Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banum bılmez mıyım cnm cok sagol.evet kvm ıs başnda:)şmdı zorla örttum onu uzan dedım emanet gıbı oturuyo bak bıde kalkmıs dıyo kızıyo dayanamadm napım:)canom senınde yarın sonuc cıkıyo dualarım senınle kuzi inşşş aşılama olursun bu ay gônlum hep ondan yana...he bu arada ebusumla konustm ıyıdı peloş keyfı yerınde kuzumun.

Selınam ettıgın dualar sana fazlasyla dönsun kuzum.canlarım benım ya cok sevıyorum hepımnzı.öpen smıle.
Kardelenımmm canım,evet unutmalıyım dımı.ama cıdden cok ıyı gectı ya .ztn abartlcak bı operasyon dgl de yanı ne bılım ıste ılk ya.ıns da son olur...ben yatıp duruyorum kaynanam kaldırmıyo cay koydu şmdı mamalar hazırlıyo sagolsun:)bugunluk byle napım..ama gercektende laf olsun dıye dglde ınan aklım hep orda dgl.hele kalksam oraya buraya gtsem iyice unutcam ıns.tutmazsada rabbım buyuk.ıns bıdahakıne tutar dıcez snra devam.hayırlısı.

Banum bılmez mıyım cnm cok sagol.evet kvm ıs başnda:)şmdı zorla örttum onu uzan dedım emanet gıbı oturuyo bak bıde kalkmıs dıyo kızıyo dayanamadm napım:)canom senınde yarın sonuc cıkıyo dualarım senınle kuzi inşşş aşılama olursun bu ay gônlum hep ondan yana...he bu arada ebusumla konustm ıyıdı peloş keyfı yerınde kuzumun.

aminn canım Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallahh.ekim ve bayram önü biçoğumuz hamile kalalım inşallahhh.yat yat kv varmış nasıl olsa.bende aşılama olduğum gün öğlen olmuştum akşama kadar annemlerde yatmıştım.sen herşeyi düzenli yap gerisi Allaha kalmış inşallah tutunur canım.canın sıkılıyosa bol bol duaları oku.bende ebrar ablama bakim girmişmi dedim girmemiş neyse kefi yerindeyse sorun yokk :KK1:Allah daima güldürsün inşallah.

Canım inşallah ya bakalım yarın sonuç belli olucak aşılamamı tüpmü hakkımızda hayırlısı artık.Benim altın kalpli kuzim.

Kızlar ebrar iyi bugün eşi evdeydi gezmelere gitti ondan giremedi.
Bu arada ben hastahaneden geldim kombiyi yakmıyım elektrik sobasını çıkarıyım dedim o da çok kirlenmiş temizlerken elimi kesti paslanmıştı ben teyzeme sordum oda aman git deyince gittim aşı yaptılar geldim tırstım ben çok korkarım aşılardan neyse şükür bişey olmadı.

ok abla güle güle kolay gelsin.rüyanda hayır olsun inşallah gördüğün güzellikler gibi güzellikler getirsin hayatına inşallah.öptm hoşçakal bende çıkıcam kasıklarım sancılı baya.sevcanım öptüm seni ve ikizlerimiziii..byy
canımsın inşallah kuzum yaa hepimize güzellikler getirsin hayat .
bulantın vardı dün nasıl oldun kuzum ?
kızlar mrb herkes iyidir inş
ebroşum ben duaları okudum rabbim kabul etsin inş. hayırlısı ile hamiş kalmana vesile olsun
saol kanka ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul buyursun
sen nasılsın gökcem napıyo iyileştinizmi
canım ya niye miden bulanıyoki belkide üşütmüşsümdür...inş bir trslik yoktur gecmiş olsun ...

amin eboşum rabbim yüzünü güldürsün inş...bu arada rüyan hayırlara cıksın...tursu yapıyomuşsun kolay gelsin canım ben hic beceremiyorum ya anneme söyledim o yapcak sagolsun...

canım daha ilk denemenizmış hic üzülme stres yapma bence burda 10 yıl bekleyenler var...rabbim cok bekletmeden melegini gönderir inş...

iyiyim canım sagol sen nasılsın...
peloşum amin canım çok saol
kuzu yaa zorluğu yok inanki ben yıllardır yaparım hemde çok severim böyle kavnozları dizip izlerim onları :)))))))))sende istesen başarırsın canım
Ebrarım turşu yapmışsın güle güle yiyin canım
Cicili evinize gelmişsiniz güle güle büyüt bebeğini inşallah
Nasılsınız hanımlar topik sakin yine
saol tatlışım amin hep beraber yiyelim gelinde :)))
Aaa ne güzel bı smıle geldi.Kimse yok bende oyun oynayım bu ara canım çok oyun oynamak istiyo bilenler bilir.Bu numarada sizler için gelsin :63:
ayyy canımsın yaa ben oynuycam seninle hiç merak etme bitanem
Sagol pelinim sen nasılsın canım.
Ebuşum duayı okudum bitanem rabbım kabul buyursun inşallah.
derinim çok saol kuzum ağzına sağlık mevlam kabul etsin
selam kızlar nasılsınız hepinizi çok özledim hepinize tek tek yazacaktım ama sağolsun emrecik beni rahat bırakmıyo DERİNİM mutlaka yumurta çatlamışmı diye eğer dr bakarsa mutlaka ultrasonla baktır ve yumurtanın yakınına enjekte etsin tam rahimin içine o zaman daha hızlı gidiyomuşlar haberin olsun KARDELOŞ kız seninlede konuşamadık senide özledim hepinizi öpüyorum byee
canım yaa olsun ne önemi var okadar işinin arasında yazıyosunya bu yeter öptümmm
sen iyi alıştın böyle alıp alıp yazmamaya ama emrenin hatrı var,bişey demiyorum.
geçen yazmışın ama benim işim çıkmıştı,yoktum pc başında,gündüz sabah erkenden burda oluyorum genelde,beklerim.

kız neyine korkuyon beee,sivrisineğin iğnesinden bile ince,şöyle tutcan göbeciğini,cısssss diye sokcan içine,o kadar
inşallah bi daha gerek kalmaz da.
kardeloşum yok ya sivrisineğin iğnesinden incemi valla benim çatlatmalar hep canımı yakmıştır cano .karnım mosmor oluyo vurduğumda .okadar yumoş iğnesi yedim ama çatlatma gibi canımı acıtmadılar .buarada sen nasılsın ?daha öncede yazdımda cevap yok hayırdır ???
kızlar hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin mesajını okudum cok sagolun olanla ölene care yok ALLAHIM hayırlısını nasib etsin İNŞALLAH
canım çok doğru diyosun ölüm yok ucunda yaşadığımız sürecede ümit var allahım çok büyük inşallah kendiliğinden gelir minişin
herkezze cok teşekkür ederim kızlar
ağrılarım var giremiyorum nete
öksürüğümde var öksürdükce karnım acıyoo ve 5gündür bu yüzden uyuyamıyorum:KK14:
ama mertim iyi cok şükür işte emmiyo ben sağıp veriyorum :KK50:
inş emer:emir_bebek:
canım inşallah ağrıların geçer oğluşunla daha rahat vakit geçirirsin
emer kuzum emer ilk zamanlarda herkesde oluyo o sorun
Arkadaşlar ben çok kötüyüm Gecen hafta hamile olduğumu öğrendiğim için sevinçten ağlıyordum dünden beride Babacığımın akçiğerinde kitle olduğunu ve büyük ihtimalle kanser olduğunu öğrendiğimiz için ağlıyoruz Rabbim ne eylerse güzel eyler Bana bu en mutlu günlerimimde böyle bir hüzün verdi

Bundan dolayı cok fazla giremiyorum coğunlukla annemlerdeyim içim çok acıyo kızlar Babamı kaybetmeye hiç hazır değilim Onu canımdan cok seviyorum Tedavisine haftaya başlanacak Sizlerde Allah rızası için nolur dualarınızdan Bababmı eksik etmeyin Allaha emanet olun arada vakit yada biraz moral buldukca girerim merak etmeyin beni
canım elifim kıyamam yaa gerçekten çok üzüldüm ALLAHIM ŞAFİ ismiyle şifa versin hemen kötü düşünmeyin inşllah o pis hastalık değildir .dualarımız sizinle elimizden anca bu gelir zaten .kendine ve bebişe dikkat et bitanem
Ben geldımmm cok şükür atlattık.cok sagolun kızlar,Allah razı olsun hepınızden..selınam rahatm kusum dusunmuyorum pek.bugun yatıcam ıste dger gunler normal hayata devam...hakkımızda hayırlısı.hepınız cok sagolun hıc acı duymadım normal muayene gıbıydı ıyıyım yanı.
Elifım cnm ya,hemen öyle seyler getırme aklına lütfen.dayımdada cıktı öyle bısey ama erken teshıs edıldıgı ıcın hemen amelıyatını oldu şımdı bomba gıbı..babacıgında öyle olacak ıns.hem belkıde korkulacak bı kıtle degıldır cnm dur bkalım ıns.
ayyy cano gerçi konuştuk ama tekraradan hayırlı olsun inşallah minişin sıkı sıkı tutunur şuanda içerde çalışma vardır yaa ne heyecan verici bişey
allahım yüzünü güldür sün emeklerin boşa çıkmasın kuzen :))
inş canım ilk hamiş haberinide sen verirsin bize inş... rabbim inş umutlarını boşa cıkarmaz derinim inanki hamile kalsan kendim kalmış kadar sevinecem dualarım seninle...

evet canım cok güzel olur inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür...sagol kardelencim...

eboşum ugramamış nerdesin canım ya ...
kuzum bugün kocişim izinliydi her perşembe öyle oyüzden giremiyorum hiç dışardaydıkda :))merak ettirdim kusura bakma kuzum
evet kuzu keyfim yerindeydi konuştuk gerçi
aminn canım Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallahh.ekim ve bayram önü biçoğumuz hamile kalalım inşallahhh.yat yat kv varmış nasıl olsa.bende aşılama olduğum gün öğlen olmuştum akşama kadar annemlerde yatmıştım.sen herşeyi düzenli yap gerisi Allaha kalmış inşallah tutunur canım.canın sıkılıyosa bol bol duaları oku.bende ebrar ablama bakim girmişmi dedim girmemiş neyse kefi yerindeyse sorun yokk :KK1:Allah daima güldürsün inşallah.
selinam saol kuzum düşündüğün için benim kocişin izin günü perşembe hafta sonu izin olmadığından bugün onunla beraberdik bowling oynadık tabi ben topları yerinden kaldıramadım o ayrı :)))
Bu arada ben hastahaneden geldim kombiyi yakmıyım elektrik sobasını çıkarıyım dedim o da çok kirlenmiş temizlerken elimi kesti paslanmıştı ben teyzeme sordum oda aman git deyince gittim aşı yaptılar geldim tırstım ben çok korkarım aşılardan neyse şükür bişey olmadı.

kuzen ya geçmiş olsun neyse iğneyi olmuşsun daha rahat eder için .görünmez kaza işte dikkat et canım .
haber verdiğin içinde saol canım

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

ebrar_53
diyecek söz yok valla ben geldim siz yoksunuz misafirlerde dilini yutmuş konuşamaıyolar :KK53::KK53:bende gidiyorum fatma gülü izliycem çayımıda demledim ohh:KK76::KK76:

banucum,geçmiş olsun canım,görünmez kazalardan korusun rabbim.

eboşum,senden de alıntıladıydım,nereye kayboldu bilmem,şimdi bi ileri,iki geri yapmim dedim,boştan yazıyorum.
heee sana küsüm,ondan cevap vermedim
deli kız,işin olduğunu bildiğimden bişey yazmadım,bana yazdığını da görmedim ki cevap verem.

selam pelin,selam boncuk,ben geldim

Ben geldımmm cok şükür atlattık.cok sagolun kızlar,Allah razı olsun hepınızden..selınam rahatm kusum dusunmuyorum pek.bugun yatıcam ıste dger gunler normal hayata devam...hakkımızda hayırlısı.hepınız cok sagolun hıc acı duymadım normal muayene gıbıydı ıyıyım yanı.
Elifım cnm ya,hemen öyle seyler getırme aklına lütfen.dayımdada cıktı öyle bısey ama erken teshıs edıldıgı ıcın hemen amelıyatını oldu şımdı bomba gıbı..babacıgında öyle olacak ıns.hem belkıde korkulacak bı kıtle degıldır cnm dur bkalım ıns.

canımm hadi hayırlı olsun rabbim güldürsün yüzünü bence olacak inşallah bu sefer öle hissediyorum rabbim yanıltmaz inşallahhh

canımm hadi hayırlı olsun rabbim güldürsün yüzünü bence olacak inşallah bu sefer öle hissediyorum rabbim yanıltmaz inşallahhh

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

derinim asilaman olmus,hayirli olsun.rabbim yuzunu guldursun canim..
elifcim,baban rahatsizmis cok gecmis olsun.rabbim sifa versin..
cicili demek mertcik iyi,fotolarini bekliyoruz ona göre..

kardelen49,kardelen,pelin,selina,sevcan,berrin,ebrar,anatolia,boncuk,banu,birsen,derdanur,rana, hepiniz iyisniz insallah kizlar?????

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

derinim asilaman olmus,hayirli olsun.rabbim yuzunu guldursun canim..
elifcim,baban rahatsizmis cok gecmis olsun.rabbim sifa versin..
cicili demek mertcik iyi,fotolarini bekliyoruz ona göre..

kardelen49,kardelen,pelin,selina,sevcan,berrin,ebrar,anatolia,boncuk,banu,birsen,derdanur,rana, hepiniz iyisniz insallah kizlar?????

sağol canım iyiyim çok sükür sen nasılsınn

X