Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Zeynep selam canım hosgeldın aramıza...bende polikistikoverım tatlım.kendılıgınden hamıle kaldım ama benımde dusukle sonuclandı.dusukten snrada olmadı bı daha...şmdı asılama denıcez kısmetse bu ay...Allahım cok bekletmesın insallah cnm.kilon iyiymiş şuanda onu bence cok sorun etme.evet önemlı kilo vermek pkoda ama düsün ki ne kilolu bayanlar hamile kalıyor.

İyiyim derinim sağolasınn
Zeynepciminşaallah hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın ve bu sefer sağlıcakla kucagına alırsın bebişini...

Amin cnm inşaallah,hıımm anladım cnm...

canım bu aralar iyi degilim yşadıgım şeyler aklıma geldikce aglıyorum hep hatta şimdi bile bu yazıyı yazarken gözyaşlarımı tutamıyorum rabbim inş en yakın zmanda yüzümüzü güldürür inş hayırlısıyla...
haklısın derinim ama inan elimde degil şu anda bile bu ayzıları okurken gözyaşlarımı tutamıyorum ne oluyo bana ya psikolojimmi bozuldu acaba yaşadıklarımdan dolayı cok yanlız hissediyorum kendimi ailemde burda degil...rabbim hayırlısıyla bir bebek nasip etsede yanlızlıgımızı giderse...bende seni öpüyorum canım..

hoşgeldin canım aramıza oncelikle gecmiş olsun...rabbim inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bundan sonra...

Pelinimmm cnm bnm yaa kıyamama ne olmuş sana yaa,galiba patlama noktasına geldin ağlama demicem ağla daha rahatlarsın cnm bnm Rabbim inşaallah herşeyi yoluna sokar tez zamanda cnm,sağlıklı bi hamilelik geçirirsin ve sağlıcakla kucagına alırsın dilerimmm...

cok sagol canım benim...galiba oyle oldu tuttum tuttum kendimi sonunda patladım... ama bu seferde düzelemiyorum bir türlü ilk defa bu kadar kotü oldum...yaşadıgım şeylerde bile bu kadar aglamamıştım...amin canım amin dularaın icin allah razı olsun hamişlerin duaları kabul olurmuş... rabbim inş yaptıgımız duaları duyar ve burdaki butun arkadaşalarıma ve bana bu güzel annelik duygusunu tattırır hayırlısıyla...hamişlerde bebişlerini hayırlısıyla saglıklı kucakların alırlar inş

bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

Aminnn canımm inşaallah hayırlısı herşeyin...
bende anne olmak istiyorumm triotimin düşmesini bekliyorum çok yüksekti şimdi de tersine düşüyor orta derecede duracaktır elbet değil mi :))

Kaos_ekim ilaçlarını doktor takibinde kullandıgın için doktor gerekeni yapacaktır,merak etme inşaallah hayırlısıyla sende kavusursun bebeğine...

pelinim moralin bozukmuş Allah hayırlısını versin belki bebiş gelmeye hazırlanıyodur ondan duygusalsındır
Aminnn canımm inşaallah hayırlısı herşeyin...

Kaos_ekim ilaçlarını doktor takibinde kullandıgın için doktor gerekeni yapacaktır,merak etme inşaallah hayırlısıyla sende kavusursun bebeğine...
tutişim sen nasılsın

İnşallah canım o günleride görürüz ahhh Allahım inşallah.afiyet olsun şekerim yine gel bu olmadı::))))
Afiyet olsun kuzu kim ne güzel şeyler yaptın hergünün böyle güzel olsun.
Ben herzamanki gibiyim canım esas sen nasılsın.
Canım çok güzel zayıflamışsın bende dietteyim ama bir türlü veremiyorum inşallah bundan sonra biran önce gelir bebişin.
Pelincim bazen hepimiz duygu patlamaları yaşıyoruz canım ama sabırlı olmamız lazım elimizden gelmeyen olaylara sabırla duayla başetmemiz lazım inan bende o kadar kötüyümki korkuyorum ağır bir deprasyona girmekten.
# kardelen49
# banu145145+
# pelin67 slm ben geldim
OOOOOOO birsen hanım gelmiş hoşgelmiş nasılsın canım emre nasıl oldu.
Muhakkak düzene girer canım ilaçlarını ve doktorunu sakın bırakma.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 1 ziyaretçi)

banu145145+,SeLiNa23+,birsen29+,kaos_ekim,kardelen49
Selam kızlar nasılsınız
Birsen sen burdasın misafir kim::))))))

bana ilaç vermedi doktor kendi kendine düzene girecek dedi

derincim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun bi dahaki sefere bebeğinizde olsun inşallah.

Pelinim Allah ferahlık versin.Hepimize zaman zaman geliyolar maalesef.Artık bu bunalımların yerine bebeklerimiz gelsin inşallah.

arkadaşlar ben bugün balığımı yedim sonunda şükürler olsun.Ebrarcım balık çorbasıda içtim ama fena değildi.çok orjinal değildi sanırsam krema falan vardı içinde biraz işkembe çorbasını andırıyodu.ohh çok güzel bi bahar günüydü Ya Rabbi şükürler olsun:119:

Hellooo ben geldımmm acılınnn yoldan :)) ayy aglancak halıme guluyom valla tatlı yapım gelırım yazmıstım yarım saate dıye aksamustu,amaa ben yenı oturdum,yemek ,market alısverıs gel eve yerles soyun dokun anca uzandım kocısın dızıne felaket basım agrıyo kasıgımda sancı belım desen oda agrıyo.dokuluyom kızlar benn.

oh oh süper bu belirtilerin hepside çok güzel şikayet etme.canın tatlımı istedi bu seferde kız tazmanya canavarı seniiii

Kardelencım afıyet olsun canım valla yarasınn,gecıkmelıde olsa yedım dıyosun yanıı.bende dun sana dedıgım tatlıyı yaptım bugun,az once kocısle test ettık onaylandıı.r saat sonrasına da cıg kofte yıcezz.bogazımı tutana ask olsunn

herkese hayirli aksamlar kizlar:80::80::80:iyisiniz insallah?????????

derincim tekrardan evlilik yildönumun kutlu olsun canim,insallah bir dahaki yildönumunu bebegin ile birlikte kutlarsiniz
kardelenim demek baligi yedin,afiyet olsun canim..bugun burda da bahar havasi vardi..
pelincim uzme kendini canim.ara ara hepimiz yasiyoruz o bunalimlari,allah yardimcin olsun
ranacim testin guzel cikmis masallah

Afiyet olsun kardelen inşallah her günün böyle güzel ve mutlu olsun canım.
Alışveriş işi yoruyor gerçekten canım.
Afiyet olsun selina hayırdır kız bu ne iştah ya bomba patlatıcan yada mideni bozucan:::))))))))Kız tatlının üstüne acı yenirmi::)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…