Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

iyi akşamlar nasılsınız
swcnprlk slm canım nasılsın
sana bişey sorcam benım sağ tarafıma ara ara batmalar oluyor sende de oluyormuydu
birde karnın ne zaman belli oldu
ıyı cnm sağolasın sen nasılsın?
batma nasıl cnm? senın ne kadrlık oldu bazen oluyor bende de bacakalr fılandır.aynı pozısyonda oturamıyom bıle artık.
cnm karnım 3 haftadır bellı ben agır gecrdım ya cabuk cıkmadı ben de korkmustum cıkmadı dıye.bı de erkekse hemen cıkmaz =))))

Selam canım nasılsın.
ıyı cnm sen nasılsın? nasıl carpıntıların?

Ben bu aralar rahatsızıö canım dr gidip geliyorum çarpıntılarım vardı holter takıldı bakalım inşallah güzel sonuç alırım.
ınsallah cnmm.kac gun olcecek makına esıme de wermıslerdı 1 gece olcum olmsutu tansıyon kalp fılan

sağ tarafımda oldugunu hissediyorum sancı geliyor oaray ara ara
ben 14+2 yim bebek daha aşagıda birazcık yukarı cıktı sanki sertlikten anlıyorum cok az belli karnım dedim bi anormallik mi var sana sordum gerci seninkilerde ikiz aynı olmayız senle

Kızlar nasılsınız. Bugün doktordaydım çok sükr bebiş iyiymiş teyzeleri yüzde 51 kız dedi doktorumuz ama 2 hafta sonra 2 li testte belli olacak inaşlalah

Nasıl korkuyodum anlatamam cünkü son dönemde gögüslerimdeki tek belirti olan acıda gecmişti Allahıma sükürler olsun yolundaymış. Bugün ilk defa kusumu dedesiyle tanıştırdım daha önce hiç ultrason resimlerini göstermemiştim ama bugün gösterdim baya belirgin zaten gttiğimizde kötüydü keyifsizdi birden keyfi yerine geldi mutlu oldu cok sevindim Kızlar dualarınız için Allah sizden razı olsun Allah gönlünüze göre versişn inşallah canlar Sizde bende dualarımdasınız

Bu arada ben Pelincim için okudum duaları Rabbim kabul etsin

sağ tarafımda oldugunu hissediyorum sancı geliyor oaray ara ara
ben 14+2 yim bebek daha aşagıda birazcık yukarı cıktı sanki sertlikten anlıyorum cok az belli karnım dedim bi anormallik mi var sana sordum gerci seninkilerde ikiz aynı olmayız senle
cnm druna telefonla sor aklında kalmasın.ben hemen arayıp soruyorum kotu hıssettıgımde.ewet herkesın aynı olmaz göbeği cnmm

Kızlar nasılsınız. Bugün doktordaydım çok sükr bebiş iyiymiş teyzeleri yüzde 51 kız dedi doktorumuz ama 2 hafta sonra 2 li testte belli olacak inaşlalah

Nasıl korkuyodum anlatamam cünkü son dönemde gögüslerimdeki tek belirti olan acıda gecmişti Allahıma sükürler olsun yolundaymış. Bugün ilk defa kusumu dedesiyle tanıştırdım daha önce hiç ultrason resimlerini göstermemiştim ama bugün gösterdim baya belirgin zaten gttiğimizde kötüydü keyifsizdi birden keyfi yerine geldi mutlu oldu cok sevindim Kızlar dualarınız için Allah sizden razı olsun Allah gönlünüze göre versişn inşallah canlar Sizde bende dualarımdasınız

cnmm Düzgün bey dedıyse kızdır kesın benımkını daha da erken bılmıstı =)))
babacıgına da ıyı olmus cnm yaaa torununu sabırsızlıkla bekler...

gözün aydın elifcim gögüs agrısıda bir süre sonra geçiyor
babacıgında daha iyi olacak inş. cnm
bebiş ne kadarlık oldu
maşallah ne çabuk söylemiş cinsiyetini özele gidiyorsun galiba devlet kolay kolay söylemiyor

Merhaba hanımlar herkes iyidir inşallah.
Ebrarcım ben duamı okudum kusura bakma anca haber verebildim.

hayirli geceler arkadalar...
ebrarim benim dualarida okundu yaz canim,sen söylemesen ben yine unuttum ya:KK43:hatirlattigin iyi oldu..
banucum cok gecmis olsun canim,rabbim sifa versin insallah..
derinim ev bulamamissiniz daha,rabbim yardimciniz olsun,insallah guzel bir ev bulursunuz..

selam kızlar inşallah iyiisniz herkesi çok özledim ama kimse beni özlememişmi bari emreyi özleseydiniz aşkolsun ama neyse bugün emrenin kontrolü vardı 6400 kg 63 cm olmuş dr iyi dedi artık 6 ayı bitirecez 7 den gün aldık darısı sizlerin başına inşallah sizlerde görürsünüz biranönce :KK49: ebuşum duaları okundu say canım bitti diyebiliriz sayım aynı nasılsa sni aradım ama açmadın işin vardı duymadın sanırım sesini duyayım demiştim neyse kızlar bizde iyiyiz sadece hala yoğunluğumuz bitmedi kendinize iyi bakın bu arada deryada (kayra) iyiyimiş hafif ağrıları varmış hepinize selamı var iyigeceler :nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

oyy maaşallah paşaya bende yarın götürücem paşamı doktora bakalım kac kilo olduk
ben fazla olmasından korkuyorum acıkcası bana cok tonbiş oldu gibi geliyo :KK56: maaşallağı var:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

herkez iyidir inşallah
bizim yarın kırkımız cıkıyor cok şükür:nazar::nazar::emir_bebek:
hem doktor randevumuzda var bu hafta sonu inş eve gidicez artık
bebiş büyüdü tosun oldu :nazar::nazar:
sanırım kendim idare edebilirim zaten burdada hep kendim baktım paşama
annemde yardım etti sağolsun:KK16::KK16:
benim tek derdim evime yakın hastane olmaması
neyseki ayda bir konturole buraya getiririm

Selam ıyı geceler.pek gelen olmamıs...ebusum mısafırden fırsatn olmuyo özledm canom ya.
Ya birden Gökçem geldı aklıma.nerelerde hatun ugramadı kac gundur merak ettm.
Boncugumda gelmez oldu kuzum ıyıdr ıns.
Kardelenım kacırdm senı ya.bı ara msne gozum ilişti ama yazamadm gordm senı.kardesım bendeydı gec gttıler.snrada goremedım kapamstn.ıyılık cnm sende ıyısn ıns.
Elifim cnm ya demek kızın gelıyo ALLAHhayırlı etsn tatlım.oh bak babişe doping oluyo bunlar.bak senın hamile olusun babanın iyileşme süreci icin müthiş bir tedavı bence...hersey guzel olsun ıns cnm.duaların ıcın de Allah razı olsun.
Sevcanım tekmeler basladı he anammm e be bunlar senı çift tekmelerse karnında hal kalmas kız:)))
garipçim evet bulamadık daha...netten buluyorum ama emlakcıdan hep.hem emlakcıya hem eve suan zor bakalım.sen naptn cnm,karsılasamıyoruz.bı ara senınde msn acıktıda dedıgım gbı yazamadm kmseye.

Selam kızlar gunaydın...herkese hayırlı CUMALAR inşallah...topıcın bu durumu hıc hosuma gtmıyor kzlar.ınanın gıresm gelmıyo benım de böyle olunca:KK43:neyse saglık olsun.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.
derinim canım ya al benden de o kadar valla yazıp çıkıyorum bende kimseler yok diye.
sevcanım iyiymişsiniz canım ya çok sevindim hep böyle devam edin inşallah.derinimin dediği gibi seninkiler tepikleme yarışı yaparsa yandınn.öptüm yeğenlerimi ve seni.
elifcim iyi olmanıza sevindim canım demek dedeside torunuyla tanıştı.kız gibi demiş dr hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah.öptüm canım ikinizide.
ebrar ablam sensiz burda bak kimse gelmiyoo.kes hepsinin maaşından.
kardelenim sen nasılsın canım ya görünmüyosun bayadır.sınava çalışıyosun sanırım.Allah yardımcın olsun inşallah.
kardelenimde geldi annesinden dün msn de karşılaştım.çok fazla konuşamadık karnı acıkmıştı bu hatunada bi azar lazım kızlar bebişi böyle aç bırakıyo.bende kızdım gerçi dün ama.2 defadır böyle denk geldi bana.:KK20::KK20:
banum canım iyisindir inşallah canım ya.dualarımdasın canım.Rabbim tez zamanda şifanı sonrada bebişini göndersin inşallah.
garibim sende iyisin inşallah unutkanlıkta neyin nesi inşallah iyi bişeyin fesi dir.:KK1::KK1:
pelinimi özledim bende ne zaman gelicekti.inşallah uğrayabilir bugun duasına.
ehh kızlar benden bu kadar.sık girmediğiniz için yazmıcaktım aslında ama yinede dayanamadım.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.
derinim canım ya al benden de o kadar valla yazıp çıkıyorum bende kimseler yok diye.
sevcanım iyiymişsiniz canım ya çok sevindim hep böyle devam edin inşallah.derinimin dediği gibi seninkiler tepikleme yarışı yaparsa yandınn.öptüm yeğenlerimi ve seni.
elifcim iyi olmanıza sevindim canım demek dedeside torunuyla tanıştı.kız gibi demiş dr hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah.öptüm canım ikinizide.
ebrar ablam sensiz burda bak kimse gelmiyoo.kes hepsinin maaşından.
kardelenim sen nasılsın canım ya görünmüyosun bayadır.sınava çalışıyosun sanırım.Allah yardımcın olsun inşallah.
kardelenimde geldi annesinden dün msn de karşılaştım.çok fazla konuşamadık karnı acıkmıştı bu hatunada bi azar lazım kızlar bebişi böyle aç bırakıyo.bende kızdım gerçi dün ama.2 defadır böyle denk geldi bana.:KK20::KK20:
banum canım iyisindir inşallah canım ya.dualarımdasın canım.Rabbim tez zamanda şifanı sonrada bebişini göndersin inşallah.
garibim sende iyisin inşallah unutkanlıkta neyin nesi inşallah iyi bişeyin fesi dir.:KK1::KK1:
pelinimi özledim bende ne zaman gelicekti.inşallah uğrayabilir bugun duasına.
ehh kızlar benden bu kadar.sık girmediğiniz için yazmıcaktım aslında ama yinede dayanamadım.
Amin canım sağolasın inşallah iyi olmaya çalışıyorum.
Sanada hayırlı cumalar selinacım inşallah topicimiz tekrar kendine gelir.
ıyı cnm sağolasın sen nasılsın?
batma nasıl cnm? senın ne kadrlık oldu bazen oluyor bende de bacakalr fılandır.aynı pozısyonda oturamıyom bıle artık.
cnm karnım 3 haftadır bellı ben agır gecrdım ya cabuk cıkmadı ben de korkmustum cıkmadı dıye.bı de erkekse hemen cıkmaz =))))

ıyı cnm sen nasılsın? nasıl carpıntıların?

ınsallah cnmm.kac gun olcecek makına esıme de wermıslerdı 1 gece olcum olmsutu tansıyon kalp fılan
1 gün ama dün olmamış tekrar taktılar inşallah bugün olmuştur kaşıntı yapıyor.

Prensesler geliyomuş hayırlı olsun canım dün bende ordaydım bakındım hatta belki görürüm seni yada sevcanı diye 16.30 17.00 arası hastahanedeydim.
hayirli geceler arkadalar...
ebrarim benim dualarida okundu yaz canim,sen söylemesen ben yine unuttum ya:KK43:hatirlattigin iyi oldu..
banucum cok gecmis olsun canim,rabbim sifa versin insallah..
derinim ev bulamamissiniz daha,rabbim yardimciniz olsun,insallah guzel bir ev bulursunuz..
Sağol garibipcim amain inşallah biran önce düzelirim.

Herkese hayırlı cumalar Rabbim bu mubarek günde hepimizin dualarını kabul etsin sağlık versin amin.

rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin,kimin ne muradı varsa versin inşallah.
selam kızlar
ben dün geldim ama tüm gün annemle hastanedeydik,selinanın dediği gibi tamamen de aç kalmadım,saat 2 de yemiştim,6 da çok acıktımdı,görüyonuz mu hatunu beni azarlamaya yer arıyo.
yemeği yeyip açcaktım topici ama ne mümkün,çok yorulduğum için yemeği yememe rağmen öyle bi başım ağrıdı ki,hem baş ağrısı hem de pıtırcığın sayesinde midem çok kötü oldu,gece yarısı fazlalıklardan kurtularak uyudum ama hep ağrıyı hissederek,hala da ağrıyo.
neyse benden fazla bahsettik,siz anlatın bakim neler var neler yok?

rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin,kimin ne muradı varsa versin inşallah.
selam kızlar
ben dün geldim ama tüm gün annemle hastanedeydik,selinanın dediği gibi tamamen de aç kalmadım,saat 2 de yemiştim,6 da çok acıktımdı,görüyonuz mu hatunu beni azarlamaya yer arıyo.
yemeği yeyip açcaktım topici ama ne mümkün,çok yorulduğum için yemeği yememe rağmen öyle bi başım ağrıdı ki,hem baş ağrısı hem de pıtırcığın sayesinde midem çok kötü oldu,gece yarısı fazlalıklardan kurtularak uyudum ama hep ağrıyı hissederek,hala da ağrıyo.
Hoşgeldin canım genel anlamda iyi olmana sevindim bu günlerde geçicek daha rahat edicen inşallah.

selam kızlar

aaaaaaaaaa baksen şunaa sen demedinmi acıktım çok başım ağrıyo kötü oldum fln diye.

X