Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sağol canım inşallah rahatlarım artık.Sanada çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine.
Canımsın derincim bende seni çok seviyorum biliyosun sende hiç birşeyi takma kafana yakında buluşuruz inşallah.

PELINIM burda senın alıntı vardı bozdm yetmedı uzun oldu alıntılar...özledım kuzum ya.annende oldugunu bldgm ıcın yazmadm sana.ıns guzel gecmstr byramın.cok ôptm.

ohh ohh valla banum senı ıyı gordum ya ıcımden bşyler erıdı,kız ben ne cok siviyorum senı yaaa.cnm bnm,dahada ıyı olcaksn...ya ben usulmuyorum cnm valla bak.hatta olamazsam daha ıyı olucak bana gore...tabı rabbım ne buyurursa o...hayırlısı artık.

[/QUOTE].[/QU
evet canım cildim hassas baya yazın denize gitmiştik 15 gün elim yüzüm şiş gezdim acillik oldum düşün yani :)valla canım gözüme takılıyo içim içimi yiyo silmezsem .canım sayı arttı zaten sükür sonuçları yazmıştım hayırlısı bakalımm

Son düzenleme:
derinim mesak kutumu temizledim..cevap gönderemedin büyük ihtimalle...
ebrarım çok opt seni birtanem..

canım senden de Allah razı olsun sizde bana okadar iyi geldiniz ki anlatamam .sağol canım inşallah rabbim hepimize sifa verir
berrincim saol canım aynı duygular benim içinde geçerli bizi bizden iyi kimse anlıyamaz galiba
ayrıca dua içinde saol özel mesaj atamadım kuzum .
sen nasıl oldun boynun daha iyidir inşallah
peloşum özledim kuzu seni nasılsın ?ohh anneciğinle hasret gider canım anaların yeri farklı allahım eksik etmesin başımızdan
ayrıca duayı dağıtmıştım kuzu sana okunuyo yani okuyanlarda olduğu için selinama dönmemiz zor yani artık cuma vakti azcıkda olsa girersin olurmu
banum iyi olmana sevindim canım sesinde gayet iyi geliyordu allahım hep mutlu etsin seni ayşecikle vakit geçirmekde iyi geliyo sana .
saol kanka yaa hatta bende biliyodum ablanda var seni arayıp konuşucaktım demek büyükler alındı iyi bari kurtulmuş cano .allahım bu yolda kimseyi darda bırakmasın çaresiz dertler vermesin .kaderimiz buymuş galiba hayırlısı artık .
sizede geçmiş olsun canom allahım şifa versin ama varya bu yılın gribide farklı galiba ben daha yeni iyileştim sayılır hala öksürük var ama onu artık saymıyorum .öpüyorum sizi canım
canım arkadaşım saol ya benim için araştırma yapmışsın allah gönlüne göre versin .inşallah soğan şifa olucak iyi düşünücem artık olumsuzluk hep olumsuzluk getiriyo malesef .
sende takma kafaya kuzum herşey iyi olcak salı günü bibakarsın mucize kocman bir yumoş onu rabbimden başak kimse bilemz ne mucizeler okuyoruz değilmi .öpüyorum seni ayrıca ev işi noldu kuzum
derinim mesak kutumu temizledim..cevap gönderemedin büyük ihtimalle...
ebrarım çok opt seni birtanem..

senam nasılsın canım herşey yolunda inşallah bende seni çok öptüm

selam hanımlar hepinize güzel bir pazar diliyorum .dün evde değildim akşam giremedim arkadaştaydık yine bir hamiş haberi aldım eve gelincede zırıl zırıl ağladım .aslında insan tuhaf şeyler hissediyo hem seviniyo hem buruluyo ya siz biliyosunuz işte bu duyguları anlatmaklada olmuyo .hakkımızda hayırlısı olsun mevla neylerse güzel eyler .
TOSTİCİM dua için saol canım ağzına sağlık allah razı olsun canım .buarada iyisin inşallah senin sonuçlar nezman çıkıcaktı ?
KARDELOŞUMUN hepinie selamı var oda iyiymiş çok şükür bulantılar hala devammış biraz zorluyo tabiki onu ama başka sorunlar olmasında geçer onarda
neyse benim kociş evde çıkmam gerek hepinizi öpüyorm

canım cok gecmiş olsun ücünüzede allahım şifa versin bende gökceyi ve seni öpüyorum k.i.b...
deriim bende özledim sizleri annemde oldugum icin cok giremiyorum ama inanaın hep aklımdasınız...yumoşlarında inş doktora gittiginde büyümüş olur canım hakkında hayırlısı olsun bu arada ev buldunuzmu...bayramım iyi gecti cok şükür ama bugun cok kötüydüm başagrısından ayakta zor duruyodum yarın doktora gitcem inş şu sinuzit mahvetti beni ya...bende seni öpüyorum tatlım...
eboşum bende özledim canım düne kadar iyiydim ama bugun başım agrıdı yine sinuzitimde bi gecmedi yarın doktora gitcem inş...evet canım ya anne gibi yok amin rabbim uzun ömurler versin annelerimize ve sevdiklerimize inş...tamam camım bana okunuyosa sorun yok hepinizden allah razı olsun azda olsa girmeye calışcam cuma günü cok öpüyorum seni...

selinam garipim berrinim banum tostim cicilim kardelen 49um kardeloşum tutişim aleynam sevcanım elifim ve diger kızlar hepiniz iyisinizdir inş...hepinizi tek tek öpüyorum allaha emanet olun

canım benım buluscaz ıns,şmdıde salı kontrol var ters saate verdı randevuyu.ayarlıcaz ama.optm cnm.bugun naslsn?

he evet yazmstn ama ben tekrar kontrol edılcek sandım cnm...ay hassas cıltte zor kaşısan iz olur.bugun boynun ıyımı barı?
Kızlar yıne toplu alıntı alamadım ya ıkı tane aldı neyse.
SENAM evet kuşum gonderemedım hemen yolluyorum.

Canımcım iyi olmaya çalışıyorum arada nefesim daralıyıor göğsüm ağrıyo sanki yarın gidicem zaten inşallah.
Sende ne olur üzülme arkadaşım napalım bizimde kaderimiz bu inşallah bir gün bizimde olur.
Canım annenlerdeymişsin ne mutlu senin için oh hasret giderin.

he evet yazmstn ama ben tekrar kontrol edılcek sandım cnm...ay hassas cıltte zor kaşısan iz olur.bugun boynun ıyımı barı?
SENAM evet kuşum gonderemedım hemen yolluyorum.[/QUOTE]

Eh işte be canım bir iyi bir daralıyorum umarım biran önce geçer.Sen naptın ev işini kardeşinin binadaki ev ne oldu?İnşallah canım ayarlarız tabiki.

Son düzenleme:

peloşum evet ya sinuzıt fena.ben burun bandı aldım sinusler ıcın ama onuda takınca basıma agrı ğırıyo sankı burnumda bı yuk var:)bugun benımde cok agrıyo ensemden beynıme cıkıyo.gecmıs olsn kuzu.annecıgıne selam.öptm.
EBUŞU ya,senden aldm ılk alıntıyı ama tek cıkmıs anlamadım...canım benım arastrcam tabı ya ne demek..aynen oyle devam,olumsuzluk hep olumsuzlugu cekıyo.hrsey duzelecek dıcez hep...kuşum ıns ya,Allahtan umıt kesılmez.bugum solum agrıyo ve akıntım var cok.bakalım nolcak.16falansa yınede yaparmı catlatmayı kız:)

Belki 2 gün bekler çatlatır belli olmaz inşallah.

Canım banum.yarında bı gıt bakalım ne dıcek.sıkma canını hıc ıyı olcaksn kuzum.ay herkes evı sordu ben yazmayı unuttum.ya zeynebın ustu olmadı cunku esyaları evdeyms kendilerı canakkalede .ızın alıp gelemıyolar esya tasımaya e bızımde acelemz var uymadı yanı...yarn bı yere bkcaz akrabanın bakalım hayırlısı.

aynen canım gercekten anlamıyolarr ama sadece bundan değil kendime çok yakın hissediyorum sizi hepinzden allah razı olsun .önemli değil canım msj atmana gerek yok okuyacam tabi birbirimiz için elimizden gelen tek sey .valla omzum çokta iyi sayılmaz canım tedavi sart ama gitmek istemiyorum .sen soğana basladın mı canım inş. fayda eder çok faydası varmış

SENAM evet kuşum gonderemedım hemen yolluyorum.[/QUOTE]

kontrol var aslında e vitamini ve antibiyotik vermiş 1 ay sonra yine gidilecek hayırlısı inş.aynen canım beyaz tenliyim bide hemen morarıyo izler hemen gecmiyo.bıynumun agrısı yok bu gün ama tas gibi canım.canım dediğin ev olmamış inşallah en kısa zamanda bulursunuz canımm keşke burada olsaydın valla bende bakrdım evv .

canım ıns bu alıntı karısmamıstr duzeltmeye calistm ama...canım ya cok sagol evet aynı sehırde olsak yardmcı olacagına emını sagol tatlım...
kıslarrr bu aksam kardeşim nişanlandı ama ben gidemedimmm
ah cnm ya uzaksınız dımı of cok zor...olsun napcan,saglık olsun berrınım sıkma canını...hayırlı ugurlu olsun.

kızlar bayramdı tatildi temizlikti derken bayadır giremiyorum netegene birnöbet gecesindeyim işte hayat devam ediiyorsizlere istek gönderiyorum kabül ederseniz memnun olurum kızlar sah çıkıcam nöbetten öğleden sonra girerim görüşürüzkızlar kendinize iyi bakın

kıslarrr bu aksam kardeşim nişanlandı ama ben gidemedimmm
ah canım benim seni çok iyi anlıyorum çok üzücü ama ne yapacaksın üzme kendini benim düyünümde kız kardeşim almanyadaydı ve düyüne gelemedi bir parçan eksikmiş gibi oluyor ama inşallah sen düyünüde yanında olursunkardeşinin

selam kızlar hayırlı günler hepinize.hani kimsecikler uğramamış bende geç kaldım topiği açmakta dedim ammaa gerçi benden erken açan olmuşta.herkes iyidir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…