Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Cicilim görmedım yazdıgını,cıkmıstım cnm.ıyım bıldgn gıbı ıste.sende ıyısın ıns...
Ah garıpçim gecmıs olsun.onun boyun ve omuz versıyonunu da ben cekıyorum kuzum.bıde bıraz ayakta kalayım belım fena agrıyo o yuzden eskısı gıbı heryerde de tezgahtarlık yapamıyorum ölyorm agrıdan...cnm yakı koysan belıne dıcem ama sizin oralarda bulunurmu kı eczanede?ins gecer...aynen zamanında buyuklerı dınlesek hıc byle olmayacak...ben ayagıma bşy gıymeyı sevmem oldum olası mesela,arada bana çocugun olmaz ayagını sıcak tut derlerdı:)ve gecenkı nöb.doktorda ayakkabılarımı cıkarıp taşa bastgm ıcın fırçaladıydı:)evlenmeden önce,banyo sonrası saclarımı makıneyle kurutmazdm maskeleyıp kendı halınde kurumaya bırakırdım kabarmasn dıye.ama miras olarak boyun fıtıgı bıraktı o alışkanlıgım.o yuzden de annem kızardı cok keşke dınleseymisim.şmdı kurutuyorum ama ne fayda...ay ammada konuştm ben ya.
KAYRACIMne guzel laptop aldı eşin demek.naklen belırtırsn durumunu artık:-)valla ben karın sertleşmesı fln anlamam be cnm.ıns bebisin biraz daha sabreder.müşahede altında mı durcaksn şmdı haftan dolana kadar?

Cicilim görmedım yazdıgını,cıkmıstım cnm.ıyım bıldgn gıbı ıste.sende ıyısın ıns...
Ah garıpçim gecmıs olsun.onun boyun ve omuz versıyonunu da ben cekıyorum kuzum.bıde bıraz ayakta kalayım belım fena agrıyo o yuzden eskısı gıbı heryerde de tezgahtarlık yapamıyorum ölyorm agrıdan...cnm yakı koysan belıne dıcem ama sizin oralarda bulunurmu kı eczanede?ins gecer...aynen zamanında buyuklerı dınlesek hıc byle olmayacak...ben ayagıma bşy gıymeyı sevmem oldum olası mesela,arada bana çocugun olmaz ayagını sıcak tut derlerdı:)ve gecenkı nöb.doktorda ayakkabılarımı cıkarıp taşa bastgm ıcın fırçaladıydı:)evlenmeden önce,banyo sonrası saclarımı makıneyle kurutmazdm maskeleyıp kendı halınde kurumaya bırakırdım kabarmasn dıye.ama miras olarak boyun fıtıgı bıraktı o alışkanlıgım.o yuzden de annem kızardı cok keşke dınleseymisim.şmdı kurutuyorum ama ne fayda...ay ammada konuştm ben ya.
KAYRACIMne guzel laptop aldı eşin demek.naklen belırtırsn durumunu artık:-)valla ben karın sertleşmesı fln anlamam be cnm.ıns bebisin biraz daha sabreder.müşahede altında mı durcaksn şmdı haftan dolana kadar?

yok canım ya henuz evdeyım evde atlatcam ınsallah d0guma kadar esım geldı ama gıdıcek pazar gunu merak ettım bende yaaaa bır haftadır ıyıydım sımdı kotuledım bıraz agrılarım var dr ılac vermedı sadece magnezyum takvıyesı ondan endıselendım bıraz da sen nasılsın canımcım

yok canım ya henuz evdeyım evde atlatcam ınsallah d0guma kadar esım geldı ama gıdıcek pazar gunu merak ettım bende yaaaa bır haftadır ıyıydım sımdı kotuledım bıraz agrılarım var dr ılac vermedı sadece magnezyum takvıyesı ondan endıselendım bıraz da sen nasılsın canımcım

aaa kız sen doğuma girmemişmiydin yanlış istihbaratmı?

hee bende hastanedesn sandım...endişe etme cnm,rabbım saglıcakla kurtarsn...bende napım evdeyım,bu hafta yumurta gelısırse ıkıncı aşılama denencek işte...öyle yuvarlanıp gidiyoruz.
aaa kız sen doğuma girmemişmiydin yanlış istihbaratmı?
hehe :)cicili fazla heyecan yaptı sanırsam...napıyosun canom?

hee bende hastanedesn sandım...endişe etme cnm,rabbım saglıcakla kurtarsn...bende napım evdeyım,bu hafta yumurta gelısırse ıkıncı aşılama denencek işte...öyle yuvarlanıp gidiyoruz.

hehe :)cicili fazla heyecan yaptı sanırsam...napıyosun canom?

iyiyim canım bi taraftan ders çalışıyorum bi taraftan internet.Eşim gelince kızıyo nete bende artık gündüz takılıyorum.Senin yumurtan geçen ayda öyle olmuştu dimi derinim.Yine son anda sürpriz yapar gelişir inşallah

Berrıncım slm.adet olmuşsn,hayırlısı cnm.gecıkmelerı kafaya taktkca gecıkır cnm rahat olmaya calıs...belırszlıktense adet olman daha ıyı olmus keske bebıs olsaydı tabı ama dusunsene hala gelmıyor olsaydı haala umitlenıyo olucaktın.ıns bu ay kalırsın kuzum hıc bozma moralını.

a.s canım evet canım oldum ama aynen senin dediğin gibi düşünüyorum acaba demekten kendimi alamıyordum adet olduğuma nerdeyse sevindim arada kalmak çok zor gercekten
insallah canım ümitsizlik bize yakışmaz rabbim insallah hepimizi güldürecek

kızlar eşi varikossel amaliyatı olan varmı

berrin senin eşin oldu galiba biraz bilgi verirmisin nerde oldu fiyat olarak ne karad tuttu bide agrı sızı oldu mu son tyest sonuclarınız nasıl cıktı en son senin eşin oldu cok soru sordum kusura bakmaolurmu dr eşime varikosel amaliyatı olmasını söyledi de eşim tamda karar veremedi ama ben araştırıyorum

canım tabi yardımcı olmaya calışayım.biz izmirde özel bi hastanede yaptrdık.300 tl verdik.sabah 8 gibi ameliyata girdi 5 gibi de cıktık hastaneden fazla agrısı olmadı canım zaten çok kişi 3 günde işe baslıyormuş eşim 10 gün rapor almıştı.sonuca gelince 3 ay sonra kontrol vardı daha yeni yaptrdık .
eskisi :hareketsiz %88hızlı ileri hareketli %2 yavas ileri hareketli %4 yerinde hareketli %6 18 milyon
yeni :hareketsiz %38 hızlı ileri hareketli %22 yavas iler %26 yerşnde %14 sperm sayısı 124 milyon

iyiyim canım bi taraftan ders çalışıyorum bi taraftan internet.Eşim gelince kızıyo nete bende artık gündüz takılıyorum.Senin yumurtan geçen ayda öyle olmuştu dimi derinim.Yine son anda sürpriz yapar gelişir inşallah
hee,dun benımkıde dıyo hep elınde telefon bana bak bırazda:)halbukı çok ilgilenıyorum ama naparsn...çalış kuzum çalışAllah zihin acıklıgı versın...evet kardelenim,gecen ayda böyle olmuştu bakalım cumartesı nolcak.ıns gelişir.
a.s canım evet canım oldum ama aynen senin dediğin gibi düşünüyorum acaba demekten kendimi alamıyordum adet olduğuma nerdeyse sevindim arada kalmak çok zor gercekten
insallah canım ümitsizlik bize yakışmaz rabbim insallah hepimizi güldürecek
aynen cnm,ümitsz olmayalım.ınsanlar en olmaz dedıklerı anda kalıyolar,elbet rabbim bizide sevindiricek zamanı gelınce.
canım tabi yardımcı olmaya calışayım.biz izmirde özel bi hastanede yaptrdık.300 tl verdik.sabah 8 gibi ameliyata girdi 5 gibi de cıktık hastaneden fazla agrısı olmadı canım zaten çok kişi 3 günde işe baslıyormuş eşim 10 gün rapor almıştı.sonuca gelince 3 ay sonra kontrol vardı daha yeni yaptrdık .
eskisi :hareketsiz %88hızlı ileri hareketli %2 yavas ileri hareketli %4 yerinde hareketli %6 18 milyon
yeni :hareketsiz %38 hızlı ileri hareketli %22 yavas iler %26 yerşnde %14 sperm sayısı 124 milyon

aa cnm MAŞALLAH amelıyattan sonra baya gelişme olmus süper cnm.inş bu degerlerle hamiş kalırsn yakında berrinim.

hee,dun benımkıde dıyo hep elınde telefon bana bak bırazda:)halbukı çok ilgilenıyorum ama naparsn...çalış kuzum çalışAllah zihin acıklıgı versın...evet kardelenim,gecen ayda böyle olmuştu bakalım cumartesı nolcak.ıns gelişir.

aynen cnm,ümitsz olmayalım.ınsanlar en olmaz dedıklerı anda kalıyolar,elbet rabbim bizide sevindiricek zamanı gelınce.

aa cnm MAŞALLAH amelıyattan sonra baya gelişme olmus süper cnm.inş bu degerlerle hamiş kalırsn yakında berrinim.

allah razı olsun canım inşallah en kısa zamanda sen de kalırsın canım nasılsın bayram nasıl gecti

selam arkadaslar,herkes iyidir insallah:44:

ay benim belim yine kötu kizlar yaa:KK25::KK5:sanirim bir ortopedie gitsem iyi olucak:KK43:cocukken annanem hep kendimize dikkat etmemizi ceyranda kalmamizi söylerdi,o zaman annanemin bu sözleri komime gider,ceyranda kalmak ne demek ki diye gülerdim ananeme:KK25:bu kadar önemli ve zor birsey oldugunu tahmin bile edemezdim.
rabbim tum hastalara safi ismi ile sifa-i acili versin insallah:KK25:
gecmiş olsun cnm
esım laptop getırdı yatarak da olsa ıkı kelam yazabılcem hayırlısıyla bır kac gun de olsa
bız ıyıyız sukurler olsun sızw sormak ıstedıklerım var cunku sureklı dusunmekten kafayı yıcem
bazen karnım acayıp sertlesıyor bole kasılma gıbı ama doktor bunu onleyıcı ılac vermedı belımde ve kasıklarımda da agrılarım var ne yapacagımı bılemez durumdayım 28ı gormeye ıkı hafta kaldı nasıpse ınsallah daha da uzun durur bebısım ama en azından yırmısekızıncı haftayı gormek bıraz olsun rahatlatcak benı de hepınızı opuyorum dualarımdasınız allaha emanet olun
kıss sen doğurmadınmı ben suyun geldi diye duydum hadi hayırlısı evet sertleşme kasılma oluyor

allah razı olsun canım inşallah en kısa zamanda sen de kalırsın canım nasılsın bayram nasıl gecti

senden de razı olsun cnm amin...bayram normal gectı gezdık buyuklerı...evde dınlendk.bıraz sıkıntılıyız bu ara.o yuzden bayramda da neşeli olamadım...öyle byle gectı ıste.

şimdi oraya gelip seni dövecem haaa ama dua et bebiş var sana o kadar anlattım endişelenme diye sen sakin olmazsan bebiş çabucak gelmeye çalışır rahat ol biraz kasık ağrılarına gelince hareket ettiği için bazende ayaklarını uzattığı için ağrı yapıyo ve hala dönmemiş olduğu için daha çok ağrın oluyo bunu dr anlatmıştı sana bide eşini gördüğün için heyecan yaptın nazlanıyon lütfen oluruna bırak kendini yıpratma :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK57::KK57:
kardelen49 nasılsın canım ne dersi çalışıyon gene ne sınavın var
berrincim inşallah bu sonuçlarla yakında bebiş haberini alırız
gecmiş olsun cnm

kıss sen doğurmadınmı ben suyun geldi diye duydum hadi hayırlısı evet sertleşme kasılma oluyor
cicili yanlış alarm veriyon kız mertcik nasıl baya büyümüştür aşılarına gitmeden yarım saat önce 1 çay kaşığı ateş düşürücü içirisen rahat olursun
senden de razı olsun cnm amin...bayram normal gectı gezdık buyuklerı...evde dınlendk.bıraz sıkıntılıyız bu ara.o yuzden bayramda da neşeli olamadım...öyle byle gectı ıste.

derinim nasılsın kuzu gerçi telde konuştuk ama olsun inşallah yumoşlar hayırlısıyla büyürler ve bu sefer tutar bebişler :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

şimdi oraya gelip seni dövecem haaa ama dua et bebiş var sana o kadar anlattım endişelenme diye sen sakin olmazsan bebiş çabucak gelmeye çalışır rahat ol biraz kasık ağrılarına gelince hareket ettiği için bazende ayaklarını uzattığı için ağrı yapıyo ve hala dönmemiş olduğu için daha çok ağrın oluyo bunu dr anlatmıştı sana bide eşini gördüğün için heyecan yaptın nazlanıyon lütfen oluruna bırak kendini yıpratma :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK57::KK57:

cicili yanlış alarm veriyon kız mertcik nasıl baya büyümüştür aşılarına gitmeden yarım saat önce 1 çay kaşığı ateş düşürücü içirisen rahat olursun

derinim nasılsın kuzu gerçi telde konuştuk ama olsun inşallah yumoşlar hayırlısıyla büyürler ve bu sefer tutar bebişler :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

birsencim evet mertcik büyüdü cok skr
ama asılar ateş yapmıyormus ebe öle dedi
gerçektende ilk aşıda yapmadı:nazar::nazar::nazar:
artık asılar değişmiş
18zinde 1 ası daha yapılıcak sonrada evime gidicem inş 1ay sonra konturole getiririm

birsencim evet mertcik büyüdü cok skr
ama asılar ateş yapmıyormus ebe öle dedi
gerçektende ilk aşıda yapmadı:nazar::nazar::nazar:
artık asılar değişmiş
18zinde 1 ası daha yapılıcak sonrada evime gidicem inş 1ay sonra konturole getiririm

ilk aşıda olmuyo ama 3 aşı birden yapılyo sanırım 3 ayda onda dikkat et mutlaka çıkıyo ateşi hadi merti öp bizim yerimize iyigeceler

kızlar cok ılgınc yaaaa ne alaka oldugunu anlamadım yanı dusuncesı bıle korkunc cıcılı arkadasımı ıstıhbaratı nerden almıs olabılır bılmıyorum zaten grustugum ıkı kısı var bırsen bırı de kardelos ve her anımı ayrıntısı ıle bılıyorlrken bole bır haber duyulması cok ama cok ılgınc allah korusun dıye yınelıyorum cok sukur sımdılık ıyıyım ayrıca cınsıyetını ben dahı bılmıyorken ve ısım konusunda herhNGI bır fıkrım yokken ısmıne kadar soylenmıs acıkcası su an tetıkte beklerken kendım ıcın bole bır yazı okumak benı cok ama cok uzdu canımı da acıttı dogrusu allah hepımızın yar ve yardımcısı olsun
bırsencım canım benım haklısın dr da en ınceye kadar anlattı ama uykudan uyandırınca endıselendım tatlım konusuruz yıne uzun uzun
kardelen49um ıyısın ınsallah bıtanem uzun aaradan sonra lptop buldum hemen bı sızlerı gruyum dedım
ebosum da bu aralar hastaymıs sanırsam cok gecmısler olsun
derıncım ıyıyım canım ınsallah dualarınızla daha ıyı olucam
herkesı ama herkesı sınırsız sayıda opuyorum

kızlar cok ılgınc yaaaa ne alaka oldugunu anlamadım yanı dusuncesı bıle korkunc cıcılı arkadasımı ıstıhbaratı nerden almıs olabılır bılmıyorum zaten grustugum ıkı kısı var bırsen bırı de kardelos ve her anımı ayrıntısı ıle bılıyorlrken bole bır haber duyulması cok ama cok ılgınc allah korusun dıye yınelıyorum cok sukur sımdılık ıyıyım ayrıca cınsıyetını ben dahı bılmıyorken ve ısım konusunda herhNGI bır fıkrım yokken ısmıne kadar soylenmıs acıkcası su an tetıkte beklerken kendım ıcın bole bır yazı okumak benı cok ama cok uzdu canımı da acıttı dogrusu allah hepımızın yar ve yardımcısı olsun
bırsencım canım benım haklısın dr da en ınceye kadar anlattı ama uykudan uyandırınca endıselendım tatlım konusuruz yıne uzun uzun
kardelen49um ıyısın ınsallah bıtanem uzun aaradan sonra lptop buldum hemen bı sızlerı gruyum dedım

canım ya kusura bakma bir karısıklık oldu demkki

sagol cnm senınde...eh ıste buna şükür bıraz sıkıntılı oldu ama napalım...daha dogrusu sıkıntı hep vardı bayramda öyle gectı..amın vandakılere rabbım yardm etsn.onlarınkının yanında bızım sıkıntılar ne kı.
amın selınam...napıyosun kusum.topıcı acmşsn oh sevındım özlemısım:)

sagol cnm senınde kutlu olsun.amın.ıns esın amelıyatını olur hayırlısıyla.

Kızlar doktora gittim.adetın 12.gunu bugun.ama hala gelısme yok.bakalım Allah büyük 18.gune kadar zaman var.
canım ya valla bende özlemişim topiği.aslında evde olduğum vakitler oldu ama eşim pc de oyun oynadı.normalde oynamaz oynatmamda ama tatilde izin verdim :KK1::KK1:o yüzden ben giremedim pek.senin yumoşlar son dakika süprizi yapıyo zaten süpriz yumurta seninki.inşallah bi dahakinde gelişmiş olur canım.sen 12.ci gün diyince aynı gidiyo günlerimiz.öff zaten müjdeler kursağımızda patladı ya aynı gün.neyse inşallah en yakın zamanda müjdeleri verebiliriz.öptm canım.

ay benim belim yine kötu kizlar yaa:KK25::KK5:sanirim bir ortopedie gitsem iyi olucak:KK43:cocukken annanem hep kendimize dikkat etmemizi ceyranda kalmamizi söylerdi,o zaman annanemin bu sözleri komime gider,ceyranda kalmak ne demek ki diye gülerdim ananeme:KK25:bu kadar önemli ve zor birsey oldugunu tahmin bile edemezdim.
geçmiş olsun canım yaa.bencede dr a git.inşallah bişe yokturda kremle fln rahatlatıcak şeyler verir.belkide korsede kullanırsın.Allah şifa versin canım. öptm.
esım laptop getırdı yatarak da olsa ıkı kelam yazabılcem hayırlısıyla bır kac gun de olsa
bız ıyıyız sukurler olsun sızw sormak ıstedıklerım var cunku sureklı dusunmekten kafayı yıcem
bazen karnım acayıp sertlesıyor bole kasılma gıbı ama doktor bunu onleyıcı ılac vermedı belımde ve kasıklarımda da agrılarım var ne yapacagımı bılemez durumdayım 28ı gormeye ıkı hafta kaldı nasıpse ınsallah daha da uzun durur bebısım ama en azından yırmısekızıncı haftayı gormek bıraz olsun rahatlatcak benı de hepınızı opuyorum dualarımdasınız allaha emanet olun
canım ya bak zamanı doldurman için stres yapma birsenim çok doğru söylüyo.rahat ol Rabbimin izniyle vaktinde ve sağlıkla bebişin gelicek.hiç ağrı sızı olmadanda bu mucizenin gerçekleşmesi garip değilmi zaten.illaki rahatsızlık verecek.ama neticesi güzel olucak hep dualarımdasın canım.çok öpüyorum seni dikkat et kendine.
berrincim maşallah ya Allah nazardan saklasın ameliyattan sonra sonuçlar çok güzel.Rabbimde en kısa zamanda sevindirsin inşallah sizleride.
kayramm özledim kız seni valla.cicili senin arkana dedektif takmış ondan duymuştur :KK60::KK60::KK60:yanlış anlaşılma vardır canım üzülme sen.

kardelenim nerde yaa anasının evinde döşeği ağır düştü herhaldee...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde bütün dileklerinizi kabul etsin inşallah.hastalara şifa versin,hamiş annelerimize de sağlık mutluluk versin inşallah.

bende diyorum kimse olmaz,herkez gelip yazıpta gitmiş bileeeeeeeeeee

hepinize hayırlı bayramlar canım arkadaşlarım,ben ALLAHİZİN VERİRSE annemlere gidiyorum bugun ve bi hafta gelemeyebilirim,öpüyorum herkezi.
hepimizin bayramı mübarek olsun,rabbim hepimize,tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin.
gönlümüzde ne varsa,hakkımızda hayırlı kılarak nasib etsin mevlam.
canım hayırlısıyla gidip gel inşallah gerçi bayramda yazmışsında ben anca fırsat buldum :))artık dönersin heralde değilmi :))
Selammm cicişlerr tekrar bayramınız mübarek olsunnnnnnn bi bakayım dedim fırsat varken :)
Hepiniizi öpüyoruz teyzoşlarr Allah'a emanet olun...
teyzoşu yesin paşayı ben de sizi öpüyorum kuzum
kızlar öncelikle hepinize hayırlı bayramlar dilerim Allah inşallah tekrarını nasip etsin. Sevdiklerimizle bebeklerimizle inşallah . Ben yatıyorum hala arkadaşlar 10 haftaya girdik ama idrar yolu enfeksiyonu hiç azalmamış hatta artmış daha ağır bşr ilaç verdi oda baya uyku yapıyor. Bu bayram bize hiç bayram gibi değil inşallah daha sonraki senelerde unuturuz bu günlerimizi. Hepinizi ayrı ayrı öperim canlar.
elifcim çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine banuşun dediği gibi bolca su iç şifa olsun canım
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK8::KK8: KIZLARR GÜNAYDINN

sizlere bi süprizim varrr :21:

hamileyim :KK9:

ama dünden beri çok acık pembe kanamamı demem gerekiyo akıntımı bilemedim yatıp dinleniyorummm ve sizden dua etmenizi istiyorum kii bebeğim tutunsun annesine
ayy canım bu mesajı okuyunca nekadar çok sevinmiştim nasip nediyelim inşallah birdajhaki sefere sıkıca tutunur bebişin geçmiş olsun canım
kusura bakmayın anca fırsat bulabildim inş güzel bir bayram geçirmişsinizdir
benim çok yoğun geçti
çoktandır fırsat bulamadım güzel haberler vardır dilerim
derdam nasılsın canım esmacık nasıl bizim yerimize öp cimcimeyi senide öpüyorum
Ay abım eve getırıcektı benı beklıyodular yazamadım devamını...sonra dedım keske rahım fılmını getırseydm bıde sız gorseydınız..keşke dedı.ama dedım takıp olunca aklıma gelmedı ne bılım byle bırı karsıma cıkacak dıye.ultrasonda da o kadar uzun baktı kı esım ztn rahatsz zor durdu ayakta garıbım...oluşmaya calısan ama daha cok kucuk bı yumurtacık var dedı...bıde ınce bısye taktı kafayı şurda bşy var ince bı sıvı fln ne blm ya anlamadım.yanı yumoş henuz yok pers gene gel dedı...dedım Ayten hanım da çagrdı ztn.tmm dedı ben onunla gorusucem telde...ikincı denemen mı dedı evet dedım...hic kafaya bsy takmıcaksn olur senın bebegn hıc uzulme dedı.ah ıns dedım.bu bıle moral oldu.Allahım bılır olup olmayacaginı ama doktordan olumlu seyler duymak cok guzel...hayırlısı ıns...ya bıde karından baktı dger turlu baksaydı daha ıyı goruncektı belkıde...neyse perş.bı olsun da bakalım neler olucak...
derinim doktor tam kafaymış yaa nerde öyle doktorlar :))neyse cano sıkma canını hayırlısı olsun süpriz yapıcak mımırtan inşallah
inşallah canım hepimizden güzel haberler alırız ama o güzel haber bu ay değil malesef kırmızılar tesrif etti nasib hayırlısı bakalım
berrincim adet olmuşsun hayırlısı olsun gecikmesi ayrı bir stres yapıyo .inşallah önemüzdeki ay gelir minişin canım
sagol cnm senınde...eh ıste buna şükür bıraz sıkıntılı oldu ama napalım...daha dogrusu sıkıntı hep vardı bayramda öyle gectı..amın vandakılere rabbım yardm etsn.onlarınkının yanında bızım sıkıntılar ne kı.
amın selınam...napıyosun kusum.topıcı acmşsn oh sevındım özlemısım:)

sagol cnm senınde kutlu olsun.amın.ıns esın amelıyatını olur hayırlısıyla.

Kızlar doktora gittim.adetın 12.gunu bugun.ama hala gelısme yok.bakalım Allah büyük 18.gune kadar zaman var.
cano dediğim gibi süpriz yumurta seninki sabret :))
canım biricik arkdaşımım cicişimin bebeişide ne yazıkki tutunamadı:KK14:
anneciğine :KK14:
ama elbet vardır bundada bir hayır :44:
çok üzüldüm yaa hayırlısı olsun inşallah
selam kızlar nASILSINIZ????
geldım ama kımsecıkler yok...
bayramın 1.günü kayınwalıdemlerden annemlere geçtık.düne kadar orada kaldık.guzel gectı bayram kuzenlerle fılan bırlıkteydık hep.dun akşam ewımıze donduk.malum bugün işbaşı yaptı eşim.bıraz bakayım dedım ama kımsecıkler yok...
herkes ıyıdır ınşallah
sevcanım demek pşalarrla gezdiniz iyi yaptın canım öpüyorum seni ve paşaları

garibim çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine kuzu ya dün akşam demedin bişey msnde inşallah daha iyisindir
canım dün akşam konuştuk zaten moralini yüksek tut inşallah sonuna kadar sağlıkla devam edicek ve bebişini alıcaksın kucağına tatlım .allahım yardımcın olsun
demekki yanlış anlaşılma oldu bende okuyunca şaşırdım hatta korktumda biraz erken olduğunu biliyodum neyse sorun yok çok şükür
bende sürekli hasta oldum buara noluyo hiç anlamış değilim canım
canım ya valla bende özlemişim topiği.aslında evde olduğum vakitler oldu ama eşim pc de oyun oynadı.normalde oynamaz oynatmamda ama tatilde izin verdim :KK1::KK1:o yüzden ben giremedim pek.senin yumoşlar son dakika süprizi yapıyo zaten süpriz yumurta seninki.inşallah bi dahakinde gelişmiş olur canım.sen 12.ci gün diyince aynı gidiyo günlerimiz.öff zaten müjdeler kursağımızda patladı ya aynı gün.neyse inşallah en yakın zamanda müjdeleri verebiliriz.öptm canım.

geçmiş olsun canım yaa.bencede dr a git.inşallah bişe yokturda kremle fln rahatlatıcak şeyler verir.belkide korsede kullanırsın.Allah şifa versin canım. öptm.

canım ya bak zamanı doldurman için stres yapma birsenim çok doğru söylüyo.rahat ol Rabbimin izniyle vaktinde ve sağlıkla bebişin gelicek.hiç ağrı sızı olmadanda bu mucizenin gerçekleşmesi garip değilmi zaten.illaki rahatsızlık verecek.ama neticesi güzel olucak hep dualarımdasın canım.çok öpüyorum seni dikkat et kendine.

berrincim maşallah ya Allah nazardan saklasın ameliyattan sonra sonuçlar çok güzel.Rabbimde en kısa zamanda sevindirsin inşallah sizleride.

kayramm özledim kız seni valla.cicili senin arkana dedektif takmış ondan duymuştur :KK60::KK60::KK60:yanlış anlaşılma vardır canım üzülme sen.

kardelenim nerde yaa anasının evinde döşeği ağır düştü herhaldee...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde bütün dileklerinizi kabul etsin inşallah.hastalara şifa versin,hamiş annelerimize de sağlık mutluluk versin inşallah.

selinam nasılsın kuzum özledim kız seni görüşemedik bende bayram dolayısıyla giremedim sürekli gezdik :))neyse görüşürüz kuzum öptüm seni

selam canım arkadaşlarım hepinize hayırlı cumalar tek tek öpüyorum sizleri .herkesden alıntı alamadım ama geçmişi okudum
buarada ben doktora gittim yine çok olumlu konuşmadı ve çok minnacık miyomlar varmış onlar kanama yapıyormuş yine tüpbebek önerdi .benim düşünsemse biraz soğan suyu içip tekrardan doktora gitmek busfer başka doktora gidicem bakalım ne olucak .olmadı mecbur tüpe başlıycaz tabi bu dediğim durum anca marttan sonra filan olur .yani anlıyacağınız buara bebek düşüncesi tamamen rafa kalktı .canım sıkkın biraz ama RABBİM neylerse güzel eyler bugünlerde geçicektir elbet .görüşmek üzere canım arkadaşlarım .

canım ev için sıkıntılısın değil mi inşallah rabbim yardımcınız olur güzel bütcenize uygun bi ev bulursunz .sıkma canını moralini bozma olur mu dualrımzdasın canım

inşallah canım sabırsızlıkla bekliyoruz bakalımm sen nasıln canım emrecik nasıl

X