Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkeze selam kızlar nasılsınız umarım herkez iyidir
biz mertimle iyiyiz cok şükür hala annemdeyiz :KK19:
doğum hikayemi yazım okumak isteyenler yazdığım cvplarda bulabilirler :KK23:
iyiyim canım sagol sen nasılsın...bebişte iyiymiş cok şükür ikinizide öpüyorum...yaz canım ben okurum...
Kardeloşum şuan icin gtmedm ama heran gıdebılırım.bıde ishal gıbı bsy cıktı başıma dmin neye ugradgmı şaşrdm zor yetiştim.onunda agrısı var ikisi birleştı of.

derinim canım benim acile git bence daha iyi mudahale ederler...hayırlısı olsun canım sakın üzme kendini...

Kuzularımm ben geldim ne ediyonuzzz????

Derinimmm nedense gebeliğimi öğrendiğim ilk günler geldi aklıma ayıptır sülemesi bende şey olmuştumiki ağrı aynı zamanda,birde sürekli adet oldum diye gidiyordum akıntın mı var cnm çok??

Kuzularımm ben geldim ne ediyonuzzz????

Derinimmm nedense gebeliğimi öğrendiğim ilk günler geldi aklıma ayıptır sülemesi bende şey olmuştumiki ağrı aynı zamanda,birde sürekli adet oldum diye gidiyordum akıntın mı var cnm çok??

ah anatolişim msndeydım gormedım cnm..sorma ya...ama kanamamda oldu cnm ya.dogru durust sökulmedım.ama som 1saattır agrı gittı yanı öyle cok agrıyodu kı mumkun dgl hastaneye gtmeden gecmıcek dedım kesıldı şükür.suan bayadır kanama da yok ama sabaha gelır heralde...neyse ya napalım hakkımızda ne yazdıysa rabbım boynum kıldan ince.insanlar arka arkaya ne dusukler yaşıyo,ne tedavıler görup hamıle kalıyo ama kaybedıyo.bunları dusunerek kendımı telkın edıyorum..tutmadı ama bı dahakıne ıns.

konuyu görünce dertleşeyim dedim..meraba ben yeni üyeyim.1.5 yıllık evliyim ama çocuğumuz yok.olmuyor.her ay diyorum belki bu sefer olur diye ama yok.önceden psikolojimde bozulmuştu.kendimi hamile zannediyordum her ay.vücutta psikolojikmen bozuluyordu.o psikolojiden kurtuldum şükür.ama insan yinede bekliyor..eğer bigün allah nasip ederde olursa ilk buraya yazacağım :)

Gunaydın kızlar mutlu pazarlarr..
Test yaptımda.merak ettırmeden yazım dedım.tek cızgı cıktı.kırmızılar tesrıf etmedı.testtende huylandım aslında 3dk fln hıcbır cızgı yoktu.sonradan 1tane negatıf olan belırdı.boyle ıste.sımdıde acaba test bozukmuydu dıyorum.

ah anatolişim msndeydım gormedım cnm..sorma ya...ama kanamamda oldu cnm ya.dogru durust sökulmedım.ama som 1saattır agrı gittı yanı öyle cok agrıyodu kı mumkun dgl hastaneye gtmeden gecmıcek dedım kesıldı şükür.suan bayadır kanama da yok ama sabaha gelır heralde...neyse ya napalım hakkımızda ne yazdıysa rabbım boynum kıldan ince.insanlar arka arkaya ne dusukler yaşıyo,ne tedavıler görup hamıle kalıyo ama kaybedıyo.bunları dusunerek kendımı telkın edıyorum..tutmadı ama bı dahakıne ıns.
derinim aynı dedigin gibi canım...hayırlısı olsun inş pazartesi günün bir mucize olur ve degerin yükselir olmassada üzülme rabbim ol deiginde olacak inş belkide kendiliginden gelir bebiin...
konuyu görünce dertleşeyim dedim..meraba ben yeni üyeyim.1.5 yıllık evliyim ama çocuğumuz yok.olmuyor.her ay diyorum belki bu sefer olur diye ama yok.önceden psikolojimde bozulmuştu.kendimi hamile zannediyordum her ay.vücutta psikolojikmen bozuluyordu.o psikolojiden kurtuldum şükür.ama insan yinede bekliyor..eğer bigün allah nasip ederde olursa ilk buraya yazacağım :)
hoşgeldin canım aramıza inş daha cok beklemeden bebişin gelir hayırlısıyla...
Gunaydın kızlar mutlu pazarlarr..
Test yaptımda.merak ettırmeden yazım dedım.tek cızgı cıktı.kırmızılar tesrıf etmedı.testtende huylandım aslında 3dk fln hıcbır cızgı yoktu.sonradan 1tane negatıf olan belırdı.boyle ıste.sımdıde acaba test bozukmuydu dıyorum.

selinam bence o test cubugu bozuk canım ilk cizginin hemen cıkması lazım bi daha yaparsın ama sabah ilk idrarınla yap daha dogru sonuc veriyo...hayırlısı olsun canım inş melegin seninledir...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

Günaydın canlar Hayırlı pazarlar hepinize...

Derinim cnm bugun hayırlı haberlerle gelirsin inşaallah,merakla bekliyorum inşaallah güzel hbrlerini alıcaz...
Selinamm cnm bencede o test bozuk Pelin'ime katılıyorum kontrol çizgisinin hemen çıkması lazım idrardan ıslanınca eğer dediğin gibi bi süre sonra çıktıysa problem vardır onda ne olur ne olmaz sen başka bi test daha yap cnm,inşaallahh sende bize müjde verirsinn inşaallahhh

Pelinim sana da hayırlı günler cnm...

Aa kızlar artık msnlerde mi takılıyonuz yaa eboşta uğramamış dünn:KK37:

Selam hayırlı gunler canlar...
Pelınım hic sanmam tatlım ya,bugun kanama normale döndu devam edıyo cnm.yarın gtcem bakalım.tekrar aşılama olcam ama ara vermelı mıyım doktor karar vercek artık.
Selinam aynen bencede bozuk.kontrol cızgısı yarım dakıka gecmeden cıkması gerek.o zor cıktysa ıkıncı cızgı nasn cıksın garipçik:)sen yap bı tane daha.ay test yaptm deyınce kalbım çarptı.
Anatolişim bugun pazar cnm,dun doktor yoktu pazartesıye kaldı.artık bebek varmı dıye dgl de aşılamaya baslamak icin gtcem sanırım.
Kızlar bugun adet normal bı şekılde gelıyo agrıyla bırlıkte,yanı bebıs yok malesef.hepımıze heyecan oldu ama..olmadı.napalım kısmet...dun geceden berıde cok fena mıdem bulanıyo off kusucak gıbıyım hep bı yandan karnım:KK43:(

Son düzenleme:

cnm hosgeldın.şmdıden stres yapma.pekı hıc doktora gorunmedınız mı belkı basıt bı nedenı vardır hormonal...ilaclarla halledılır.bence bı doktora gorun cnm.

Pelınım hic sanmam tatlım ya,bugun kanama normale döndu devam edıyo cnm.yarın gtcem bakalım.tekrar aşılama olcam ama ara vermelı mıyım doktor karar vercek artık.
Selinam aynen bencede bozuk.kontrol cızgısı yarım dakıka gecmeden cıkması gerek.o zor cıktysa ıkıncı cızgı nasn cıksın garipçik:)sen yap bı tane daha.ay test yaptm deyınce kalbım çarptı.
Anatolişim bugun pazar cnm,dun doktor yoktu pazartesıye kaldı.artık bebek varmı dıye dgl de aşılamaya baslamak icin gtcem sanırım.
Kızlar bugun adet normal bı şekılde gelıyo agrıyla bırlıkte,yanı bebıs yok malesef.hepımıze heyecan oldu ama..olmadı.napalım kısmet...dun geceden berıde cok fena mıdem bulanıyo off kusucak gıbıyım hep bı yandan karnım:KK43:(
canım benim hayırlısı olsun demekki zamanı degilmiş inş hic beklemedigin bi anda gelir bebişin...evet derinim ya heycan olduk sevinmeye hazırlandık ama napalım rabbim böyle uygun gördü inş bidaha aşılama yaptırısan onda seviniriz hayırlısıyla...
Günaydın canlar Hayırlı pazarlar hepinize...

Derinim cnm bugun hayırlı haberlerle gelirsin inşaallah,merakla bekliyorum inşaallah güzel hbrlerini alıcaz...
Selinamm cnm bencede o test bozuk Pelin'ime katılıyorum kontrol çizgisinin hemen çıkması lazım idrardan ıslanınca eğer dediğin gibi bi süre sonra çıktıysa problem vardır onda ne olur ne olmaz sen başka bi test daha yap cnm,inşaallahh sende bize müjde verirsinn inşaallahhh

Pelinim sana da hayırlı günler cnm...

Aa kızlar artık msnlerde mi takılıyonuz yaa eboşta uğramamış dünn:KK37:

sagol canım...eboşum dün pc yavaş oldugu icin giremedi topige tutişim...

selam kızlar.keşke düşündüğünüz ve benimde düşündüğüm gibi olsaydı.test bozuktu buna eminim ama alt takım bozuk değil.kırmızılar teşrif etti normal adet görüyorum yani.derincim sende adet başlamış hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım.umarım Rabbim çok bekletmeden gönderir bebeklerimizi hayırlısıyla inşallah.öptm sizleri.kociş evde bende fırsatçı:KK60: salon perdeleri attım çıkınca taktırcam.camlarını siliyorum.hoşçakalın

selam kızlar.keşke düşündüğünüz ve benimde düşündüğüm gibi olsaydı.test bozuktu buna eminim ama alt takım bozuk değil.kırmızılar teşrif etti normal adet görüyorum yani.derincim sende adet başlamış hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım.umarım Rabbim çok bekletmeden gönderir bebeklerimizi hayırlısıyla inşallah.öptm sizleri.kociş evde bende fırsatçı:KK60: salon perdeleri attım çıkınca taktırcam.camlarını siliyorum.hoşçakalın

kızlar üzüldüm ama hayırlısı böyleydi demekki
rabbim çok bekletmesin inşallah.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

kardelen5233,
selam misafirler,çay alır mıydınız?

hayırlı akşamlar yemek yemeden sizxe bakayım dedim hemen kaçıcam malesef..
derincim sana bakmak için geldim ama olmamış üzüldüm canım hakkında hayırlısı buymuş demekki yeniden dene canım
selinacım sende adet olmuşsun saglık olsun diyelim send eüzülme rabbim tez vakit sizleride sevindirsin inş.

Selinam ne diyim cnm ya...yanı heveslenmiştk olmadı.saglık olsun kuşum üzüldüm:KK43:
kardeloşum üzülme cnm öbur ay sağlam bi müjde vercem size söz,hemde öyle yok 6.34yok şüpheli...babalar gibi bin'li rakamları görcez inşallah.ve adet görmezsem hemen kanda baktrcam.

Peloş canım sagol.ıns öbur aya hepımız mujde vercez...
Gökcem evet olmadı cnm saglık olsun.yarın hemen doktordaym ztn.pskolojm başka yönlere kaymadan,yanı yok askerlıktı falan...hemen başlamak istıyorum kı kaçışım olmasın:)

hepinize hayırlı akşamlar canlar nasılsınız ben iyi sayılırım aynı tas aynı hamam yani :)))
DERİNİM VE SELİNAM çok üzüldüm kızlar hayırlısı olsun inşallah nediyelim olmayınca olmuyo malesef bütün uğraşlarda boşa gidiyo offf aslında nediyeceğimide bilmiyorum böyle durumlarda o hayal kırıklığını hepimiz yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz ama her yeni gün yeni bir umut diyerek yola devam inşallah .
DERİNİM tedaviye devam diyosun demek bende seni kutluyorum cano inşallah herşey güzel olucak
CİCİLİ hadi gözünaydın başarmışsın sonunda aman iyi ya için rahattır artık bol bol emsinde büyüsün mertcik
BANUŞUM daha gelmemiş heralde gezmelerde hala ohh umarım tadını çıkarmışsındır canom
ANATOLİŞİM evet canım giremiyorum ben geceleri msn muhabbeti yapıyoruz aslında keyiflide oluyo .sen nasılsın gerçi konuştuk emme :)))
PELOŞ sen nasılsın canım dün başın kötüydü iyisindir inşallah
NEYSE HANIMLAR BENİ ŞİMDİ ÇIKMAM GEREK LAPTOBUN ŞARZI BİTİYO NİYE TAKMIYOSUN DİYCEKSİNİZ FİŞLER HEP DOLU KOCİŞİN İŞİ VARDA NEYSE DAHA SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE

X