Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar ben adet oldum duayı okuyamıycam abla sana özel mesaj attım belki görenessen burdanda yazıyım dedim

kızlar herkes iyidir umaarım ALLAHIM yardımcımız olsun

Evet ya ilaç uyutuyor derincim.

merhaba arkadaslar

söyle bir gecmise göz attimda cok fazla ugrayan olmamis,sanirim kimsenin tadi ve vakti yok bu aralar.saglik olsun insallah

merhaba arkadaslar

söyle bir gecmise göz attimda cok fazla ugrayan olmamis,sanirim kimsenin tadi ve vakti yok bu aralar.saglik olsun insallah
merhaba garibim evet kimseler gelmiyo topiğe artık.
Sevcancım iyiymişsiniz şehzadeleri bizde öpüyoruz kendine iyi bak canım
Derinim bugün dr a gitmiycekmiydi yaa noldu yumoşlar acep

Bugün nerdeyse 20 gün sonra dışarı cıkıp kuaföre gittim cok sükür kaşlarımı aldırdım lapiska gibi olan saçlarımı kestirdim bu hamilelik çirkinleştirdi beni diyodum meğer kaşların yekbare ve saçların iğrenç olmasındaymış şimdi gözümü alamıyorum aynadan tövbe tövbe sanki tekrar buldum kendimi ayrıca artık belime olmayan pijama takımların yüzünden bir pijama takımı da aldım nasıl rahat anlatamnam son zamanda hepsinin beli sıkıyodu

Perşembe doktor kontrolümüz var inşllah hersey yolundadır. Acayip kabuslar görüyorumyok kanamam başlıyo yok doğum sancım başlıyo bişrden falan yani bir Allah korısun düşük ypıyorıum yada erken doğum normal doğum yani

Siz nasilsiniz canlar galiba bu ara pek kimsenin tadı yok bayadırda topicte hamiş haberi gelmedi inşallah aramızdan birinin gelirde hepimizi senlendirir tekrar arkadaşlarım

hayırlı akşamlar kızlar
nasılsınız ne var ne yok
biz iyiyiz cok şükür pazartesi kontrolümüz var inş. herşey yolundadır
elifcim maşallah iyisin inş. hep öyle gider
herkesi cok öpüyorum
ebrar ablacım senide cok öptüm

Selam canlar.suan gecmıse bakamıyorum sarjm bıtmek uzere esımın eskı ısyerndeyz hem gezmek olsn dedık hem ıs gorusuyolar.
Ben doktora gttm canlar bugun.yumoş denen bsy yok.yanı ıstedıgımız gıbı dgl dedı.belkı var ama boyut sylemedı.neyse bu ay kaldı aşılama canlar,ama yınede gun asırı bırlıkte olun dedı obur aya kaldı...dedım en sonunda dayanamadım,acaba klomen mı yetersz gelıyo dedım.bırden 3e cıkamayız dedı en az 3ay 2doz denemek gerek.kıst olursa ugrasrz dedı...yıne obur ay gelısmezse 3denenıcek.yıne olmazsa dusuk doz ıgnelerle devam edılır dedı...hayırlısı ya daha ıyı kızlar bu ay olmaması,ev tasıma vs hepsı bı arada zor olucaktı.

kızlar ben adet oldum duayı okuyamıycam abla sana özel mesaj attım belki görenessen burdanda yazıyım dedim

aleynam,uzulme sakın cnm.bu ayda olmadı saglık olsun.zamanı gelecek elbet.
gttm cnm anlattm ustte.durum ondan ıbaret.mucukss.
ohh yenılendın mı kıss:)gule gule kullan saçlarını...ıns pers.saglıklı hayırlı haberler alırsn..aman ıste ruyalarımız hep bılıncaltı cnm,hıc takılma.bende neyı kafaya takarsam ruyamda onu goruyorum.

ıyılık cnm bnm senınde ıyı olmana sevndm.pazartesı yavrunu saglıcakla gorde dahada ıyı ol ıns.öpuyorum.

ohh iyi olmuş moral olmuş sana canım inşallah iyi haberlerle gel.
Canım konuştuk zaten hiç takılma okiş.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.ay kimseler uğramaz olmuş.Rabbim en yakın zamanda neşe huzur sağlık versin hepimize.eskisi gibi olalım inşallahh.

evet böcek işini düşünememiştim canım .içine sinmiyorsa vardır bişey hayırlısı neyse o olsun canım inşallah içine sinen bi yer bulursunn

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.ay kimseler uğramaz olmuş.Rabbim en yakın zamanda neşe huzur sağlık versin hepimize.eskisi gibi olalım inşallahh.
Günaydın selinacım inşallah hepimiz en kısa zamanda toparlanırız duanada aminnn diyorumm.

berrincim ben şuanda soğan kürü yapmıyorum canım ilaç kullandığım için adetten sonra başlıycam nasipse .maydonoz bende yapmıştım dilerim sana şifa olur bebişinin gelmesine vesile olur tatlım
:)))
delürdük işte cano napalım buda bizim kaderimizmiş allahım hayırlısını nasip etsin
ev işindede hayırlısı olsun kuzum zaten msnde bol bol konuşuyoruz biliyosun benim düşüncelerimi
sevcanım saol canım yaa buara öyle bir ruh hali var dilerim geçer allahım hepimizin yardımcısı olsun
buarada paşalar iyiymiş çok sevindim hep iyi olun canım bende öpüyorum sizi
Selam kızlarrrrrrr,
Nasılsınız on dklık iznim var bi bakıyım dedim inşaallah herşey yolundadır.Allah'a emanet olun...
kuzum senlede konuştuk zaten iyisin çok şükür bende öpüyoum sizi

aleynacım mesajını aldım canım saol dağıttım sana düşen payı sağlık olsun adet olmuşsun inşallah diğer ay güzelliklerle gelir sana ve hepimize
merhaba arkadaslar

garibim nasılsın kuzum görüşemedik özledim yaa .evet buara herkes bi telaşda benim misafirim var rizeden ama geceleri yine msnde oluyorum :))
kardelenim özledim senide nasılsın kuzum .buarada avatarına bayıldım güle güle kullan
elifim negüzel canım çok iyi etmişsin güle güle kullan saçlarını değişiklik şart ya buara sende zor zamanlar geçirdin ama herşey iyi olucak inşallah .
dualarına amin diyorum galiba bi hamişe ihtiyacı var topicin enkısa zamanda çıkar aramızdan inşallah
sende yarın hayırlı haberler alırsın inşallah o kabuslar bizim gibiler için çok normal tatlım herşeyden korkar olduk malesef .öpüyorum senide
tostim pazartesi inşallah hayırlı haberler alırsın canım bebiş çok çokiyidir bende seni çok öptüm kuzum
cano sıkma canını allahım büyük o isterse herşey olur .vardır bir hikmeti inanki zaten dün msnde baya konuştuk kuzum
selinam nasılsın canım valla noldu böyle anlamadım ya bayram dönüşü toparlanamadık bi .
benim misafirim var yine yoğun günler yani daha görümceler gelicek asıl onlar gelince hiç giremiycem heralde off artık yoğunluktanda sıkıldım .buarada duana amin diyorum kuzum .ayrıca senin nekadar var adete inşallah buay gelir minişin
Günaydın selinacım inşallah hepimiz en kısa zamanda toparlanırız duanada aminnn diyorumm.

banuşum nasılsın kuzum herşey yolundamı tahlil sonuçları nasıl çıktı özledim yaa seni
ayrıca ben her konuşmamızda duayı söylemeyi unuttum peloş için 30 tane kuzum okiş .azcık geç oldu ama kusura bakma olurmu

hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum herkes iyidir inşallah
ben birazdan görümceme gidicem misafir oraya gitmek istedi bende mecbur onla beraber gitmem gerek .evden çıkmadan yazıyım istedim hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere canlar

evet selınam ya gelıyorum sayfalar ılerlememıs. .ebusun dedıgı gıbı hamıse ıhtıyacımız var dopıng oluyo hepımıze.
evet böcek işini düşünememiştim canım .içine sinmiyorsa vardır bişey hayırlısı neyse o olsun canım inşallah içine sinen bi yer bulursunn
evet berrıncım sorma.bakalım hayırlısı.bugun evsahıbınle gorustm 1hafta daha ıstedım ıns buluruz cok sıkıldım artık.

kuzum evet bol bol konusuyoruz,sagol destegn ıcın. ALLAHIMbuyuk ıns bızımde karsımıza cıkıcak bıyer...senınde yogunluk baya surecege benzıyo kolay gelsın bıtanem...olsn bı yandan kafan dagılıyodur,yanlz kalınca daha cok dusunuyoruz.

Of ya cok kötu oldum ben kızlar...adapazarında bı bebegı cöp posetıne koyup elektrık dıregının altına bırakmıslar Allah onların cezasını versın bız bu kadar ısterken,bebegın yuzunu gormeyı bırakın karnımda oldugunun ısaretı olacak en ufak silik bı cizgıyı gormek ıcın bu kadar cırpınırken bu ahlaksızların,ınsan benzerı hayvanların yaptıgına bakın.o kadar nefret doluyum kı boyle ınsanlara...o bebegı bı gorun erkek,donmak uzereyms hayata döndurmusler...Allahım ınsanlar nereye gıdıyo.dıcek o kadar cok sey varkı hangı hakaretı etsem azdır...eger bıgun cocuga hasret kalırsalar Allahta onları cocuksz bırakır ıns...offf((14:

slm kızlar nasılsınız biz iyiyiz doğru düzgün evimde olamadığım için gelemiyorum kusura bakmayın devamlı kaynanamdayım malum sizleri çok özledim umarım iyisinizdir kib aeo öptük sizleri teyzeleri iyi geceler bay

selam kızlar hayırlı sabahlar mutlu günler inşallah.

Evet ya ilaç uyutuyor derincim.

merhaba arkadaslar

selam kızlar inşallah iyiisniz herkesi çok özledim ama kimse beni özlememişmi bari emreyi özleseydiniz aşkolsun ama neyse bugün emrenin kontrolü vardı 6400 kg 63 cm olmuş dr iyi dedi artık 6 ayı bitirecez 7 den gün aldık darısı sizlerin başına inşallah sizlerde görürsünüz biranönce ebuşum duaları okundu say canım bitti diyebiliriz sayım aynı nasılsa sni aradım ama açmadın işin vardı duymadın sanırım sesini duyayım demiştim neyse kızlar bizde iyiyiz sadece hala yoğunluğumuz bitmedi kendinize iyi bakın bu arada deryada (kayra) iyiyimiş hafif ağrıları varmış hepinize selamı var iyigeceler

iyiyim ablacım çok şükür.bende bu sıralar misafir alıyorum sürekli.yoğunluk var ama bana iyi geliyo.inşallah sende kafanı dinlersin canım herkes gittikten sonra.Allah yardımcın olsun.benim adete var daha abla30u falan olması lazım.öptm seni.
hayırlısı canım inşallah ya herkesten güzel haberler gelsin bütün dopingi yüklenelim inşallah.
derinim içinden geçenlerin aynısı hatta fazlasını diyorum farzet.burda yazılacak şeyler değil içimdekiler.Allah nasıl biliyosa öyle yapsın ya.hakikaten biz burda bi tarafımızı yırtıyoz.böyle olaylara bende çok sinirleniyorum.

canım ya hoşgeldinn.kimseler gelip gitmiyoki birbirini özlesinler.bu sıralar herkes kocasını özlüyo herhalde neyse emremizin maşallahı var canım Allah nazardan saklasın boyda kiloda çok güzel.öptm ikinizide.bahsetmemişsin ama senin durumlar nasıl?kayram canım ya Allahın izniyle bebişini sağlıkla alacak inşallah kucağına.

Son düzenleme:
Tahlillerde pıhtılaşmalar yüksek çıktı çarpıntılarım tekrar başladı dr holter taktı bugün gene gidicem ordanda tekrar hemotolojiye yolladılar kafam karışık arkadaşım duaları okuyamadım eğer biriniz benim adıma okursa çok sevinirim bilirsin normalde yapmam ama bu sefer böyle oldu kusura bakma ebuşum sen beni anlarsın.
Sorma bende seyrettim çok üzüldüm ayşe bile üzüldü vicdansızlar ahh Rabbim bizlere nasip etsin inşallah.
Ohh maşallah emrecime kocaman oldu kuzucuk seninde işin zor birsencim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…