Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

A.selam gulşah hosgeldın.nasılsın cnm?noldu kist erımıs mi?

hoşbuldum canım bu aralar msne girmiyorsun galiba göremiyorum seni.kistle ilgili adetin 3.günü gel demişti 3.5 cm olan kist 90 mm ye düşmüştü adetim 4 gün sürdü geri kalanda erimiştir umarım şimdi ovülasyon haftam gün aşırı yapıyorum adet bitti biteli ateşte takip ediyrum.yanlız üşüttüm galiba bu ara 2 saat içinde 3 kere wc ye gttim ve her girişimde akıntı var mı diye bakıyorum yok yokkkk yokkk.ben daha önceki hamile kalısımı o akıntıya borçluyum ama artık gelmiyor iile gelmek durumunda mı bu arada acaba yine mi kist yapıyor çatlamayacak mı

bu arada derin sen ne yaptın herşey yolunda mı

[
Napıyım kızım çekiyosun işleri:::)))))))))İnşallah yetişicek tabi sollıycak bile topicimizin tek erkeği emre daha bizi gezdirecek ihtiyarlayınca::))
Bizim güzel geçti ayşe herzmanki hızı ve muzurluyla evde esti zeynepte bütün gün uyudu ıkındı kakasını yapamadı kuzum ondan rahatsızdı.
Yarın doktordan gelince ara beni.

heeee kesin o zamanda wc de olursun ebrarımda gelmiş ama ben çıkmak zorundayım sabah erken kalkacam hepinizi öpüyorum iyigeceler (neyse ararım gene dayanamam ):63::63::63::63::63::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Benim adetime daha 10 gün var ama karnım başladı ağrımaya bugün başımda çok döndü ben hemen anlıyorum adetin ayak sesleri bunlar gene gümlüyorum 11 yıldır olduğu gibi 132 kez adet olmuşum tabi aralda olmadığım ve bir kerede geçirdiğim gebeliğim hariç.

Birsencim geçmiş olsun Allah iyilik versin
Derinim bi ara girdim çıktım görmedim selamını iyiyim canım çok şükür

Benim adetime daha 10 gün var ama karnım başladı ağrımaya bugün başımda çok döndü ben hemen anlıyorum adetin ayak sesleri bunlar gene gümlüyorum 11 yıldır olduğu gibi 132 kez adet olmuşum tabi aralda olmadığım ve bir kerede geçirdiğim gebeliğim hariç.

Banu alemsin onu hesapladın demek.Ya Rabbi bu hatun 133.kez adet olmasın bebeği gelmiş olsun :85:

heeee kesin o zamanda wc de olursun ebrarımda gelmiş ama ben çıkmak zorundayım sabah erken kalkacam hepinizi öpüyorum iyigeceler (neyse ararım gene dayanamam ):63::63::63::63::63::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Canımmmm olsun bu sefer ordada olsam açıcam teli::::::::::)))))))))))))))))))

Selam .canlarım.öncelikle banuşum ve ebrarım k.bkmayn kıslar merak ettırmısım.ne bılım öglen girdım dıye merak etmezsnız sandım bitaneciklerim...iyiyim merak etmeyin.sabah anneme gttm ablam geldı de kahvaltı ettık oturdun.6 da eve geldım bu gune bırakmıstm yarım kalan işlerimi.ıvır zıvır işlerı kalmıstı dolap duzelttm vs...evet bıde mısafır gelcek.pastamı yaptım.gerı kalanlar annemle zeyno sagolsun getırcek:)

geçmişi okudum alta yazıcam cok uzun olmasn cift cıkar:)
cano yaa neyseki iyiymişsin merak ettik canım ya girsende gece gelmeyince insan tuhaf oluyo valla alıştığımız için .neyse demek ablişin geldi negüzel cano güzel vakit geçirmişsin .misafirleride atlattın tabi :))
canım benim saol inşallah toparlanırım.sizlerin güzel haberleri beni eski halime getirir canım.inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum hayırlısıyla.

saolasın canım ya birbirimizden başka kim anlarki bizleri.illaki üzülüyoruz bikaç güne düzelirim ya hala kabullenmek istemesemde netice belli.nasip bu ay nasibimde yokmuş diorum.hayırlısı allahtan.inşallah ben regli oldum ama bizlerden yani daima bu topikte olanlardan demirbaşlardan herkes hamile kalsın inşallah o zamana bak en çok sevinip halay çeken ben olcam.hemencik toparlanırım o zaman.(hadi benim için hamile kalın üzülmiyim daha fazla)

ablacım sakın öyle düşünme sen üzmedin beni.beni üzen kırmızılardı.sakın ben üzüldüm zaten sende üzülme lütfen.kırmızıları görünce bi moral bozukluğuyla geldim topiğe.sizlerinde benden güzel haber beklerken benim size kötü haber verecek olmam duygulandırdı beni.yinede çok şükür kötü haber derken Allah beterinden korusun.en kötü yaşadığımız bu olsun tek.asla isyan etmedim ne gelirse Rabbimden razıydım zaten.sadece o anlık şokun etkisiyle çok ağladım.aslında diyordum ya sizede testten sora pek umutlu değilim diye.umudumu yeşerten hergün ölçtüğüm ateşimdi.ateşim yüksek çıktıkça ben testi erken yaptığım için bişey çıkmadığını düşündüm.adet olmadan 1 gün öncesi 36.4 adet olacağım gün 36.1 çıkıyordu her zaman.2 ay düzenli ölçtüğümde hiç şaşmamıştı aynı böyle çıokıyordu.ve dün sabahki ateşim benim 37.8 di,bugun derece bozukmu diye bir daha ölçtüm 36.4 çıktı.dahada ölçüp güvenmem ben bu ateşe.sinir etti beni.dün eşim dolaşalım diye çıkardı beni hiç istemiyordum çünkü ney benim havamı deiştirecekkii diye.gerçektende keşke diretip çıkmasaydım.oda kafan dağılsın diye çıkalım dedi ama hiç bi işe yaramadığı gibi dahada kötü oldum.sulu gözlerle gezdim hep.her gördüğüm çiftin kucağında çok tatlı bebekler ama hepsinde yaa bir çiftte çocuksuzz değildi.hatta birine babası kucağında soruyo benim fıstığım hani diyo çocukta ben ben diye ellerini kendine vurarak gösteriyo 1 yaşında bi kızdı.maşallah.eşimde bahsetti bizim bi köpeğimiz vardı kurt eşim ilgilenemediği için bi arkadaşına vermişti.bizimki dişiydi arkadaşında erkeği vardı.bizim köpek 2.ci sefer yavrulayacakmış ona da duygulandım.ilk 7 yavrusu ölmüş.ama bütün köpeklerde ilk yavruladıkları ölürmüş tecrübesizliklerinden korumak için patilerini fln kullanışlarından yavrular ölürmüş.iştee belki çok uzattım ama içimdekileri yazmak istedim.

şükür abla toparlanmak zorundayım.bikaç gün daha belki.evt eşim evdeydi,olsun önemli değil.saolasın abla beni düşündüğün için ama üzülmeni istemiyorum seninde.Allah razı olsun güzel şeyler duymayı umut ediyordunuz onu söyleyememek sizi sevindirememek içimi burktu.ama üzülmeniz beni daha da üzer.lütfen abla seviorum ben seni.

amiin ablacım Allahım hiç kimseyi evlat hasretiyle terbiye etmesin.amiinn.inşallah 10 yıl son bulur artık yavrunun yaşını saymaya başlarsınız abla.aminn.

Allah kavuştursun abla.kardelenimi bende çok özledim.selamı getirip gönderen sağolsun.

evet canım razı olmaktan başka bi yol yok zaten.toparlanıcam inşallah.sizide üzmek istemiyorum lütfen,inşallah en kısa zamanda sizlerin haberini alayım hemen toparlanırım canım.

aminn canım Allah razı olsun.hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Alllahımm..

canım inş toparlanıcam aşılamadan sonra 2.ci aydı bu.bu ay yine klomen kullanırım ama dr kontrolsüz stres olmak istemiyorum.çatlama iğnesi flnda bu tür belirtileri çok yapıyor.göğüslerim 10 gündür bedenimin 2 misliydi.iç çamaşırımdan taşıyordu yani düşün.ağrısı sızısı zaten gece yatarken üzerine yattığımda ağrısına ben bile sıçrıyordum yerimden o kadar kötüydü.ama ilaçlardanmış hem aşılamada hem bu sefer olunca anladım.çatlama iğnesinin etkileri bunlar.

maşallah canım yaa demek yeğenlerim şehzade olucakk hee.maşallah maşallahh Allahım sonuna kadar böyle güzel böyle sağlıklı büyümelerini nasip etsin inşallah.yerim ben onları demek bize dua ediyor.Allah razı olsun bizde sizlere dua ediyoruz canım ya.Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldırsın inşallah canım.erkek kız farketmez hepsi bizim yeğenimizz.öptüm sizleri.

amin canım inşallah.hayırlısı ne zamansa o zaman olacak inşallah.sizlerden güzel habeer duyayım inşallah en kısa zamanda.

canım yaa umut fakirin ekmeğiymiş.umut etmesek yaşanmazki bu dünyada.Allah büyük elbet bir gün verir diyorum.hayırlısını diliyorum.inanki bende dün sabah ve ondan önceki sabah hep topiğe geldiğimde pazartesi dr a gidip ordayken ebrar ablama haber verip hamileyim diyip oda size haber verecek düşüncelerindeydim.içimden hep bu geçmişti .ama kırmızılar o düşünceleri de götürdü.nasipte bu varmış.hakkımızda hayırlısı..

saolasın canım.amin inşallah hayırlı bir vakitte gelir canım.

evet canım saol.elden bişey gelmiyor doğru.ama yinede şükür tek sorunum derdim bu olsun ne diyim ki.sizede acil şifalar bir an önce atlatın şu hastalığı inşallah.hasta olan çok geç toparlanıyo yaa biz dayanamıyoruz bebişler nasıl dayansın ya..
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haftalar olsun inşallah.bol bol mutlu haberler gelsin inşallahh..
güzel kardeşim benim süpersin ya seni hep böyle pozitif görmek hoşuma gidiyo inanki dün içim yandı yaa .kendim kadar çok üzüldüm ama işte nasip heray aynı şeylri yaşıyoruz ama canımız saolsun napalım hayırlısı böyle demekki .bugün bende arkadaşlarla beraberdim benden çok çok küçükler çoluk çocuğa karıştı ama ben halen yerimde sayıyorum neyse duygusala bağlamak yok herşey iyi olucak RABBİMİN izniyle kuzum .buarada hayalinde çok güzelmiş bir an düşündümde heralde telden çığlığımı herkes duyardı .ama yakındır ogün kuzum duamdasınız .topicimizin bağı çok güçlü ve inanıyorumki birbirimize ettiğimiz duaar birgün kabul olucak .buarada dışardaki manzaralar cidden insanın içini acıtıyo helede baba kız ilişkisi öldürüyo beni düşünüyorum kocişime ne yakışır baba olmak ah ah
Günaydın kızlar herkese güzel bir gün olsun inşallah. Ay dün gece dayanamayıp yaptım testi 2 saat tıtup idrarımı ama cok da güvenemiyorum markaya pozitifti ama hiç etkilenmedim yani. Ebrar Kardelen ve reglisi gecenler kaç gün gecti bakalımregli. Normalde gecse kac gün gecikirdi bu sefer varmı hafiften bir belirti falan kızlar
ayyyy elifim yaa çok sevindim diycem kızıcan hayırlısı kuzum ozaman sevincimi kan testi sonuna saklıyorum .inşallah ondada tescillenir dualarım seninle bitanem .buarada benim gün 1 hafta kadar geçti :)))
Günaydınlar topik ahalisi bende erken kalktım yemeğimi yaptım işimi bitirdim kardeşim kahvaltıya geldi şimdide zeynoyu bıraktı bana dışarı çıktı birazdan ilk prensesim gelir neyse iş olmayınca çocuklarla eğlenmek güzel oluyor.
ayyy ben yerim o zeynoyu bizim için mis gibi içine çekseydin kuzu yaa maşallah ona
Canım süper haber yaa hayırlı olsun.İdrarda gece bile 2 saat tuvaletle çıktıysa vardır mutlaka.Benim 38.günüm.Normalde 38.gün oluyodum henüz bişey yok ama belli olmaz benim işim birazdan teşrif edebilir.1-2 gün daha beklemek istiyorum .Ay ben başladım bile halaya:KK64::KK64::KK64::64Ebrarın rüyasındakilerden biri senmişsin demekki:KK66:
ah ah inşallah rüyamdaki gibi herşey güzel olur ve toptan hamiş patlaması yaşarız canom
ablacım ben duaları okudum:KK1:
saol kuzum ağzına yüreğine sağlık sen nasılsın buarada
herkese slm bugun doktora gittim bende cok rahatladım ya yanı bıse olmaz dedı sankı bı tüpmü kullanıyosun krem dedı sperm o kadar basıt bıse dııl dedı ve hamıle kalabılmen ıcın bı engel olmaz dedıdün cok korktum ama
iyi bari sevindim senin adına canım
iyi akşamlar arkadaşlar
UEBESLİ hadi hayırlısı bencede hamilesin yap bir kan testi
KARDELENCİM VE EBRAR ABLACIM sizlerinde gününüz gecmiş inş. hepinizden bombaları bekliyoruz
ablacım ben duaları okudum allah kabul etsin
canımsın inşallah ya ALLAHIM hayırlısıyla burdan haykırmayı nasip etsin
saol canım ağzına sağlık
Selamlar kızlar..ebuşun deyişiyle yorgun savaşçınız geldi:KK35:
5:30gibi gitti misafirlerim...bekledıgımden kalabalık olduk neredyse 30 kişi cocuklarla birlikte...çok şükür ùstesnden geldık rabbim yardm ettı...kardeşcım ve dger yardm edenlere de Allah ne muratları varsa versın.amaninnn yanlız bı ara kücük oda yıkılıcak sandım cocuklardan:)yok byle bı gürültü ayy.
Neyse en son zeynoyla annemı ugurladm 7ye dogru.bizim tunis luli tvyi ızlıyo bana gelınce son ses:)onu acık bırakmışiz merdıvenlerı cıkarken icerden cizgi film sesı gelıyodu hala.bı acaip oldum.hep oluyorum ya neyse...eve girdim kapamadım hiç öylece dursun istedim...ahh ahh...neyse uzatmıyım tüm icimdekileri yazıp..zaten herkes üzgun duygu yüklüyüz hepimiz:KK43:
ay kıyamam sana canım neyse atlatmışsın geçmiş olsun
ama yorgun savaşcı oluyo insan değilmi ençokda çocuklar yoruyo insanı ama onların tadıda başka :))
buarada sende duygusallaştın cano bu hormon ilaçları nasıl etkiliyo bizleri :)))inşallah birgün o tv hep çizgi film göstericek sabır
Evdeydim müsaittim canım ya kızlar vardı çoluk çocuk oturduk ama benim bugün hiç halim yok anlamadım belki bugün ciddi anlamda dietimin ilk günü oda etkiledi ama uzun zamandır hiç içimden konuşmak gelmiyor yani sizde olmasanız kesin bunalıma girerim birazdan eşim gelir yemek yeriz sonra hep aynı nasıl hayat dimi?
Biz ne zaman bululşuyoruz yaaa.
sağlık olsun bebişim ya allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin
Ebrarcım duaları okudum derincime okurkende zeynep karşımdaydı ona baktım inşallah Allahım arkadaşımada böyle bir melek yollar dedim.
saol kuzum ağzına sağlık inşallah öyle tatlış bebişleri olur aminnnnnnnnnnnnn
inşallah hamiştir elif canım aslında biizde merakta bırakmasada yaptırsa şu testi hem o hem biz rahatlarız hadi inşallah vardırda darısı sizlere olur

kandırıkçıısn işte ulen bende hep işin varkenmi arıyom anlamadım bu işi neyse beni sevdiğini biliyom canım sgl evet emrecikte iyileşemedi bi türlü bu arada yarın hastanemiz var emrenin gelişimine bakacaklar inşallah iyi şeyler söyler dr bakalım yetişecekmi yaşıtlarına sende ayşeyle zeyneple güzel vakit geçirdinmi:KK3::KK3:
birsoş yarın hayırlı haberler alırsınız inşallah ama öyle olacaktır emremin maşallahı var kuzum
sen nasıl oldun .emrecikde rahatsızlanmış kıyamam ben ona yaa mümüklü emre :)))
Aynen öyle banum anlattıgın gibi durumum...bıgun hepımız anne olucaz cnm benım.ben inanıyorum.Rabbime zor yok...ebuşumla kardelenımde müjde verseler dunyalar benım olcak.he bıde garıbımın gunu gecmıstı dımı.ay hadı hayırlısi.
Bu arada selınam,siz kalın mutlu olym demişsın şmdı geldı aklıma..cnm benım ya neden öyle dıyosun sende kalacaksn cok yakın hemde inş.

inşallah canom ya hepimiz sırayla verelim buay anlıyamadığım bir ümit var bakalım hayrolsun

Ebrar kız hemde senin bir hafta geçmiş ben nasıl kaçırdım bunu yarın ilk işin ne sen biliyorsun inşalaahhhhhhh

Ebrar kız hemde senin bir hafta geçmiş ben nasıl kaçırdım bunu yarın ilk işin ne sen biliyorsun inşalaahhhhhhh

Sİte bile dayanamamış bak 4 tane çıkmış ben hala göndermeyee çalışıyorummmmmmm::::)))))))

Gelelim elifimeee cnm ya.umut edıyorum kı ınsallah bu defa hamilesindir.nolur kan ver ya,5gun nsl beklıcen?o gün cıkan bugunde cıkıcak.gunun gectı nasılsa.cnm inşallahhhh hamilesindir.
Selinam...cnm ya.icindekileri o kadar samimi anlatıyosun ki..dicek fazla bşy yok.inş bu son adetindir kuşum.ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN,GÜLDÜR YÜZÙMÜZÜ YÜCE YARADANIM...AMİN.
Banucum sen bugun iyi misin cnm benım.baya keyifsiz geldın bana.yoksa cokmu takıyosn kafana cano lütfen yapma...inş iyisndr.

Kızlar kusura bakmayın beklettim siiz ama test yaptırmadım ağrım okadar arttıki bugün kesin oldum diye ha bire wc deyim daha yok bişey ama hamile gibi hisetmiyorum kendimi valla bak regli olunca dediydi dersiniz:) Ama Ebrarım inşallah 9 ay gecikir kuşum varmı bir belirti falan

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 5 ziyaretçi)
garip,
zahide_30,
banu145145,
uebesli,
ebrar_53+,
kardelen49,
olipps,
DerinSu

selamun aleykum kizlar...iyisiniz insallah?masallah kalabaligiz bu aksam....:)

Kızlar kusura bakmayın beklettim siiz ama test yaptırmadım ağrım okadar arttıki bugün kesin oldum diye ha bire wc deyim daha yok bişey ama hamile gibi hisetmiyorum kendimi valla bak regli olunca dediydi dersiniz:) Ama Ebrarım inşallah 9 ay gecikir kuşum varmı bir belirti falan
Olmaz diye baktığın için hiç bişey hissetmezsin bellimi olur bir test daha yap evde bakalım ondada pozitifse gelicem yanına ama ona göre kaç gün geçmiti senin.

İnşallah ya valla ne müjde olur kendim gibi sevinirim ama gelicek bir kaç müjde inanıyorum şaşırtan aaaaaaa dedirten süprizler.
Özel mesajına baksana derin.
ah be canım inallah o süprizler gelsin artık yaa
Hoşgeldin ebrarcım nasılsın canım.
hoşbuldum canım ya ben iyiyim sen nasılsın
kuzu öptüm seni biz artık kkda görüşemiyoruz zaten telde olmasa hasret kalıcaz :))
banuşum alemsin kuzum inşallah buay gelmez adetin yanuıltır seni bitanem .
Kızlar özr dlerm cvp vermyorm yazdklarnza şmdı.esım geldı kacıyorum ben.

kuzu öptümm

X