Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canlar desteğiniz moraliniz için çok saolun
GARİBİM ALLAH razı olsun canım inşallah iyi şeylere vesile olur nebiliyim herşeyden korkuyo insan
PELOŞUM dur bkalım canım belli olmaz inşallah vardır süpriz olur sana
DERİNİM canım arkadaşım saol yaa güzel düşüncelerin için valla dıştan bişey yokda içten pek öyle değilim biliyon zaten bu sıkıntılar mahvetti bizi hepimizde aynıyız aslında

arkadaşlarım çok saolun yaa moral verdiniz

insallah ebrarim,rabbim her daim yuzunu guldursun canim.insallah guzel seylere vesile olucak,uzme kendini:KK19::KK19:

garipim hoşgeldin canım nasılsın...

hosbulduk pelincim,hamdolsun iyiyim,sen nasilsin?

kızlarr bana da müsade hepinize hayırlı akşamlar.
ebrar ablam üzülme olurmu inşallah Rabbim herşeyin hayırlısını versin.bol bol dua edicem sana.öptm canım kendine iyi bak.seni daha iyi görmek istiyorum daima.
hoşçakalın kızlar:KK55:

Bugün bi yere ziyarete gittik arkadaşlar.Yeni evlenen kızlardan birinin bebeği vardı 4 aylık herkes sevdi etti.Ben kucağıma pek almıyorum bebekleri uzaktan seviyorum artık genelde.Ablalardan bi tanesi getirdi bebeği hooop kucağıma bıraktı.Darısı bulaşsın sanada dedi.ıyyyyyy demek istedim o an.ÇÜnkü bıktım artık bu tür tavırlardan.Bende dedim yeni gelinlerin kucağına koyarlar ama neyyyyysse.:KK47:

kızlarr bana da müsade hepinize hayırlı akşamlar.
ebrar ablam üzülme olurmu inşallah Rabbim herşeyin hayırlısını versin.bol bol dua edicem sana.öptm canım kendine iyi bak.seni daha iyi görmek istiyorum daima.
hoşçakalın kızlar:KK55:

Ay ayda yılda bi toplaştıydık nereye kaçıyosunuz şincik:KK4:

Kızlar derin giremiyomuş sürekli atıyomuş haber vermemi istedi çok üzülüyor giremediğine.

kızlar kusura bakmayın azcık işlerim vardı yazamadım
GARİBİM saol güzel kalpli arkadaşım desteğin için çok çok teşekkürler
PELOŞUM güle güle canım iyi akşamlar çok öptüm
SELİNAM ALLAH razı olsun canım kardeşim öptüm senide
KARDELENİM ALLAH akıl fikir versin canım bu insanlara diycek bişey bulamıyorum artık

Canım ebusum nolur hıcbıseye canını sıkma konustk ztn bitanem.bak benım icimden bunda bı hayır oldugu gecıyor dualarım senınle kuzum hersey temız cıkıck bak gorursun.
Kızlar cok özur dılerım.herkes test saatını bıldıgı ıcın telefonda kaldm snrada namazımı kıldım...anca gelebıldım...test sonucu 6.34 banuşun dedıgı gbi.baska bı hastanede yptryorm ben oranın doktoru şüphelı dedı ıste.yarnda kendı doktoruma gtcem tam kesn bsy yok canlarım benım.guzel dualarınız ıcın Allah razı olsun.
derinim cok sevindim bagnu yazdıgında okudum ama yazamadım orucdum ezan okunmasına az kalmıştı orucumu actım namazımı kıldım hemen geldim

tebrik ederim İNŞALLAH deyerin kat kat artar belki aşılamayla deyilde daha sonraki calışmalarda hamile kalmışsındır ondan düşük cıkmıştır

hayırlı olsun ALLAHIM tamamnıa erdirsin
selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben pek iyi değilim bugün doktor gittim .bugün 10. günüm adetimde ve hala devam ediyo .2 gün kesilmişti hatta polene başlıycaktım bu sabah kalktım pıhtılı gelmeye başladı bende çok korktum doktora gittim öğleden sonra muayene etti rahim duvarında düzensizlik var dedi bu kanamadanda olabilir başka bişeyde olablir dedi .doktorun dediği sanki düşük yapmışsın yada miyom varmışda o düşmüş gibi gözüküyo dedi .ilaç verdi kanamayı kesmek için .tamamen kesilince tekrardan gel bakalım dedi .gözüken şey kanmadanmı yoksa başka bir sorunmu var .çok canım sıkıldı kızlar yaa nolur dua edin kötü bişey olmasın inanın kafayı yiycem yani .artık çok yoruldum :KK43::KK43:bıktım diyemiyorum ALLAHIMIN gücüne gider ama gerçekten çok sıkıldım yaa .bide dediki neden tedavi olmuyosun bende dedim düşünüyorumda olmadı filan şuanda zaten bu sorunu çözmeden tedavi olmaz dedi .dedim aşılama yaptırsak olmazmı hiç yanaşmadı direk tüp diyo zaten kendide tüpbebek doktoru .yaşın geçmiş 22 yaşında olsan aşılama yapalım ama diyo 33 yaşındasın ve boşa zaman kaybı diyo ya anlamıyorum ben bu işi yani ne farkeder birkez aşılama denesek enazından .artık doktor görmekten bıktım usandım .kimse halden anlamıyo .bende farkındayım yaım geçti ama ne olurki sanki 1 kez aşılama yapsak .offf kızlar aslında şuanda hiçbişey umrumda değil tek isteğimin şu sorunun hallolması .hadi çocuğumuz olmuyo bari sağlığımızdüzgün olsa ahh .artık eşimden utanıyorum yaa sorunum hiç bitmiyoki yaş geçiyo hergün yeni bişey çıkıyo .böyle işte arkadaşlarım şuan mal mal düşünüyorum nolcak diye .kader kader :KK14::KK14::KK14:
dualarınızda beni unutmayın nolur önemli bişey olmasın :18:
abla cok gecmiş olsun niye böyle oldu acaba ALLAHIM şifa versin dr hepsi böyle tüp bebek doktorum bile niye böyle olmuş diyorum bana diyoki olabilir böyle şeyler ALLAHIM bize yardım etsin bunların eline düşürmesin onlarsızda etmesin

abla belkide tedaviye başlamnıza bi vesile olur herşeyde bi hayır vardır kendine iyi bak olurmu üzme kendini canım
Ay ayda yılda bi toplaştıydık nereye kaçıyosunuz şincik:KK4:

Bugün bi yere ziyarete gittik arkadaşlar.Yeni evlenen kızlardan birinin bebeği vardı 4 aylık herkes sevdi etti.Ben kucağıma pek almıyorum bebekleri uzaktan seviyorum artık genelde.Ablalardan bi tanesi getirdi bebeği hooop kucağıma bıraktı.Darısı bulaşsın sanada dedi.ıyyyyyy demek istedim o an.ÇÜnkü bıktım artık bu tür tavırlardan.Bende dedim yeni gelinlerin kucağına koyarlar ama neyyyyysse.:KK47:

iyi demişin canım,düşüncesizlik yaptıklarının farkında değil bu insanlar.
kızlar ben çıkıyorum,görüşürüz
derincim inşallah bu haberin devamı da çok güzel olur canım.
eboşum,belki bişeyler için bi başlangıçtır,hiç kalbini karartma olur mu?

derinim cok sevindim bagnu yazdıgında okudum ama yazamadım orucdum ezan okunmasına az kalmıştı orucumu actım namazımı kıldım hemen geldim

tebrik ederim İNŞALLAH deyerin kat kat artar belki aşılamayla deyilde daha sonraki calışmalarda hamile kalmışsındır ondan düşük cıkmıştır

hayırlı olsun ALLAHIM tamamnıa erdirsin

abla cok gecmiş olsun niye böyle oldu acaba ALLAHIM şifa versin dr hepsi böyle tüp bebek doktorum bile niye böyle olmuş diyorum bana diyoki olabilir böyle şeyler ALLAHIM bize yardım etsin bunların eline düşürmesin onlarsızda etmesin

abla belkide tedaviye başlamnıza bi vesile olur herşeyde bi hayır vardır kendine iyi bak olurmu üzme kendini canım

aleynam saol canım ya ALLAH razı olsun zaten düzgün bişey deseler şaşaırım artık yoruldum doktora gitmekdende her ay beklemektende nebiliyim canım ALLAHIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN .inşsllah dediğiniz gibi olur

iyi demişin canım,düşüncesizlik yaptıklarının farkında değil bu insanlar.
kızlar ben çıkıyorum,görüşürüz
derincim inşallah bu haberin devamı da çok güzel olur canım.
eboşum,belki bişeyler için bi başlangıçtır,hiç kalbini karartma olur mu?

canım inşallah saol kardeloşum
hadi çok öptüm bende çıkıcam zaten öğle yemeği bile yemedim sıkıntıdan

canım inşallah çok saol peloşum
valla peloş daha öncede doktora gitmiştim oda direk tüp diyoya
yaş geçiyomuş :))bakalım MEVLA neyelerse güzel eyler ben ona sığındım
Yaşmı geçiyor kız dur daha ben 22 yim ee o zaman sende daha ufak oluyosun dimi::)))
amin cano yaa inşallah duanda unutma beni olurmu :KK43:valla bilmem temizleniyomu yoksa tamamenmi bitecek bebek hayalleri
ALLAHIM hayırlısını versin neyapalım nasip
Yapma ebuşum inşallah herşey güzel olucak.
of sorma selinam 3 gün önce güneşlikleri yıkadım hala ütüyemedim düşün bu ara yoğunluk var ama fırsat buldukça girmeye çalışıyorum bende sizi özlüyorum
Kolay gelsin bende tğlleri çıkardım birazdan yıkıcam pazarteside temizlik için bir kadın gelicek hiç halim yok yapmaya.
Ne diyelim bu insanlara zaten bizim için zor bir durum dahada zorlaştırıyolar ayıp valla bende almam bebek kucama aman derim ardımdan ağlar gazdan derler banudan korkuyorum valla.
canım yaa niye acaba hayret bişey yaa neyse sağlık olsun banuşum
senide öpüyorum sonra görüşürüz bişeyler atıştırıyım
Ye bişeyler canım kendine iyi bak.

Selam kızlar
Garibim,Pelinim sağolun kızlar...
Derinim cnm değerin inşaallah pazar günü daha da yüksek çıkar cnm sen fazla yorma kendini dikkat et tamam mı,Rabbim inşaallah bu sefer yüzünüzü güldürür...
Eboşum cnm bnm yaa ne diyecegimi bilmiyorum inan ki sürekli aynı şeyi de söylemek istemiyorum ama sen çok sabırlı bi insansın ablam Rabbim inşaallah gönlüne göre nasip eder herşeyi,hakkında ne hayırlıysa aşılama mı tüp bebek mi o olsun inşaallah ablacım,dilersen başka bi doktora da görün eğer doktorun söylediği şeylerden tatmin olmadıysa...
Kardelen49um cnm takma kafana bazı insanlar kıracaklarını düşünmeden davranıyor maalesef Allah ıslah etsin de geç cnm...
Kızlar boncuk yok göremedim hiç hayırdır inşaallah,hbri olan var mı?
Kardeloşum,banucum,garibim,pelinim,selinam,aleynacım,sevcanım,birsenim,gökçem sizlerde iyisiniz inşaallah canlar...

Selam kızlar
Garibim,Pelinim sağolun kızlar...
Derinim cnm değerin inşaallah pazar günü daha da yüksek çıkar cnm sen fazla yorma kendini dikkat et tamam mı,Rabbim inşaallah bu sefer yüzünüzü güldürür...
Eboşum cnm bnm yaa ne diyecegimi bilmiyorum inan ki sürekli aynı şeyi de söylemek istemiyorum ama sen çok sabırlı bi insansın ablam Rabbim inşaallah gönlüne göre nasip eder herşeyi,hakkında ne hayırlıysa aşılama mı tüp bebek mi o olsun inşaallah ablacım,dilersen başka bi doktora da görün eğer doktorun söylediği şeylerden tatmin olmadıysa...
Kardelen49um cnm takma kafana bazı insanlar kıracaklarını düşünmeden davranıyor maalesef Allah ıslah etsin de geç cnm...
Kızlar boncuk yok göremedim hiç hayırdır inşaallah,hbri olan var mı?
Kardeloşum,banucum,garibim,pelinim,selinam,aleynacım,sevcanım,birsenim,gökçem sizlerde iyisiniz inşaallah canlar...

hoşgeldin canım nasılsın?Moralin bozukmuş noldu paylaşmak istersen tabi.Aman canım alıştım böyle insanlara güya iyi niyetliler üzülmüyorum artık

hoşgeldin canım nasılsın?Moralin bozukmuş noldu paylaşmak istersen tabi.Aman canım alıştım böyle insanlara güya iyi niyetliler üzülmüyorum artık

Boşver cnm geçmişteki şeyler işte,şeytan vesvese veriyor sürekli...
Rabbim inşaallah gönlünüze göre verir cnm bnm

Bu arada kareloşum senin yazdıgına cvp vermemişim cnm hormonal değil maalesef:S

Anatolişim cok sgl cnm ins yükselme olur.hayırlısı olsun da...sen naptn cnm,dun yazmadm sana galıba k.bkma..o sorunlar neyse sıkma canını tatlım Allah ferahlık versın.
Kardelenım sen napıyosun cnm.demek bebek koydular kucagına,ay o bulaşsn lafına sinir oluyorm zatn ya,banada cok yapıyolar insan buz kesiyo o an napcgnı bılemıyo.takma kuzum Allahım hepımızın kucaklarını saglıklı sıhhatlı bebıslerle doldursun ins.
Selinam,peloşum sizinde test gunlerı yaklastı ınanın cok heyecanlym ıns vardır..
Aleynam sagol cnm ya ıns deger yukselır.şöyle bı 20li bşyler cksaydı braz daha umutlu olcktm da cok dusuk bı deger oldugu icin korkum var bıraz düşük fln olur diye.

Anatolişim cok sgl cnm ins yükselme olur.hayırlısı olsun da...sen naptn cnm,dun yazmadm sana galıba k.bkma..o sorunlar neyse sıkma canını tatlım Allah ferahlık versın.
Kardelenım sen napıyosun cnm.demek bebek koydular kucagına,ay o bulaşsn lafına sinir oluyorm zatn ya,banada cok yapıyolar insan buz kesiyo o an napcgnı bılemıyo.takma kuzum Allahım hepımızın kucaklarını saglıklı sıhhatlı bebıslerle doldursun ins.
Selinam,peloşum sizinde test gunlerı yaklastı ınanın cok heyecanlym ıns vardır..
Aleynam sagol cnm ya ıns deger yukselır.şöyle bı 20li bşyler cksaydı braz daha umutlu olcktm da cok dusuk bı deger oldugu icin korkum var bıraz düşük fln olur diye.

Estagfirullah cnm,amin deriniö inşaallah yükesli inşaallah...

iyidir canım yaa nolsun.Senden gelecek güzel haberi bekliyorum.Selinam ve pelinimdende ümitliyim ben gerçi.Berrininde az kalmıştı adetine naptı acaba yaa.Toptan coşturun topiği bayram önü:KK52:

X