Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Bebeğimi her kucağıma aldığımda inanın dua ediyorum bu sevgiyi herkes tatsın diye.Biliyorum bana söylemesi kolay gelebilir her zaman için yaşayan bilir.Ama ALLAH her zaman isteyen kulunu kapısından çevirmez.Her zaman dualarım sizinle...

Naber kardeloş bu gece ne yemekler yaptın bakalım.

çok ağır toplar yok canım yemek olarak.
mercimek çorbası
zeytinyağlı yaprak sarma
patates salatası(bunu canım çekti sanki ama oburluktan da olabilir.)
başka bişey yapmadımçünkü bu yemekler zaten vardı ve bişey eklersem gene kalcaklardı.
ama bizim yardımcı erkek oyuncumuz henüz gelmedi eve,kimle yiyeyim yemekleri

Boncuk nasılsın canım artık gözükmüyosun özlüyoruz seni canım.
Ebrarcım boncuğun dualarını okudum canım.

Olsun ya daha erken benimkide gelmedi daha ama gelince güzel yemekler var ohh zeytinyağlı dolma olsun yeter zaten afiyet olsun hem zaten en büyük hediyeyi verdin eşine))

Olsun ya daha erken benimkide gelmedi daha ama gelince güzel yemekler var ohh zeytinyağlı dolma olsun yeter zaten afiyet olsun hem zaten en büyük hediyeyi verdin eşine))

rabbimin bize hediyesi canım
inşallah en kısa zamanda burdaki tüm canım arkadaşlarıma da nasib eder mevlam.

bu arada boncuğum ve 3 melek annesi size de selam.

Kızlar ya biraz moralım bozuldu.agrım var yıne ve peçeteyle sildim açık kahve olduadet olcam heralde(

Of of program süpermiş Banum yaa.Özellikle boğazda yemek kısmına bayıldım.Aman hasta masta bu program kaçmaz anacım
Teşekkür ederiz.İnşallah bizide geri çevirmez Rabbim
Kızlar ya biraz moralım bozuldu.agrım var yıne ve peçeteyle sildim açık kahve olduadet olcam heralde(

Uebeslide böyle demişti sanki derinim yaa du bakalım açık kahveden bişey olmaz kırmızılar gelmesinde

herkese hayirli aksamlar arkadaslar

derinim insallah yerlesme kanamasidir canim.
banucum ne guzel bir plan yapmis esin yarin icin,insallah gönlunuzce eglenecegiz guzel bir gun olur..
kardelencim,evlilik yildonumunuz kutlu olsun,nice yillar esin ile birlikte kutlamak nasip olsun insallah..
selinam hemen umidini kesme canim,insallah yarin guzel haberlerini aliriz.test gunun yarin dimi?
kardelencim sende bayramlik alicakmissin,insallah gunlune gore birseyler bulmussundur..
ebrarim sen nasilsin canim,daha iyisin insallah?
pelincim adet olmussun,uzme kendini vakti saati gelmemis demek kii..
birsen ugramissin canim,merak etmistik seni,iyi olmana sevindim..

gecmiş olsun canım ya inş yarına bişeyin kalmaz ve bu güzel gün suya suya düşmez...

canım ya dur baalım hemen kötü düşünme belki yerleşme kanamasıdır...hayırlısı derinim...

yok canım üzmüyorum hepimizz icin hayırlısı olsun...

Kardelenım,garıbım,kardeloşum ins öyledır kızlar.rabbımden umıt kesılmez yınede...kahverengıden sonra bı yarım saat yattım.snra eşım gelınce kalktm bı ıslaklık oldu açık pembesnra tekrar kahveye döndu ve üçüncü bakışımda pembe kahve karısıktı yerlesmeyede benzıyo ama aşırıda agrm var.byle devam ederse acile gtcem.

herkeze selam kızlar nasılsınız umarım herkez iyidir
biz mertimle iyiyiz cok şükür hala annemdeyiz
doğum hikayemi yazım okumak isteyenler yazdığım cvplarda bulabilirler

teşekkür ederim garibim,rabbim hepimizi yuvasında huzurlu,yavrularıyla mutlu mesut yaşamayı nasib etsin.

hayırlısıyla yerleşiyodur inşallah,biz öyle dua edelim canım,ama acil e gitmeni tavsiye ederim.

Kardeloşum şuan icin gtmedm ama heran gıdebılırım.bıde ishal gıbı bsy cıktı başıma dmin neye ugradgmı şaşrdm zor yetiştim.onunda agrısı var ikisi birleştı of.

Kardeloşum şuan icin gtmedm ama heran gıdebılırım.bıde ishal gıbı bsy cıktı başıma dmin neye ugradgmı şaşrdm zor yetiştim.onunda agrısı var ikisi birleştı of.

canım ben kalkmalıyım,inşallah güzel haberlerini okuruz,öpüyorum seni,burda kimse kalmadı msn git istersen.

Konuştuğumuz gibi dinlen sakin ol.
Dimi valla bende şimdi duş aldım inşallah iyi gelir kuşbırnuda yaptım kendime sabaha bomba gibi olurum inşallah.
İnşallah canım çok ihtiyacım vardı böyle gezmeye umarım güzel bir gün olur.
İnşallah pelincim umarım iyi olurum.
Hayırlara gelsin inşallah derincim umarım yerleşme kanamasıdır minika kendine belki yer yapıyodur sakıin ol.
Allah Allah bişeymi dokundu acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…