Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar nasılsınız hayırlı cumalar rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul eder inş...hepinize dualarınız icin cok teşekkür ederim allah razı olsun sizlerden...kusura bakmayın ya hic giremiyorum topige annemdeyim biliyosunuz hastalıklarla ugraşıyorum...bende annemde hasta olduk doktorlara git gel yapmaktan fırsat bulamadım...pazar günü evimde olcam inş ozaman bol bol görüşürüz...elifcim duaların icin cok sagol canım allah razı olsun...selinam bende cok özledim hepinizi gecmişe bakamıyorum kusura bakmayın başım iyi degil... duam var diye girdim hepiniz iyisinizdir inş...:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız...kusura bakmayın ya hic giremiyorum topige annemdeyim biliyosunuz hastalıklarla ugraşıyorum bende annemde hasta olduk doktorlara git gel yapmaktan fırsat bulamadım...pazar günü evimde olcam inş ozaman bol bol görüşürüz...elifcim duaların icin cok sagol canım allah razı olsun...selinam bende cok özledim hepinizi gecmişe bakamıyorum kusura bakmayın başım iyi degil... duam var diye girdim hepiniz iyisinizdir inş...:KK16::KK16::KK16:
hoşgeldin pelinim geçmiş olsun canım ya annenede sanada acil şifalar inşallah cabucak atlatırsınız.iyiyim ben kendi adıma çok şükür.

hoşgeldin pelinim geçmiş olsun canım ya annenede sanada acil şifalar inşallah cabucak atlatırsınız.iyiyim ben kendi adıma çok şükür.

hoşbulduk selinam sagol canım allah razı olsun inş... annem cok kötü grip oldu ama bugun daha iyi cok şükür benide biliyosunuz sınuzıt var doktor bursuru ilac yazdı inş şifa olurlar...iyi olmana sevindim canım...

ebrar ablam hoşgeldin.
flan seni görüyorum altta.uzun zamandır görememiştik.nasılsın inşallah güzel haberlerle gelmişsindir??

selam canım arkadaşlarım hepinize hayırlı cumalar
RABBİM bugünün hürmetine gönül muratlarımızı versin inşallah
burda daha ezanlar okunmadı ezanı bekliyorum

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen PELİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

MÜBAREK EZANLAR HÜRMETİNE MEVLAM PELOŞUMUZA HAYIRLI EVLATLAR VERSİN
kucağını boş bırakmasın busefer sağlıklı bir hamilelik yaşasın inşallah
canı gönülden amin diyorum ..

burda ezan okunuyo şuan.Rabbim okunan bu ezanların hürmetine pelinimize katından hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah.gönlü muradını gerçekleştirsin.amin.

ebrar ablam hoşgeldin.
flan seni görüyorum altta.uzun zamandır görememiştik.nasılsın inşallah güzel haberlerle gelmişsindir??

hoşbulduk kuzum nasılsın hayırlı cumalar

peloşum selam kuzum geçmiş olsun mevlam şifa versin sanada anneciğinede .girebilmene sevindim canım

selam kızlar nasılsınız hayırlı cumalar rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul eder inş...hepinize dualarınız icin cok teşekkür ederim allah razı olsun sizlerden...kusura bakmayın ya hic giremiyorum topige annemdeyim biliyosunuz hastalıklarla ugraşıyorum...bende annemde hasta olduk doktorlara git gel yapmaktan fırsat bulamadım...pazar günü evimde olcam inş ozaman bol bol görüşürüz...elifcim duaların icin cok sagol canım allah razı olsun...selinam bende cok özledim hepinizi gecmişe bakamıyorum kusura bakmayın başım iyi degil... duam var diye girdim hepiniz iyisinizdir inş...:KK16::KK16::KK16:
Çok geçmiş olsun canım.
selam canım arkadaşlarım hepinize hayırlı cumalar
RABBİM bugünün hürmetine gönül muratlarımızı versin inşallah
burda daha ezanlar okunmadı ezanı bekliyorum
sanada hayırlı cumalar canım nasılsın.
YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen PELİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
Aminnn canı yürekten Amin.

ELİFCİM canım doktordan güzel haberlerle gelmişsin çok sevindim canım hep böyle iyi olun inşallah demek kıza benzetti yerim ben prensesi yaa .ayrıca dua için çok saol canım benim öptüm seni
KARDELENİM ,GARİBİM sizlerde saolun canım arkadaşlarım ağzınıza sağlık özledim sizide ya görüşemiyoruz
KARDELOŞUM hoşgeldin canım nasılsın demek miniş azcık yoruyo seni geçicek canım bugünlerde inşallah

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)

ebrar_53, banu145145+, kardelen5233+, flan+, pelin67+, SeLiNa23+

herkese selam canlar napıyosunuz bakalım
flancım nasılsın canım uzun zaman olmuştu örüşmeyeli herşey yolunda inşallah :KK49:

amin canım allah razı olsun bu güzel duların icin... inan yazını okurken cok duygulandım eboşum rabbim inş dualarımızı kabul eder...
burda ezan okunuyo şuan.Rabbim okunan bu ezanların hürmetine pelinimize katından hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah.gönlü muradını gerçekleştirsin.amin.
amin selinacım cok sagol canım allah razı olsun dualarınızı rabbim kabul eder inş hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıyla allahım...

peloşum selam kuzum geçmiş olsun mevlam şifa versin sanada anneciğinede .girebilmene sevindim canım

selam eboşum cok sagol canım amin...gelmezmiyim canım ya sizler benim icin dualar etceksiniz gelecem tabiki başka arkadaşım olsaydı da gelirdim inan canım...

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2,5 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
BERRİN...............7 AY:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ:KK49::KK49::nazar:
ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:(ERKEK)
RANA:KK49::KK49::nazar:(KIZ)
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:(İKİZLER ERKEK)
ELİF:KK49::KK49::nazar:
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
CİCİLİ(MERTİMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:

amiiiin,amin inşallah en kısa zamanda kavuşsun yavruşuna peloşumuz ve tüm arkadaşlarım.
ELİFCİM canım doktordan güzel haberlerle gelmişsin çok sevindim canım hep böyle iyi olun inşallah demek kıza benzetti yerim ben prensesi yaa .ayrıca dua için çok saol canım benim öptüm seni
KARDELENİM ,GARİBİM sizlerde saolun canım arkadaşlarım ağzınıza sağlık özledim sizide ya görüşemiyoruz
KARDELOŞUM hoşgeldin canım nasılsın demek miniş azcık yoruyo seni geçicek canım bugünlerde inşallah

hoşbulduk canım,benim kendi dirayetsizliğimden oluyo ebroşum,hiç yorulmaya strese gelemiyorum,dün annemle hastanedeydik tüm gün falan,yoruldum işte.
sen nasılsın canım,ilaç başladıydın sanırım.

iyiym kuzum sen nasılsın inşallah daha iyisindir hep duamdasın
naaptın doktor işlerini canım
Bugün gidicem holteri çıkarıcaklar inşallah kaydetmiştir sonrada pazartesi sonuç alıcam ama daha iyiyim arkadaşım arada oluyor çarpıntılar ama eskisi kadar değil inşallah düzelirim duaların için Allah razı olsun canım arkadaşım benim.

amin canım allah razı olsun bu güzel duların icin... inan yazını okurken cok duygulandım eboşum rabbim inş dualarımızı kabul eder...

amin selinacım cok sagol canım allah razı olsun dualarınızı rabbim kabul eder inş hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıyla allahım...

selam eboşum cok sagol canım amin...gelmezmiyim canım ya sizler benim icin dualar etceksiniz gelecem tabiki başka arkadaşım olsaydı da gelirdim inan canım...

canımsın ya kıyamam güzel kalplim benim allahım inşallah kabul etsin dualarımızı tez vakitte sevindirsin inşallah
inanıyorum enkısa zamanda gelip hamileyim diyceksin kuzum hayırlısıyla

iyiyim ablacım çok şükür.yoğurt mayaladım da hazırlanıcam şimdi gezmelere gidim azcık günüm vardı da.öptm hepinizi kızlar hoşçakalın.
pelinim Allah senden de razı olsun canım inşallah vesile olur Rabbim kabul etsin dualarımızı.öptmbyby.

X