Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

yok canım ya sen aglama kıyamam sana ...ben zaten aglıyorum hic bişey degişmiyo ama rahatlıyorum aslında... icime atınca daha kötü oluyorum banucum...

amin canım benim inş...
Bizde sana kıyamıyoruz pelin aynı derdi yaşıyoruz ve dertlerimizi azaltmaya çalışıyoruz ağlama dfemiycem çünkü ölçülü ağladınmı rahatlarsın ama kendini yıpratma canım stres herşeyin başı.

Toplam 2 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

banu145145+,
Ana nereye kayboldunuz be...

sagol canım biliyorum dertler üzüntüler paylaştıkca azalır zaten bende sizden başka kimselere anlatamıyorum cünkü bizi bizden başka kimse anlamayaz iyiki tanımışım sizleri...haklısın stres yapmamam lazım su doktora gidiyim hic bir sorunumun olmadıgını duyayım icim daha rahat olcak inş...

burdayız tatlım korkma seni hırkısla başbaşa bırakmayız.başka yerlerede göz gezdiriyos ondan yok görünüyos
Aman bırrakıpta gitmeyin beni yaban elerde.
İnşallah canım ne zaman kontrolün.

Kızlar ben kaçtım show tv de teksas katliamı var yarın eşim evde ya izliyim severim korku filmlerini ama sabah evde biri varsa::)))

slm kızlar hayırlı geceler uyumadan bakayım dedim :)
selinacım çok teşekkür ederim canım inş ameliyata gerek kalmaz bendeki sorun burun tıkanıklıgı rahat nefes alamıyorum :) sende adetini beklemeden test yapmışsın umarım test yanlıştır ama olmad-sada üzülme olurmu hakkında hayırlısı olsun inş
ranacım 3 lü testiniz güzel çıkmış çok sevindim saglıkla dünyay gelsin melegin inşş
DERİNİM canım geç kaldım ama bende kutlayım istedim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara girin sevgiyle aşkla inş bide bebeginiz eklensin size katılsın inş canım
kızlar hepiniz inş iyisinizdir kib öptm sizleride ii geceler :)

Zeynepcim öncelikle gecmiş olsun canım. Bende baya yerde okumuştum kilo doğurganlığı etkiliyo diye. Tabiki rabbim kısmet ederse hersey olur ama belki önce biraz ileride ki cocuklarımıza sağlıkla bakabilmek için zayıflamanı istiyordur kim bilir. Bencede cocuk için zayıflamak gayet motive edici kutlarım inşallah en kısa zamanda bebişini alırsın kucağına

Canım üzülme demek işe yaramıyor hepimiz zaman zaman dalıyoruz o piskolojiye ama cok uzatma ki canım bünyen etkilenmesin

bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

İnşallah kısa zamanda düzelir ama tedavilerde oluyo böyle dengesizlik ama düzelir bencede yakında

Canım sen kaç gün kala baktın teste İnşallah yalnış yada erkendir canım

Ranacım sen nasılsın biz bildiğin gibi :)

Derinim canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsu canım. Allah sağlıklı mutlu ve huzurlu niice yıllar versin inşalah. Seneyede bebişinizle kutlamayı nasip etsin mucuksss

Banumnasılsın kuşum keyfin nasıl ama bu ara iyi cok şükür dimi Allah daha iyi etsin canım

Ebrarım senle görüştük ama es gecmiyim seni de öperim

Bizim Mevlüt koşturmamız bitti çok sükür ama bende tabi. Yarın dan sonra rahattım inşallah evimde mutlu huzurlu olmayı düşünüyorum. Bu hafta Derine okuyomuşuz Allah kabul eder inşallah.

Uykum geldi gecmişi okurken kızlar hepinize iyi geceler tatlı tatlı rüyalar yarın görüşürüz inşallah

tamam ablacım msjın alındı ...en kısa zmanda okuyup bildiririm ...öpüyorummmm...
saol canım Allah razı olsun
3lü testimizde temiz çıktı ....
çok şükür RABBİME ...inş kalan aylarımızda böyle güzel geçer sağlıkla alırım bebeğimi kucağıma(cümlesiyle tabi)...
aa nekadar güzel çok sevindim ranacım 9 ayınızı böyle sorunsuz geçirirsiniz inşallah .bebişimize maşallah
cicişim nasılsın canım uzun zaman olmuştu özlettin kendini iyi olmana sevindim
aşılama yaptırmışsın hayırlı olsun canım inşallah sıkı sıkı tutunsun minişin .dualarımda olucaksın
tostim saol kuzum şimdiden
demek bugün ev temizledi kocişin Allah razı olsun onlardan ya gerçektende destekleri süper oluyo ALLAHIM başımızdan yanımızdan eksik etmesin
kuzucum saol haber verdiğin için gerçi bende dün konuşmuştum delüyle :))))
buarada seninkide 20 canım
var sende bişey var hadi bakalım :)))
peloşum bu halin çok üzüzyo beni inşallah çabucak toparlanırsın bence herşeyin birirkimi aslında bahar depresyonuda geçiriyo olabilirsin .yanlız toparlanmaya çalış eğer depresyona girersen benim gibi bebek isterken korunmak zorunda kalırsın ben 6 ay mecburiyetten korundum bu yüzden .seni mutlu edicek şeyler yap enazından şunu düşün yanlız değilsin sevdiğin ve sevildiğin bi,r evliliğin var ailen var ve bizler varız kuzum .bebişde gelicek merak etme ama herşeyin vakti saati var .sana dediğim şey varya msnde konuşmuştuk onu yap rahatlıycaksın daha huzurlu olucaksın bitanem .öpüyorum seni çok kıyamam
tabi ablacım haber veririm
herkeze selam hayırlı aksamlar
saol tatlışım öptümmm
kuzucum dün aradım telin kapalıydı nasılsın ?paşam nasıl ?öptüm seni
ayyyy ımmm negüzel afiyet şifa olsun kardelenim demek çok beğenmedin işte damak tadı bu oluyo ben bayılıyorum yaa en sevilen yemekler listesinde 1 nomero diyebilirim :)))
oh oh süper bu belirtilerin hepside çok güzel şikayet etme.canın tatlımı istedi bu seferde kız tazmanya canavarı seniiii
tazmanya canavarı ay koptum sende buara bişey var kuzum dün gece msndede bombalar patlattın hep böyle ol inşallah
ya kardelen harbiden haklı kuzu yaa alemsin valla maşallah bu saydıklarını ben yesem varya ohooo yanmıştım .yinede afiyet şifa olsun yarasın bebeişine :))
Ebrar hiç gelmemiş bugün.
ebrar geldi geldide kk sürekli attı yine bende msnde takıldım niye gelmedin kuzu
kızlar ben bu topiğe katılalı da tam 1 yıl olmuş zaman ne çabuk geçiyo
aaa negüzel demek 1 yıl oldu sende iyki gelmişsin kuzum ya seni tanıdığım için çok mutluyum tabi diğer bütün arkadaşlarımıda
he he bana satamadın ohh ya aslında bu sabah itibariyle çok hapşuruyorum ama dur bakalım eğer hasta olursam yandın haberin ola
emeremi ve diloşumu öpüyorum seni öpmüyom hasta birsen
Afiyet olsun canım güzel oldumu bari ımmm.Ben seni hatırlıyorum aşılama yaptırdığın dönemi falan ama sen ozaman bana pas vermiyordun
hatlar karışmış banuşum :))))
kuzum nasıl oldunuz daha iyisiniz inşallah .gökcem napıyo onun bal yanaklarından öp teyzesi için
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı pazarlar herkese.
günaydın kuzucum hayırlı pazarlar yazmadığına göre adet gelmedi ohhh şükür

elifim dün konuştuk evet bende seni öptüm canım
kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben bugün çok değişik bir rüya gördüm hayırlara çıksın anlatıyım
şimdi biz ailemle deniz kenarındayız bir anda deniz yanımıa kadar geliyo neyse herkes kaçışıyo bense kenarda bir oturma bankı var onun üstüne çıkıyorum bi bakıyorum denizin içinden bembeyaz bir geyik ve tavşan çıkıyo .aa diyorum onların ne işi var orda neyse biraz öteye bakıyorum yine beyaz bir inek ve ördek ineğin öyle memeleri vardıki .neyse enson kafamı çeviriyorum dalgaların içinden bir leylek çıkıyo .ALLAHIM diyorum bunlar ney böyle .öyle şaşkındımki .sonrada uyandım yaa ama hala etkisindeyim .kızlar yoksam topicimizden birçok hamilemi çıkıcak .ben ilk ona yordum hayırlısı olsun

Son düzenleme:
oyyy cnm yaa.agla açılırsın peloşum geçecek bu günler arkadasım..o zaman bu topici okuyup duygulanıcaz bu sefer
bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

canımmm çok sagoll çok begendim eklediginiii Allah razı olsun kardelenimmm
sagol bebişim yaa sizi çok seviyorum Allah razı olsun garipcim
canım birsoşummmm sagolasın Allah razı olsun kuşummmm..emrecigimi öp benim için yerim onun o suratını
Kızlar ben kaçtım show tv de teksas katliamı var yarın eşim evde ya izliyim severim korku filmlerini ama sabah evde biri varsa::)))
ayyyy varya banuşşşş ben o filme bayılıyorum iki defa izledim.bende korku çok severim ama dedigin gibi biri olcak yanımda:)hee bide o katliam gerçek biliyosun dimi:18:
kuşumm iyimisin bugünnn..bogazların nasıl oldu gökçecim nasıl çok öpüyorum ikinizide...sagol bitanemm Allah razı olsun kutladıgın için
elifim çok sagol Allah razı olsun tatlım...sende mevlütü atlatmışsınn Allah kabul etsin dinlen şimdi bol bol
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı pazarlar herkese.
günaydın taziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiay kardelenim ya benide güldürdü...

ayyyyyyyy bitanem yaaaa bu nasıl güzel bir rüyadır Allahımmmm vallahi billahi okurken tüylerim kalkışa geçti kuşum..herkese de anlatma bence bak...ben ilk senin hamile kalacagına yordum valla kuşummm ama harika bir rüyaaaa süperr süperrrrr.

selammm... ablacım rüyan hayırolsun inşallah.bolluğa berekete senin ve birçok kişinin hamileliğine çıksın inşallah.bu arada sana ve bebişine yarasın yediklerin diyince benim çeşmeler açıldı :2:çünkü kırmızılar teşrif etti öğleden sora moralim felaket durumda.sanırım bu istekten de vazgeçicem o kadar bunaldım.neyse çok konuşmaya ne keyfim ne isteğim var.hoşçakalın öptm

canımm yaa bozma hemen moralini nolur(lütfen bak kaç günlerdir iyiydin...inşallahh bundan sonraki ay kalırsın ne dicegimi bilmiyorum...sadece üzülmemeni istiyorum selinam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…