Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bebekler dunyanin en en en en gusel seyidir. insallah allah hepimize iyi kalpli gusel ya da yakisikli, saglikli , zeki vee akilli bebekler nasip etsin... ammiiinnn///:nazar::nazar::nazar:/
aminnnnn
Elifcim inşallah en kısa zamanda babanda iyileşir canımbenim kuzene 3 ay dediler maşallah yıllardır yaşıyor çocuğu bile oldu ki kanser tüm vücudunu sarmıştı allahım büyük inşallah sizlerle daha nice uzun seneler geçirir.

Kolay gele birsoş.

Hoşgeldin canım.

Görmedim aradını birsencim.

Pelincim kırmızılar gelmiş ha olsun napalım bir dahaki aya ümitle bekleyeklim.

Amin canım.
evet canım napalım hayırlısı olsun rabbim cok bekletmeden meleklerimizi gönderir inş...
derincim canım son sayfaları okudum pozitif yazılarını görünce çok sevindim bide senin yazdıklarına bakayım dedim ama tam kesin degilmiş canım inş degerin yükselir melegin seninledir hayırlı haberlerini bekliyorum canım
ebroşum canım benim kankamyazını yeni gördüm canım gökceyi hastaneye götürdük kaç gündür kusuyodu die akşam geldik eve :KK43: çok üzülmüşsün ama sıkma canını dr a gitmende de bi hayır vardır inş sen o gerizeklı dr ların dediklerine bakma ya herşeyi abartmasalar insanın moralini bozmasalar olmaz :KK43: yaşın geçmiş ya millet 35 sonra anne oluyo ne saçmalık yaa daha kaç yaşındasın sen hiç onların lafına takılma bacım üzme kendini bak ne diycem bence adetin normale dönsün git bi aşılama yap hemen tüp yapma ki rahim kendini toparlayana kadar tüpe sona geçersin ki inş ona gerek kalmaz :KK43: vakit geç olmasa arardım ama çok geç oldu yarın konuşalım bi ara canım kib öptm seni aeo
kızlar kusura bakmayın slm vermeden direk yazdım inş hepiniz iyisinizdir kib ii geceler diliyorum
canım gökce iyileşmedimi hala ya kıyamam ben ona gecmiş olsun...
Pelinim adet oldun demek.hayırlısı cnm ya,ztn sende bu ay beklemıyodun ıns önumuzdekı ay kalırsn cnm.ben yınede vardır dıyodum ama yanıldım.hayırlısı rabbimden.
Gökçem cnm minik gökçem cok mu kustu ya kıyamam.gecer ıns...sagol kuşum ya bakalım nolcak kan verelım kesnleşsn dedk olana bak:)ama ben yinede bsy oldugunu dusunmuyorum.catlama ignesı olup kan testlernde byle cıkanlar olmus okudum.ıns şanslılardan olurum ne diyim.
evet canım beklemiyodum ama insan yinede umutlanıyo...yanılmak degil derinim istedigimiz icin öyle düşünüyoruz hayırlısı olsun hepimiz icin...seninde degerin inş yükselir ve pazartesi güzel haberler alırsın hayırlısıyla inş...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı haftasonları inşallah.
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYECUMHURİYETİMİZİN 88.YILI KUTLU OLSUN.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

pelincim demek kırmızılar geldi.hayırlısı olsun canım.inşallah en yakın zamanda sağlıklı bşr hamilelikle yavruna kavuşursun canım.
ebrar ablam nasıl oldun ya aklım hep sendeydi.inşallah daha iyisindir.öptm canım.
kızlar bende işin açığı bugun baya bi negatifimm.olmadı sanki nedense bugune kadar azda olsa umutluydum ama bugun hiççç ondan eser kalmadı.hakkımızda hayırlısı tabikii.
sagol canım sanada hayırlı haftasonları inş güzel heberler alırız senden...amin selinacım inş...
günaydın canım.
bugün bizim evlilik yıldönümümüz:KK69::KK69::KK69:

kardeloşum evlilik yıldönumunuz kutlu olsun...nice mutlu saglıklı yıllara yavrunla ve ailenle inş...

eboşum nasıl oldun canım inş bugun daha iyisindir...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...cumhuriyet bayramınız kutlu olsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Yaşmı geçiyor kız dur daha ben 22 yim ee o zaman sende daha ufak oluyosun dimi::)))

Yapma ebuşum inşallah herşey güzel olucak.

Kolay gelsin bende tğlleri çıkardım birazdan yıkıcam pazarteside temizlik için bir kadın gelicek hiç halim yok yapmaya.

Ne diyelim bu insanlara zaten bizim için zor bir durum dahada zorlaştırıyolar ayıp valla bende almam bebek kucama aman derim ardımdan ağlar gazdan derler banudan korkuyorum valla.

Ye bişeyler canım kendine iyi bak.
kuzen yine kopardın beni dimi ama sen 22 bende 21 :)))
aman bakalım işte nolcak banum
Selam kızlar
Garibim,Pelinim sağolun kızlar...
Derinim cnm değerin inşaallah pazar günü daha da yüksek çıkar cnm sen fazla yorma kendini dikkat et tamam mı,Rabbim inşaallah bu sefer yüzünüzü güldürür...
Eboşum cnm bnm yaa ne diyecegimi bilmiyorum inan ki sürekli aynı şeyi de söylemek istemiyorum ama sen çok sabırlı bi insansın ablam Rabbim inşaallah gönlüne göre nasip eder herşeyi,hakkında ne hayırlıysa aşılama mı tüp bebek mi o olsun inşaallah ablacım,dilersen başka bi doktora da görün eğer doktorun söylediği şeylerden tatmin olmadıysa...
Kardelen49um cnm takma kafana bazı insanlar kıracaklarını düşünmeden davranıyor maalesef Allah ıslah etsin de geç cnm...
Kızlar boncuk yok göremedim hiç hayırdır inşaallah,hbri olan var mı?
Kardeloşum,banucum,garibim,pelinim,selinam,aleynacım,sevcanım,birsenim,gökçem sizlerde iyisiniz inşaallah canlar...
kuzum canım kardeşim çok saol allah razı olsun sabredip dayanmayı öğrendim herşey rabbimden neylerse güzel eyler
sende sıkkınmışsın hayrolsun balım bugünde hafta sonu arasammı diye düşünüyorum inanki
canını sıkma lütfen tamammı ablana söz ver bebişi düşün
derinim canım rabbim tamamına erdirsin canım benim inşallah değerin yükselecek sen bol bol dinlenmeye çalış

ebrarım o doktor da saçmalamış canım ne varmış yaşında senin moralini bozma bitanem kendinize ii bakın canlarr
ceylanım saol arkadaşım allah razı olsun işte doktorlar böyle para için insan umudunu biranda kırabiliyolar
Canım değer düşük ama bu hamile kaldığın ve belki tutmadığı anlamına da gelebilir yada yeni döllendiğin anlamınada gelir ama şu varki inşallah değildir tab ama ilk ihtimal varsa bile bu ilk aşılamada daha tuttuğu anlamına gelirki ve cok güzel bişey demekki işe yarıyor aşılama ilaçlar sende ama rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder birtanem

Ebrarım canımeğer reglin gecmiyosa o miyomdur canım benim benimde öyle idi ama miyomun kendi kendine düştüğünü hiç duymamıştım canım O hastanelerde ordan oraya kostururken her sorunda yinemi diyosun ahh canım benim çok çok iyi anlıyorum seni canım benim ama doktorlar 30 yaşından sonra tüp diyolar ama sonuçta sen aşıla diyosan yapmak zorunda kuşum ona kafanı takma sen ne istersen onu yapmak zorundalar. Her zaman duamdasın inşallah en kısa zamanda bu sıkıntılar biter ve rabbim nur topu gibi hayırlı bir evlat verir inaşşlahh Rabbim sevdiği kuluna farklı davranırmış napalım canım
Sen güçlü bir kızsın belki miyon falan vardı yada kist o yüzden olmuyodu cocuk Allah bunu vesile etti tedavi edilince kalıcan bellimi olur Sen GNC ye başlat eşinide bi şekilde olmadı yemeğine kat yaa valla :)
Yada vitamin de sağlık için de nerden bilicek kendine de al vitamin ilaçı iç yanında hani beraber içelim kış geliyo grip falan olmayalım 3 ay içmek lazımmış falan de işte ne biliyim birtanem ya birde onu dene bakalım canım

Kızlar bbabamın tedavisine başlandı kemiğe sıçramış malesef ama doktor hiç belli olmaz böyle olup 5 yıl yaşayan var diyo Babam tedaviden sonra kötü oluyo kusma uyuma falan ama Rabbime sükür ertesi gün daha iyi oluyor Allah böyle herkese sifa nasip etsin inaşallah

Kızlar Allah cocuk verir hepimize inşallah ama Ana babalarımızı başımızdan eksik etmesin inşallah ne diyim
elifim canım arkadaşım saol desteğin için valla miyom olsa gözükmezmi yaa yani sanki düşük yapmışsın yada miyomu atmışsın görüntüsü var dedi bakalım nolcak şu kanama bitsinde gidicem canım .
canım babacığına mevlam şifa versin inşallah çok uzun yıllar sağlıkla yaşar .güçlü olun moral verin babacığına allahım şifa versin
arkadaşlar 3 kez aşılama yaptırdım umut tüp bebekte ve tutmadı şimdi yeditepe üniversitesi hastanesinde cem bey varmış ona gitmeyi düşünüyorum bu doktora giden var mı acaba
aa valla şaşırdım bende umut tüp bebeğe gittim aşılamaya hiç yanaşmadılar demekki gerçekten ben umutsuz vakayım
sizde enkısa zamanda doğal yolla hamiş kalırsınız inşallah
canlarım hepinizi özledim tek tek yazmak istiyorum ama emre huysuzu durmuyo kucağımda ancak yazıyom ebuşum canım kusura bakmada o dr afedersiniz b---k yemiş bana öyle geldi :KK52:kardelen49 canını sıkma heryerde boşboğazlar dolu :KK52:derinim biliyosun emrede değerim 13.78 di ama dr bana bile umut etme dedi sen merak etme inşallah hayırlısıysa olacak emrecik 6 aylık oldu bile :KK52:tutişim sende beni hiç unutmamışsın sgl canım :KK52:garibim duana amin demiştim ama genede tekrardan aminnn canım :KK52:selinam :KK52:pelinim hadi inşallah sizde güzel haberler verin :KK52:kardeloş napıyon kız bebişi görmeye ne zaman gidecen :KK52:banum geçmiş olsun aradım ama müsait değildin heralde :KK52:uebeslim canım babana geçmiş olsun inşallah torunuyla uzun yıllar elele gezerler
delüüüü kopardın beni :))valla aslında doktor iyi biride nebiliyim işte hayırlısı birsenim sanada allah kolaylık versin öptüm canım
iyigeceler kızlar
derınım ümıdını kaybetme cnm umarım melegın senınledır dualrım senınle cnm benım:KK16:
ebusum cok gecmıs olsun cnm hıc canını sıkma ben ınanıyorum cok yakında bütün bunlar bıtıcek ve kavusucaksın melegıne:KK16:
boncuğum saol kuzum inşallah öyle olur hayırlısı olsun sen nasılsın konuşamadık özledim cano yaa
iyiyim canım sagol sen nasılsın bebiş nasıl...

canım benim icin umutlar bu ay sondu adet oldum...hayırlısı olsun inş selinamdan güzel haber alırız...seninde degerin inş yükselir derinim...

keşke umitlerin dogru cıksaydı canım ama adet oldum hayırlısı buymuş...rabbim inş cok bekletmeden bebişlerimizi gönderir ...

canım babana rabbim acil şifalar versin...rabbim uzun ömürler nasip etsin...sen nasılsın bebişde iyidir inş...

canım bizde seni özledik...ama anlıyoruz seni kolay degil kalabalık ailede yaşamak...yok birsencim ben bu ay güzel haberler veremiyorum adet oldum...seni kızını ce emrmizi cok öpüyorum...

selam canım hoşgeldin aramıza...inş rabbim en kısa zamanda bebişini yollar sana...

selam canım nasılsın...

kızlar malasef benim kırmızılar teşrif etti ama üzülmedim biliyodum zaten...rabbim hayırlı zamanda saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...
peloşum sağlık olsun canım önümüzdeki aya gelir inşallah yeterki sağlık olsun
slm kızlar sanırım aranıza katılma vaktim geldi....

kısaca hikayemi anlatayım... 2.5 senelik evliyim geçtiğimiz nisan ayında kasım annelerine katılmıştım ama malesef bebeğimi 2 aylıkken kaybettim. 1,5 aylıkken kanamam başladıiki hafta sırt üstü yattım progesterol hap kullandım ama malesef bebğimin kalbi dayanmadı ve durdu düşük yaşadım. Aradan 5 ay geçti ne kadar gözüm korksada yeniden bebek istiyorum.

bende tiroid var geçengün ölçtürdüm9.18 çıktı modüller görüldü. Dr. değer 2 ye düşmeden çocuk düşünme dedi çok üzüldüm çünkü 4 senedir ilaç kullanıyorum ama değerim hiç 4 ün altına düşmedi... :KK43:((

Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inş....
aramıza hoşgeldin çok geçmişler olsun allahım birdaha yşatmasın çok benzer yanlarımız var benimde 3 kaybım tiroit sorunum ve pıhtılaşma sorunum var canım
derincim canım son sayfaları okudum pozitif yazılarını görünce çok sevindim bide senin yazdıklarına bakayım dedim ama tam kesin degilmiş canım inş degerin yükselir melegin seninledir hayırlı haberlerini bekliyorum canım
ebroşum canım benim kankamyazını yeni gördüm canım gökceyi hastaneye götürdük kaç gündür kusuyodu die akşam geldik eve :KK43: çok üzülmüşsün ama sıkma canını dr a gitmende de bi hayır vardır inş sen o gerizeklı dr ların dediklerine bakma ya herşeyi abartmasalar insanın moralini bozmasalar olmaz :KK43: yaşın geçmiş ya millet 35 sonra anne oluyo ne saçmalık yaa daha kaç yaşındasın sen hiç onların lafına takılma bacım üzme kendini bak ne diycem bence adetin normale dönsün git bi aşılama yap hemen tüp yapma ki rahim kendini toparlayana kadar tüpe sona geçersin ki inş ona gerek kalmaz :KK43: vakit geç olmasa arardım ama çok geç oldu yarın konuşalım bi ara canım kib öptm seni aeo
kızlar kusura bakmayın slm vermeden direk yazdım inş hepiniz iyisinizdir kib ii geceler diliyorum
kankam yaa çok saol allah razı olsun desteğin için öyle dediklerin çok doğru 45şinde çocuk doğuran var ama işte bu doktorlar böyle
gökcem nasıl oldu canım iyidir şimdi inşallah kıyamam ben ona yaa
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı haftasonları inşallah.
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYECUMHURİYETİMİZİN 88.YILI KUTLU OLSUN.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

pelincim demek kırmızılar geldi.hayırlısı olsun canım.inşallah en yakın zamanda sağlıklı bşr hamilelikle yavruna kavuşursun canım.
ebrar ablam nasıl oldun ya aklım hep sendeydi.inşallah daha iyisindir.öptm canım.
kızlar bende işin açığı bugun baya bi negatifimm.olmadı sanki nedense bugune kadar azda olsa umutluydum ama bugun hiççç ondan eser kalmadı.hakkımızda hayırlısı tabikii.
selinam saol canım kardeşim iyiyim şükür yaa napalım nasipde ne varsa onu yaşıycaz rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin .sende ümitsiz olma inşallah müjde verirsin bitanem
Gunaydınnnn Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun kızlar...
Selınam ınsan öyle oluyo ya ama sen hep umutlu olursun hayret...ıns bebısın senınledırda bu umutszlugn son bulur cnm..
Kızlar hastaneyı aradım randevu ıcın,doktorum bugun gelmıcekmıs semineri varmış.pazartesiye kaldı merak etmeyın.
cano hayırlısı olsun vardır bir hikmeti inşallah pazartesi müjde alıız canım
günaydın canım.
canom nice mutlu senelere inşallah seneye bebişiniz kucağınızda gireceksiniz inşallah
kutluyorum sizi canım
aminnnnn

evet canım napalım hayırlısı olsun rabbim cok bekletmeden meleklerimizi gönderir inş...

evet canım beklemiyodum ama insan yinede umutlanıyo...yanılmak degil derinim istedigimiz icin öyle düşünüyoruz hayırlısı olsun hepimiz icin...seninde degerin inş yükselir ve pazartesi güzel haberler alırsın hayırlısıyla inş...

sagol canım sanada hayırlı haftasonları inş güzel heberler alırız senden...amin selinacım inş...

kardeloşum evlilik yıldönumunuz kutlu olsun...nice mutlu saglıklı yıllara yavrunla ve ailenle inş...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...cumhuriyet bayramınız kutlu olsunEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

peloşum saol kuzum daha iyiyim bugün ALLAH hepinizden razı olsun
29 EKİM CUMHURİYET BYRAMIMIZ KUTLU OLSUN kızlar En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
ALLAHIM ülkemize zeval vermesin düzenimizi bozmasın inşallah
buarada bu hafta dua BONCUĞUMA listeyi yaptım haber ederim sizlere .şimdi çıkmam gerek pazara gidicem bende

$2zqx2rc.gif

$y%u0025C4%B1ld%C3%B6n%C3%BCm%C3%BC5.JPG

$P1010351.jpg

canım arkadaşım nice güzel senelere
en sondaki resim gibi mutlu br aile tablosu olsun sonsuza dek inşallah

Gunaydınnnn Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun kızlar...
Selınam ınsan öyle oluyo ya ama sen hep umutlu olursun hayret...ıns bebısın senınledırda bu umutszlugn son bulur cnm..
Kızlar hastaneyı aradım randevu ıcın,doktorum bugun gelmıcekmıs semineri varmış.pazartesiye kaldı merak etmeyın.
Her işte vardır bir hayır bakalım pazartesi daha iyi olur inşallah.
canım ya umutlar suya düştükçe köreliyor sanırım.zaman geçtikçe umutlarda azalıyor sanırım.hakkında hayırlısı canım inşallah pazartesiye değerin kat kat yükselmiş olur.dualarımdasın her zaman.Rabbim sizlerin yüzünü güldürsün.banumun ebrar ablamın ve diğer kızlarla benim.

selam kızlarrrrrr
ya bu geçmişe n olmuş?
yazdığım mesajlardan gireyim dedim,en son geçen sene yazdığım var:KK1:
Yıllar geçti haberin yok kardeloş::))))
günaydın canım.
Evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl karnında öteki yıl kucanda sağlıkla mutlulukla uzun yıllar dilerim canım.

Merhaba kızlarr?Hayırlı günlerini olsun inşaallahh...

Kardelen49um cnm senin endokrin işi ne oldu cnm?
Kardeloşumm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun cnm,inşaallah önümüzdeki sene bebişinizle kutlayacaksınız:KK54::KK54:
Birsenim sende sğol cnm bnm,emreciğin son halini ekle de görelim yaa kocamandelikanlı olmuşş maşallahh:emirbebek:
Pelinim inşaallah önümüzdei ay gelir bebişin cnm sen ateşölçmekten ziyade ovulasyon yapsan olmaz mı?
Selinam senin test günün yarı diyekalmış aklımd gelmedi dimi senin kırmızılar da şnş gelmez cnm bi 9ay:KK16:

Evet kızlar vardır bı hayır daha ıyı oldu aslında bıraz beklemekte fayda var...hayırlısı.
Ebuşum pazaramı gidiyosn keşke bende şmdı pazarda olsam.çok severım ama cok kalabalık olmamak şartıyla yoksa beynim dönuyo.
Ebuşum bu arda ben boncugumun duasını okudum az önce rabbım kabul eder ıns.

İyim banusm sen napıyosun,cagrı atcktm sana adamın evdedır dıye rahatsz etmım dedım...ya az önce korkmt bıraz.tam annemle konustm sancım falan yok bugun anne ıyım dedım kapadm.karnıma sancı gırdı bıde afedrsn ıslaklık hissettm..heh oldum dedım ama baktm şükür bşy yok şmdilik.

İyim banusm sen napıyosun,cagrı atcktm sana adamın evdedır dıye rahatsz etmım dedım...ya az önce korkmt bıraz.tam annemle konustm sancım falan yok bugun anne ıyım dedım kapadm.karnıma sancı gırdı bıde afedrsn ıslaklık hissettm..heh oldum dedım ama baktm şükür bşy yok şmdilik.
Yok canım yalnızım aramak istersen evdeyim canım akıntı olması çok normal bakalım yarın kaç çıkıcak inşallah herşeyin hayırlısı olsun.

Ya ben kardeloşumun yıldönumüsünü kutladım sanarım tühhh bana...cnm kardeloşum evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bebiskoyla ve eşinle nice saglıklı mutlu senelere canım.bende resimler pastalar eklemek istiyom bananeee ühüü.ebuşum hepsı cok guzel ya ekledıklerının ama en sonuncu çok tatyıııı.ay guzel Allahım hepımıze öyle bebisi aramıza alıp yatmayı nasip etsın yaa.bazen eşimle uzanınca hep bunu deriz,simdı ortamızda bi minik tavşan olsa:KK5:

Banum tmm konuşuruk bitanem,ya normaldır ama işte gelde bana anlat her dakka adetlendm dıye telde de dedğm gibi ıkidebırde bakıyorum el yıkamaktan gına geldı.hof.bende yanlzm işte oturuyorum kös kös.nolur nolmaz deyip bşde ellemıyorum.sadece çamaşır attım iki makine.onu bıle cıkardım dıger odaya kadar sepeti kaldırmadan sürükledim:KK60:

kuzum canım kardeşim çok saol allah razı olsun sabredip dayanmayı öğrendim herşey rabbimden neylerse güzel eyler
sende sıkkınmışsın hayrolsun balım bugünde hafta sonu arasammı diye düşünüyorum inanki

ceylanım saol arkadaşım allah razı olsun işte doktorlar böyle para için insan umudunu biranda kırabiliyolar

elifim canım arkadaşım saol desteğin için valla miyom olsa gözükmezmi yaa yani sanki düşük yapmışsın yada miyomu atmışsın görüntüsü var dedi bakalım nolcak şu kanama bitsinde gidicem canım .
canım babacığına mevlam şifa versin inşallah çok uzun yıllar sağlıkla yaşar .güçlü olun moral verin babacığına allahım şifa versin

aa valla şaşırdım bende umut tüp bebeğe gittim aşılamaya hiç yanaşmadılar demekki gerçekten ben umutsuz vakayım

delüüüü kopardın beni :))valla aslında doktor iyi biride nebiliyim işte hayırlısı birsenim sanada allah kolaylık versin öptüm canım

boncuğum saol kuzum inşallah öyle olur hayırlısı olsun sen nasılsın konuşamadık özledim cano yaa

aramıza hoşgeldin çok geçmişler olsun allahım birdaha yşatmasın çok benzer yanlarımız var benimde 3 kaybım tiroit sorunum ve pıhtılaşma sorunum var canım

kankam yaa çok saol allah razı olsun desteğin için öyle dediklerin çok doğru 45şinde çocuk doğuran var ama işte bu doktorlar böyle

selinam saol canım kardeşim iyiyim şükür yaa napalım nasipde ne varsa onu yaşıycaz rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin .sende ümitsiz olma inşallah müjde verirsin bitanem

canom nice mutlu senelere inşallah seneye bebişiniz kucağınızda gireceksiniz inşallah
kutluyorum sizi canım

29 EKİM CUMHURİYET BYRAMIMIZ KUTLU OLSUN kızlar En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
buarada bu hafta dua BONCUĞUMA listeyi yaptım haber ederim sizlere .şimdi çıkmam gerek pazara gidicem bende
amin eboşum bende öyle diyorum hayırlısı olsun...iyi olmana sevindim canım hep iyi ol inş seninde cumhuruyet bayramın kutlu olsun...

Kardeloşumm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun cnm,inşaallah önümüzdeki sene bebişinizle kutlayacaksınız:KK54::KK54:
Birsenim sende sğol cnm bnm,emreciğin son halini ekle de görelim yaa kocamandelikanlı olmuşş maşallahh:emirbebek:
Pelinim inşaallah önümüzdei ay gelir bebişin cnm sen ateşölçmekten ziyade ovulasyon yapsan olmaz mı?
Selinam senin test günün yarı diyekalmış aklımd gelmedi dimi senin kırmızılar da şnş gelmez cnm bi 9ay:KK16:

inş canım cok sagol...evet tutişim doktorda onu onerdi zaten ama bayramda anneme gitcem bu ay degil bidaki ay yapmaya başlıycam inş cünkü doktorum üc ay deneyin dedi olmassa rahim filmi cekilcek inş gerek kalmaz...

derinim dedigin gibi dikkat et canım en ufak bişey bile kaldırma inş güzel haberler verceksin pazartesi günü hayırlııyla...

banucum sen nasıl oldun iyileşmişsindir inş...

merhaba;bende evliliğimden tam 8 yıl sonra bebeğim olsun istedim.yani kendi isteğimle yapmamıştım.Ama çok pişmanım keşke daha önce yapsaymışım.ALLAHım herkese nasip etsin...

Ya ben kardeloşumun yıldönumüsünü kutladım sanarım tühhh bana...cnm kardeloşum evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bebiskoyla ve eşinle nice saglıklı mutlu senelere canım.bende resimler pastalar eklemek istiyom bananeee ühüü.ebuşum hepsı cok guzel ya ekledıklerının ama en sonuncu çok tatyıııı.ay guzel Allahım hepımıze öyle bebisi aramıza alıp yatmayı nasip etsın yaa.bazen eşimle uzanınca hep bunu deriz,simdı ortamızda bi minik tavşan olsa:KK5:
Amin canımmm inşallah en kısa zamanda.
Banum tmm konuşuruk bitanem,ya normaldır ama işte gelde bana anlat her dakka adetlendm dıye telde de dedğm gibi ıkidebırde bakıyorum el yıkamaktan gına geldı.hof.bende yanlzm işte oturuyorum kös kös.nolur nolmaz deyip bşde ellemıyorum.sadece çamaşır attım iki makine.onu bıle cıkardım dıger odaya kadar sepeti kaldırmadan sürükledim:KK60:
Canım ya olsun boşver sen sürükle ne olur ne olmaz aman dikkat.
amin eboşum bende öyle diyorum hayırlısı olsun...iyi olmana sevindim canım hep iyi ol inş seninde cumhuruyet bayramın kutlu olsun...

inş canım cok sagol...evet tutişim doktorda onu onerdi zaten ama bayramda anneme gitcem bu ay degil bidaki ay yapmaya başlıycam inş cünkü doktorum üc ay deneyin dedi olmassa rahim filmi cekilcek inş gerek kalmaz...

derinim dedigin gibi dikkat et canım en ufak bişey bile kaldırma inş güzel haberler verceksin pazartesi günü hayırlııyla...

banucum sen nasıl oldun iyileşmişsindir inş...
İyileşmedim pelincim sorma sanki bugün dahada fena oldum sanki of anlamadım kafamı kaldırınca dünya dönüyor sanki.

İnşallah yarı iyi olurum kızlar yarın eşim çok güzel bir program yapmış önce dışarda kahvaltı sinema ardındanda boğaza gidip yemek yiyecez ama ben böyle olursam hepsi suya düşüer kırk yılda bir felekten bir gün dedi adam oda ben hasta oldum inşallah düzelirim.

merhaba;bende evliliğimden tam 8 yıl sonra bebeğim olsun istedim.yani kendi isteğimle yapmamıştım.Ama çok pişmanım keşke daha önce yapsaymışım.ALLAHım herkese nasip etsin...
Hayırlı olsun canım bebişin bizler burda yıllardır uğraşıyoruz olmuyor inşallah bizlerinde olur birgün.

aminnnnn

teşekkür ederim canım,aminnnnnn

kutluyorum sizi canım

Eki Görüntüle 280574

Eki Görüntüle 280575

Eki Görüntüle 280576

canım arkadaşım nice güzel senelere
en sondaki resim gibi mutlu br aile tablosu olsun sonsuza dek inşallah
ay canım ebroşum,ne kadar duygulandım,hatta ağladım bile,ne güzel resimler yollamışsın öyle.
inşallah daha güzelllerini senin için yollamak nasib olur,inşallah sadece resimde değil,gerçekte de böyle mutlu aile tablolarımız olur.
Her işte vardır bir hayır bakalım pazartesi daha iyi olur inşallah.

Yıllar geçti haberin yok kardeloş::))))

Evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl karnında öteki yıl kucanda sağlıkla mutlulukla uzun yıllar dilerim canım.
heee yaaa,ben baya bi geride kalmışım kızzzz
teşekkür ediyorum banuşum,aminnnnnnnn.

inşallah tutişim,inşallah
aminnn,evet çok tatlıydı,eboşun ellerine,yüreğine sağlık
teşekkür ediyorum derincim
ilk günler bende tıpkı sen gibi paso el yıkamaktan bi hal olmuştum,kendimi gördüm sende,güldüm biraz.
inşallah bebiş büyicek canım,moralini yüksek tut olar mı?
ama seleyi sürükleme bile,ben tek tek taşıyorum çamaşırı,biraz uzun sürüyo ama napim.
kızlar slm. ben aranıza yeni katıldımm bnmde dileğim anne olmak ama olamıyorum 7 aydır :KK43:

hoş geldin,inşallah kısa sürede kavuşursun dileğine.

X