Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ya kızlar gerçekten bukadar olur yaa offfffffffffffffffffffffffff
herşey gitti kk hata verince nolcak şimdi kusura bakmayın kızlar nolur ya
hepinize tek tek yazmıştım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hepinizi öpüyorum tekraradan yazmaya vaktimde yok sinirden aklımda kalmadı inanın
offf sıkıldım artık bu sorunlardan yaa
sadece enson yazdığımı yazıyım dua yarın akşam saat 10da herkes burda olur inşallah
ay nasıl moralim bozuldu yaa ağlıycam resmen :KK14::KK14::KK14::KK14:

canım üzülme ya olur öyle şeyler biz senin kalbini biliyoruz...tamam canım ben okuyorum şimdi bitti yazabilirsin...öpüyorum seni cok....

banucum selam canım nasılsın...şimdi cıkmam lazım işim var biraz sonra görüşürüz...

canım üzülme ya olur öyle şeyler biz senin kalbini biliyoruz...tamam canım ben okuyorum şimdi bitti yazabilirsin...öpüyorum seni cok....

banucum selam canım nasılsın...şimdi cıkmam lazım işim var biraz sonra görüşürüz...
İyiyim canım evdeyim birazdan çıkıcam bende senin bittimi işler bari.

Selam kıslar...ebusum dert ettıgın seye bak cano ya.hep yazıyosn ztn.bız senı bılmıyo muyuz.ama sinir oluyo tabı ınsan,ıkı saat emek verıyosn pat dye gdıyo banada oluyo öyle.bende garibime duayı okudum kuzum rabbm kabul eder ıns.tmm yarn 10da oki.

Gunaydın canlar...
Banusum cıglık ızledn he.dun bzde alcktk 4ü,snra son durak 4u aldık.5i daha cıkmamıs..
Gökcem gunaydın cano,evet catlama ıgnesnde var kusum benımde korkum o..ıns ondan dgldr.
Selinam sen kacıncı gunu yapmıstın?10gunde etkısı gıder dıye bılıyorum.ben 13.de yaptm.hayırlısı artık cnm.
ayy canım inanki hatırlamıyorum şuan.aslında aşılamadan sonraki ayda ilaçla çatlama iğnesi kullanmıştım ya o ay da yapmış olabilirim.14.cü günden önce değildi test o kesinde.
canım inş güzel haberlere işarettir...

canım ya kıyamam ben gökceme allah şifa versin canım...

gözünaydın canım...inş adet olmassın hayırlısıyla hamiş kalırsın...

günaydın kızlar hayırlı günler hepinize...bugunde olctüm ateşimi 36.4 ten 36.5 e yükselmiş...benim ateş sapıttı heralde neyse ya hayırlısı olsun zaten icime doguyo olmadı bu ay...
inş canım hayırlısı bakalım.ay canım valla ateşe pek güvenme.ölç ama öylesine olsun vücudunun ateş oranını tespit edersin en azından.
cok sagol canım eşime söyliycem alsın

derinim İNŞALLAH gercekten pozitiftir bendede hiç cıkmamıştı ignenin etkisi deyildir bencede

cok gecmiş olsun gökce cok küçük İNŞALLAH atlatır biran önce

berrin İNŞALLAH hamilesindir
senin eşin varikosel amaliyatı oldu dimi nasıl zor bi amaliyat mı biraz bilgi verirmisin nerde yaptırdınız fiyatı ne kadar tuttu

benim eşimede dedi dr eşim cekiniyo ya ben şaşırdım artık

bende zannetmiyorum igneden oldugunu benimde cıkmamıştı

selinam İNŞALLAH sende hamilesindir

amin canım ya inşallah.Rabbim hepimize nasip etsin inşallah.sen ne durumdasın canım ?

ebrar ablam valla ne desen haklısın.o kadar uğraşıpta gittimi sinir olmamak elde değil.yarın 10 da inşallah bi aksilik olmazsa burdayım benn.

selam kızlar nasılsınız??

Sagol anatolişim benım...ah bana halaya kalktgınızı gorucek mıyım yaa:KK43:umarım yanıltan siliklerden olmaz.iyi geceler datlum benım öptm ikinizi de.mucukss.
canım inş gebeindir:KK1::emir_bebek::emir_bebek:
herkese hayırlı geceler kızlar...
ben yarın çorlu'ya gidiyorum ptesıye kadar yokum.haberınız olsun canlar.aretimde mewlıt war .hem arkadaşlara gezmelere gideceğiz birlikte.bebeklerı olan arkadaşlar war onlara.geldiğimde güzel haberlerle karşılaşmak ümidiyle diyorum allah'a emanet olun.derin ozellıkle sen olumlu sonuç olursa ki inşallah olacak mesajla fılan bıldır bana tamam mı cnm.opuyorum hepınızı...iyi geceler:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ohh gez bakalımm benim yerimede gezz eve tıkıldıım
gerçi ikizler gelince senide görceezz:KK23:
herkeze sselam nasılsınızz biz iyiyiz cok şükür:KK34:
vakit bulmuken bakım dedim

Banuşum cıkmstım sen yazdıgında canım ya.yok kuzi yapmadım bugun.ama yarın sabah inş.
Selinam anladım canım.ben 13.gun yaptım kuşum.of ne desek boş aslnda dimi,bekleyp gorces napalım.
Peloş hoşgeldın cnm,temızlık nsl gidiyo,umarm yorulmamışsndır.
Kardeloşum nerelerde dıcektm tam son anda dunkı yazdkları geldı hihi.

Banuşum cıkmstım sen yazdıgında canım ya.yok kuzi yapmadım bugun.ama yarın sabah inş.
Selinam anladım canım.ben 13.gun yaptım kuşum.of ne desek boş aslnda dimi,bekleyp gorces napalım.
Peloş hoşgeldın cnm,temızlık nsl gidiyo,umarm yorulmamışsndır.
Kardeloşum nerelerde dıcektm tam son anda dunkı yazdkları geldı hihi.

hoşbulduk derinim temizlik iyi gidiyo iki gün cok yoruldum ama bugun dinleniyorum daha koltukları kapaıları silcem...hayırlısı olsun canım ama bence hamilesin...bende bugunun günü wc ye taşınıyorum bide iştahım arttı yiyoru yiyorum doymuyorum sanki adet yaklaşıncada olurmuş bakalım sonunda ne olcak inş hayırlısı olur...bide ben seni rüyamda gördüm hamileyim diye yazıyosun topige inş gercek olur...

selam hanımlar ya sorun bendemi yoksa sizdede oluyomu son sayfayı göremiyorum hayret bişey noluyo yavvv

ayy canım inanki hatırlamıyorum şuan.aslında aşılamadan sonraki ayda ilaçla çatlama iğnesi kullanmıştım ya o ay da yapmış olabilirim.14.cü günden önce değildi test o kesinde.

inş canım hayırlısı bakalım.ay canım valla ateşe pek güvenme.ölç ama öylesine olsun vücudunun ateş oranını tespit edersin en azından.

amin canım ya inşallah.Rabbim hepimize nasip etsin inşallah.sen ne durumdasın canım ?

ebrar ablam valla ne desen haklısın.o kadar uğraşıpta gittimi sinir olmamak elde değil.yarın 10 da inşallah bi aksilik olmazsa burdayım benn.

evet canım hayırlısı olsun hepimiz icin...bilmiyorumki selinacım gecen olctügümde beni yanıltmamıştı inş şimdide yanıltmaz rabbim yüzümüzü güldürsün artık bizlerde bebişlerimizi hayırlısıyla saglıklı kucaklarımıza alalım inş...

Olsun be canım üzlme hepimize yapıyor bu oyunu KK napalım ben okudum kuzen burdanda yazıyım dedim öpüldün.
kuzen yaa senle konuştuk sonra geçmişe baktım tek tek yazdım hepsi gitti delirdim ya neyse sağlık olsun
saol bitanem ağzına sağlık

peloşum saol düşüncelerin için canım arkadaşım sanada yazmıştım ATEŞ DÜŞÜP ÇIKIYOMUŞ hadi bakalım bebiş vardırda oyun yaıyodur inşallah
buarada ağzına sağlık canım allahım kabul etsin
Selam kıslar...ebusum dert ettıgın seye bak cano ya.hep yazıyosn ztn.bız senı bılmıyo muyuz.ama sinir oluyo tabı ınsan,ıkı saat emek verıyosn pat dye gdıyo banada oluyo öyle.bende garibime duayı okudum kuzum rabbm kabul eder ıns.tmm yarn 10da oki.
canom valla sinir etti beni yaa zaten vaktim yoktu ama merak edersiniz diye girip yazmıştım olan oldu neyse
sen nasılsın bitanem hamişimmmm benim hadi yarın inşallah bayram edicez

saol kuzum yaaa gerçektende deli oldum yaa neyse sen nasılsın herşey yolunda inşllah
inşallah kuzum inşallah
canım inş gebeindir:KK1::emir_bebek::emir_bebek:

ohh gez bakalımm benim yerimede gezz eve tıkıldıım
gerçi ikizler gelince senide görceezz:KK23:
herkeze sselam nasılsınızz biz iyiyiz cok şükür:KK34:
vakit bulmuken bakım dedim

canım allah iyilik versin mert paşayı kokla benim için olurmu

neyse az önceki sorun gitti görebildim şükür :KK1:

kuzen yaa senle konuştuk sonra geçmişe baktım tek tek yazdım hepsi gitti delirdim ya neyse sağlık olsun
saol bitanem ağzına sağlık

peloşum saol düşüncelerin için canım arkadaşım sanada yazmıştım ATEŞ DÜŞÜP ÇIKIYOMUŞ hadi bakalım bebiş vardırda oyun yaıyodur inşallah
buarada ağzına sağlık canım allahım kabul etsin

canom valla sinir etti beni yaa zaten vaktim yoktu ama merak edersiniz diye girip yazmıştım olan oldu neyse
sen nasılsın bitanem hamişimmmm benim hadi yarın inşallah bayram edicez

saol kuzum yaaa gerçektende deli oldum yaa neyse sen nasılsın herşey yolunda inşllah
inşallah kuzum inşallah

canım allah iyilik versin mert paşayı kokla benim için olurmu

neyse az önceki sorun gitti görebildim şükür :KK1:

bendede düzeldi peloşum şükür :))ben iyiyim canım yemek yapıcam da başlamadan bakıyım dedim .
sen naaptın kolaylamışsın işleri canım

inş canım hayırlısı olsun bakalım sonu güzel olur inş...napıyım canım cok şükür havalar güzel gittide camları sildim tülleri yıkadım cok işim kalmadı eboşum bir iki güne bitiririm inş...

inş canım hayırlısı olsun bakalım sonu güzel olur inş...napıyım canım cok şükür havalar güzel gittide camları sildim tülleri yıkadım cok işim kalmadı eboşum bir iki güne bitiririm inş...

ohh ohh ne iyi oldu peloşum ama hava baya soğuk dikkat et kendine canım
güle güle kirlet bitanem darısıda bana olsun :))

yaa peloşum vanda kurtarılan azra bebeği gördünmü çok duygulandım yaa ALLAHIM dilerse nasıl can veriyo düşün yaa bide erken doğmuş annesi sütü bitince tükrüğüyle beslemiş ey YÜCE MEVLAM sen nelere kadirsin annelik nasıl bişey yaa analrın hakkı ödenirmi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

dikkat ediyorum eboşum sagol canım...olsun canım ya sen hamarat hatunsun hemen yaparsın :))

peloşum saol canım günlük işlerimi yapıyorumda öyle köklü temizliği yapamıyorum malesef kollarımda rahatsızlık olduğundan izin yok bana nasipse kadın gelicek canım ayda bir geliyo saolsun .yoksa işim zor yani kollarımın ağrısından duramıyorum

ay ALAHIM ya depremden sonra 3 gün içinde 10 tane bebek doğmuş ah ah yavrucuklar yaa

X