Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sagol kardeloşum Allah razı olsun canım...ah o can kırıkları...takma kafana cnm hicbiseyı ya sevıyorz senı üzülmenı ıstemıyoruz.bı ara konusalım kuzum.
Selınam sagol canım.inş o günlerıde göruruz amın .

$DSCF5583.JPG $DSCF5616.jpg $DSCF5618.jpg $DSCF5582.jpg $DSCF5581.jpg $DSCF5580.JPG $DSCF5579.jpg $DSCF5578.jpg $DSCF5577.JPG

Eklentiler

• $DSCF5617.jpg
    $DSCF5617.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Kızlar nasılsınız valla bu ara cok sakin görüyorum bu topiği heres bir sıkkın bir durgun ee o zaman ben biraz senlendiriyim sizi vee Hamileyimmmmm :) Bende inanamıyorum ama valla hamileymişim bugün korka korka gittim reglim geceli 6 gün oluyo nerdeyse değerim 1300 cıktı doktoru aradım cumartesi gidcez eğer kese görünürse rahim inceliği için iğne yapacakmış ama ne iynesi bilmiyorum. Dua edin kızlar Rabbim inşallah sağlıkla devamını getirir. Ben hala temkinliyim o kalbi atmadan ohh diyemiycem Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürcek inaşlahh hadi ben bir halay yapıyımm katılın bana çok çok öperm herkezi.

Bu arada ben gecen ay rüya görmüştüm bunu sadece Ebrar a anlatmıştım. Sizlerle bir odadayız hepimiz varız güya Yanımda arkadaşım prodüktör hamile diye nasıl seviniyoruz siz beni alkışlıyosunuz ama bazılarınız hani içi buruluyo ağlıyo. Arkadaşıma diyorum ki bak bu odada kiler kk dan arkadaşlarım önümüzdeki aylarada burda olan herkes hatta içi burulan ağlayanlar ümitsizlerde dahil hamile kalacak anne adayları :) Hamile kaldığımda anlatıcam bu rüyamı kızlara demiştim şimdi duam Allah bu rüyayı olduğu gibi çıkarır insallah önümüzdeki aylarada hepimiz bunu yaşıyacak ben rüyalarıma güvenirim Allah utandırmasın inaşşahh
Canım tebrik ederim bu ayıda hamişsiz geçirmedik şükür.Rüyanda hayırlara çıksın inşallah
kızlar cumarteside gökcenin dogum günü şimdiden söyleyim dedim tüm teyzelerimizi tek tek öpüyoruz rabbim bugünleri sizlerede yaşatsın inşallah.. hadi ben kaçtım yarın temizlk yaparım cumarteside gelirler akşam girerim öptk kib
Canım kızına sağlıklı sıhhatli sizlerle beraber hayırlı bi ömür diliyorum
kızlarrr bende rüyamı anlatmak istiyorum bi ev var bahcesinde bi kaç kişi konuşuyo evin bahcesinde bi sürü tomurcuk kırmızı güller var çok güzellerdi baktım evlat sahibi olmaya güzel haberler almaya diyo ama güller bi tane değildi bi sürüydü belki o ev burasıdır ve bi sürü hamişimiz çıkarrr inşallahhhh

Ay bu ara ne güzel rüyalar görüyoruz hepimiz hayırlara çıksın heyecanlanıyorum

Ececim kontrolun iyi geçmiş maşallah.Herşey güzel olucak artık rahat ol biraz.Riskli dönemi atlattın sayılır zaten
Cicili oğluşun kocaman olmuş az kaldı ayyy nasıl heyecanlısındır şimdi buluşmanıza az kaldı
Derinim duana canı gönülden amin diyorum sıradaki hamişlerden biri olucaksın innnşallah
Pelincim geçmiş olsun canım sanada
Kardeloşumuz hoşgeldin epey oldu dinlenmişsindir iyice inşallah

İyi geceler kızlar.Ben annemlere gitmiştim şimdi geldik bi bakiim kızlara dedim herkes iyi şükür:KK62:

Son düzenleme:
ben çıktım kızlar hayırlı geceler sizee.ebrar ablam sende gelmedin bekledim ama uyku bastırdı baya.iyi geceler tatlı rüyalar hepinize.herkes güzel güzel rüyalar görsün hepsi gerçek olsun inşallahh.byyy:80::80::80::KK54::KK54::KK54::KK54:

Gunaydınnn hayırlı sabahlarr,hayırlı cumalarr.Rabbım bu mubarek gunde cumlemızın dualarını kabul etsın ınsallahh.

Selam kızlar,cumanız mübarek olsun...dün gece kocişle uzanmıstık uyuyakaldım gelemedım ya:KK43:
kardeloş cidden benimde içim acıldı resımlere bakınca,simdı orda olmak var he ohh.
Kardelenim sagol cnm benım...amın ıns...ama sende adet olmadım hayla,o mannak teste bakıp aldan ma kanda bakıver cano.belkide sen sevındırıcen.
He bu arada berrıncım adet olmuşsun.ama üzülmek yok kuşum,yola devam.

kızlar cumamız mübarek olsun ALLAHIM dularımızı dileklerimizi kabuL etsin İNŞALLAH

uebesli canım ya cok sevindim tebrik ederim ALLAHIM tamamına erdirsin darısı bizlerin başına olsun İNŞALLAH

derİn duaya canı gönülden AMİN diyorum ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH

ALLAHIM bugün evlat hasretiyle yanan cocugu olsun isteyen tedavi gören görmeyen herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH içindede bizlere AMİN

kızlar nasılsınız.......beni sorucak olursanız karmakarışıgım salı gününü bekliyorum ama cokta korkuyorum ALLAHIMA sıgındım hayılısıyla banada nasip eder İNŞALLAH hamile kalmayı hiç belirtim yok adet sancılarımda var korkuyorum ALLAHIMA sıgındım ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen ALLHIM bana yaptıgınız duaların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH

Son düzenleme:
Kızlar gnaydın dün akşam duadan sonra ben uyuya kalmışım kusura bakmayın bilgisayarda acık kalmış Hayırlı cumalar kızlar Rabbim Cumalarımızı bereketli eylesin inşallah

Bu hafta kime okuyoruz bu arada dn karar verdiniz mi

Birsencim bak kağıdı koyamadım ama değeri yazdım kuşum olur mu ::KK66: 1300,09

Kızlar gnaydın dün akşam duadan sonra ben uyuya kalmışım kusura bakmayın bilgisayarda acık kalmış Hayırlı cumalar kızlar Rabbim Cumalarımızı bereketli eylesin inşallah

MAŞALLAH canımya darısı benim başıma olsun İNŞALLAH

1000 den sonrasında kese görünüyo derler

İNŞALLAH hayırlısıyla kucagına almakta nasip eder ALLAHIM AMİN

MAŞALLAH canımya darısı benim başıma olsun İNŞALLAH

1000 den sonrasında kese görünüyo derler

İNŞALLAH hayırlısıyla kucagına almakta nasip eder ALLAHIM AMİN

Aleyna canım Allah razı olsun darısı başına inşallah. Canım sen bilmiyon ama ben bu hiç beklemiyodum hatta 1 hafta önce belim ağrımaya başladı ve ben her gün bugün regli oldum diye gittim wc ye hatta olmayınca dedim ki bir sorun mu var neden sökülmüyorum yani bire bir regli ağrısıydı. Halbuki diğer gebeliğimde hiç ağrım yoktu çok az kanamam olmuştu ama bunda gögüzlerim bile doğru düzgün şişmedi acımadı. Ne zamanki reglim 5 gün gecti gögüslerim sabah biraz sızladı da acaba diyip gittim dün teste ama bu sabah yine acı falan yok mesela anca anca biraz yorgunluk hafif uyku başladı. O yüzden sabret canım ve kötü düşünme he reglide olabilirsin olmayada bilirsin. Ben değeri öyle görünce kesin yalnış dedim de inanamadım bir süre akıntın varmı hafif olsada. Mesela benim tek farkı cok hafif akıntıydı ama öyle yoğun değil yani şimdide bir artıyo bir azalıyo canım

Selam kızlar,cumanız mübarek olsun...dün gece kocişle uzanmıstık uyuyakaldım gelemedım ya:KK43:
kardeloş cidden benimde içim acıldı resımlere bakınca,simdı orda olmak var he ohh.
Kardelenim sagol cnm benım...amın ıns...ama sende adet olmadım hayla,o mannak teste bakıp aldan ma kanda bakıver cano.belkide sen sevındırıcen.
He bu arada berrıncım adet olmuşsun.ama üzülmek yok kuşum,yola devam.
günaydıınn canım.sanada hayırlı cumalar.
kızlar cumamız mübarek olsun ALLAHIM dularımızı dileklerimizi kabuL etsin İNŞALLAH

uebesli canım ya cok sevindim tebrik ederim ALLAHIM tamamına erdirsin darısı bizlerin başına olsun İNŞALLAH

derİn duaya canı gönülden AMİN diyorum ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH

ALLAHIM bugün evlat hasretiyle yanan cocugu olsun isteyen tedavi gören görmeyen herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH içindede bizlere AMİN

kızlar nasılsınız.......beni sorucak olursanız karmakarışıgım salı gününü bekliyorum ama cokta korkuyorum ALLAHIMA sıgındım hayılısıyla banada nasip eder İNŞALLAH hamile kalmayı hiç belirtim yok adet sancılarımda var korkuyorum ALLAHIMA sıgındım ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen ALLHIM bana yaptıgınız duaların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH
canım ya inşallah hayırlısıyla salı günü güzel haberlerle geliceksin.Allahım yardımcın olsun ferahlık versin inşallah.aminn.

amin canım sanada hayırlı cumalar

Oh ya kafayı yicektim...ama geldım.özür dilerim kızlar...hepinizden tek tek Allah razı olsun.rabbim ettıgınız duaları size kat kat döndursun canım arkadaslarım.cok duygulandım...ebusum koydugun resımle aglattın kuşum cok sagol bıtanem amın.sizi cok sevıyorum.
derinim sendende allah razı olsun canım rabbim yüzünü güldürsün inş dalarım seninle...
selam kızlar,biraz geç kaldım ama anca vaktim oldu.
elifcim hayırlı olsun,rabbim sağlıklı bi hamilelik nasib etsin,çok sevindim
rabbim derincimiz için okunan duaları kabul etsin inşallah,hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin
gökçe hanımın da doğum günüsü geliyomuş,rabbim uzun ömürler versin.
pelincim geçmiş olsun,sinüzit zor zanaat canım,rabbim şifa versin,evde tadilat işleri de zor,kolay gelsin şimdiden.
ebroşum iyiyim canım,ufak can kırıntıları yaşadım ama geçiyo,zaman herşeyin ilacı
ece de yavruşunu görmüş,sağlıklıymış,maşallah yavruya.
zeynep rahatsızlanmış,rabbim şifa versin,banucum iyi bakmıyon mu yeğene?
kardelen 49 nerelerde acep ki?
berrincim adet olmuşsun,üzülme canım,rabbim verir inşallah en kısa zamanda
sevcanın paşaları olcakmış,rabbim sağlıkla büyümelerini nasib etsin inşallah.
selinacım senle msn de görüştük zaten,bişey yazmıyorum
rana ve bebişi de iyidir inşallah
tabi tutiş ve bebişide iyidir,ondan niye ses seda göremedim ki?
kayram da gelmiş gitmiş,rabbim korktuklarından korusun inşallah
cicili de iyiymiş,ondan da haber aldım
birsen,emrenin gelişimi çok güzelmiş,çok sevindim.
bugün esma sultanı da gördüm msn de,büyümüş maşallah
kızlar unuttuğum varmı ki?
semra ne durumda,inşallah herşey yolunda gidiyodur bu defa.
cok sagol canım ya gercekten öyle başım o kadar kötüki ekrana zor bakıyorum...tadilat daha başlamadı kardeloşum haftaya başlıycak inş...iyide oldu bu halimle bişey yapamazdım...bu arada resimler cok güzel ya şimdi oralarda olmak vardı...
Canım tebrik ederim bu ayıda hamişsiz geçirmedik şükür.Rüyanda hayırlara çıksın inşallah

Canım kızına sağlıklı sıhhatli sizlerle beraber hayırlı bi ömür diliyorum

Ay bu ara ne güzel rüyalar görüyoruz hepimiz hayırlara çıksın heyecanlanıyorum

Ececim kontrolun iyi geçmiş maşallah.Herşey güzel olucak artık rahat ol biraz.Riskli dönemi atlattın sayılır zaten
Cicili oğluşun kocaman olmuş az kaldı ayyy nasıl heyecanlısındır şimdi buluşmanıza az kaldı
Derinim duana canı gönülden amin diyorum sıradaki hamişlerden biri olucaksın innnşallah
Pelincim geçmiş olsun canım sanada
Kardeloşumuz hoşgeldin epey oldu dinlenmişsindir iyice inşallah

İyi geceler kızlar.Ben annemlere gitmiştim şimdi geldik bi bakiim kızlara dedim herkes iyi şükür:KK62:
canım benim cok sagol...sende adet olmamışsın inş güzel haberler verirsin bizlere...ama gecen adet oldum dememişmiydin sen yoksa benmi karıştırıyorum...

canım bu mubarek günde dularım seninle rabbim yüzünü güldürsün inş...sana hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin...
Gunaydınnn hayırlı sabahlarr,hayırlı cumalarr.Rabbım bu mubarek gunde cumlemızın dualarını kabul etsın ınsallahh.
amin selinacım sanada hayırlı cumalar...

maşallah canım degerin güzel cıkmış inş doktora gittiginde keseyi görürsün ondan sonrada pıt pıt ları maşallah rabbim nazarlardan saklasın...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde ettigimiz butun duaları kabul etsin inş...saglıklı hayırlı bebişler nasip etsin hepimize...kızlar ben dktora gidemedim henuz yaptırmadıgım bazı testler vardı dün doktora gittim yaptırayım diye doktor pazartesi günü gelcekmiş doktora gitmem biraz gecikcek ama biz calışmalara başladık rabbim bu sefer inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bana...hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın...

amin canım benim inş...evet tatlım ama rabbim yüzünü güldürdü şükürler olsun hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş...
üzülme canım ya hayırlısı olsun inan kendimizi yıpratıyoruz ben gecenlerde cok üzülmüştüm aglamıştım ama kendi kendime söz verdim artık yıpratmıycam kendimi rabbim hayırlı zamanda nasip etsin hepimize...
canım ben biraz hastayım sinuzitim yine tekrarlamış ilac kullanıyorum inş cabuk gecer...

canım eboşum cok sagol allah razı olsun cok kötü oldum canım ya inan burnumu cekmekten yara oldu...evet ya haftaya kaldı malesef dedigin canım gec olsun güc olmasın....

selam kızlar nasılsınız...derinimin duası icin geldim ondan sonra cıkacam cok halsizim...

sağolasın canım bende söz veriyorum hep ama olmuyo inşallah canım hayırlısıyla hepimizin yüzü gülsün

selam kızlar,biraz geç kaldım ama anca vaktim oldu.
elifcim hayırlı olsun,rabbim sağlıklı bi hamilelik nasib etsin,çok sevindim
rabbim derincimiz için okunan duaları kabul etsin inşallah,hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin
gökçe hanımın da doğum günüsü geliyomuş,rabbim uzun ömürler versin.
pelincim geçmiş olsun,sinüzit zor zanaat canım,rabbim şifa versin,evde tadilat işleri de zor,kolay gelsin şimdiden.
ebroşum iyiyim canım,ufak can kırıntıları yaşadım ama geçiyo,zaman herşeyin ilacı
ece de yavruşunu görmüş,sağlıklıymış,maşallah yavruya.
zeynep rahatsızlanmış,rabbim şifa versin,banucum iyi bakmıyon mu yeğene?
kardelen 49 nerelerde acep ki?
berrincim adet olmuşsun,üzülme canım,rabbim verir inşallah en kısa zamanda
sevcanın paşaları olcakmış,rabbim sağlıkla büyümelerini nasib etsin inşallah.
selinacım senle msn de görüştük zaten,bişey yazmıyorum
rana ve bebişi de iyidir inşallah
tabi tutiş ve bebişide iyidir,ondan niye ses seda göremedim ki?
kayram da gelmiş gitmiş,rabbim korktuklarından korusun inşallah
cicili de iyiymiş,ondan da haber aldım
birsen,emrenin gelişimi çok güzelmiş,çok sevindim.
bugün esma sultanı da gördüm msn de,büyümüş maşallah
kızlar unuttuğum varmı ki?
semra ne durumda,inşallah herşey yolunda gidiyodur bu defa.

aminnn canım inşallah

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .aşılaması inşallah pozitif sonuçlanır .bebişi sıkı sıkı tutunur
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

aminnnnnnn inşallah derinim hayırlısıyla asılaman tutar bebişine kavusursunn

X