Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bayramdan bişey anlamadım daha ne bize kimse geldi nede biz kimseye gittik derinim.İnşallah herşey yolunda gider bebeğinde gelir bu ay evde bulunur hayırlısıyla canım
hee durgun geçiyo demek olsun kuşum...ahh ahh inşallah kardelenım,ne guzel söyledın ıns hepımız hamiş olalım balım.

selam kızlar herkese ıyı bayramlarr....nasılsınıZ?????
ooo gogiş özledim kz kac gundur konusmadık.sanada ıyı bayramlar tatlım.ıyılık benden yanı ıdare eder.sen naptn?
haklisin derincim,allah yar ve yardimciniz olsun.birde bayram uzeri böyle yasamakta stres yapar insani,dilerim gönlunuze gore bir yer bulursunuz
amin cnm benım.aynen ıkımızde stres olduk çok fena.borçlar bı yandan.bıde ev tutma parası şmdı.

Banum bende aynını dusundm eşimede dedım olmaz öyle dedı ztn o fıyataysa küçüktr yukarı yatak odayı koyarız asagda otururuz dıyo daha evı gormedık plak kurdu:)
kardelenım valla ya cnm napcaz bılmıyorum.hosgeldın cano naptn bayram nsl?
Kızlar yarın kontrolüm var,ıns yumoslarda gelısım vardır...aradım hastaneyı nöbetcı doktor erkek of ya.napalım gtcem artık.
İnşallah canım büyümüşlerdir napalım sağlık için erkek kadın farketmez.
iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
Ay Derinim bayram bayram ev aramak ne zor yaa.İnşallah en kısa zamanda bulursunuz gönlünüze göre bi yer
Banucum sen nasılsın
İyi diyelim iyi olsun kardelencim sen nasılsın.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK8::KK8: KIZLARR GÜNAYDINN

sizlere bi süprizim varrr :21:

hamileyim :KK9:

ama dünden beri çok acık pembe kanamamı demem gerekiyo akıntımı bilemedim yatıp dinleniyorummm ve sizden dua etmenizi istiyorum kii bebeğim tutunsun annesine

günaydın kızlar
bayramında 3. gününe geldik herkese güzel bir bayram diliyorum
cici35 gözün aydın cok sevindim dua edicem senın için korkma benımde olmuştu pembe akıntı dr git ben 1 gece yatmıştım hastanede önlem olsun diye iğne yaptılar serum verdiler cok şükür hemen geçti rabbim sonuna kadar güzel eyler inş.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9:

ins banum...evet öyle artık kuşum ben alıskn dglm ya ondan erkek doktor tuhaf gelcek smdı.öptm banum.
Biliyorum canım ama olsun napıcan.

ama dünden beri çok acık pembe kanamamı demem gerekiyo akıntımı bilemedim yatıp dinleniyorummm ve sizden dua etmenizi istiyorum kii bebeğim tutunsun annesine
Hayırlı olsun canım inşallah tutunsun.

kusura bakmayın anca fırsat bulabildim inş güzel bir bayram geçirmişsinizdir
benim çok yoğun geçti
çoktandır fırsat bulamadım güzel haberler vardır dilerim

herkese hayırlı bayramlar bayramınız mübarek olsun inş bayramınız nasıl gecti umarım güzeldir ben iyiyim kızlar sizler nasılsınız sizleri merak ettim ve bi bakayım dedim
cici canım gözün aydın canım inş bebişin tutunur
derdam seni altta gördüm canım nasılsın
ben hemen çıkmak zorundayım kib aeo hayırlı bayramlar iyi akşamlar bay

Son düzenleme:

aa cnm cok sevındım aşılaman tutmadı biliyodum ben kendılıgınden mı kaldın:nazar:Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsn.
kusura bakmayın anca fırsat bulabildim inş güzel bir bayram geçirmişsinizdir
benim çok yoğun geçti
çoktandır fırsat bulamadım güzel haberler vardır dilerim
selam cnm ıyılık nolsun aynı bızımde yogun.hayırlı bayramlar derdam.
herkese hayırlı bayramlar bayramınız mübarek olsun inş bayramınız nasıl gecti umarım güzeldir ben iyiyim kızlar sizler nasılsınız sizleri merak ettim ve bi bakayım dedim
cici canım gözün aydın canım inş bebişin tutunur
derdam seni altta gördüm canım nasılsın
ben hemen çıkmak zorundayım kib aeo hayırlı bayramlar iyi akşamlar bay
canım Allah daha ıyı etsın.bızde bldgn gıbı napalım.

Kızlar 3gıbı gttm doktora.nöbetcı doktor baktı kendı doktorum olmadıgı ıcın...ya cok dgşk bı doktordu baya bi yaşlı bide,altı ustu takibe gttm herşeyı ogrenmek ıstedı ılgılıydı baya bı...kaplıca önerdı bana:)stres yapmamamı,böyle dar kot giyinmememı syledi:)nerelı olduguma,annemden cok mu meme emdıgıme kadar sordu delı oldum...akıntın cok mu,adetlern nasıl,tiroid sorunu cıktım,eşınde problen varmı,rahim filmi nasl cıktı vs...2007de hamıle kaldgımı syledım,ondan bu yana nasl olmaz hayret.ben bı sebep göremedım dedı.cıft rahim yada perdenın gebelıge engel olmadıgını falan fılan bırsuru.neyse şmdı cıkmam lazım canlar.öptm.

Ay abım eve getırıcektı benı beklıyodular yazamadım devamını...sonra dedım keske rahım fılmını getırseydm bıde sız gorseydınız..keşke dedı.ama dedım takıp olunca aklıma gelmedı ne bılım byle bırı karsıma cıkacak dıye.ultrasonda da o kadar uzun baktı kı esım ztn rahatsz zor durdu ayakta garıbım...oluşmaya calısan ama daha cok kucuk bı yumurtacık var dedı...bıde ınce bısye taktı kafayı şurda bşy var ince bı sıvı fln ne blm ya anlamadım.yanı yumoş henuz yok pers gene gel dedı...dedım Ayten hanım da çagrdı ztn.tmm dedı ben onunla gorusucem telde...ikincı denemen mı dedı evet dedım...hic kafaya bsy takmıcaksn olur senın bebegn hıc uzulme dedı.ah ıns dedım.bu bıle moral oldu.Allahım bılır olup olmayacaginı ama doktordan olumlu seyler duymak cok guzel...hayırlısı ıns...ya bıde karından baktı dger turlu baksaydı daha ıyı goruncektı belkıde...neyse perş.bı olsun da bakalım neler olucak...

canım habibebm be biliyordum zaten cok şükür
cok sevindiimm biliyorsun oğlusuma bir kardeş daha geliyoo:KK76::KK76:
:KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

buralarada kimse uğramaz olmuş:KK57::KK57:
bayram diye sanırım herkez iyidir umarım
biz paşamla iyiyiz bugun eve gittik eşimle
beşiği halletik doğalgaz sobasını fln kurduk
19zunda aşımız var yaptıralım muaynede olalım evimize gidicezz :KK55::KK55:

canım hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inş.

Ay abım eve getırıcektı benı beklıyodular yazamadım devamını...sonra dedım keske rahım fılmını getırseydm bıde sız gorseydınız..keşke dedı.ama dedım takıp olunca aklıma gelmedı ne bılım byle bırı karsıma cıkacak dıye.ultrasonda da o kadar uzun baktı kı esım ztn rahatsz zor durdu ayakta garıbım...oluşmaya calısan ama daha cok kucuk bı yumurtacık var dedı...bıde ınce bısye taktı kafayı şurda bşy var ince bı sıvı fln ne blm ya anlamadım.yanı yumoş henuz yok pers gene gel dedı...dedım Ayten hanım da çagrdı ztn.tmm dedı ben onunla gorusucem telde...ikincı denemen mı dedı evet dedım...hic kafaya bsy takmıcaksn olur senın bebegn hıc uzulme dedı.ah ıns dedım.bu bıle moral oldu.Allahım bılır olup olmayacaginı ama doktordan olumlu seyler duymak cok guzel...hayırlısı ıns...ya bıde karından baktı dger turlu baksaydı daha ıyı goruncektı belkıde...neyse perş.bı olsun da bakalım neler olucak...

canım inşallah olacak tabi bu bizim sınavımız belkide sabredip hep beraber sevinicez inşallah

herkese hayırlı bayramlar arkadaslar inşallah herkesin bayramı güzel geciyodur benimki biras yorucu gecti sanki eve zor atıyorum kendimi bu arad dün adet olmam gerekiyodu hala oldum mu olmadım mı bilemiyorum agrım var ve çok koyu kahve bi akıntım var anlamıyorum neden böyle oluyo sizce nedir kızlar korkulacak bişey var mıdır gecen ay da oldu adetimden 2 gün önce ama bu sefer günüm gecti sadece kahve lekeler var

İyi geceler kızlar berrin ve derin sizi görüyorum nasılsınız?
Cici35 hayırlı olsun gebeliğin ama ayrntıları yazmamışsın gerçekten merak ettik.
Bu arada bende 29.gün adet oldum bu ay yani arefe günü.Hayıt içmiştim faydası oldu galiba Allah ın izniyle bu ayda içicem.
Derinim dr un öyle demeside güzel bencede.İnşallah bu ay olcak canımcım:KK19:

İyi geceler kızlar berrin ve derin sizi görüyorum nasılsınız?
Cici35 hayırlı olsun gebeliğin ama ayrntıları yazmamışsın gerçekten merak ettik.
Bu arada bende 29.gün adet oldum bu ay yani arefe günü.Hayıt içmiştim faydası oldu galiba Allah ın izniyle bu ayda içicem.
Derinim dr un öyle demeside güzel bencede.İnşallah bu ay olcak canımcım:KK19:

iyiym canım sadece asırı yorgunum ve kafam allak bullak

X