Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam banum ya geçmiş olsun.inşallah Rabbim en kısa zamanda şifanı verir.dua kaç tane canım ben okuyayım şimdi?

canım bende cesaret edip soğana baslayamıyorum nidem çok hassas içebilirmiyim bilmiyorum rabbim yardım etsin ne duyarsam yapmak istiyorum yaa

herkeze selam birilirine denk gelirim diye çok sevinmiştim ama malesef kimsecikler yok .inşallah herkez iyidir . ben eskiye göre daha iyiyim arada sarada zorlandığım oluyor ama olsun ben razıyım.gelememe sebebim pc bozuldu yaklaış üç haftadır bilgsayarım yoktu
.ama artık var eşim sağ olsun doğum günü hediyesi yeni bir pc aldı bana .inşallah bundan sonra çok sık olmasada uğramaya çalışacağım benden şimdilik bukadar hepinizi kocaman kocaman öpüyorum allaha emanet olun

Selam kızlar ıyı aksamlar.
Semracım ugramssn demek pc yoktu.yenı pcyı gule gule kullan cnm ıyı bak kendıne.
Herkesı cok öpuyorum.mıdem bıraz kötu.su ev ısınıde taktım basm agryo valla.bugun kocıs erken geldı yemegı yedık smdı.mutfagı toplym.
Banum az once konustk bitanem öptm senı...ebusumda ugramamıs misafırlerı geldı demekkı.
Birsoş,selinanın dedıgı gibi kmseler yokkı topıcte.bayramdan snra bı toplanamadık.neyse kış gecelerı uzun.ıns yakında toplaşırız.

ok canım ben şimdi okuyorum.ebrar ablam banumun yerine ben okudum say öptm

İyi olda canım önemli olan o güle güle kullan bilgisayarını.
Canım üzülme takma kafana şu işleri artık.
Ebuşkom nerelerdesin kuzum.

nasılsınız canım arkadaşlarım ben çok yoğunum bugün kocişimde evdeydi bide dediğim gibi misafir var onu gezdirdik eve yeni geldik sayılır başım çatlıyo inanın geçmişe baktım biraz BANUŞUM kıyamam sana canım dikkat et kendine şimdi geç oldu yarın konuşuruz inşallah .duayıda selinam okumuş allah razı olsun hepinizden
kardeloşda gelmemiş heralde bugün için dönücekti ama ??
derinim geçmiş olsun canom sıkma canını inşallah hallolur ev problemide
buarada elifim,garibim ve kardelenim sizden haber gelmedi hanımlar okumuşsunuzdur ama yinede sormak istedim dualar bittimi berrincim saol canım ağzına sağlık .
yarın 12den sonra duayı yaparız inşallah .hepinizi öpüyorum görüşmek üzere canım arkadaşlarım

Son düzenleme:
canım misafirim var giremiyorum ya zaten çoğu zaman pc onda oluyo fırsatım olmuyo hiç yani .şimdi çıkmam gerek kuzum sonra konuşuruz olurmu öptüm seni .
daha iyisin inşallah kuzum

ewet laptoplar daha zararlı cnmm.yok cnm arada gelıyo cıkartmalar.buna da sukur eskıden hergundu yaaa.sımdı tekmeler basladı =)))))
bn de opuyorum derınım seniii

merhaba garibim evet kimseler gelmiyo topiğe artık.
Sevcancım iyiymişsiniz şehzadeleri bizde öpüyoruz kendine iyi bak canım
Derinim bugün dr a gitmiycekmiydi yaa noldu yumoşlar acep
bız de senı opuyoruz teyzesiiii

cnm faceten konustuk gercı ama yazıyım burdan da sen etkısınde kalıyosun dusunduklerının benım gıbı ruyana gırıyo benn de hep onlarla ılgılı goruyorum.ama takmamalıyız bu kadar.bebeklere stres de ıyı gelmez.

cnm selam.maşallah paşamıza ya face te vıdeolarını da ızledım yanında olsam sıkardım kesın :))) kocaman olmuş kerataa...

canım misafirim var giremiyorum ya zaten çoğu zaman pc onda oluyo fırsatım olmuyo hiç yani .şimdi çıkmam gerek kuzum sonra konuşuruz olurmu öptüm seni .

abla selam kacırdım senı sanırım gecmıse bakarken...
ıyısın ınşallah.mısafırın war sanırım.

iyi akşamlar nasılsınız
swcnprlk slm canım nasılsın
sana bişey sorcam benım sağ tarafıma ara ara batmalar oluyor sende de oluyormuydu
birde karnın ne zaman belli oldu

Eh işte iyi sayılırım arkadaşım holter takıldı bugün gittim cihaz kaydetmemiş yine takıldı inşallah bu sefer olur çok rahatsız bir alet çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…