Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım saglık olsun ya üzme kendini hakkında hayırlısı olsun tez vakit güzel bi ev alın inşşşş
ahh deme yaaa çok üzüldüm inan ki yaa off hazır satılıyomudur ondan alıp yesen keşke söylemesydim yaa

öperim canım yaa sende kötüymüşsün bayagı kız yazını okudum diyom bu hastalıklar bana tanıdık geldi bende bayagı hasta olmuştum sonra hamile kalmıştım belkide sende öyle olucan hastalıkları bitirip vucut temizlenicek hamile kalcan inşşşşşşşşşşşşşşşşşş çok geçmiş olsun canım kib

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

ebrarim hastaymissin cok gecmis olsun canim,ada cayi kaynat ic canim,cok rahatlatiyor insani..
derincim,tasinacakmissin allah yardimcin olsun.kira olunca zor,daha yeni yerlesmis biri olarak anliyorum telasini..rabbim hepimize kendi evimizi almayi nasip etsin,kiracilik zor..
kardelencim bulantilar baslamis,allah yardimcin olsun..
berrincim yasadigin duzensizlik insallah hamileliktendir canim.
selinam sende baslamissin bayram hazirligina,ne guzel ya.buralar hic öyle degil..
kardelenim sende hazirliklar yapmissin,sarmalar falan bitmis masallah.ayrica paylasimin beni cok duygulandirdi,allah razi olsun.
diger arkadaslar sizlerde iyisiniz insallah?

inşallah canım ama kanda cıkmama ihtimali yokki sanırsam neyse nasip 9 ay da ilk defa test yaptrma fırsatım oldu :)pozitif düşünmeliyimmmm

Canım ya demek evden çıkıyorsun napıcan şimdi tam aşılam üstü keşke hanımıyla konuşsaydın belki izin verirler takam kafana olmassada zeynep var annen kv var onlar yapar artık.
canım inş bulantıların cok olmaz da rahat bi hamileleik gecirrisin hayırlısıyla...haklısın kardeloşum aynı dedigin gibi rabbim hayırlısıyla kolay bir hamişlik nasip etsin hepimize bende seni seviyorum

canım sonuclar inş güzel cıkar hayırlısıyla...bide her şey yolunda gider ve tadaviye başlarsınız ve bebişin en kısa zamanda gelir inş...

eboşum ugramamışsın canım inş daha kötü olmamaışsındır...[/QUOTE]
İnşallah canımm.
İnşallah canım artık herşeyin hayırlısı diyorum.
Amin derincim aminn.
Geçmiş olsun canım ne oldu sana böyle ah canım arkadaşım benim bende daha hala kötüyüm ve ısrarla doktora gitmiyorum.
Hayırlısı berrin üzülme sakın.
Kolay gelsin kardelencim sarma yapmışsın bende isterim
inşallah güzel çıkar sonuçlar.
Aminn inşallah.

selam tosticim,iyi olmaya çalışıyorum canım,çok kötü bi durum,ben su içemiyorum tosticim.
inşallah çabuk geçer bu durum

benimde 2 ay bitene kadar oldu bulantılar uemek yapamadım yiyemedim cok şükür erken geçti
senin ne kadarlık oldu şimdi

ececim olsun sağlıklı olsunda hayırlısı olsun
ebrar ablacım hiç denk gelemedik gecmiş olsun bu arada hastaymıssın sanırım
garibim sanada gecmiş olsun cnm

derinim nasılsın çok hareketli bir gün geçirmişsin konuşamıyoruz bu aralar msndede yoksun sildin mi yoksa beni

canım üzülme vardır herseyde bi hayırr .haklısın canım kira olayı çok zorr.ben daha hiç tasınmadım ama tahmin edebiliyorum rabbim herkesin yardımcısı olsun valla .aminnn canım aminnn

kizlar duayi haber veriyim dedim

cok zor yaziliyo derin selina pelin ve diyer arkadaslar insallah hepimiz en kisa surede hamile kaliriz
berrin insallah sende hanilesindir esini sonuclari nasil cikti amaliyattan sonra

canımm eşim yarın verecek testi çok doluymus labaratuar inşalah canım hayırlısı

tutişim canım inşallah ultrasonun iyi geçmiştir canım paşamız iyidir sağlıcakla gelir aramıza derinim canım evden hemen çıkmak zorunda değilsiniz kontratınız var kızına biraz evinde baksın sen bulunca çık acele iş olmasın kardeloşum demek miden bulanıyo bulanmıyo diye çatlıyodun aldınmı canım rahata ermişsindir artık ebuşum canım tekrar geçmiş olsun konuştuk ama olsun inşallah çabuk atlatırsın sevcanım demek artık hissediyon inşallah sağ salim kucağına alırsın canım kız şu ikiz pusetin resmini koyda bakalım merak ettim berrincim hayırlıı olsun üzülme inşallah eşinin sonuçlarıda iyi çıkar banucum nasıl oldun kız merak ettim hadi artık iyileş garipcim sen iyisin canım şimdiden duana amin canım benide hep hatırladığın için sağol canım aleynam senide unutmadım kız ne var ne yok semracım hadi bakalım olsun bebiş sağlıklı olsunda önden gitsin 1 haftadan bişey olmaz selinam topik açıcı sen nasılsın bayadır giremiyom herkes unutmuş beni :16 gökçede iyiymiş boşver nazlı olmasın azcık yaramaz açık olsun cicili mertçikte iyi artık emiyomuşta inşallah yaşına kadar emzir annesi ben emziremedim içim yanıyo ama napalım sağlık olsun tostim sende zoru atlatmışsın inşallah sonunada gelirsin amanın ne çok yazmışım kızlar bu arada kayrada iyiyimiş bebekte şimdi 25 haftalık olmuş dr 28 i geçelim demiş dün kontrolü vardı iyi geçmiş inşallah oda bu sefer sağlıcakla kucağına alır kızlar unuttuğum varmı ancak yazıyom kuusra bakmayın

canım okurken çok duygulandımm rabbim herseyin hayırlısını versin rabbim okadar büyükki

inşallah canım ama kanda cıkmama ihtimali yokki sanırsam neyse nasip 9 ay da ilk defa test yaptrma fırsatım oldu :)pozitif düşünmeliyimmmm
berrincim geç döllenme var biliyosun benim emreden önce olmuştu gerçi kalbi durdu ama hayırlısı buymuş gelmezse 10 gün sonra tekrra yaptır test
İnşallah canımm.

Amin derincim aminn.

Geçmiş olsun canım ne oldu sana böyle ah canım arkadaşım benim bende daha hala kötüyüm ve ısrarla doktora gitmiyorum.

Aminn inşallah.[/QUOTE]
evet dr gidince iyileştirecek ya ondan gitmiyonuz demi sizi hainler

İnşallah canımm.

Amin derincim aminn.

Aminn inşallah.[/QUOTE]

canım üzülmedim desem yalan olur hala adet olmadım hiç aksamazdı.aslında ben ayın 7 sinde adet omustum 5 aydr 5 gün önce geliyodu bilemiyorum düşünmek istemiyorum aksmadan beri arastrıyorum

[ İnşallah canımm.

Amin derincim aminn.

Aminn inşallah.[/QUOTE]
evet dr gidince iyileştirecek ya ondan gitmiyonuz demi sizi hainler[/QUOTE]

canım valla bu konuda bilgisizim biraz 9 aydr ilk defa adetim gecikti sevinmiştim eşim de çok umutlanmıştı inşallah canım öyle b
işey vardırrr hayırlısı rabbimdenn emre nasıl canımm büyümüştr şimdi ne güzel rabbim hayırlı uzıun ömürler verir inşallah

ayyy ne beceriksizim alıntı yapamıyorum yaaa doğru düzgün kusuruma bakmayın :)

olsun öğreniyoz canım seni pek umutlandırmak istemem ama inşallah olur neyse herkes geliyo ama ben çıkıyodun sohbet etmek isterdim ama inşallah yakında neyse hepiniz kendinize iyi bakın iyigeceler

Selam iyi geceler...kızlar hepınıze tek tek ıyı dıleklerınız ıcın tesekkur ederım...hepımız ayrı ayrı seyler yasıyoruz ıste su hayatta...saglık olsun demekten baska care yok.o kadarda sevınclıydım kı asılama konusunda...biliyo musunuz ılk asılamaya kalkıstıgımda gecen yıl arabamz kaza yaptı yumos mumoş kalmadı bende..bu gectıgımız asılamadan 1gun önce salakça ve bizim bile olmayan ama eşimin üzerine olan bi borç yuzunden az daha haciz geliyodu eve...şmdı üçüncü girişimimiz ve bir sürprız daha...tesadüf mü bu sizce?vardr bunda da bı hayır.
Ebusum canımsn ya kıyamam cok gecmş olsun cano.şuan aramak ıstıyorum ama gec oldu.bedava var braz onla ararm yarın kuşum.rabbim sifa versın.
Kızlar altta goruyorum ama saçımı yıkamam lazım boya yaptk.gelırım gene.

olsun öğreniyoz canım seni pek umutlandırmak istemem ama inşallah olur neyse herkes geliyo ama ben çıkıyodun sohbet etmek isterdim ama inşallah yakında neyse hepiniz kendinize iyi bakın iyigeceler

inşallah canım hayırlısı .bekliyoruz canım görüşürüzz

evet dr gidince iyileştirecek ya ondan gitmiyonuz demi sizi hainler[/QUOTE]
Kız herkese bişeyler yazmışsında sn nasılsın emrecik nasıl.
Derincim dediğin gibi her işte bir hayır vardır canım üzme kendini.Bayrama hazırlık tam hız boyanmış saçlarda ohhhh:)

canımcım çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin,gökçe nin dediği gibi olsun inşallah.
adet sonrası 23. gün ve bhcg 5.95. sizce gebe miyim?
geç döllenme olabilir,ya da üzmek istemem ama kimyasal gebelik olabilir.
canım,0.100 çıkıpta,bi kaç gün sonra tekrar test yaptırıp hamile olanları okudum geçen gün,inşallah bebişin sürpriz yapar.
değilse de gelsin bi an önce adetin,çünkü her adet yeni bir ümit demek.
bende imrenirdim canım,çok iyi anlıyorum seni,inşallah en kısa zamanda yaşarsın ama şöyle bir iki günde hafifleyen cinsten olsun,başına gelince neden öyle dediğimi anlarsın ama genede hamdolsun bu günümüze,inşallah her şeyin yolunda olduğunun işaretleridir.
ay bayıldım yaaa,ne hoş bi yazı ve ne hoş bi kıyas.
amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn
üzülme canım,annemlere gidersem o sarıp dolaba koymuş,gidemezsem de yollar,bi an canım çekti ama neticede nasibimde varsa yicem zaten,karadenizde en çok yapılan şeydir malum.
amin canım amin
özledim senle karşılaşmayı
ben zaten biliyodum yoğunsun diye,ondan sormadım nerde diye,yoksa aklımdaydın yaneeeeeeee
ayyy ne beceriksizim alıntı yapamıyorum yaaa doğru düzgün kusuruma bakmayın :)

canım,sen yanlış bi yerlere mi basıyon,yoksa pc nin azizliğiyle mi karışık çıkıyo,yardımcı olabiliriz eğer istersen.

Kızlar toplaşmışsınız ne güzel ama ben kaçıyorum bira dinleniyim çok yorgun hissediyorum kendimi sebebinide bilemiyorum yarında ayşeyle bayram alışverişi yapıcaz ondan erken kalkıcam hepinize iyi geceler.
Deincim gene diyorum lütfen üzme kendini tamammı canım yarın görüşürüz.

canım inşallah dört gözle adetimi bekliyorum böyle dha zor valla canım galiba ben basaramıyorum tabi yardımcı olursanız sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…