...duana canı gonulden amin canım arkadasım.umarım en yakın zamanda rabbım annelıge erıstırır hayırlısyla...
Banum burdaym cnm gecmıse baktm ama az isım var kv ye geldık de.öptm hepınızı.kardelosm özledm kuzum konusak aksam öptm senı..o minikayı da kokladım.
akşam gelmeyi çok istedim de canım,dün çok rahatsızlandım,gelemedim malesef,ama özledim sizi.
öyle canım haklısın bir dönem böyle geçireceksin çare yok dua et de uzun sürmesin ben nerdeyse 9 ay çektim desem abartı olmaz inanki hele son dönemlere doğru birde mide yanması olmuştu ki sorma bazen bunları bile bile neden bir tane daha olsun diye istiyorum acaba diye kendi kendime sormuyorda değilim biyolojik saatim çaldı demekki hayırlısı artık:KK28:
hamdolsun canım,şikayet etmiyorum aslında ama evet uzun sürmezse bulantılar daha bi sevincem.
evet biyolojik saat sebebiyle tekrar ister heralde insan,inşallah çok yakındır o günler ve bu defa hafif bulantılarla atlatırsın canım.
Banum,derinim,selinam,birsenim,kardelen49um,garibim,boncugum sizler nasılsınız kızlar,kusura bakmayın acele yazıyorum fırsat bu fırsat nete girmişken bakınıyım biraz ne olmuş bitmiş:)
selam canım,iyiyim hamdolsun.
başladı mı ne kelime canım,dün içtiğim su bile geri çıktı,genelde çıkartma olmuyodu ama dün ve önceki gün maşallahım vardı:KK53:

selam canım,iyiyim hamdolsun.
başladı mı ne kelime canım,dün içtiğim su bile geri çıktı,genelde çıkartma olmuyodu ama dün ve önceki gün maşallahım vardı:KK53:

Ayycnm ya olsun ama sen katlanırsın:)Rabbim yardımcın olsun... İnşaallah 3aydan sonra biter uzun sürmez...

Günaydınlar bu arada herkeslere
:KK16:

Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
Ankara'da çok güzel bi cumartesi günü.Ama ben yinede İstanbul'da olmayı çok isterdim gez gez bitmez.

Adana pambığım gelmiş hoşgelmiş.Bulantılar devam ediyo demek kardelencim oh oh ne güzel.Ben hala güzel buluyorum bulantıyı:KK1:
Derinim inşallah ev işini halledersiniz en yakın zamanda zihninde rahatlar
Banucum dün konuştuk gerçi daha iyi olcaksın inşallah canım stressiz hastalıksız günler bizi bekler
Elifcim kızın olcakmış ne güzel.Babana torun iyi gelcek bence herşey güzel olcak inşallah
Ebrarcım misafirler kısa süreliğine de olsa gitmiş biraz dinlenirsin bari sende daha iyisin dahada iyi olcaksın inşallah.
Garibim özledim nerelerdesin yine denk gelemiyoruz
Anatolıam sende iyiymişsin maşallah az kaldı
Mertcikde iyiymiş büyüyo bizim topiğin bebişleri maşallah onlara:nazar:

Ayycnm ya olsun ama sen katlanırsın:)Rabbim yardımcın olsun... İnşaallah 3aydan sonra biter uzun sürmez...

Günaydınlar bu arada herkeslere
:KK16:
katlanıyorum canım,şikayet etmek değil niyetim
ama inşallah biter genede.
sen napıyosun,moraller nasıl?
sanırım bende seni arıcaktım di mi?
Ankara'da çok güzel bi cumartesi günü.Ama ben yinede İstanbul'da olmayı çok isterdim gez gez bitmez.

Adana pambığım gelmiş hoşgelmiş.Bulantılar devam ediyo demek kardelencim oh oh ne güzel.Ben hala güzel buluyorum bulantıyı:KK1:
Banucum dün konuştuk gerçi daha iyi olcaksın inşallah canım stressiz hastalıksız günler bizi bekler
Elifcim kızın olcakmış ne güzel.Babana torun iyi gelcek bence herşey güzel olcak inşallah
Ebrarcım misafirler kısa süreliğine de olsa gitmiş biraz dinlenirsin bari sende daha iyisin dahada iyi olcaksın inşallah.

heee geldim kardelencim
inşallah en kısa zamanda seninde bulansın canım miden
kendisi güzel olmasa bile,sebebiyeti çok güzel.

Selam kızlar ıyı aksamlar.bugun vaktm olmadı hıc...herkes ıyı ıns...bızde bugun dolastık yıne heryerı yok yok.aradıklarımız cok pahalı.tanıdıklara soruyoruz herkeste aynı cvp "tüh yaa falanca yenı verdı hemde uyguna" off..napcaz ya.en son bı emlakcıya ugradık adam o kdr yardmcı oldukı cokda ıyı nıyetlı...bı 10dk önce gelseydınız catıkatı vardı 400e verdk 200komısyon alms bıde ne guzel ya.bıze denk gelmıyo.dun dedıgım ev ıcın yıne aradık adam aksam arayn dedı dünkı gıbı esmde kızdıı onlamı ugrascm dedı.dıger dedıklerı catıkatıda megerse verılmıs on gun önce işe bakın ya...snra bu aksam ugradıgımız emlakcı kira ödycegnıze kücükde olsa ev alın yardımcı olaym dedı.bızde elımızde market posetlerı var oturmuyoruz bıle adam masal gıbı dıyo ama nerdeee dıyoruz.neyse ben oturdm dedım adama.bıze anca 1+1 cok uygun bı ev olursa belkı ödeyeblrz ama o da zor dedım.adam cok uygun bı ev var dedı.giriş kat 65m2 ufak tabı ama.45e verdırırım dedı.500kıra ödeyecegnıze bıraz daha verır ev sahıbı olursnz fln.bızde tabı heveslendk ama nolur bılmıyorum.zor gibi ama benımkı baya taktı kafaya..

herkez iyidir inşallah
bizim yarın kırkımız cıkıyor cok şükür:nazar::nazar::emir_bebek:
hem doktor randevumuzda var bu hafta sonu inş eve gidicez artık
bebiş büyüdü tosun oldu :nazar::nazar:
sanırım kendim idare edebilirim zaten burdada hep kendim baktım paşama
annemde yardım etti sağolsun:KK16::KK16:
benim tek derdim evime yakın hastane olmaması
neyseki ayda bir konturole buraya getiririm
HADI hyrlııs cnm buyumuş yegen...fotolşarına da bayılıyorumm maşallah :nazar:

Selam ıyı geceler.pek gelen olmamıs...ebusum mısafırden fırsatn olmuyo özledm canom ya.
Ya birden Gökçem geldı aklıma.nerelerde hatun ugramadı kac gundur merak ettm.
Boncugumda gelmez oldu kuzum ıyıdr ıns.
Kardelenım kacırdm senı ya.bı ara msne gozum ilişti ama yazamadm gordm senı.kardesım bendeydı gec gttıler.snrada goremedım kapamstn.ıyılık cnm sende ıyısn ıns.
Elifim cnm ya demek kızın gelıyo ALLAHhayırlı etsn tatlım.oh bak babişe doping oluyo bunlar.bak senın hamile olusun babanın iyileşme süreci icin müthiş bir tedavı bence...hersey guzel olsun ıns cnm.duaların ıcın de Allah razı olsun.
Sevcanım tekmeler basladı he anammm e be bunlar senı çift tekmelerse karnında hal kalmas kız:)))
garipçim evet bulamadık daha...netten buluyorum ama emlakcıdan hep.hem emlakcıya hem eve suan zor bakalım.sen naptn cnm,karsılasamıyoruz.bı ara senınde msn acıktıda dedıgım gbı yazamadm kmseye.
ewet teyzoşu başladı 2 yandan yumruk tekmeler.warsın atsınlar teyzesiii

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.
derinim canım ya al benden de o kadar valla yazıp çıkıyorum bende kimseler yok diye.
sevcanım iyiymişsiniz canım ya çok sevindim hep böyle devam edin inşallah.derinimin dediği gibi seninkiler tepikleme yarışı yaparsa yandınn.öptüm yeğenlerimi ve seni.
elifcim iyi olmanıza sevindim canım demek dedeside torunuyla tanıştı.kız gibi demiş dr hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah.öptüm canım ikinizide.
ebrar ablam sensiz burda bak kimse gelmiyoo.kes hepsinin maaşından.
kardelenim sen nasılsın canım ya görünmüyosun bayadır.sınava çalışıyosun sanırım.Allah yardımcın olsun inşallah.
kardelenimde geldi annesinden dün msn de karşılaştım.çok fazla konuşamadık karnı acıkmıştı bu hatunada bi azar lazım kızlar bebişi böyle aç bırakıyo.bende kızdım gerçi dün ama.2 defadır böyle denk geldi bana.:KK20::KK20:
banum canım iyisindir inşallah canım ya.dualarımdasın canım.Rabbim tez zamanda şifanı sonrada bebişini göndersin inşallah.
garibim sende iyisin inşallah unutkanlıkta neyin nesi inşallah iyi bişeyin fesi dir.:KK1::KK1:
pelinimi özledim bende ne zaman gelicekti.inşallah uğrayabilir bugun duasına.
ehh kızlar benden bu kadar.sık girmediğiniz için yazmıcaktım aslında ama yinede dayanamadım.
sağol cnm benım ıyıyım şükür bugun yıne cıkartma oldu ama şükür dıyorum.tekme yumruklar o biçim :KK9:

rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin,kimin ne muradı varsa versin inşallah.
selam kızlar
ben dün geldim ama tüm gün annemle hastanedeydik,selinanın dediği gibi tamamen de aç kalmadım,saat 2 de yemiştim,6 da çok acıktımdı,görüyonuz mu hatunu beni azarlamaya yer arıyo.
yemeği yeyip açcaktım topici ama ne mümkün,çok yorulduğum için yemeği yememe rağmen öyle bi başım ağrıdı ki,hem baş ağrısı hem de pıtırcığın sayesinde midem çok kötü oldu,gece yarısı fazlalıklardan kurtularak uyudum ama hep ağrıyı hissederek,hala da ağrıyo.
neyse benden fazla bahsettik,siz anlatın bakim neler var neler yok?
ay cnm demek senden de başladı cıkarmalar ınşallah benım gıbı ağır olmaz bu kadarla kalır :SSSS

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen PELİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
pelinimin duasına tüm kalbımle AMİN dıyorum.rabbim tez zamanda yuzunu guldursun ınşallah.

Canım ben tam 16:25 te cıktım odadannanmıyorum yaa bakarmısıjn 5 dakka ile kaçırmışız arasaydınya kusum Dün çok kalabalıktı ama yaa

Derinim Selinam Sevcanım Tostim Ebrarım diğer aklıma su an gelmeyen tüm canlar sağolun teyzeleri Şu 2 hafta gecerse daha rahatlıycam canlarr 13 hafta olacak ozaman valla bencede kız bu ilk hamile olduğumu hissettiğimden berii öyle hissediyorum çünkü. Düzgün Beyde cok yanılmazmış bende öyle duydum aman Rabbim hayırlısını versin doğup byümesini nasip etsinde gerisi boş.
cnm hisler doğru cıkıyor.ewet cnm ben cok arkadaşımınkini 2bucuk aylıkken soledı.sağlık olsun da cnm ewet

selam cnm ıyı sen nasılsın yeğen nasıl???? ewet cnm sağdan soldan yıyıom walla:KK1:

maşallah mert bebek sana.mamalarını nazlanmadan ye de çabuk büyü tamam mı teyzecikim :KK34::emir_bebek:

herkese selamlar arkadaşlar.ben hep gerıden gelıyom ama malum kocaman oldu göbiş cok oturamıyorum.face e gırdıgıme bakmayın cepten gırıyorum yatarken de her pozızyonda gırebılıyorum...gerıden de olsa yazılarınızı okuyorum...
biz ıyıyız şükür kızlar...ben balık hafıza gücenen olmasın ısım saymıyorum ama ablamlar we dıgerlerı hepınız hatrımdasınız.her gece de duamdasınız opuyoruz hpınızıı muckkkk

Canım inşallah dualarını eksik etme.
Selam kızlar ıyı aksamlar.bugun vaktm olmadı hıc...herkes ıyı ıns...bızde bugun dolastık yıne heryerı yok yok.aradıklarımız cok pahalı.tanıdıklara soruyoruz herkeste aynı cvp "tüh yaa falanca yenı verdı hemde uyguna" off..napcaz ya.en son bı emlakcıya ugradık adam o kdr yardmcı oldukı cokda ıyı nıyetlı...bı 10dk önce gelseydınız catıkatı vardı 400e verdk 200komısyon alms bıde ne guzel ya.bıze denk gelmıyo.dun dedıgım ev ıcın yıne aradık adam aksam arayn dedı dünkı gıbı esmde kızdıı onlamı ugrascm dedı.dıger dedıklerı catıkatıda megerse verılmıs on gun önce işe bakın ya...snra bu aksam ugradıgımız emlakcı kira ödycegnıze kücükde olsa ev alın yardımcı olaym dedı.bızde elımızde market posetlerı var oturmuyoruz bıle adam masal gıbı dıyo ama nerdeee dıyoruz.neyse ben oturdm dedım adama.bıze anca 1+1 cok uygun bı ev olursa belkı ödeyeblrz ama o da zor dedım.adam cok uygun bı ev var dedı.giriş kat 65m2 ufak tabı ama.45e verdırırım dedı.500kıra ödeyecegnıze bıraz daha verır ev sahıbı olursnz fln.bızde tabı heveslendk ama nolur bılmıyorum.zor gibi ama benımkı baya taktı kafaya..
İnşallah istediğin gibi bir ev bulursun derincim belkide alırsınız inşallah kuşum.

sağol cnm benım ıyıyım şükür bugun yıne cıkartma oldu ama şükür dıyorum.tekme yumruklar o biçim :KK9:

ay cnm demek senden de başladı cıkarmalar ınşallah benım gıbı ağır olmaz bu kadarla kalır :SSSS

pelinimin duasına tüm kalbımle AMİN dıyorum.rabbim tez zamanda yuzunu guldursun ınşallah.

cnm hisler doğru cıkıyor.ewet cnm ben cok arkadaşımınkini 2bucuk aylıkken soledı.sağlık olsun da cnm ewet

selam cnm ıyı sen nasılsın yeğen nasıl???? ewet cnm sağdan soldan yıyıom walla:KK1:

maşallah mert bebek sana.mamalarını nazlanmadan ye de çabuk büyü tamam mı teyzecikim :KK34::emir_bebek:

herkese selamlar arkadaşlar.ben hep gerıden gelıyom ama malum kocaman oldu göbiş cok oturamıyorum.face e gırdıgıme bakmayın cepten gırıyorum yatarken de her pozızyonda gırebılıyorum...gerıden de olsa yazılarınızı okuyorum...
biz ıyıyız şükür kızlar...ben balık hafıza gücenen olmasın ısım saymıyorum ama ablamlar we dıgerlerı hepınız hatrımdasınız.her gece de duamdasınız opuyoruz hpınızıı muckkkk
Canım iyisin şükür kendine dikkat et.

Kızlar bugün pek uğrayan olmamış haftasonu rehaveti var heralde yada herkes gezmelerde.
Elif sevcan nasılsınız hamişler.

amin canım cok sagol...sanada cok gecmiş olsun inş en kısa zamanda her şey yoluna girer hayırlısıyla...

canım ya allah kolaylık versin şimdiden:))haklısın eboşum düşünmemek lazım ama böyle konuşma lütfen inş rabbim sanada hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etcek hayırlısıyla umudunu yitirme tatlım cok öpüyorum seni...
canım arkadaşım saol güzel düşüncelerin için ama bendeki ümitsiz olmak değilde yorgunluk be canım azcık dinlenmeye çok ihtiyacım var buda düşünmeden olur heralde .bende öpüyorum çok

elifim sağlıklı sıhhatli olsunda gerisi boş canım aama kızları ayrı bir severim ben :))
öyle canım haklısın bir dönem böyle geçireceksin çare yok dua et de uzun sürmesin ben nerdeyse 9 ay çektim desem abartı olmaz inanki hele son dönemlere doğru birde mide yanması olmuştu ki sorma bazen bunları bile bile neden bir tane daha olsun diye istiyorum acaba diye kendi kendime sormuyorda değilim biyolojik saatim çaldı demekki hayırlısı artık:KK28:
annelik böyle bişey işte flanım nekadar zorluğuda olsa insan tekrardan yaşamak istiyo .allahım gönlüne göre versin arkadaşım
Banum ıns bu sefer holterde sorn olmamstr cnm ya...bugun konusamadk ıyımsn.ay gecmsıde ıyıce okuyamadım ya...
Ebusum ümıt kesmek yoktu hanı bıtanem lütfen.senı cok svyorm cnmsn.
Flancım ya senı gordgme sevndm valla.gecen yazmstk hatta nerelerde dıye...sende skma bıseye canını.herseyde bı hayır oluyo ınankı..önce hastalıklarımız ıyılescek snra bebsler saglam ve saglıklı hale gelen rahmımıze koncak ıns kuzum.öpuyorum.
Banum bugun ne gysem baslıyo adı ne arkadasının?
derinim ümit kesmedim canom msndede konuştuğumuz gibi azcık dinlenmek istiyorum bu mesele bütün hayatımı alt üst ediyo .allahım hepimize tez vakitte nasip etsin ne diyim daha fazla uğraşmıyalım
kuzum bana uyar konuşalım bunu inşallah seni görmeyi çok istiyorum bende
maşallah paşaya yesin teyzesi onu benim için öp merti canım

ah ah buraya bi gelsen seni habire gezdiririmde :)))nasip bellimi olur
evet canım azcık dinlendim bugün başlıyo maraton yine :)))
derinim yaa hayırlısı olsun canım çok zor bu ev işleri allahım kendinize versin inşallah .ama ev almakta okadar zorki bu devirde
katlanıyorum canım,şikayet etmek değil niyetim
ama inşallah biter genede.
sen napıyosun,moraller nasıl?
sanırım bende seni arıcaktım di mi?

heee geldim kardelencim
inşallah en kısa zamanda seninde bulansın canım miden
kendisi güzel olmasa bile,sebebiyeti çok güzel.
geçecek canım bugünlerde yeterki bebiş iyi olsun ama sen sabırlısın allahın izniyle

sevcanım canım yaa kıyamam tabi ikizleri taşımak daha zordur ama dahada güzeldir allahım bağışlasın sana canım sen iyi olda arada haber ver yeter kuzum dualarında unutmadığın içinde çok saol öpüyorum seni
Kızlar bugün pek uğrayan olmamış haftasonu rehaveti var heralde yada herkes gezmelerde.

banuşum nasılsın canım daha iyisin inşallah nerelerdesin dün msnde çok bekledim
derinimde gelmedi halbuki saat 3e kadar netteydim uyku tutmadı bazı videolar izledim onlarda beni mahvetti neyse öptüm seni

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok geç kalktım bakıyım dedim nevar ne yok şimdi evimi süpürcem silicem bu saatten sonra :))
buarada bizim berrin nerelerde yaa birsoşda yok epeydir herşey yolunda inşallah hanımlar

canım arkadaşım saol güzel düşüncelerin için ama bendeki ümitsiz olmak değilde yorgunluk be canım azcık dinlenmeye çok ihtiyacım var buda düşünmeden olur heralde .bende öpüyorum çok

elifim sağlıklı sıhhatli olsunda gerisi boş canım aama kızları ayrı bir severim ben :))

annelik böyle bişey işte flanım nekadar zorluğuda olsa insan tekrardan yaşamak istiyo .allahım gönlüne göre versin arkadaşım

derinim ümit kesmedim canom msndede konuştuğumuz gibi azcık dinlenmek istiyorum bu mesele bütün hayatımı alt üst ediyo .allahım hepimize tez vakitte nasip etsin ne diyim daha fazla uğraşmıyalım

derinim yaa hayırlısı olsun canım çok zor bu ev işleri allahım kendinize versin inşallah .ama ev almakta okadar zorki bu devirde

geçecek canım bugünlerde yeterki bebiş iyi olsun ama sen sabırlısın allahın izniyle

sevcanım canım yaa kıyamam tabi ikizleri taşımak daha zordur ama dahada güzeldir allahım bağışlasın sana canım sen iyi olda arada haber ver yeter kuzum dualarında unutmadığın içinde çok saol öpüyorum seni

derinimde gelmedi halbuki saat 3e kadar netteydim uyku tutmadı bazı videolar izledim onlarda beni mahvetti neyse öptüm seni

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok geç kalktım bakıyım dedim nevar ne yok şimdi evimi süpürcem silicem bu saatten sonra :))
buarada bizim berrin nerelerde yaa birsoşda yok epeydir herşey yolunda inşallah hanımlar
Canım bir ara girdim kimseler yoktu çıktım bilsem biraz takılırdım sana sen niye üzülücek şeyler izlersin be canım benim.

Selam kızlar...ev konusundakı hayır dualarınız ıcın Allah razı olsun...hala sıkıntıdayım.dun yenge ındı kızı orda kalıyomus esyaları bodrumda dedı sıkılıyomus napıyım yenge dedım bulamadık daha.ay nolur dıyo acele...kocişte gecekonduyu dıyo ıdareten tasıyalım oraya dıye napcam bılmıyorum:KK43:
ebusum zeynolar bizde kaldı aksam hic gıremedım.gece yatmadan 3e dogru baktm yoktu kmse canom...biliyorm umıt kesmedıgını hatta suan bunları konusmanın okumanın dahı artk ıster ıstemez sıkıntıya soktugunu...aynen kuzum ALLAH ugrastrmadan versn ıns...
Ben smdı kactm zeyno dıyo toplayalım bıraz kolilere evı.öptm.

cnm ben cıktım sen geldın sanırım karşılaşamadık...ıyııyiz şükür cnm sen de daha ıyısın inşallah ?

hber wermeye çalışıyorum ablam elımden geldgınce.iyi haberlerınızı alınca daha ıyı oluyorum.

Selam kızlar...ev konusundakı hayır dualarınız ıcın Allah razı olsun...hala sıkıntıdayım.dun yenge ındı kızı orda kalıyomus esyaları bodrumda dedı sıkılıyomus napıyım yenge dedım bulamadık daha.ay nolur dıyo acele...kocişte gecekonduyu dıyo ıdareten tasıyalım oraya dıye napcam bılmıyorum:KK43:
ebusum zeynolar bizde kaldı aksam hic gıremedım.gece yatmadan 3e dogru baktm yoktu kmse canom...biliyorm umıt kesmedıgını hatta suan bunları konusmanın okumanın dahı artk ıster ıstemez sıkıntıya soktugunu...aynen kuzum ALLAH ugrastrmadan versn ıns...
Ben smdı kactm zeyno dıyo toplayalım bıraz kolilere evı.öptm.

cnm ya yüzün güler inşallah.ee işte arayınca hiçbişey bulunmaz yaa :KK43:(

İnş sevcanı...iyice sıkıldım yeminle kalbim agrıyo artık...her girdigim evde bi sıkıntı...

Kızlar selam haftasonu tabı kmse yok...kardeloşum msn de aşılamayı sormustn canım baktgmda kapamstn.bu ay kaldı asılama.gelısme olmadı...
Kardelenım dün hayıt aldım cnm bnm,yarın sabah başlıcam.hem belkı adetımın cok gecıkmesını engeller bıraz.

Selamcanlar nasılsınız

Derinim yaa ev için ben burdan da bakıyım yakınız ne kadarlık bütcen canım

Banucum iyiyiz kuşum valla evdeyim yeni yeni sokağa çıkıyorum

Ebrarım ben hep erkek isterdim yani olmadan ama hamile kaldığımı ogrendiğimden beri içimde hep kız vardı galiba öylede olacak nasipse

Bu hafta dualarımız Selina için demekki Allahım hem onu hemde diğerlerini kabul etsin inşallah tez zamanda.

Ya banu kuşum sizin tüp bevbek işi ne zmaana alındı Derinim yumoşlar sana naz yaptı büyümedimi kuşum ama normaldir bu ay evi stress yaptın ondan ama vardır bundada hayır canım benim

Sevcanım arada face görüşüyoz senle ama ebrar bve banıu sizi hiç facede görmüyorum ben msndede gerci msn i çok açmıyorum ama gene arada açık oluyo yani akşamları ama sizde girmiyonuz galiba kızlar

Bu arada haziran annelerine uye oldum Kardlende orda çok aktif değiliz ama arada konuşuyoruz 12 haftaya girdim artık sayılır daha rahat içim ama Allahım bu rahatlığı bozmaz inşalah korku hep varsonuçolarak tabi

Vlla kızlar ben bu ara hiç bişey yapamadığım için anlatacak bişeyde cok olmuyo ee hep bebrkten konuşmak da bayar benide bayar :) Bir dışarı cıksam hatyyata tekrar karışşam inşallah Allahın izniyle daha iy olacak ama tabi bunada çok sükür . Öyle yani canlar

X