Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sanırım burada çoğumuzun derdi aynı! ben 25 yaşındayım ve 6 yıllık evliyim 5 yıldır tedavı görüyorum ama hiç bir şekilde sonuç alamıyorum 2 aşılama ve 1 tüp bebek yapıldı ama nafile! yavaş yavaş ümidimi kaybediyorum! ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun?!!

hımm şimdi okudum canım yaaa.Test yaptınmı kahve leke iyiye işaret

canım ben 5 aydr 5 gün önce geliyodu adetim normalde 2 sinde olmam gerekiyodu ayın olmadım 3 sabahı hormon tahlilşm vardı kanda gebelk te istedim çıkmadı .herhalde dedim yine 1 aydan 1 aya adet olacam 7 sini bekledim dünde olmadım kahve akıntım var .çok ayakta kaldım çok yoruldum bilmiyorum üsüttüm mü acaba

sanırım burada çoğumuzun derdi aynı! ben 25 yaşındayım ve 6 yıllık evliyim 5 yıldır tedavı görüyorum ama hiç bir şekilde sonuç alamıyorum 2 aşılama ve 1 tüp bebek yapıldı ama nafile! yavaş yavaş ümidimi kaybediyorum! ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun?!!

Hoşgeldin denizgözlüm sanada hayırlı bayramlar.dediğin gibi hepimizin derdi ve özlemi aynı.herşeyin bi vakti var bizde o vakti bekliyoruz bol bol dua ve sabırla.Denemişsin biçok şey Sorunun nedir acaba

Son düzenleme:

canım basta ümidini kaybetmemen gerekiyo en azından erkn evlenmişsin yasın daha genc vardır herseyde bi hayır inşallah gelir bebeğin .peki canm bi sorun varmıydı

canım ben 5 aydr 5 gün önce geliyodu adetim normalde 2 sinde olmam gerekiyodu ayın olmadım 3 sabahı hormon tahlilşm vardı kanda gebelk te istedim çıkmadı .herhalde dedim yine 1 aydan 1 aya adet olacam 7 sini bekledim dünde olmadım kahve akıntım var .çok ayakta kaldım çok yoruldum bilmiyorum üsüttüm mü acaba

Aa hatırladım evet kanda çıkmamıştı.Bi idrar testi yap canım yaa bazen öyle çıkmıyo çıkmıyo sonra hamiş çıkıyo bazıları.

Aa hatırladım evet kanda çıkmamıştı.Bi idrar testi yap canım yaa bazen öyle çıkmıyo çıkmıyo sonra hamiş çıkıyo bazıları.

valla canım hiç adetim gecikmezdi 2 gündür oldum mu olmadım mı diye bakmaktan fenalık geldi uyanır uyanmaz hemen aklıma o geliyo eşim hergün soruyo stres yaptım biliyorum yok bişey ama umutlanıyo insan inşallah canım bakalım yarın ne oluyo belki yarın olurum

kardelen49 canım felaket karnım agrıyo ben çıkıyorum öpüyorum seni tsk hersey çin rahatlattı seninle konuşmak allaha emanet olun arkadaslar hayırlı bayrmalar tekrar

ya adet düzensizliğine böğürtlen kökü iyi geliyor diye duydum sizce doğruluk payı varmidir???

Bendede pko var 40 günde bir adet görüyorum.Ben böğürtlende denedim soğanda.Böğürtlende bişey değişmedi sadece adet ağrısı olmadı ama yine gecikti.tadıda iğrençti içemedim en fazla bi hafta içebildim sonra midem almadı.Soğandada adetim yine gecikti üstelik reflümü azdırdı midemden tedavi gördüm ama herkeste aynı etki olmayabilir tabi.Bu ay hayıt tohumu kullandım 29.gün geldi adetim.Naçizane tecrübelerim bunlar

kardelen49 canım felaket karnım agrıyo ben çıkıyorum öpüyorum seni tsk hersey çin rahatlattı seninle konuşmak allaha emanet olun arkadaslar hayırlı bayrmalar tekrar

Ne demek canım inşallah güzel haberi vericeksin yakında sende bak dediydi dersin.Sanada hayırlı bayramlar

Bendede pko var 40 günde bir adet görüyorum.Ben böğürtlende denedim soğanda.Böğürtlende bişey değişmedi sadece adet ağrısı olmadı ama yine gecikti.tadıda iğrençti içemedim en fazla bi hafta içebildim sonra midem almadı.Soğandada adetim yine gecikti üstelik reflümü azdırdı midemden tedavi gördüm ama herkeste aynı etki olmayabilir tabi.Bu ay hayıt tohumu kullandım 29.gün geldi adetim.Naçizane tecrübelerim bunlar

bilemiyorum kardelen denemedik hiç birşey bırakmadım bir böğürtlen kaldı birde bunu deneyim dedim! yine olmazsa ne olur bilmiyorum, tek bildiğim birşey var oda eşimin baba olmasını istediğim!

bilemiyorum kardelen denemedik hiç birşey bırakmadım bir böğürtlen kaldı birde bunu deneyim dedim! yine olmazsa ne olur bilmiyorum, tek bildiğim birşey var oda eşimin baba olmasını istediğim!

Bu da ilginç bi duygu zaman zaman hepimiz yaşıyoruz tabikide.Anne olmak istiyorumdan çok eşimin baba olmasını istiyorum demek enteresan bi duygu:26:

ben soyle soyliyim cok yorulmustum dunyanin isini yapmistim hic yapmadigim kadar agir islerdi gece uyumaya gecince kahve rengi akintim oldu ve uzuldum cok cok hamile degilim diye bir baktim sabah kanama akinti yok 3 gun gecti korktum hastayim rahimde bise var diye dr aradim anlatim durumu kan tahlili yap dedi yaptim sonuc pozitifti 4 aylik hamileyim:KK70: darisi tum isteyenlere

X