Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

AYNI anda yazdık sanırım ıyıyım banuş sn nasılsın? bugun temızlık yapacagım yavaş yavaş da bakayım dedim kım war kım yok dıye...senın nasıl gıdıyor?
Aman sevcan dikatli yap temizliğini canım.Bende hala gribimi atlatmaya çalışıyorum.
banu;kardelen yoksunuz aşağıda :KK43:(((
Geziniyodum şimdi gördüm şimdide siz yoksunuz.

Kızlar eşim bugün gitti çapaya genetik test için o kadar çok sorular sormuşlarki bakalım bayramdan sonra sonuçları vericeklermiş eşim dedi senide çağırabilir diye aman inşallah çağırmazlarda biran önce şu raporu alırım ve tedavim başlar.

selam kızlar...banusum demek eşin gitti aman hadi hayırlısı canım benim...bugün iyisin mi kuzen?

tostim canın dolma istedi hee ohh afiyet olsun cnm...

kardeloşum haklısın cnm...öyle dua etmek gerek...Allahım sag salim yavrunu kucaklamayı nasip etsin.bulantılar hızlanmaz inşallah..gerçekten bulantıyı sevmeyen biri olarak ben nasıl dayanırım bilmiyorum:)

ebuşum hayla ugramamış ya iyidir inş kuzum:mad:(

selinam sabah paylaştıgın şey çok güzeldi..bi an durup düşündüm çok çok haklı bir yazı...sagol bebişim.

semracım bulantılar devam demek olsun napcan..rabbim saglıkla versin melegini canım...

bu arada kızlar asıl konuyu demedim..sabah ev sahibinin eşi geldi...büyük kızlar kocasından ayrılıyormuş,kadın nasıl aglıyo.eşi psikolojik olarak rahatsız hastanede yatıyomuş ayın 15 inde çıkıcakmış hastaneden ama bunlar kızını o adamla bırakmak istemiyor yanlarına almak istiyolar..off yaaaa 15 ine kadar ev bulmam gerek.tamda aşılama dönemi:KK43:((((((

ewet caım sorun olduğu için bende tekrar giremedim olsun iyi olmanıza sevindim pasalar iyice hareketlenmiştir artık demiiii

ewet ya derinim olsun bir kereliğini girdim zaten sağol tatlım cümlemize inş

sağol güzelim inş hayırlısıyla

canım benim demekki hayırlısı buymuş inş bu defa aşılama da bebişin tutunurda seni sevindirir inş hayırlı olsun tedavin

ewet canım yüzde 90 dedi ama ben kesin olana kadar kız diye düşünmek istemiyorum erkek olursa haksızlık olmasın diye sağlıklı olsunda varsın gec öğreneyim

ewet öle dedi dr ama emin olamıyorum yüzde 90 dediği için hayırlısı artık bakalım bi daki gittiğimizde gösterecek mi

ay ay ay yesin onu teyzesi annesinide hiç üzmezmişde maaşallah :nazar:

gecmiş olsun canım dinlen biraz yoksa bayramda kötü gecer

ewet ablam dr öle dedi hayırlısı evdeyken o kadarda tembihledim göster diye ama sanırım nazlı bir bebeğimiz olacak napalım sağlık olsun hayırlısıyla kucağımıza alalım da gerisi önemli değil
sanada çok gecmiş olsun ablam yatıyormuşsun sanırım inş çabuk atlatırsın

sağol canım ewet dr herşey yolunda dedi inş hep böyle devam eder ... sağlıklı olsunda kızda erkekde bir ama yinede çok merak ediyorum hayırlısı olsun

eweeeeet ya çok güzelmiş beğendin paylaştığın için tskler

alm kızlar nasılsnız ben iyiyim çok şükür dünden beri giremedim dün tlf denemesi yaptım hastanede bana göre değilmiş onu anladım dün kan tahliline gitmiştik kansızlık varmı diye ama şükürler olsun ki yokmuş valla bol bol yatıyorum uyuyorum onun için gelemiyorum kusura bakmayın şuan bile uyku bastı gözlerim kapanıyor birazdan yatarım heralde sizler neler yapıyorsunuz ne var yok
ben çıkıyorum kızlar benden sonra gelenlere slm olsun iyi akşamlar öpüldünüz teyzeleri kib aeo bay:21::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK6::KK6::KK48::KK3:
canım tahlillerin güzel cımış sevindim...evet ececim rabbim hayırlısını nasip etsin kız erkek farketmez...bende seni ve yigienimi öpüyorm...
herkese iyi geceler arkadaslar uzun zamandır giremiyorum eve yeni geldim .yarın doktor kontrolumuz var hem eşimin ameliyat olalı 3 ay oldu hemde benim hormanlar için bu arada bu gün adet olamam gerekiyodu ama hala olmadım yinede umutlanamıyorum çünkü çok agrım var hayırlısı inşallah.
ebrar canım rahatsızmışsın inşallah gecer bayrama kadar canımm .temizlikleyorma fazla kendinin bide kolun agrıyodu zaten
derin doktora gitmişsin inşallah bu sefer hayırlı haberlerini alırız canım.
banu canım sanada çok gecmiş olsun yorma kendini fazla
elif inşllah baban iyi olacak kendinide bebişini de üzme hem bababn sizin üzüldüğünüzü anlarsa daha çok üzülür rabbim şifa veriri inşallah
selina canım bayram tatlını da yapmışsın ne güzel şimdiden afiyet olsun bende yapacam inşallah
garip canım sanada çok gecmiş olsun ayy herkes hasta galiba yaa
canlar hatrladıklarımı yazdım kusura bakmayın alıntı yapamadım hepinizi öpüyorum
canım inş doktordan hayırlı haberler alırısn...adette olmamışsın inş rabbim mucizeni göndermiştir hayırlısıyla...
Selam kızlar ıyı geceler.bugun fazla ugrayan olmamıs ben gıbı.bayram ustu tabı koşturmacalar sürüyo...bende bı fırsatını bulup giremedım.öglen 12gbı uyandm.ortalıgı topla iş guc,snra eşımın yanına gttm 2de.isimz vardı 1saat kadar...ordan anneme ugraym dedım babam rahatsz görim ama babam dukkana gtmıstı...orda oturdum.snra aksam yagmuru okuldan aldm yengem cok yorgun dıye.geldık yagmur hanım 1dk bıle bırakmadı hala oyun,hala ödevım....snra 9da gene kocıse gttm kac gndur canı balık ıstyodu balık aldk geldım ayıkla kızart illet oldum ya...evımde ılk defa yapıyorm annelerde yerz yersek nefret edıyorum ya kokudan,kactan berı heryer acık ama hala koku var off...camasırsuladm mutfagı banamısn demıyo...ay ben ne cok anlattm yaaa gereksz gereksiz dimi...neyse snra nıye grmedı demeyn vallah şmdı oturdum.
derinim ya günün baya yogunmuş canım bende sizi dün msn de bekledim ama gec olunca dayanamadım uyudum...
belki bizlere biraz faydası olabilir diye paylaşmak istedim kızlar.

Ailenizle kahvaltı yapıyorsunuz.
Kızınız, kahve fincanına çarpıyor ve bir fincan kahve gömleğinizin üzerine dökülüyor.
Biraz önce olan olay üzerinde hiç bir kontrolünüz yok.
Sonradan olacaklar ise sizin davranışınıza göre belirlenecek.
Lanet ediyorsunuz. Kahveyi üzerinize döktüğü için kaba bir şekilde kızınızı azarlıyorsunuz. Kızınız üzülüyor ve ağlamaya başlıyor.
Kızınızı azarladıktan sonra eşinize dönüyor ve kahve fincanını masanın kenarına çok yakın koyduğu için eleştiriyorsunuz.Bunu kısa bir sözlü tartışma takip ediyor. Öfkeyle üst kata çıkıyor ve gömleğinizi değiştiriyorsunuz. Aşağıya indiğinizde kızınızı, ağlamaktan dolayı kahvaltısını bitirememiş ve okul için hazırlanamamış bir halde buluyorsunuz. Kızınız otobüsü kaçırıyor. Eşinizin işe gitmek için hemen çıkması gerekiyor.
Hemen aceleyle arabanıza koşuyorsunuz ve kızınızı okula bırakmak üzere hareket ediyorsunuz. Geç kaldığınız için, l hız sınırlaması olmasına rağmen hızlı gidiyorsunuz. 15 dakikalık gecikmeden ve hız limitini aştığınız için ödediğini trafik cezasından sonra okula ulaşıyorsunuz. Kızınız size “Hoşçakal” demeden binaya koşuyor.
Ofise 20 dakika gecikmeyle geliyorsunuz ve evrak çantasını evde unuttuğunuzu anlıyorsunuz.
Gününüz korkunç bir şekilde başladı!
Devam ettikçe, kötüleşiyor, daha da kötüleşiyor sanıyorsunuz.
Eve gitmeyi dört gözle bekliyorsunuz.
Eve ulaştığınızda eşiniz ve kızınızla olan ilişkilerinizde araya sıkıştığınızı sanıyorsunuz.
Neden?
Sabahleyin nasıl tepki verdiğinize bağlı olarak!
Neden kötü bir gün geçirdiniz?
A) Kahve sebep oldu
B) Kızınız sebep oldu
C) Polis sebep oldu
D) Siz sebep oldunuz
Cevap “D” şıkkı.
Kahvenin dökülmesinde sizin bir kontrolünüz yoktu.
Sizin gününüzün kötü geçmesine o 5 saniye içindeki davranışlarınız sebep oldu.
Olabilecek ve olması gereken ise şöyleydi.
Üzerinize kahve sıçradı. Kızınız ağlamak üzere.
Siz nazikçe “Tamam tatlım, bir dahaki sefere biraz daha dikkatli olman gerek” diyorsunuz. Havluyu kaptığınız gibi üst kata çıkıyorsunuz. Gömleğinizi değiştirip, evrak çantasını aldıktan sonra aşağıya iniyorsunuz ve aynı anda pencereden kızınızın otobüse bindiğini görüyorsunuz. Kızınız geri dönüp el sallıyor. Siz ve eşiniz ise gitmek için birlikte çıkıyorsunuz. 5 dakika önce işe geliyorsunuz ve çalışma arkadaşlarınıza neşeli bir şekilde selam veriyorsunuz. Patronunuz ne kadar güzel bir günde olduğunuz hakkında konuşuyor.
Farka bakın!
İki farklı senaryo. İkisi de aynı başladı. İkisi de farklı bitti. Neden?
90 / 10 sırrı inanılmazdır! Çok azımız bunun farkındadır. Sonuç?
Pek çok insan gereksiz yere stresten, dertlerden, problemlerden ve baş ağrısından acı çekmektedir.
Bu sır nedir?
Hayatın %10’u, sizin başınıza gelenlerden oluşur.
Hayatın diğer %90’ına ise sizin bu başınıza gelenlere nasıl davrandığınızla karar verilir.
İnsanlar anlamsız şeyler söyler ve yaparlar. İnsanlar hasta olurlar. Arabalar bozulurlar. Uçaklar geç kalır ve bütün planlarımızı alt üst ederler. Trafikte bir sürücü canımızı sıkabilir v.s.
Bu %10’luk kısım tamamen bizim kontrolümüz dışında gerçekleşir.
Diğer %90’lık kısım farklıdır. Diğer %90’lık kısmı siz belirlersiniz.
Nasıl? Olaylara yaklaşımınızla!
Nasıl tepki verdiğinize bağlı olarak.
Gerçekten olanların %10’unda hiç bir kontrolünüz yok.
Diğer %90’ı ise sizin tepkinizle belirlenir.
canım gercekten cok dogru yazılanlar paylaştıgın icin sagol...
Günaydın kızlarrrrrrrrrr
Bugun erkenciym,fırsattan istifade girdim nasılsınız bakalım?
Rabbim cümlemize hayırlı haberler almamızı nasip eylesin,günümüzün güzel geçmesini nasip etsin inşaallahhhhh
amin canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
selammmmmm herkezi çok özledim ama elimden gelen birşey yok .bulantılarım devam ediyor .su .çay meyve suyu miğdemi inanılmaz bulandırıyor kutusuna bile tahammul edemiyorum.isimlerini yazarken bileçok kötü oluyorum bebeğim sağ salim doğsunda ben herşeyi çekmeye razıyım.onuncu haftamıza girdik ama doktora göre bebeğim bir hafta önden gidiyormuş .inşallah sizlerdende güzel haberler alırım .:KK49:
semracım maşallah bebişine baya büyümüş...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin canım...
OTE=kardelen5233;21571231]maşallah canım,doğduğu günleri de görürüz inşallah.
selinacığım gönderdiğin yazıyı ben de çok beğendim canım,emeğine sağlık.

semracım maşallah size de,sanırım sen de haziren annesi olcaksın canım,rabbim sağlıkla kavuştursun.

günaydın tosti,niye hala açılmadı doğalgaz,havalar bayadır soğuk,ben nerdeyse bir aydır yakıyorum.
ellerine sağlık,şifa olsun,bebeğe löp löp et olsun inşallah.

selam kızlar,rabbime hamdolsun benim mide bulantılarım başladı,inşallah her şey yolunda gider.
ama kızlar size bi tavsiye,evet çok bekliyoz,çok heves ediyoz,keşke bulansın da diyoz ya,öyle dua etmeyin sakın,rabbim çok rahat bi hamilelik geçirmeyi nasib et demekte fayda var canım arkadaşlarım.
çünkü rabbim biz neyi istersen onu verecek kudret o nun elinde.
sizleri seviyorum kızlarrrrrrrr:KK19::KK19::KK19::38.:KK19:[/QUOTE]
canım inş bulantıların cok olmaz da rahat bi hamileleik gecirrisin hayırlısıyla...haklısın kardeloşum aynı dedigin gibi rabbim hayırlısıyla kolay bir hamişlik nasip etsin hepimize bende seni seviyorum :KK16:
Kızlar eşim bugün gitti çapaya genetik test için o kadar çok sorular sormuşlarki bakalım bayramdan sonra sonuçları vericeklermiş eşim dedi senide çağırabilir diye aman inşallah çağırmazlarda biran önce şu raporu alırım ve tedavim başlar.

canım sonuclar inş güzel cıkar hayırlısıyla...bide her şey yolunda gider ve tadaviye başlarsınız ve bebişin en kısa zamanda gelir inş...

eboşum ugramamışsın canım inş daha kötü olmamaışsındır...

slm kızlar herkes iyidir iniş bende gökceyle gezmeye gittim komşuya dur gökce yapma gökce aman gökce demekten sırtımdan terler boşaldı:) büyüdükçe daha zor oluyo yaa benim kızda pek sakin bi cocuk degil galiba :) neyse saglıklı olsunda :)
derinim ev degiştiricekmişsin üzüldüm ya tamda tedavi aşaması umarım hakkında hayırlısı olur iyi bi ev bulursunda tedavi öncesi rahat olursun
ececim güzel haberler almışsın sevindim canım
semracım buluntaların varmış çaydan çok kişi nefret ediyo ama ben çok seviyodum :)

ebroşumj hastamısın canım çok geçmiş olsun allah şifa versin canım
banucum genetik test sonucun iyi çıksın inş canım hayırlı haber al
tosticim demek dolma yaptın yedin ohh afiyet olsun benimde aş erme dönemimde lahana sarması canım çekmişti ablam kızın olucak dedi bulgur yada pirinç çekince canım kızım oldu

Peloşum bende dun bekledım msn de ama gelmedı kımsecıkler.daha gec vakıt grmşmdır senden cano.
Gökçem,sagol cnm ya sorma...nedır bu ev konusndaki şansszlgm bilmiyorum.çok zor bi durum şuan benım için.tamda aşılama gunlerı yanı cnm cok fena sıkıldı.rabbim şu ezan saatı dualarımı kabul buyur yalvarırım,önce tüm hastalara şifa,dertlilere deva,borçlulara edalar nasip et...bizim gibi zorda olan kullarını ve de bizi feraha ulaştır rabbim...amin...ah kzlar,cok sükür saglgmz yerınde yuvamız mutlu...bi de küçük de olsa kendi evimiz olsaydı...buna da şükür napalım...evi olanlar evinin kıymetini bilsn kızlar,kiracı olmak bu devirde gerçekten çok zor...bu gunlerımıze şükür rabbim.

Sarı leblebi çubuk kraker ye iyi gelirmiş.

Canım güzel haberlerle gel inşallah nasıl oldun bu arada.

Senden ses çıkmayınca yattım.

Çok güzel bir paylaşım ne kadar doğru.

Kardeloş başlamış bulantıların için rahatlamıştır artık.

Afiyet olsun canım.
hamdolsun canım,bu günleri gördük ya.

amin cnm tez zamanda inşallah.ay cnm ok tam bıze kadar yarım tepsi :KK70: :KK70:

ewet cnm hafıften hafıften hıssedıyorum cok nadır...

çok guzel bır yazı cnm.ewet cok doğru sağlıktan başkası yalan...ben de hiç bısey kırıldığında filan asla tepkı gostermem sağlık olsun der geçerim.ınsan kırmaya hiç gerek yok.hanı denır ya cana gelecegıne mala gelsın diye...

ay cnm demek senın de başladı bulantılar ...inşallah cabuk atlatırsın.ben bılırım nasıl oldugunu ılerlemiş halının :S

oh oh afyt olsn cnm bıze de gonder kıs sarma :))))

ewet cnm yaaa ben cok fenaydım ya ozaman cıkartmalarımda bıle allahım sukurler olsun sana.bebeklerıme bısey olmasın da ben cıkarayım kotu olayım onmlı degıl dıye dua edıyordum.

banu;kardelen49 selam kızlar nasılsınız???
öyle tabi canım,bebişler iyi olsun da,tüm anneler razıdır heralde her şeye.
ama rabbim genede kolay hamilelik nasib etsin hepimize
güzel sonuçlar almanızı,raporunuzun çıkmasını dilerim banucum.
selam kızlar...banusum demek eşin gitti aman hadi hayırlısı canım benim...bugün iyisin mi kuzen?

tostim canın dolma istedi hee ohh afiyet olsun cnm...

kardeloşum haklısın cnm...öyle dua etmek gerek...Allahım sag salim yavrunu kucaklamayı nasip etsin.bulantılar hızlanmaz inşallah..gerçekten bulantıyı sevmeyen biri olarak ben nasıl dayanırım bilmiyorum:)

ebuşum hayla ugramamış ya iyidir inş kuzum:mad:(

selinam sabah paylaştıgın şey çok güzeldi..bi an durup düşündüm çok çok haklı bir yazı...sagol bebişim.

semracım bulantılar devam demek olsun napcan..rabbim saglıkla versin melegini canım...

bu arada kızlar asıl konuyu demedim..sabah ev sahibinin eşi geldi...büyük kızlar kocasından ayrılıyormuş,kadın nasıl aglıyo.eşi psikolojik olarak rahatsız hastanede yatıyomuş ayın 15 inde çıkıcakmış hastaneden ama bunlar kızını o adamla bırakmak istemiyor yanlarına almak istiyolar..off yaaaa 15 ine kadar ev bulmam gerek.tamda aşılama dönemi:KK43:((((((
ay canım yaaaaaa,şimdi bayramüstü,bide aşılama öncesi ev aramak ve taşınmak,rabbim kolaylık versin.
rabbim bütün darda kalanlara yardım etsin.
ebroşumj hastamısın canım çok geçmiş olsun allah şifa versin canım
banucum genetik test sonucun iyi çıksın inş canım hayırlı haber al
tosticim demek dolma yaptın yedin ohh afiyet olsun benimde aş erme dönemimde lahana sarması canım çekmişti ablam kızın olucak dedi bulgur yada pirinç çekince canım kızım oldu

şimdi benim canımda karalahana sarması istedi,nolcek peki gökçecim?
banane yapıp getirirsin artık:KK53:

hepiniz iyisinizdir inşallah ben pek iyi değilim yaa çok fenayım kafamı kaldırmaya halim yok sabah beri yatıyorum off bide dişim tuttumu delirdim yaa buara hastalıkla imtihan oluyorum RABBİM beterinden korusun .haber veriyim dedim merak edersiniz diye .geçmiş olsun diyen tüm arkadaşlarım çok saolun ALLAH razı olsun .sizlerde dikkat edin yaa bu grip fena bişey .
DERİNİM çok üzüldüm cano yaa nolcak peki şimdi ALLAHIM yadımcın olsun canom sıkma canını RABBİM bir kapıyı kapar bir kapıyı açar inşallah dualarım seninle canım .
GÖKCEM demek kuzu baya yoruyo seni yer teyzesi onu yaa öp benim için .
KARDELOŞUM demek başladı bulantılar hadi hayırlısı ALLAHIM yardımcın olsun canım
BANUŞUM test sonuçlarınız iyi çıkar inşallah canım hatta hiç gerek kalmadan gelir bebişin inşallah
kızlar kusura bakmayın nolur son sayfaya bakabildim gözlerimde akıyo fazla bakamıyorum .hepinizi öpüyorum çıkmam gerek canlar:KK25::KK25:

Peloşum bende dun bekledım msn de ama gelmedı kımsecıkler.daha gec vakıt grmşmdır senden cano.
Gökçem,sagol cnm ya sorma...nedır bu ev konusndaki şansszlgm bilmiyorum.çok zor bi durum şuan benım için.tamda aşılama gunlerı yanı cnm cok fena sıkıldı.rabbim şu ezan saatı dualarımı kabul buyur yalvarırım,önce tüm hastalara şifa,dertlilere deva,borçlulara edalar nasip et...bizim gibi zorda olan kullarını ve de bizi feraha ulaştır rabbim...amin...ah kzlar,cok sükür saglgmz yerınde yuvamız mutlu...bi de küçük de olsa kendi evimiz olsaydı...buna da şükür napalım...evi olanlar evinin kıymetini bilsn kızlar,kiracı olmak bu devirde gerçekten çok zor...bu gunlerımıze şükür rabbim.

canım üzülme vardır herseyde bi hayırr .haklısın canım kira olayı çok zorr.ben daha hiç tasınmadım ama tahmin edebiliyorum rabbim herkesin yardımcısı olsun valla .aminnn canım aminnn

canım tahlillerin güzel cımış sevindim...evet ececim rabbim hayırlısını nasip etsin kız erkek farketmez...bende seni ve yigienimi öpüyorm...

canım inş doktordan hayırlı haberler alırısn...adette olmamışsın inş rabbim mucizeni göndermiştir hayırlısıyla...

derinim ya günün baya yogunmuş canım bende sizi dün msn de bekledim ama gec olunca dayanamadım uyudum...

canım gercekten cok dogru yazılanlar paylaştıgın icin sagol...

amin canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

semracım maşallah bebişine baya büyümüş...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin canım...
OTE=kardelen5233;21571231]maşallah canım,doğduğu günleri de görürüz inşallah.
selinacığım gönderdiğin yazıyı ben de çok beğendim canım,emeğine sağlık.

semracım maşallah size de,sanırım sen de haziren annesi olcaksın canım,rabbim sağlıkla kavuştursun.

günaydın tosti,niye hala açılmadı doğalgaz,havalar bayadır soğuk,ben nerdeyse bir aydır yakıyorum.
ellerine sağlık,şifa olsun,bebeğe löp löp et olsun inşallah.

selam kızlar,rabbime hamdolsun benim mide bulantılarım başladı,inşallah her şey yolunda gider.
ama kızlar size bi tavsiye,evet çok bekliyoz,çok heves ediyoz,keşke bulansın da diyoz ya,öyle dua etmeyin sakın,rabbim çok rahat bi hamilelik geçirmeyi nasib et demekte fayda var canım arkadaşlarım.
çünkü rabbim biz neyi istersen onu verecek kudret o nun elinde.
sizleri seviyorum kızlarrrrrrrr:KK19::KK19::KK19::38.:KK19:
canım inş bulantıların cok olmaz da rahat bi hamileleik gecirrisin hayırlısıyla...haklısın kardeloşum aynı dedigin gibi rabbim hayırlısıyla kolay bir hamişlik nasip etsin hepimize bende seni seviyorum :KK16:

canım sonuclar inş güzel cıkar hayırlısıyla...bide her şey yolunda gider ve tadaviye başlarsınız ve bebişin en kısa zamanda gelir inş...

eboşum ugramamışsın canım inş daha kötü olmamaışsındır...[/QUOTE]

MALESEF CANIM GÜZEL HABERLERLE GELEMEDİM HALA ADET OLMADIM AMA KANDA CIKMADI

Slmlar herkese arkadaslar bu gün doktora gittim hormonlarım düzelmiş çok sükür normale inmiş .gebelik testi yaptrdım dün adet olmam gerekiyodu
olmayınca umutlanmıstım çünkü hiç gecikmezdi saati bile değişmezdi ama değilmişim 0.100 çıktı moralim bozuldu ama hala adet olmadım kafam karısıkk

Banucum inşallah sonuçlar iyi çıkar canım yaa.Ben iyiyim çok şükür temizliktir sarmadır bayram telaşı işte.Ben iş arasında bakıp çıkıyorum hemen o yüzden sonradan sonradan görüyorum mesajları
Sevcancım iyiyim canım sağol senin mesajınıda aynı şekilde şimdi gördüm.Sende iyiymişsin sevindim seneye bayramda 4 kişi gezeceksiniz inşallah ne hoş
Tosticim afiyet şifa olsun sarmalar bende sardım ama dolapta onlar bana bakıyo ben onlara şimdilik bayramda yiyces inşallah
Ebrarım geçmiş olsun tekrar bayrama kadar toparlarsın inşallah yaa
Kardelencim ne güzel bulantılar başlamış.Midesi bulanan her hamile aynı şeyi söylüyo senin gibi ama ben hala özeniyorum yinede yaşamak istiyorum benim hiiiç bulanmadığı için
Semracım seninde devam ediyomuş bulantılar sağlıkla gelsin bebişlerde bugünler geçer nasılsa
Berrin bizde seni merak ediyoduk yaa kanda çıkmadı demek.Adet niye gecikti acaba o zaman
Derinim hayırlısı olsun yaa yeni ev yeni bir bebekle gelir belki bellimi olur taşınmak zordur eminim tabiki.Bizim kendi evimiz ama küçük, büyüğünü almak içinde çok koymamız lazım üstüne.Eşim kiraya çıkalım diyo ama ben kabul etmiyorum ev sahiplerinin sağı solu belli olmuyo işte böyle.Rabbim sana ve evi olmayan herkese hayırlı yuvalar nasip etsin
Eşim geliyomuş ben kaçar şimdilik:KK55:

banucum inşallah sonuçlar iyi çıkar canım yaa.ben iyiyim çok şükür temizliktir sarmadır bayram telaşı işte.ben iş arasında bakıp çıkıyorum hemen o yüzden sonradan sonradan görüyorum mesajları
sevcancım iyiyim canım sağol senin mesajınıda aynı şekilde şimdi gördüm.sende iyiymişsin sevindim seneye bayramda 4 kişi gezeceksiniz inşallah ne hoş
tosticim afiyet şifa olsun sarmalar bende sardım ama dolapta onlar bana bakıyo ben onlara şimdilik bayramda yiyces inşallah
ebrarım geçmiş olsun tekrar bayrama kadar toparlarsın inşallah yaa
kardelencim ne güzel bulantılar başlamış.midesi bulanan her hamile aynı şeyi söylüyo senin gibi ama ben hala özeniyorum yinede yaşamak istiyorum benim hiiiç bulanmadığı için
semracım seninde devam ediyomuş bulantılar sağlıkla gelsin bebişlerde bugünler geçer nasılsa
[b
]berrin[/b] bizde seni merak ediyoduk yaa kanda çıkmadı demek.adet niye gecikti acaba o zaman
derinim hayırlısı olsun yaa yeni ev yeni bir bebekle gelir belki bellimi olur taşınmak zordur eminim tabiki.bizim kendi evimiz ama küçük, büyüğünü almak içinde çok koymamız lazım üstüne.eşim kiraya çıkalım diyo ama ben kabul etmiyorum ev sahiplerinin sağı solu belli olmuyo işte böyle.rabbim sana ve evi olmayan herkese hayırlı yuvalar nasip etsin
eşim geliyomuş ben kaçar şimdilik:KK55:

bilmiyorum canım sinirim bozuldu yaa

ALLAH'IM ...

Annesiyle beraber bir bakkaldan alış veriş yapan küçük çocuğa
dükkân sahibi şeker kutusunu açıp, “İstediğin kadar al yavrum” der.
Çocuk el uzatıp almaz, çekingen davranır.
Bakkal, bir avuç şekeri kendi uzatır, verir.
Dışarı çıktıklarında annesi;
...
“Yavrum, bakkal amca al dediğinde niye almadın?” der.

Çocuk:

“Anneciğim, benim ellerim ufak, bakkal amcamınkiler daha büyüktü.
Onun vermesini bekledim,” der.

İşte biz de bu çocuk gibiyiz Allahım.
Sen bizim küçücük ellerimizle istemelerimize,
o sonsuz büyük kerem elinle ve o sonsuz büyük rahmet elinle ver.

Senin hazinen hiç bitmez... Küçük büyük verdiğin her nimete hamd olsun.
Gönderdiğin o Sevgili Peygamberimize de salât ve selâm olsun .

Çok hoşuma gitti bende Selinam gibi paylaşmak istedim.Selinam senin paylaşımında çok hoştu tşk.

Son düzenleme:
allah'ım ...

Annesiyle beraber bir bakkaldan alış veriş yapan küçük çocuğa
dükkân sahibi şeker kutusunu açıp, “istediğin kadar al yavrum” der.
çocuk el uzatıp almaz, çekingen davranır.
Bakkal, bir avuç şekeri kendi uzatır, verir.
Dışarı çıktıklarında annesi;
...
“yavrum, bakkal amca al dediğinde niye almadın?” der.

çocuk:

“anneciğim, benim ellerim ufak, bakkal amcamınkiler daha büyüktü.
Onun vermesini bekledim,” der.

Işte biz de bu çocuk gibiyiz allahım.
Sen bizim küçücük ellerimizle istemelerimize,
o sonsuz büyük kerem elinle ve o sonsuz büyük rahmet elinle ver.

Senin hazinen hiç bitmez... Küçük büyük verdiğin her nimete hamd olsun.
Gönderdiğin o sevgili peygamberimize de salât ve selâm olsun .

çok hoşuma gitti bende selinam gibi paylaşmak istedim.selinam senin paylaşımında çok hoştu tşk.

canım gercekten cokk güzelmiş sağolasınn paylastığın için

canım gercekten cokk güzelmiş sağolasınn paylastığın için

kizlar duayi haber veriyim dedim

cok zor yaziliyo derin selina pelin ve diyer arkadaslar insallah hepimiz en kisa surede hamile kaliriz
berrin insallah sende hanilesindir esini sonuclari nasil cikti amaliyattan sonra

kizlar duayi haber veriyim dedim

cok zor yaziliyo derin selina pelin ve diyer arkadaslar insallah hepimiz en kisa surede hamile kaliriz
berrin insallah sende hanilesindir esini sonuclari nasil cikti amaliyattan sonra

canımm eşim yarın verecek testi çok doluymus labaratuar inşalah canım hayırlısı

merhaba anneciğim...oluşumuma ,gelişimime ve gidişime karar veren cenabı allah beni ve arkadaşlarımı cennet bahçelerinde yaşatıyor. Ben de arkadaşlarım da en güzel cennet elbiselerini giyor en güzel nimetlerden tadıyoruz sadece anne sütünün...... Tadını bilmiyoruz. Burada huriler var beni ve arkadaşlarımı çok seviyorlar hatta hep bizi emzirmek istiyorlar ama biz annelerimizi,sizleri bekliyoruz sonra huriler ne kadar talihli olduğunuzu söylüyorlar. Ben seni, senin karnımda varlığımı öğrendiğin andan sonraki gibi yeterince tanımadan bilmeden çok ama çok seviyorum sadece özlemiyorum çünkü hüzne ya da acıya sebep olacak hiçbir şeyi hissettirmiyor rabbimiz. Hem dünyada nefes alıp veren ya da dünyaya gelemeden anne rahminin içinde ruhu buraya alınan hiçbir arkadaşımız acının ne olduğunu bilmiyor nasıl rahminize düşerken acı çekmediysek buralara çağrılırken de acı çekmedik aksine buralara gelmek için hepimiz çok istekliydik bu isteği yine allah vermişti. Hem acı ya günahlara kefaret olsun diye ya da kişinin makamı yükselsin diye çektirilirmiş ama anneciğim bizim hiç günahımız olmadı hani vildan deniyor ya bize yani cennet çocukları bizim makama da ihtiyacımız yok ki.hz.ibrahim sizi anlatıyor bize dünyada doktorların sizi bizim adımıza bilgilendirmesi gibi bi şey bu,ve ekliyor''size öğreteceklerimi kıyamet koptuğunda sakın unutmayın annelerinizi ve babalarınızı almadan hiç biriniz cennete girmeyin.çünkü onlar sizler yanlarından alınınca çok üzündüler onları o kutlu günde sevindirin..''.anneciğim üzüntünün ne olduğunu bilmiyorum ama hissedemediğimize göre iyi bir şey olmamalı,ben şanslı bir bebeğim ve sen de şanslı bir annesin çünkü milyonlarca beden varken ben sana sen bana seçilmiştin.ve şimdi herkesin gelmeye çalıştığı yerde seni bekliyorum ve herkesin hesap korkusuyla titrediği günde kundaktaki halimle kucağına verilicem bana kavuşmanın mutluluğuyla hesabın sana nasıl geldiini hissetmeyeceksin yine ben sana ortalığın kavrulduğu o sıcak günde cennetten buz gibi sular getiricem ve rabbime ayrılığımla üzülen anne ve babamı müsade et bugün sevindireyim diyeceğim ve bizim bir istediğimizi iki etmeyen allah, bizi en büyük sevgiyle seven, sana sadece sevgisinin ve şefketinin en küçük zerresini veren allah tebessüm ederek ne yapmak istediğimi soracak ben de senin ve babamın ellerinden tutup cennete getiricem, sizin için burada hazırlıklar yapıyor hz. Ibrahimin her söylediğini aklıma kazıyorum.biz burada tekrar bir aile olunca başka insanlar sana ve babama çok özenecek çünkü ebedi hayatınızda ebeden hanenizi şenlendirecek ve hiç büyümeyecek olan bir yavrunuz var ben varım...sen şimdi hamilelere ya da yaşayan akranlarıma özenerek bakıyorsun oysaki onlar en fazla on sene daha sevimli olcaklar sonra ergenlik sıkıntıları başlayacak ya da başka problemlemler daha da büyüdüklerinde kendi hayatları olacak bekledikleri istedikleri gibi vakit geçiremeyecek anneleri belki annelerini çok üzecek onlar kötü şeyler yapacaklar ya da başkalarının kötülüklerinden etkilenecekler ama ben hiç büyümeyeceğim seni hiiiiiç üzmeyeceğim.anneciğim benim olduğum yer çok güzel lütfen benim için üzülme hem kendini suçluyormuşsun bana olanlar için halbuki benim varlığıma da yokluğuma da karar veren bir kudret var o bizim için her zaman iyi olanı seçer ama bazı şeyler görünürde o an için iyidir bazı şeyler o an için kötü ancak sonrası için o an göremediğimiz akıbeti için iyidir.anneciğim bizim ayrılığımızda böyle inan sonradan anlayacaksın ikimizin de seçilmiş olduğunu,anne benim için sahip olduğun her şeyi düşünmeden feda edebileceğini biliyorum bana olanlar senin suçun değildi hem sen benim annemsin allahın kulusun senin de benim de asıl sahibimiz o ,sen onun sana verdiği şefkat ve sevgiyle bağlısın bana inan ki o ikimize de zulmetmedi sadece sabret lütfen isyan etme ve lütfen gücünü aşan şeyler için kendini suçlama ben seni de babamı da tanıyor, biliyorum mahşer günü milyonlarca insan içinde ikinizi bulacam ve sizi kendimle cennete getirene kadar ağlayıp feryad edeceğim.sizlerden isteğim işimi zorlaştırmamanız büyük günahlardan uzak durmanız ve farz olanları yerine getirmeniz çünkü şefaat hakkımı aşan günahlara sahip olursanız ben de üzülücem ...yanında olsaydım bana her şeyi sen öğretecektin anneciğim lütfen bana üzüntünün ne olduğunu öğretme şefaatimi aşan günahlardan uzak dur olur mu? Babamla hastaneden eli boş döndüğünüz günü hatırlıyorsun değil mi aynı şeyleri bana yaşatma anneciğim cennetteki evime sizsiz dönmek istemiyorum...şefaatimi aşmasından korktuğum günahlardan biri de kaderimden kendini sorumlu tutmak oysaki gidişim hem senin hem de benim kaderimdi ve lütfen kadere isyan etme çünkü ikimiz içinde en hayırlısı en iyisi buydu.allah sana ve bana zulmetmedi anneciğim,......
ben ve benim gibi bebeklerini kaybetmiş olan arkadaşlarım için belkide bizler cok şanslı insanlarız...[/
COLOR]

X