Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Gunaydn selınam gunaydın kardelosumm..ay cok soguk kzlar suan battanıye altndayım.kocısı gnderdm islerımı yaptm ama usudum yaaaa.
He bu arada banum gece yoktm ben kuzi erken yattık.kocisin ilk is gunu geckmesn dedım.

Gunaydn selınam gunaydın kardelosumm..ay cok soguk kzlar suan battanıye altndayım.kocısı gnderdm islerımı yaptm ama usudum yaaaa.
He bu arada banum gece yoktm ben kuzi erken yattık.kocisin ilk is gunu geckmesn dedım.

ayy canım aynen yaa buz gibi hava.saçımda havluya sarılı daha.parmaklarım buz kesti.kocişin işi hayırlı uğurlu olsun canım.inş devamlı memnun kalır işinden.sen nasılsın bakim?

canım hayırlı olsun rabbim kucagına almayı nasip etsin inşş
çokkk sükür yaa bi hasret daha sona erdiii
çok şükür canım,inşallah sonuna kadar gideriz,dua et
rabbim isteyen tüm arkadaşlarıma nasib etsin inşallah
canım tebrikler cook sevindim:KK19::KK16::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::119::119::119:
teşekkür ederim canım,inşallah biz de kucağımıza aldığımız günleri görürüz
cok sağolun teyzeleriii
bugun asımızı olduk meme dersi aldık orda cok güzel emdi ama eve gelince memeyle kavga edeyortuz:KK14:
ebe ne güzel emzirmeyi göseterdi cokta güzel bir duygu ama kerata emmiyoo:KK36:
mamaya devam
doktor konturolu olduk ve duyma testimizi yaptırdık şimdi kalca cıkıklıgı testi kaldı hayırlısı artık
ne güzell topikte ne cok gebemiz oldu mertim abi olcakk :KK24::KK24::KK24:
ben sürekli giremiyorum bugun hep hastenedeydik
bu pazarda mevludumuz var inş
herkezi cok özledim öpüyoruzzz:KK1:

ben varım cnm yeni doğum ettim pkoluydum ve 5cmlik kistim vardı cok şükür sorun olmadı olur yani dert etme
hatta bir dua vardı yazmıstık onu bul istersen:KK34:
benim kuzen de doğum yapmıştı,ne kv si,ne de annesi emzirmesine yardımcı olamadı ve ben tuttum çocuk emmeye başladı,yani emdirirken hemen pes etmemek gerekiyo,anca öyle alışıyolar cicili.
canım yacoraspirini demiştim dr vermedi dedin ama gittiğin dr trombofiliden iyi anlayan riskli gebelik uzmanımı buna dikkat et gebeliğin ilk başlarında ve ve son aylarda göbek kordonundan sıvı geçiş miktarı ölçülür ultrasonla tek başına iğne bazen yetmiyo nara gelince haftada 1 kaç tane ye mümkünse ilk aylar yeme drum öyle demişti inşallah hayırlısıyla doldurusun 9 ayı :KK49:
canım riskli gebelik uzmanı mı bilmiyorum ama eğer kendini yetersiz görse eminim beni başkasına sevkederdi çünkü tedavide de fazla oyalamadı,seni aşılamada oyalarlar,imkanın varsa ankara istanbul git tüp yaptır dedi bana,oysa kendisi aşılamayla oyalayabilirdi ve ben o zamanlar pek bişey bilmediğim için kabul ederdim hemen o yüzden güveniyorum dr a.
hem benimki çok yüksek pıhtılaşma değil,doğum hastanesindeki iğneye bile gerek duymadı,sadece coraspin yeterli dedi ama benim gönüm iğneden yanaydı
ilgin için teşekkürler,narı şu sıra tüketmicem,söz
Merhaba kızlarr :KK16: bende yeniyim ve evlendiğimden beri dileğim anne olmak tedaviler kürler vs herşeyi yaptık aştık şimdi hiçbir sorunumuz yok beklemedeyiz benim içinde dua edin nolur...
Aralıkta aşılama düşünüyoruz ama kendiliğinden olsaydı bana daha fazla acı stres yaşatmasaydı iyi olcaktı
:KK14:
Benim gibi tüm bekleyenlere Allahım tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hamilelere hayırlısıyla kucaklarına almayı doğum yapmışlarada mutlulukla sağlıkla büyütmelerini nasip etsin..:emir_bebek:
amiiiiiin,inşallah,rabbim bi an önce kavuştursun bebeklerimize
Kızlar selamlar

Bugün Babamın biyopsisi yapıldı ama sonuçlar haftaya verilecek. Biyopsi de sakinleştirici yapmışlar Allah razı olsun onlardan babam hiç bişey hissetmemiş çok şükür inşallah haftay çıkacak sonuçta temiz cıkar da bu sıkıntılar biter Rabbim yardımcımız olsun dualarınızı babamdan ve bebeğimden eksik etmeyin nolur. Allah hepinizden de razı olsun inşallah

Banum sağol kuşum istediğinde arayabilirsin o an mesgulsemde dönerim hiç sorun olmaz canım

Kardelren hamileymiş gecte olsa halaya katılayım bende :nazar: :KK14: Canım Allah sonuna ulaştırıp kucağına almayoı nasip esin inşallah sağlık sıhatle :KK1::KK1::2::2::nazar::nazar::nazar:

Biz de bu cumartesi gidcez kalp atışı için inşallah rabbim o güzel sesi duymayı ve devamını hepimize nasip eder Bu ay da geri kalan tüm arkadaşlarım bir mucize olurda hamile kalırlar inşallah canlarım
teşekkür ederim canım,sende kalp atışı stresi,bende kese stresi,inşallah güzel haberlerle atlatırız bu günleri
babacığının sonucu da iyi çıksın inşallah.

selam canım,geçmişi okuyup yazana kadar çok kaldım,şimdi çıkayım,hiç te sohbet edemedik aslında.
ay özledim ben sizi

ayy canım aynen yaa buz gibi hava.saçımda havluya sarılı daha.parmaklarım buz kesti.kocişin işi hayırlı uğurlu olsun canım.inş devamlı memnun kalır işinden.sen nasılsın bakim?

ah cnm benım ınan ellerım dondu ya.ben bugunlerde evde de durmuyorm anneme gtcem kombıyı bı sure daha acmak ıstemıyorum hatta masraftan kısmak icın elektrklı ısıtıcı almayı dusunuyorum.mısafır gelecegı zmnda kombıyı acar ısıtırım heryerı dıyorum...sagol kuşum aminnnn ins hayırlı olur cnm ya.ben iyiyim selınam napım aynı iste,karnm bıraz agrıyo adet olcan sankı heran.soguktan mı kı acaba.

ah cnm benım ınan ellerım dondu ya.ben bugunlerde evde de durmuyorm anneme gtcem kombıyı bı sure daha acmak ıstemıyorum hatta masraftan kısmak icın elektrklı ısıtıcı almayı dusunuyorum.mısafır gelecegı zmnda kombıyı acar ısıtırım heryerı dıyorum...sagol kuşum aminnnn ins hayırlı olur cnm ya.ben iyiyim selınam napım aynı iste,karnm bıraz agrıyo adet olcan sankı heran.soguktan mı kı acaba.

bende hep iş güç olduğundan sanırım üşümüyordum bu kadar.şimdi bi iş yapmadım yok çünkü :) üşüyorum.aynı bendede var dün aynı adetin başlıcağı zamanki sancı vardı hatta dedim olmadıysa bile bu kadar erken adet olabilirmiyimki aman allah korusun düzenimiz bozulmasın bozulursa hamilelikten olsun inşallah canım.bende anlam veremedim üşüttükmü yoksa bebiş yerleşiyoda onun ağrısımı.senin test günün 26 sı dimi? benim hesabıma göre öylede doğrumu yani?

enee kardelenimm kaçmış mı.ah canım yaa kızıyom diye bana dedirtmeden gitmiş.ne güzel de söz dinliyo canım yaa.kızma canım bana ok mi ben senin iyiliğin için diyorum.inşallah gücenmiyorsundur.seviyorum seni kızz.:90::KK71::KK70::KK54:

Selınam evet ıns bebıs yerlesıyodurda ondam agrımız vardır cnm...benım test günü 28cnm.erken teste gıdenlerde oluyo.ama ben adet olmazsam 30gıbı yaparım...
Off kızlar...24şehıt daha vermısık malesef:KK43:Allah rahmet eylesın...anne babalarına sabr versn...Askerlerımıze el uzatanları,vatanımıza göz dıkenlerı rabbım ikı cihanda süründürsün hepsi toptan helak olsunlar bigun insallahhhhhhh .

Ebrarım canım demek oldun sonunda hayırlısı canım.ama bsy dıyım mı okudugum gıbı banusla senın dusundugunu düşündum kuzum valla.ikiniz bir adet oldunuz ikinizde bu ay kalın ıns ayyy harika olur.buluşunca sizin bulantılardan bana fenalık gelir artıkım ahahaha :KK60:şaka şaka siz kalında kucagma ıstfra edin böööyyyk :)hadı kolay gelsn ebusum.demın sarj bıttı de k.bkma.
Ciciş gecmıs olsn mertımıze ya üzülme annecik.
Pelinim inan cok sevndım anneni görecegıne,sana cok buyuk moral olur.e gtmısken kal be kuşum bıraz olmaz mı?
sagol derinim gecrcekten cok güzel moral oldu...kalcaktım ama biliyosun petekler döşencek o yüzden sabah döndük canım...
Merhabalar arkadaşlar nasılsınız?

Kardelencim bencede nar falan tüketme fazla.Hatta K vitamini olan yiyecekleri de fazla tüketme kanı pıhtılaştırıyolarmış.Fazla sulandıran şeylerede dikkat et.Lİmon mesela.
Ebrarım valla sevindim bende adetinin gelmesine bi an önce bitsinde yeni aya çalış.
Ececim ağrı normal değilmi.Ben 9 ay ağrısı olanları duyuyorum.Allah muhafaza kanama lekelenme olmadığı sürece korkma.
Pelincim anneni ziyaret edicekmişsin oh ne güzel sağlıcakla git gel inşallah

Kızlar aklımda kalanlar bunlar bugün biraz yoğunum.Hamile olan arkadaşıma yemek yapıcam o yapamıyo bulantısından.Bide Yarın kursta konu anlatıcam arkadaşımın gazına gelip atladım hemen çalışmam lazım.Gece görüşürüz inşallah öptüm hepiciğinizi
sagol canım gittik geldik allaha şükür...
Ohh iyi yapıyosun canım anlaştıtan sonrası güzel.

Güle güle git gel pelincim.

Alem kızsın valla kuzen bu arada bizi böğğ yaparken swn napıcan sankii üçlü ortalığı batırırız inşallah hittiğim avm den atarlar bizi valla::)))));

Kolay gelsin canım inşallah sanada yapan olur)
sagol canım....
canım benim en iyisini yapıyorsun bu süreçte bebişin tutunması birazda dinlenmeye bağlı inş bebişin tutunurda sağlıkla kucağına alırsın canım

tamam tatlım bakalım önce arasam mı diye düşünüyorum bakalım bi sonuç alınca mutlaka yazarım sen nasılsın bu arada

canım kötü şeyle düşünmemeye çalışıyorum zatende ne bileyim biraz stres yaptım sanırım ya bide bi yerde okudum adet dönemi her geldiğindede olurmuş bazen ondan mıki diyorum ama bakacaz artık yok kötü düşünmüyorum artık sen nasılsın canım benim

bilmiyorum canım ya inş normaldir bebişim iyi olsunda ben bunlara razıyım yeterki allahım acısını göstermesin

kızlar bu arada ağrılarım gecti gibi merak etmeyin ama tetbir için ya dru arayacağım yada hastaneye gideceğim inş herşey yolundadır bdualarınızı bekliyoruz öptük sizleri kib aeo bay
canım bak sende demişsn zaten adet zamanı agrılar oluyo bünye alıştıgı icin rabbimin izniyle hic bişey olmıycak bebişine inş...bende daha iyiyim canım sagol...
sizi boşuna mı yetiştirdim ben
ahahahaaaaaa
banucum,seviyorum seni

eboşum konuştuk zaten canım,adet olman aslında sevinilcek bişey,hem hamile olmayıp,hem adet olamamaktansa,olmak daha iyi çünkü her adet yeni bir umut.
banu yla beraber bu ay kalın inşallah.

pelincim,ne güzel az bi vakitte olsa bi kafan dağılmış olur,bi ara msn de karşılaşalım canım

sanırım dün minoset e cevap vermediğim için bana küstün,hiç bişey yazmamışın.
hemen açıklayım,burdan yazcaktım,o an yoktun,dedim eşim gelsin arıcam,sonra başka bişiler oldu,ben unuttum ama içmemen daha iyi olur ama dayanamıyosan iç dicektim.
biraz geç oldu emmeeeeeeee

k vitamini olanlar neler ki kardelen?
du bi google teyzeye sorim
evet canım gercekten iyi geldi bana...olur canım bende karşılaşmak istıyorum...inş karşılaşırız...
cnm sıkayetın bana gore cok normal.ben hemen hergun karın agrısı cekıyorum senınkısı gibi.üşütmüş de olabılırsın ozellıkle sakın ayaklardan usutme cok agrı yapar.corap uzerıne patık uzerıne de sıcak tutan terlık giy.cnm ben de drumu arayıp sormustum ultrasonda hersey cok guzeldi.ıdrar yolunda da enfeksıyon uremedı dıye cıktıonda da sorun yok demsıtı denıslıyor ya rahım ondan olabılır cnm kotu dusunme hemen.ama yıne de sor dr una optum

abla gozun aydın ıyeyım adet duzenlı olmayınca ınsan daha da uzuluyor ben de senın gıbıydım...ınşallah sonrası huzel olur dıyelım.adet olmazsan şans da olmuyor zaten aman gelsın kırmızılar :KK66:)

cnm ben de nar tuketılmesının tasvıp edılmedıgını duymustum ve nette okumustum sen drunla konus ona gore başla bırseylere bence.
garibim ıyıyım cnm sen de ıyısın ınsallah...
peloş annecıgını gormeye gıdıyormussun hadı gozun aydın hasret gıderın annecıgınle sana da ıyı gelır ama cok soguk sıkı gıyın zaten hastaydın opuyorum cnmm
kardelen49 kolay gelsın sana da :KK66:))) yap bakalım guzel mamacıklarr...
derinim altta senı goruyorum nasılsın cicişş???
banu ınşallah kısa zamanda sızın de olacak kucaklarınız dolacask ben hıssedıyorum bak kardelenı hıssettım we oldu :KK70: :KK70: sıra hıslerıme gore sen,ebrar ablam,kardelen49,derınım ve arkanızdan da selına ve berrınde oylşe hıssettım :p
sagol sevcanım gittim geldim cok şükür iyide moral oldu bi gece keldık sabah döndük...sagol bitanem beni düşündügün icin sıkı giyiniyorum annemin evide cok sıcaktı baya sıcak depoladım:))seni ve ikiz yigenlerimi öpüyorum...
s.a arkadaslar ben kaç gündür giremiyorum 4 gündür kendi evimi temizliğini yapmakla uğrastım bu gün de kayınvalideminkine basladım 2 gün daha sürer heralde çok yorgunum valla giremiyorum sinir oluyorum bi fırsat buldum ama kimsecikler yok sansıma:KK43::KK43:
canım kolay gelsin gercekten yoruyo insanı ev temizligi...
cok sağolun teyzeleriii
bugun asımızı olduk meme dersi aldık orda cok güzel emdi ama eve gelince memeyle kavga edeyortuz:KK14:
mamaya devam
doktor konturolu olduk ve duyma testimizi yaptırdık şimdi kalca cıkıklıgı testi kaldı hayırlısı artık

ben varım cnm yeni doğum ettim pkoluydum ve 5cmlik kistim vardı cok şükür sorun olmadı olur yani dert etme
oy oy yer onu teyzesi maşallah benim paşama...emer annesi emer alışması lazım sen sürekli ver pes etme...mevlütünüzüde allah kabul etsin tatlım seni ve yigenimi cok öpüyorum...
Merhaba kızlarr :KK16: bende yeniyim ve evlendiğimden beri dileğim anne olmak tedaviler kürler vs herşeyi yaptık aştık şimdi hiçbir sorunumuz yok beklemedeyiz benim içinde dua edin nolur...
Aralıkta aşılama düşünüyoruz ama kendiliğinden olsaydı bana daha fazla acı stres yaşatmasaydı iyi olcaktı
Benim gibi tüm bekleyenlere Allahım tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hamilelere hayırlısıyla kucaklarına almayı doğum yapmışlarada mutlulukla sağlıkla büyütmelerini nasip etsin..:emir_bebek:
hoşgeldin canım inş aşılamaya gerek kalmadan rabbim bir bebiş nasip eder sana...
Kızlar selamlar

Bugün Babamın biyopsisi yapıldı ama sonuçlar haftaya verilecek. Biyopsi de sakinleştirici yapmışlar Allah razı olsun onlardan babam hiç bişey hissetmemiş çok şükür inşallah haftay çıkacak sonuçta temiz cıkar da bu sıkıntılar biter Rabbim yardımcımız olsun dualarınızı babamdan ve bebeğimden eksik etmeyin nolur. Allah hepinizden de razı olsun inşallah

Banum sağol kuşum istediğinde arayabilirsin o an mesgulsemde dönerim hiç sorun olmaz canım

Kardelren hamileymiş gecte olsa halaya katılayım bende :nazar: :KK14: Canım Allah sonuna ulaştırıp kucağına almayoı nasip esin inşallah sağlık sıhatle :KK1::KK1::2::2::nazar::nazar::nazar:

Biz de bu cumartesi gidcez kalp atışı için inşallah rabbim o güzel sesi duymayı ve devamını hepimize nasip eder Bu ay da geri kalan tüm arkadaşlarım bir mucize olurda hamile kalırlar inşallah canlarım

canım inş sonuclar güzel cıkar...bebişinin kalp atışınıda duyarsın inş hayırlısıyla...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...hele şükür petekler yapılmaya başlandı ama ben sabah evde olmadıgım icin ilk eltiminkini yapmaya başlamışlar ama olsun bana 2 gün sonra gelirler...inş havalarda sıcak giderde rahat rahat temizligimi yaparım...

Selınam evet ıns bebıs yerlesıyodurda ondam agrımız vardır cnm...benım test günü 28cnm.erken teste gıdenlerde oluyo.ama ben adet olmazsam 30gıbı yaparım...
Off kızlar...24şehıt daha vermısık malesef:KK43:Allah rahmet eylesın...anne babalarına sabr versn...Askerlerımıze el uzatanları,vatanımıza göz dıkenlerı rabbım ikı cihanda süründürsün hepsi toptan helak olsunlar bigun insallahhhhhhh .

aminnnnn canım ya söylediklerine katılıyorum bende şimdi tv duydum cok üzüldüm...allah rahmet eylesin...ailelerine sabır versin...töröre lanet olsun En Büyük TÜRKİYEinş derinim 30 ekimde bizlere güzel haber verirsin dualarım seninle...

inşallah canım temennimiz yerleşmenin ağrısı olsun.oh oh 29 ekim zafer bayramı 30 ekimde senin zafer bayramın olucak canım 2.ci bir kutlama olucak bizim içinde :nazar:inşallah hayırlısıyla gelsin 30 ekim.(bu arada test günlerimiz aynı :KK1::KK1:çaktırma)
sagol derinim gecrcekten cok güzel moral oldu...kalcaktım ama biliyosun petekler döşencek o yüzden sabah döndük canım...

sagol canım....

canım bak sende demişsn zaten adet zamanı agrılar oluyo bünye alıştıgı icin rabbimin izniyle hic bişey olmıycak bebişine inş...bende daha iyiyim canım sagol...

evet canım gercekten iyi geldi bana...olur canım bende karşılaşmak istıyorum...inş karşılaşırız...

sagol sevcanım gittim geldim cok şükür iyide moral oldu bi gece keldık sabah döndük...sagol bitanem beni düşündügün icin sıkı giyiniyorum annemin evide cok sıcaktı baya sıcak depoladım:))seni ve ikiz yigenlerimi öpüyorum...

oy oy yer onu teyzesi maşallah benim paşama...emer annesi emer alışması lazım sen sürekli ver pes etme...mevlütünüzüde allah kabul etsin tatlım seni ve yigenimi cok öpüyorum...

hoşgeldin canım inş aşılamaya gerek kalmadan rabbim bir bebiş nasip eder sana...

canım inş sonuclar güzel cıkar...bebişinin kalp atışınıda duyarsın inş hayırlısıyla...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...hele şükür petekler yapılmaya başlandı ama ben sabah evde olmadıgım icin ilk eltiminkini yapmaya başlamışlar ama olsun bana 2 gün sonra gelirler...inş havalarda sıcak giderde rahat rahat temizligimi yaparım...
pelinimm hoşgeldin canım anneni gördün geldin bomba gibisin dimi.maşallahh.iyi yapmışsınız sabah dönmekle eşin o yorgunlukla bide yol çekilmezdi.petekçilerde gelmiş şükür olsun neticede gözünüzün önündeler 2 gün sorasına havalar güzel olcak diyolar ya pastırma sıcağımı neymiş bileydim ben memleketten getirirdim pastırmayı:KK60::KK60:

kızlar yaa şehitlerimize üzüldüm bende Allah kahretsin şehitlerimizin canını alanları.Allahım ailelerine sabır versin inşallah.terörü lanetliyorummmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!! Rabbim tüm askerlerimizi korusun inşallahh onları alt etme gücünü versin hepsine.amiin

Amin pelınım ıns cnm.bakalım 30a kadan sabredersem:)şmdı kactm cnm.heeee petekler olcak artık ohh sevındım kuşum.hadı öptm senı k.i.b.

inşallah canım temennimiz yerleşmenin ağrısı olsun.oh oh 29 ekim zafer bayramı 30 ekimde senin zafer bayramın olucak canım 2.ci bir kutlama olucak bizim içinde :nazar:inşallah hayırlısıyla gelsin 30 ekim.(bu arada test günlerimiz aynı :KK1::KK1:çaktırma)

pelinimm hoşgeldin canım anneni gördün geldin bomba gibisin dimi.maşallahh.iyi yapmışsınız sabah dönmekle eşin o yorgunlukla bide yol çekilmezdi.petekçilerde gelmiş şükür olsun neticede gözünüzün önündeler 2 gün sorasına havalar güzel olcak diyolar ya pastırma sıcağımı neymiş bileydim ben memleketten getirirdim pastırmayı:KK60::KK60:

kızlar yaa şehitlerimize üzüldüm bende Allah kahretsin şehitlerimizin canını alanları.Allahım ailelerine sabır versin inşallah.terörü lanetliyorummmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!! Rabbim tüm askerlerimizi korusun inşallahh onları alt etme gücünü versin hepsine.amiin
hoşbulduk selinam nasılsın canım...evet canım bomba gibiyim baya moral depoladım geldigimde de petekcilerin geldigini görünce rahatladım...evet pastırma sıcakları gelcekmiş inş öyle olurda bende rahat rahat temizligimi yaparım:))...ya şimdi okurken farkettim benim adetimde sizinle aynı zamanda bi bakıyosun 3 ümüz mujdeyi patlatıyomuşuz ne güzel olur ya...hayırlısı olsun hepimiz icin...
Amin pelınım ıns cnm.bakalım 30a kadan sabredersem:)şmdı kactm cnm.heeee petekler olcak artık ohh sevındım kuşum.hadı öptm senı k.i.b.

sagol canım bende sevindim valla :))güle güle derinim görüşmek üzre bende seni öpüyorum k.i.b...

Bende yattım derincim adetim çok fenaydı bir ara korktum bile 4 saatte yarım paket bitti sen düşün yani.Buralarda soğuk ama ben kombiyi yaktım yakmasam daha büyük masraf olucak hasta olucam çünkü.
Kız derin bari elektrik yak senin için şimdi önemli şu anda sıcak tutman lazım kendini.Eşinin işide hayırlı olsun inşallah iyi insanlarla karşılaşır.

sagol canım....

Ohh şükür gelmişler artık bundan sonr sıcak sıcak oturursun inşallah.

Günaydın kızlar
Bugün güne acı haberle uyandık milletce haberlerde duyunca çok üzüldüm gencecik yaşta o kadar çocuk Allahım ailerine sabır versin nedir bu paylaşılamayan anlamamki hepimiz bir milletiz keşke mutlu mesut yaşasak şu kısacık dünyada ben gerçekten çok üzüldüm hiç tadım yok bugün::KK43:(((((((

cnm sıkayetın bana gore cok normal.ben hemen hergun karın agrısı cekıyorum senınkısı gibi.üşütmüş de olabılırsın ozellıkle sakın ayaklardan usutme cok agrı yapar.corap uzerıne patık uzerıne de sıcak tutan terlık giy.cnm ben de drumu arayıp sormustum ultrasonda hersey cok guzeldi.ıdrar yolunda da enfeksıyon uremedı dıye cıktıonda da sorun yok demsıtı denıslıyor ya rahım ondan olabılır cnm kotu dusunme hemen.ama yıne de sor dr una optum

abla gozun aydın ıyeyım adet duzenlı olmayınca ınsan daha da uzuluyor ben de senın gıbıydım...ınşallah sonrası huzel olur dıyelım.adet olmazsan şans da olmuyor zaten aman gelsın kırmızılar :KK66:)

cnm ben de nar tuketılmesının tasvıp edılmedıgını duymustum ve nette okumustum sen drunla konus ona gore başla bırseylere bence.
garibim ıyıyım cnm sen de ıyısın ınsallah...
peloş annecıgını gormeye gıdıyormussun hadı gozun aydın hasret gıderın annecıgınle sana da ıyı gelır ama cok soguk sıkı gıyın zaten hastaydın opuyorum cnmm
kardelen49 kolay gelsın sana da :KK66:))) yap bakalım guzel mamacıklarr...
derinim altta senı goruyorum nasılsın cicişş???
banu ınşallah kısa zamanda sızın de olacak kucaklarınız dolacask ben hıssedıyorum bak kardelenı hıssettım we oldu :KK70: :KK70: sıra hıslerıme gore sen,ebrar ablam,kardelen49,derınım ve arkanızdan da selına ve berrınde oylşe hıssettım :p
canım çok sağol ilgine ewet üşütmüş olabilirim ama dün biraz terlemişim ağrım kalmad şükürler olsun ama bugün bi dr u arayıp soracağım bakalım sorup öle gideyim dedim ama bişi olmayacak inş buna eminim bu defa bebişim beni bırakmayacak inş sen nasılsn canım bebişlerde iyimiş kıpırdıyorlarmış çok sevindim kacıncı haftada kıpırtılarını hissettin merak ettim canım yazarsan sevinirim biran önce bende hissetmek için sabırsızlanıyorum
selam kızlar nasılsınızzzz
as canım nerelerdesin ya hiç gelmiyorsun nasılsın nasıl gidiyor
cok sağolun teyzeleriii
mamaya devam

canım bebişinin iyi olmasına çok sevindim allah hep böyle iyi etsin inş
hg canım inş allah bekletmesin artık yavruna en kısa zamanda kavuştursun
Kızlar selamlar

canım dualarım seninle inş testleri de güzel cıkar babanın canım inş bebişininde kalp atışlarını duyarsın sakın stres yapma ok
canım sana katılıyorum inş en kısa zamanda bu terör illetinden kurtuluruz allah şehitlerimize rahmet eylesin ailesine sabır versin

sagol canım....

canım artık üzülmüyorum şükür ağrılarımda gecti rahatım artık inanıyorrum bebişim çok iyi

canlarım altta görüyorum amaa konuşmaya fırsantım yok kaynanam çağırıyor öptük sizleri ba

selam hanımlar güzel birgün dilemek isterdim ama içimiz yanıyo malesef moralim çok bozuk ALLAH belalarını versin kökleri kurusun inşallah .yeter artık bitsin yaa kimsenin canı yanmasın .ALLAHIM şehit ailelerine sabır versin diycek hiçbişey yok ama sabah beri bela okuyorum dilerim MEVLAM belalarını verir kahru perişan eder .ALLAHIM bütün askerimizin ve polisimizin yanında olsun korusun hepsini .
yok böyle acı yaa ben böyleysem o aileleri düşünemiyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
bu vatanı bölemiycekler NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
KIZLAR KUSURA BAKMAYIN kalamıycam muhabbet etmek için hiç keyfim yok sabah beri ağlıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
daha sonra görüşmek üzere :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

slm kızlar
sabahtan beri benimde başım agrıyo agladım çok üzüldüm rabbim sen koru askerlerimizi ve polislerimizi ... şehit ailelerinede sabır versin rabbim .. lanet olsun bu insanlara yaa lanet olsun kahrolsunlarEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X