Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kv ne yaf ben ikidir sorcak oluyom unutuyom canım.msnde mi koydunuz bu kısa kv neyse artık bende öğrenmek istiyom merak ettimm :KK60:boşver filmi sen aşılama yaptırcan aniden korkup tırsacağın sahneler çok.gitme hee

selinacımkv kayınvalide nin kısaltmasıymış canım,delü bu kızlar:KK52::KK52::KK52:

merhaba kızlar siteyi takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım. yorumlarınıza ihtiyacım var!!! benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı düşüktü tüp bebek önermişti doktorlar ama ben genelde düzenli adet oluyorum, düzen bozulduğunda ise muhakkak gecikmeli olmuşumdur. Bu ay yumurtlama dönemlerimdeki ilişkiden sonraki dönemlerde hep bir adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı vardı kasıklarımda ve belimde, normalde iştahsız olmama rağmen ciddi derecede iştahımda artış oldu, karnımda şişlik oldu, sonra merakıma yenik düşüp adetimden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile idrar testi yaptım negatif çıktı ve adetimden 2 gün önce adet oldum ama normal adet gibi değildi. adetim 4 gün boyunca kahverengi akıntı şeklinde geldi ve bitti. ama mide bulantılarımda artış,baş dönmesi,iştahımdaki artış ve kasıklarımdaki, belimdeki ağrı sızlama şeklinde devam ediyor. tekrar test yapmaya cesaretim yok, bana bir yorum yapın ihityacım var gerçekten.umutlanmak istemiyorum ama içimden bir ses sürekli konuşuyor:)

merhaba kızlar siteyi takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım. yorumlarınıza ihtiyacım var!!! benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı düşüktü tüp bebek önermişti doktorlar ama ben genelde düzenli adet oluyorum, düzen bozulduğunda ise muhakkak gecikmeli olmuşumdur. Bu ay yumurtlama dönemlerimdeki ilişkiden sonraki dönemlerde hep bir adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı vardı kasıklarımda ve belimde, normalde iştahsız olmama rağmen ciddi derecede iştahımda artış oldu, karnımda şişlik oldu, sonra merakıma yenik düşüp adetimden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile idrar testi yaptım negatif çıktı ve adetimden 2 gün önce adet oldum ama normal adet gibi değildi. adetim 4 gün boyunca kahverengi akıntı şeklinde geldi ve bitti. ama mide bulantılarımda artış,baş dönmesi,iştahımdaki artış ve kasıklarımdaki, belimdeki ağrı sızlama şeklinde devam ediyor. tekrar test yapmaya cesaretim yok, bana bir yorum yapın ihityacım var gerçekten.umutlanmak istemiyorum ama içimden bir ses sürekli konuşuyor:)

merhaba hoşgeldin.belirtilerin hamilelik gibi ama testte çıkmamış belkide testi erken yaptın valla kan testi yaptır için rahat etsin başkada bişey tahmin edemeyizki burdan.hakkında hayırlısı olsun inş.

merhaba hoşgeldin.belirtilerin hamilelik gibi ama testte çıkmamış belkide testi erken yaptın valla kan testi yaptır için rahat etsin başkada bişey tahmin edemeyizki burdan.hakkında hayırlısı olsun inş.

merhaba hoşbulduk :) testi adetimden 3-4 gün önce yapmıştım. umarım hayırlı haberleri sizlerle paylaşabilirim.dualarınızı bekliyorum

selam kızlar.sevcanımm senı gordum yazım dedım napıyosun nasılsın canım?yegenlerımız nasıl??
Ay bırsencım sen bı ara sordun calısma haftasındamısın kız dıye vallla sımdı aklıma geldı cvp yazmadıgım.evet canım cumartesı temızlendım.adete 1hafta kalana kadar gun asırı devam.hakkımızda hayırlısı tabı.
Derınım klomen aksamda ıctımmı bıtıyo canım bugun.ama kasıklarım felaket agrısı sancısı noluyo ıcerde bılmıyom.dr a da gıtmıcem stres oluyom :))
aa mert bebekte dunyaya gelmıs hayırlı olsun ınsallah omurlu olsun.sarılık olmus sanırım ıns cabucak toparlanır.annesınede slm soyleyın konusursanızz.
Ben kactım kızlar optm sızııı....
cnm selam dun gırmıstım zıl caldı tam gecmısı okurken yazamadım.ıyıyız cnm şükür sen ıyısın ınşallah.

Selinam ay hadı hayırlısı ıns cnm,agrılar ıyıye isaret merak etme,yumoslar buyuyo cnm inş tutar bu ay.
Banummmm demek basıldın delü:)kız ben bılıyorm senı,gelcem dedın mı gelırsın.ben icerden msj atarım sana durumu hehe..şaka bı yana bugun yengemle oturduk dogumlardan konustuk ayy fenalık geldı ıcıme ama herseyı detaylı sordum ilerıde korkmamak için tabı bı bebısım olursa ıns:)
hanı SEVCANIM neredeeeee.ay ben bı arka sayfaya bakmadım yazdımı acep bı bakım.
Peloşum tmm kuşum atcam.sen senın adama sinema ver hep o zaman :)

Canım bende bu ateş ölcme işe yaramamıştı yani yumurtaladığımda artmıyodu en son baktığımda 36,2 idi hamileyim hala sabah o kadar cıkar ki göya 37 oluyomuş diyolar. Ama senin akıntın geldiyse 14 gün sonra ortalama regli olacaksın demektir. Yani yumurtalama olduktan sonra 14-15 gün sonra kesinlikle regli oluyosun canım tabi inşallah olmasında:) Her kadının ateşi yuımurtlama zamanı cıkıp adet zamanı düşüyo diye bişey yok yani

Aferin kuşum takma. Valla napıyım derinim ya ne alışması hamişliğe yahu ben hala bana hamile gibi gelmiyorum kuşum ne zman karnım cıkar anca o zman inşallah

Bu arada sıgarayı 2 ye düşürdüm bugün kızlar Öğrendiğimde 1 paket ertesi gün 13 sonraki gün 8 dün 5 bugünde 2 inşallah yarın 1 ve ondan sonrada tamamen bırakırım rabbim nasio eder inşallah

Bende bulantı falan bişey yok sadece daha yorgunum okadar kızlar Sigarasızlık yüzünden evden kendimi dışarı atıp kafa dağıtmaya calışıyorum o yüzden çok giremiyorum. Ebrarım kime okuycaz canım duayı de de okuyalım kuşum

Dişin gecmiş canım benim ya hamile kalırsan da yaptıramassan canım Ağrı kesicide kullanamıycan nasıl olacak canım benim ya

Banum nasılsın kuşum

Sevcanı bende görmüyom ne zmandır ya Aleynanın yarın dı testi ne oldu acaba inşallah tutmuştur Allahım ya Haber alan yazsın emi

Pelin Selina Anatolia Rana Kardelen Kardeloşş Berrin kızlar hepinizi öperim bu arada

burdayım canlarrrrr

ay canım napim ya gittimmi stres oluyorum takibiydi çatlama iğnesiydi fln.ve çatlama iğnesinin etkileri çok kötü oluyo.ağrısı sancısı bide ateşi yükseltiyo.menapozlu gibi yakıyo insanı.bide göğüsler yırtılacak derecede şişiyo ağrısına dayanılmıyo.saldım çayıra tutarsa tutar dedim.ağrılarım inş iyiye işarettir dr a da gitmeyince acep kist varsaydı onu mu büyütüyoz şimdi.hayırlısı artık.anam sevcanım çifte tutturdu maşallah da bana 1 tanede yeter aç gözlülük yapmiyim.Allah bilir tabi.

canım hayırlısı inşallah yaa.inş büyüyodur yumoşlar onun ağrısıdır.dr gitmeyince acaba da diyorum yani.hayırlısı hakkımızda.senin kontrol ne zaman?sevcanım dün altta görmüştüm yazmamış iyidir umarım.

canım öncelikle sigarayı bu kadar azaltmanı tebrik ederim inşallah birkaç güne bırakırsın canım.he bu arada ateş muhabbeti geçen ay bahsettim ya ben 37 deydi ama fosss.çatlama iğnesi de ateşi yükseltiyo ama.herkesin ateş bünyesi farklı bencede.

canım ya ne diceğimi bilemiyorum.bende bi umutla kk açtım senden güzel haber almayı ümit etmiştim.:KK50:hakkında hayırlısı olsun inşallah.Rabbim en kısa zamanda kendiliğinden gelmesini nasip etsin canım ya.güçlü ol canım benim.öptüm.kendine iyi bak canım.

kızlar bugun geç kaldım yaaa ama derinim açmış topiği saolsun :KK1::KK1:geç kaldım çünkü boncuğumun bahsettiği şey vardı onu yaptım.regliden temizlendikten 3 gün sora temiz beyaz kağıda 110 tane bismillahirrahmanirrahim yazıp üzerinde taşınacak demişti.bende yaptım umarım Rabbimin sayesinde bu vesileyle bebişim gelir.amin.
m
inşallah rabbım sana da çifter çifter wersın bebiş cnm

selamlar hepinize...
geçen hafta ewımıze gelmıştık bılıyorsunuz yıne başladı rhtsızlıklar.mısafır de geldı hollandadan eşimin amcası.adam burdayken de dewam ettı cıkartmlar.sonra onları konyaya goturecektı eşim benı de gotrmek ıstedı ıyı gelır dıye hfatasonu 2 gunlugune gıttık geldık.cok yoruldum ama şükür cıkarmadım hiç oralarda.iyi geldi yawrulara gezi sanki.
sakın sizi unuttum sanmayın.hergece okuduğum dua sıralamamda warsınız...
weeeeee elifçiğim cnm bayaaa geç kaldım halaya ama yıne de çekeceğim dedım ama olmadı cıkmıyor şekıller yıne pffffffffffff.canım çok sewındım anlatamam rabbım sağlıkla kucağına almanı nasıp etsin inşallah.darısı herkesın başına.cnm dıkkat et bu donemlerde tamam mı koru kendını patık gıy ewde ve yelek üşütme sakın.ben cok cekıyorum ondan hep agrı ıdrar yolu enfeksıyonu fılan.
sinem de doğurmuş allah yawrusuna sağlık wersin inşallah.
kızlar herkes iyi inşallah.tek tek alıntı yapamadım malum çoktandır yoktum.inşallah artık gırerım cok ara wermeden.şimdilik iyiyim gelelli beri çıkartmadım.rahim ağrım war ama sanırım genişlediği içindir takmayacağım kafama.
şimdilik hepınızı opuyorum canlar.kendınıze dıkkat edın.balık hafızamdan dolayı unuttuğum olur dıye isimlerinizi yazmıyorum ama hepınız aklımdaısnız....

cnm selam dun gırmıstım zıl caldı tam gecmısı okurken yazamadım.ıyıyız cnm şükür sen ıyısın ınşallah.

burdayım canlarrrrr

m
inşallah rabbım sana da çifter çifter wersın bebiş cnm

selamlar hepinize...
geçen hafta ewımıze gelmıştık bılıyorsunuz yıne başladı rhtsızlıklar.mısafır de geldı hollandadan eşimin amcası.adam burdayken de dewam ettı cıkartmlar.sonra onları konyaya goturecektı eşim benı de gotrmek ıstedı ıyı gelır dıye hfatasonu 2 gunlugune gıttık geldık.cok yoruldum ama şükür cıkarmadım hiç oralarda.iyi geldi yawrulara gezi sanki.
sakın sizi unuttum sanmayın.hergece okuduğum dua sıralamamda warsınız...
weeeeee elifçiğim cnm bayaaa geç kaldım halaya ama yıne de çekeceğim dedım ama olmadı cıkmıyor şekıller yıne pffffffffffff.canım çok sewındım anlatamam rabbım sağlıkla kucağına almanı nasıp etsin inşallah.darısı herkesın başına.cnm dıkkat et bu donemlerde tamam mı koru kendını patık gıy ewde ve yelek üşütme sakın.ben cok cekıyorum ondan hep agrı ıdrar yolu enfeksıyonu fılan.
sinem de doğurmuş allah yawrusuna sağlık wersin inşallah.
kızlar herkes iyi inşallah.tek tek alıntı yapamadım malum çoktandır yoktum.inşallah artık gırerım cok ara wermeden.şimdilik iyiyim gelelli beri çıkartmadım.rahim ağrım war ama sanırım genişlediği içindir takmayacağım kafama.
şimdilik hepınızı opuyorum canlar.kendınıze dıkkat edın.balık hafızamdan dolayı unuttuğum olur dıye isimlerinizi yazmıyorum ama hepınız aklımdaısnız....

a.selam hoşgeldin.ben iyiyim sen nasılsın?

selinacımkv kayınvalide nin kısaltmasıymış canım,delü bu kızlar:KK52::KK52::KK52:

kızlar bende cıkıyorum biraz işlerim var sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi...

Banusum evdeyım kuzi tunis annemle zeynonun evde.dun bsy yapmadı alıscak heralde...nereye kız?

Aleyna canım sakın çok sarsma kendini bu ayda olmadı de ve gec belli olmaz çünkü bir daha ki kendi tutabilir ya işlerin malesef sağı solu belli olmuyo canım o yzüden Banunun dediği gibi sakın yıpratmaki bebişin gelsin bir daha ki aylara canım benim :)

Ben nereye giderim sence burcuyu alıp ebrulara gidiyoruz yaa ben evde kalmak istiyodum bugün ordan girebilirsem girerim sakın beni aramayı unutma.
Man inşallah alışsın ya yoksa işiniz zor kuzu.

kuzen minişleri öp benim için sonra görüşürüz dikkat et kendine bende öptüm seni

selam kızlar hepinize yazacaktım ama eşim geldi çıkmak zorundayım herkesin iyi olmasına sevindim bu arada derinim artık sezeryan olurkende msj atıp konuşabilirsin canım çünkü uyutmuyolar sadece belden altını uyuşturuyolar neyse ben kaçtım akşam gelmeye çalışırım:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Selamlar kıslarrrrr...dısarıdan demın geldık anca bsyler falan yedık gıremedım hemen...kızlar haberler iyi çok şükür.yumoş 18mm olmus cok iyi dedi,rahım duvarı da kalınlasmıs cok iyi dedı.bu gece 12de çatlama ignesini olucam.perşembe sabahta aşılama kısmetse.agrın olursa yarın gel gerekırse yarın yaparız dedı aşılamayı.herseyın hayırlısı canlar.dualarınızla şimdilik herşey yolunda.Allah razı olsun hepınızden.

Selamlar kıslarrrrr...dısarıdan demın geldık anca bsyler falan yedık gıremedım hemen...kızlar haberler iyi çok şükür.yumoş 18mm olmus cok iyi dedi,rahım duvarı da kalınlasmıs cok iyi dedı.bu gece 12de çatlama ignesini olucam.perşembe sabahta aşılama kısmetse.agrın olursa yarın gel gerekırse yarın yaparız dedı aşılamayı.herseyın hayırlısı canlar.dualarınızla şimdilik herşey yolunda.Allah razı olsun hepınızden.

ay derinim inan cok sevindim canım ya...heycan basttı valla ben sana demeyi unuttum rüyamda gördüm seni ama nasıl gördügümü hatırlamıyorum inş rabbim hayırlara cıkarır...rabbim yüzünü güldürsün bitanem her şey yolunda giderde hamiş haberiri verirsin inş bizlere...

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:kızlar olmadı bugün gittim kan sonucumu aldım 0.18 yani 1 bile deyil ALLAHIM sana Sıgındım 2 embiriyonun biri bile tutmamış

hep ALLAHIMDAN hayırlısını istedim hayırlısıda buymuş ALLAHIMA hamd olsun ALLAHIMA sıgındım

haber verim dedim kendinize iyi bakın kızlar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım inan bende ne diyceğimi bilemedim.Rabbim hakkında hayırlısını versin

Ya bu Hadiseyi çekebilirlermi yöneticiler istersem girer bakarım byle ekrana dayamakla olmazki çok itici:KK47::KK47::KK47::KK47:

selam canım hoşgeldinn.güzel haberlerle gelmişsin maşallah yumoş iyi.inş spermide kapıp alsın içine Allahım gönlüne göre versin inşallah canım.dualarımız seninle ve senden çok ümitliyizzz.inş kardelenin de dediği gibi ekimde halay çokkk kurtlarınızı dökmeyin heee saklayın ekime:KK1::KK1::KK1:Allah senden de razı olsun derincimm .

X