Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inşallah canım rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin ama benim kahve rengiler malesef baska bişeyden galiba çünkü adet oldum. anlamadım ilk defa günümden farklı bi günde oldum doktora gidecem inşallah baklım hiç böyle olmazdı da

Berrıncım slm.adet olmuşsn,hayırlısı cnm.gecıkmelerı kafaya taktkca gecıkır cnm rahat olmaya calıs...belırszlıktense adet olman daha ıyı olmus keske bebıs olsaydı tabı ama dusunsene hala gelmıyor olsaydı haala umitlenıyo olucaktın.ıns bu ay kalırsın kuzum hıc bozma moralını.

günaydın kızlar
herkesin geçmiş bayramını kutluyorum inş. güzel bir bayram olmuştur
van da yine deprem yine acı rabbim yardımcıları olsun
hepimizi korusun mevlam bu afetlerden kazalardan belalardan

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.hepinizin bayramı güzel geçmiştir umarım.
vandaki depremdekilerin Allah yardımcısı olsun inşallah.Allahım cümlemizi korusun afetlerden.

kızlar gelemedim misafirim var herkesin gecmiş bayramını kutluyorum İNŞALLAH seneye yavrularımızlar girmek nasib olur İNŞALLAH

kızlar eşi varikossel amaliyatı olan varmı

berrin senin eşin oldu galiba biraz bilgi verirmisin nerde oldu fiyat olarak ne karad tuttu bide agrı sızı oldu mu son tyest sonuclarınız nasıl cıktı en son senin eşin oldu cok soru sordum kusura bakmaolurmu dr eşime varikosel amaliyatı olmasını söyledi de eşim tamda karar veremedi ama ben araştırıyorum

günaydın kızlar
herkesin geçmiş bayramını kutluyorum inş. güzel bir bayram olmuştur
van da yine deprem yine acı rabbim yardımcıları olsun
hepimizi korusun mevlam bu afetlerden kazalardan belalardan
sagol cnm senınde...eh ıste buna şükür bıraz sıkıntılı oldu ama napalım...daha dogrusu sıkıntı hep vardı bayramda öyle gectı..amın vandakılere rabbım yardm etsn.onlarınkının yanında bızım sıkıntılar ne kı.
amın selınam...napıyosun kusum.topıcı acmşsn oh sevındım özlemısım:)
kızlar gelemedim misafirim var herkesin gecmiş bayramını kutluyorum İNŞALLAH seneye yavrularımızlar girmek nasib olur İNŞALLAH
sagol cnm senınde kutlu olsun.amın.ıns esın amelıyatını olur hayırlısıyla.

Kızlar doktora gittim.adetın 12.gunu bugun.ama hala gelısme yok.bakalım Allah büyük 18.gune kadar zaman var.

selam kızlar
kayrada doğumdaymıs suan
suyu gelmiş hee bu arada kızı oluyormuşş
ada geliyormuss hadi hayırlısı

canım biricik arkdaşımım cicişimin bebeişide ne yazıkki tutunamadı
anneciğine
ama elbet vardır bundada bir hayır :44:

selam kızlar
kayrada doğumdaymıs suan
aaa hadi hayırlısı ya Allah bi solukta kurtarsın inşallah.hayırlı dogumlar olsun.
anneciğine

of ya deme((çok üzüldüm inş bi daha böyle olmaz.Evet vardır bi hayır ne diyelim

selam kızlar nASILSINIZ????
geldım ama kımsecıkler yok...
bayramın 1.günü kayınwalıdemlerden annemlere geçtık.düne kadar orada kaldık.guzel gectı bayram kuzenlerle fılan bırlıkteydık hep.dun akşam ewımıze donduk.malum bugün işbaşı yaptı eşim.bıraz bakayım dedım ama kımsecıkler yok...
herkes ıyıdır ınşallah

selam kızlar
kayrada doğumdaymıs suan
aaa hadi bakalım bi bebeğimiz daha geliyor demek hayırlısıyla alsın kucağına inşallah kayram
anneciğine

Allah yerini doldursun tez zamanda sağlıklı bebişlerle
Haber verdiğin için sağol cicili

Sevcancım sende dönmüşsün güzel geçmiş bayram ne güzel.Kardeloşum dönmedi herhalde daha

selam kızlar
kayrada doğumdaymıs suan

aaa daha cok erken degilmi?neyse rabbim yar ve yardimcisi olsun insallah.

anneciğine

rabbim kaybetiginden daha hayirlisini nasip etsin en yakin zamanda insallah.

selam arkadaslar,herkes iyidir insallah:44:

ay benim belim yine kötu kizlar yaasanirim bir ortopedie gitsem iyi olucakcocukken annanem hep kendimize dikkat etmemizi ceyranda kalmamizi söylerdi,o zaman annanemin bu sözleri komime gider,ceyranda kalmak ne demek ki diye gülerdim ananemebu kadar önemli ve zor birsey oldugunu tahmin bile edemezdim.
rabbim tum hastalara safi ismi ile sifa-i acili versin insallah

Son düzenleme:
esım laptop getırdı yatarak da olsa ıkı kelam yazabılcem hayırlısıyla bır kac gun de olsa
bız ıyıyız sukurler olsun sızw sormak ıstedıklerım var cunku sureklı dusunmekten kafayı yıcem
bazen karnım acayıp sertlesıyor bole kasılma gıbı ama doktor bunu onleyıcı ılac vermedı belımde ve kasıklarımda da agrılarım var ne yapacagımı bılemez durumdayım 28ı gormeye ıkı hafta kaldı nasıpse ınsallah daha da uzun durur bebısım ama en azından yırmısekızıncı haftayı gormek bıraz olsun rahatlatcak benı de hepınızı opuyorum dualarımdasınız allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…