Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sagol kuzum ellerıne saglık.hem dua listesi icin hemde ekledıgın bebısler,pastalar ve gelın damat icin.ikizde olur olmasmı kuzummm sagol.bu ara 2dk msn e gelırmısn cnm?

Sagol kuzum ellerıne saglık.hem dua listesi icin hemde ekledıgın bebısler,pastalar ve gelın damat icin.ikizde olur olmasmı kuzummm sagol.bu ara 2dk msn e gelırmısn cnm?

nedemek kuzum ALLAHIM kabul etsin inşallah
geldim kuzu sonrada kaçıcam zaten işlerim var

geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım

maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.

evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:

haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.

saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.
inş cnm hem terbiyeli hemde imanlı bi kız olur bebeğim...RABBİM cümlemize nasip etsin inş...hayırlı haberlerini alıcaz inş seninde...merakla bekliyoruz...
kızlar nasılsınız.... hepimizin cuması mübarek olsun ALLAHIM duası okunan arkadaşımızın DUALARINI DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN HAYIRLI evlatlar versin İNŞALLAH

kızlar beni sorucak olursanız internet zararl olur diye haber veremedim ALLAHIMA SONSUZ HAMD OLSUN pazartesi transverim oldu İNŞALLAH Hayırlısıyla bana tutunurlar bu salı deyil haftaya salı test yaptırcam tab İNŞALLAH adet olmam adet sancılarım başladı korkuyorumda

ALLAHIMA sıgınıyorum ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısıyla nasip eder bana

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen kızlar sizleri seviyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın
cnm inş tutunur yawrun ...dualarımızdasın hep...
Elifım hosgeldın canım.
Ayy kızlar rahmet yagıyo rahmett.cok sevıyorum yagmuru.banum bak tam mubarek gunde senın duanda yagmur yagıyor.ALLAHIM bu yagmur tanecıklerı kadar mutluluk versın hepımıze...balkona cıktım ellerımı actım,rahmetı icıme cektım yüzüme sürdüm.rabbım kabul ederse.
cnm bnm yaa okuyunca acayip duygulandım walla...inş içinden geçirip gözyaşlarıyla ellerini açıp RABBİMden istediğin ne warsa inş en kısa zamanda kabul olur...RABBİMden umut kesilmez bu hafta edeceğimiz dualarımız inş kabul olur DERİNİMMM...
bu arada ewlilik yıldönümünüz kutlu olsun ...bebiş haberiylede mutluluğunuz artsın inş...
YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BANU arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
AMİNNNNNNNNNNNN,,,
RABBİM hakkında hayırlısını wersin banucum...yüreğimden gelerek ettim duayı inş en kısa zamanda güzel haberlerini alıcaz...
canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın

çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu

oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza

ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa

canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım

kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .

garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun

elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))

canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum

peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun

canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize

tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni

ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür

ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki

ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??

ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya

kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum

ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin

banuşum öptüm kuzum

kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben :KK19:
AMİNNNNNN,,,
saol ablacım inş ...RABBİM sizlerede nasip etsin inş...
amin canım inş...

canım cok gecmiş olsun bende dış gebelik gecirdim gercekten cok zor rabbim kimsenin başına vermesin... inş ilacla atılırda amaliyat olmak zorunda kalmassın...

canım epeydir gözükmüyodun...sanada cok gecmiş olsun...inş en kısa zamanda yeniden hamile kalıp bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş..

amin canım allah razı olsun duaların icin rabbim kabul eder inş bende minik kızını ve seni öpüyorum allaha emanet olun...bu arada taşınıyomuşsunuz gercekten zordur taşınmak allah kolaylık versin hayırlı olsun...

oh canım ya ne güzel eglenmişsin maşallah pekte akıllıymış ayşecik kız cocukları daha farklı oluyo zaten benim yigenlerim hep erkek ve cok yaramazlar fazla oynuyamıyorum kız cocugu olmuyolar...şimdi ablamlarda bana diyoki kızı senden bekliyoruz işin şakası tabiki hayırlısı olsunda kız erkek farketmez...

selinacım afiyet olsun canım baya hazırlık yaptın maşallah sana...bu arada idrar testi yapmışsın daha erken oldugu icin cıkmayabilir hayırlısı olsun hakkında canım...

canım hayırlı olsun inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana burdan güzel haberlerini alırız dualarım seninle aleynacım rabbim yüzünü güldürsün...

canım şimdiden evlilik yıldnumunuzu kutluyorum inş seneye bebişin kucagında girmek nasip olur...

amin eboşum inş canım hepimiz en kısa zamanda güzel haberler verelim inş hayırlısıyla...

canım cok gecmiş olsun dikkat e kendine bu havalar hasta ediyo insanı...

iyi olmana sevindim sevcanım...allaha emanet ol bende seni ve minişlerini öpüyorum....

banucum duana gelmeyi cok istedim ama int yoktu canım kusura bakma...duana yürekten amin diyorum rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş canım...

kızlar ben bu aralar kötüyüm ya durup durup aglıyorum...rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...gercekten cok zormuş allahım bizleri evlat hasretiyle yakmasın hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin bu mubarek günde yaptıgımız bütün dualar kabul olsun inş...aminnn...hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın...
ewet cnm taşıncaz ...gerçekten çok zor hayırlısıyla üstesinden gelip düzenimi kurarım inş en kısa zmanda...
sağol canm ewet zor oldu ama daha tam olarak gecmedi dinleniyorum inş çabuk geceer

canım ii olmana sevindim iyiliğin daim olsun

sağol tatlım dikkat ediyorum ama geliyor ille işte

ewet ablam çok kötü olmuştum yataktan çıkamıyorum desem yeridir . sağol ablam allahım bütün hastalara şifa versin .. ewet serumlar kilo yapar ama olsun ne yapayım zaten zayıftım bu bahaneyle biraz toplarım heralde... bol bol dinleniyorum o yüzden sürekli giremiyorum ne olur affedin beni

canım hamileolmana çok sevindim inş bi sorun çıkmamıştır

sağol canım benim inş çabuk gecer

canım sanada gecmiş olsun canım
sağol güzelim şükür şimdi daha iiyim inş tamamen gecerde kurtulurum

sağol canım inş çabuk gecer şuan iyi gibi bebişime bişi olmasında ben artık baska bişi istemiyorum

sağol caım amin inş

sağol canım ya şükür bugün biraz daha iiiyim ama fazla gelemiyorum sürekli yatırum ve dinleniyorum ....canım dikkat etmem mi ???? onu bulana kadar neler çektim onunii olması için canımı veririrm ben

sağol canım toparlandım gibi şükür bugün iiyim biraz

canım inş dileğin en kısa zamanda gerçek olur

canım benim çok geçmiş olsun kib

canım hadi hayırlısı kız erkek hayırlısı olsun inş( bu baba olma hevesi var ya basa bela biraz ya onlara kalsa ilk aydan alacaklar ama onlarda haklı biryandan ne yapacaksın)

canım benim adetime 1 hafta kala bel ağrısı olmuştu hatta adetim erken gelecek sanmıştım ama şükür adet olmamıştım güzel haber almıştım inş sende öle olmuşsundur

kızlar kusura bakmayın gecmişin tamamını okumadım çünkü ayakta zor duruyorum serumların ve iğnelerin yeri acıdığı için zor lanıyorum gribim daha gecmedi istifra etmiyorum ama bulantım oluyor haliyle dr aynı şekil yine olursan gel yatırayım dedi inş tekrarlamaz bu arda gelemezsem kusura bakmayın herkese ii geceler öptüm kib aeo bay

ewet cnm babamız çok hewesli ....sanada çok geçmiş olsun bi an önce sıkıntılarını atlatıp tadını çıkartısın inş...

3lü testimizde temiz çıktı ....:nazar::nazar::nazar:
çok şükür RABBİME ...inş kalan aylarımızda böyle güzel geçer sağlıkla alırım bebeğimi kucağıma(cümlesiyle tabi)...:emir_bebek:

Ranam 3lü testte iyi cıkmıs çok şükür cnm sevindım.duygulandın mı kıyamam.aynen öyle yaptm cnm.o yagmur damlaları taaaaa nerelerden gelip yüzümùze elimize degiyo,ben her yagmurda byle düşünüp duygulanırım.hatta abimin kızının ismi olmasaydı kızım olsa yagmur koyardım derım hep:)

nasılsınız kızlarr :KK16:

canlarım benim şöyle bi göz attımbirsürü beşiler geliyoo çokk süperr rabbim hayırlsıını versin hepinizee ...

kızlar ben ikinci aşılmamı oldum 27/eylülde yine tek yumaş oluştuu bakalım artık sanırla bekliyorum ilk aşılamamda çok heveslenip sonrada kahrolmuştumm onun içinn bu sefer okdar umut bağlamadımm ama eşim bu sefer çok ümitli...
10 ekim adett günümm nasıl gelicekk tabi bilmiyorumm ...

benden şimdilik bukadar kızlar ... nasıl sevindimm güzel haberlerinizi aldıgımda anlatatmm :))

hepinizi kocaman kocaman öpüyorummm ...

o temiz kalplerinizle dua edin kızlar sizi yanımda hissetmek istiyorumm

...

canlarım benim şöyle bi göz attımbirsürü beşiler geliyoo çokk süperr rabbim hayırlsıını versin hepinizee ...

kızlar ben ikinci aşılmamı oldum 27/eylülde yine tek yumaş oluştuu bakalım artık sanırla bekliyorum ilk aşılamamda çok heveslenip sonrada kahrolmuştumm onun içinn bu sefer okdar umut bağlamadımm ama eşim bu sefer çok ümitli...

benden şimdilik bukadar kızlar ... nasıl sevindimm güzel haberlerinizi aldıgımda anlatatmm :))

...

slm kızlar iyi haftasonları

DERİNCİM evlilik yıldönümüz kutlu olsun daha nice senelere biraz gec kutladım :))
RANACIM maşallah büyümüşsünüz 3 lü testte temiz cıkmış inş. sonuna kadar güzel haberler alırsın kuzum:nazar:
CİCİM sende aşılama yapmışsın bu sefer güzel olacak inş. bir arkadaşımda yaptırdı ilkinde olmadı ama ikincide tutundu bebişi şimdi 6 aylık hamile darısı başına olsun inş.
PELOŞ sende gönlünü ferah tut ki kuşum herşey daha güzel olsun
EBRAR ablacım sen nasılsın mesaj alındı derin için 20 ayetel kürsi okuyorum ok:))
eşim evdeydi bu gün evi b.. götürüyordu sagolsun sildi süpürgü lavaboları yıkadı bende toz aldım ufak ufak acık temizlendi içim açıldı Allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin onlar olmasa ne yaparız annemde yarın geliyor inş. bir hafta anneannemin yanında kalıp bana gelecek inş. cok mutluyum annem geldiği için ben gidemedim bu sene onların yanına anacıgım geliyor :KK16:
herkesi cok öptüm allah emanet olun

olsun canım muhabbet yeter özel bişey olmasada olur.hele kahve dedin mi hiçç dayanamam.du ben uçağa atlayıp geleyim sen kahveyi koy ocağa yetişirim :KK60::KK60::KK60::KK60:
Koydum kahveler buz olldu hadi.
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 4 ziyaretçi)
garip,
SeLiNa23+,
banu145145

gunaydiiiiiiiiiiin selina ve banuuuu:80::80:nasilsiniz kizlar???
Tünaydın canım.
canim dun aksam 1 gun öncesinden uykusuz oldugum icin erken yattim banucum,ayrica merak etmissin cok sagolasin canim yaa:KK70::KK70:merak ediliyor olmak ta guzel seymissss:KK1::KK1:
Canım elbette merak ediliyosun.
Selamlarrrrr hayırlı gunler,bol hamilelik haberlı olsun ınsallahhhh!
Peloşşş seninde mi doguyo yaaa inş.cnm birsürü haber alıcaz ben inanıyorum.
Berrincim dun konusamadık ya sen bu aralar cok duygu yüklüsün,anlıyorum seni bı sorun olmasa dahi anne,baba,kardeşin sesi biraz dgşk gelsın insan hemen yanında olmak dertleşmek istyor sıkma canını.emınım kı cok zordur aileden uzak ama rabbim kolaylıgını versın.inş melegın srpriz yaparda tum sıkıntıların uçar gider.
Ececım ugramana sevındım cnm.inş daha iyi olacksn kuşum tekrar gecmıs olsun.
Ranam yatttt boşver ya evde napıcan cnm rahatına bak.senı öpuyorum bebişi kokluyorumm.
Banum gece konusamadık...ztn durmamısın fazla cnm bugun arim senı bı özledım:KK66:
boncugum ugramıssın cnm nerelerdesın geldiginde hep yazıyorum hic gôrmuyosn bı bakıyorm cıkmışsın bı ara karslasalm inş.
Eşimin işi vardı ondan giremedim ara kuşum.
berrincim geçmiş olsun canım sende baya hasta oluyosun be kuzum bünyen zayıf sanırsam
buarada biraz üzülmüşsün ailenin uzak olması zor gerçektende ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin üzülme canım

ana ateşli hatun var sende bişeyler hayrolsun çok sabırsızlanıyorum yaa

sevcanım dikkat et kendine canım ALLAHIM şifa versin

:KK19::KK19::KK19:
aferim sana kuzum

peloş noluyo kuzum ya hayrolsun valla buara niye öyle oldun bi sıkıntın yok inşallah .üzme tatlı canını üzüntü üzüntüyü getirir olunlu düşümeye çalış olurmu bitanem

canım değerin biraz düşük seni üzmek istemem ama inşallah yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

canım dikkat et kendine inşallah sağlıkla tamamlarsın son günlerini
buarada doğuma gideceğin zaman sanada dua okunsun haberim olsun olurmu canım :KK34:

kuzu bekledimde gelmedin :KK9:nerdessin bakıyım uyudun değilmi :KK34:

banuşum bende özledim birsoşu ya aslında hastaydıda inşallah iyi olmuştur

ececim daha iyi olmana sevindim canım sen iyi olda gelmesende olur arada haber et yeter

ya kuzu maşallah sana şöyle erken kalkanlara hayranım yaa of bi başaramıyorum ama napaıyım gece 3de yatınca kalkılmıyo :KK17:
buarada adetten ses yok hadi bakalım

ya kuzum gece msn muhabbeti yapıyoruz kkda olmuyoruz sizde olsanız keşke

ayyy hadi inşallah ya garibim müjde versin tabi onunla başkalarıda

canoooooo evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl size en çok istediğiniz bebişinizi getirsin inşallah Eki Görüntüle 266449 Eki Görüntüle 266451 Eki Görüntüle 266455
Canım birsen aradı daha iyiymiş dün bütün gün hastahanedeymiş vakitsizlikten giremiyorum dedi.
buarada listeyi yaptım kuzular DERİN için herkesin sayısı aynı desem anlaşılırmı yaa neyse daha var zaten mesajda atarım anlamayana :KK34:
Benimki kaç bilmiyorum ebuş.
3lü testimizde temiz çıktı ....:nazar::nazar::nazar:
çok şükür RABBİME ...inş kalan aylarımızda böyle güzel geçer sağlıkla alırım bebeğimi kucağıma(cümlesiyle tabi)...:emir_bebek:
Şükür temiz çıkmış canım inşallah hep böyle olsun.

Derincim canım evlilik yıldönümün kutlu olsun canım daha nice mutlu bol bebekli günler dilerim pastayı yolladım say beceremedim::))

hamdolsun selinam,bende esimi bekliyorum,disari cikicaz bizde.esimi beklerkende size bakiyim dedim..ayyy insallah canim ya,dilerim rabbim en yakin zamanda hepimize nasip etsin insallah:KK61:
amiiin canım inşallah Rabbim tüm bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım.
Selinammmm napıyosun kuşum?demek garip hamis olacak olleyyyy bakarsın çifte mutluluk olur kız,senın gelmeyesice daha yok ortada.inş yolunu kaybederde 1sene kadar ugramaz:)))
inşallah canım yaa ne bileyim bi kere sende 7000.ci sayfa için demiştin böyle.seni düşünerekten öyle bi yorum yaptım inşallah tutar.benim gelemeyesice yok :KK60::KK60:yolu sapıttı herhalde.testten sora pek ümitli değilim ya.hayırlısı...
berrincim geçmiş olsun canım sende baya hasta oluyosun be kuzum bünyen zayıf sanırsam
buarada biraz üzülmüşsün ailenin uzak olması zor gerçektende ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin üzülme canım

aferim sana kuzum

peloş noluyo kuzum ya hayrolsun valla buara niye öyle oldun bi sıkıntın yok inşallah .üzme tatlı canını üzüntü üzüntüyü getirir olunlu düşümeye çalış olurmu bitanem

canım değerin biraz düşük seni üzmek istemem ama inşallah yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

buarada doğuma gideceğin zaman sanada dua okunsun haberim olsun olurmu canım :KK34:

ececim daha iyi olmana sevindim canım sen iyi olda gelmesende olur arada haber et yeter

ya kuzu maşallah sana şöyle erken kalkanlara hayranım yaa of bi başaramıyorum ama napaıyım gece 3de yatınca kalkılmıyo :KK17:

canoooooo evlilik yıldönümün kutlu olsun bu yıl size en çok istediğiniz bebişinizi getirsin inşallah Eki Görüntüle 266449 Eki Görüntüle 266451 Eki Görüntüle 266455
ateşliyim şekerim ben.gece eşim kaç sefer üstümü örtüyo her seferinde de söyleniyo :KK60:bende ona söyleniyom üşüsem çekerim üstüme sen ne kapatıyon uykumda zıplatıyon beni diyom.korkuyom öyle sıçrarım hemen zaten.sabahta ateşimi ölçüyom düşüşe geçmedi daha.37.8 de seyrediyo.genelde 36.1 de adet oluyordum önceki ateş ölçtüğüm zamanlarda.yine de güvenemiyorum ama öyle işte.hayırlısı.msn dende yazdım ablacım ben okumuştum bitti yazabilirsin.sabah yazmayı unutmuşum burda.
inş cnm hem terbiyeli hemde imanlı bi kız olur bebeğim...RABBİM cümlemize nasip etsin inş...hayırlı haberlerini alıcaz inş seninde...merakla bekliyoruz...

cnm bnm yaa okuyunca acayip duygulandım walla...inş içinden geçirip gözyaşlarıyla ellerini açıp RABBİMden istediğin ne warsa inş en kısa zamanda kabul olur...RABBİMden umut kesilmez bu hafta edeceğimiz dualarımız inş kabul olur DERİNİMMM...
bu arada ewlilik yıldönümünüz kutlu olsun ...bebiş haberiylede mutluluğunuz artsın inş...

AMİNNNNNNNNNNNN,,,
RABBİM hakkında hayırlısını wersin banucum...yüreğimden gelerek ettim duayı inş en kısa zamanda güzel haberlerini alıcaz...

AMİNNNNNN,,,

ewet cnm taşıncaz ...gerçekten çok zor hayırlısıyla üstesinden gelip düzenimi kurarım inş en kısa zmanda...

ewet cnm babamız çok hewesli ....sanada çok geçmiş olsun bi an önce sıkıntılarını atlatıp tadını çıkartısın inş...
amin canım inşallah hayırlı haberler vermek nasip olur.3.lü testinizde iyi çıkmış sevindim.Rabbim sonuna kadar sağlıkla geçirmek nasip etsin hamileliğini.ve sağlıkla kucağına almak nasip etsin yavrunu inşallah.

...
canım ya ne zamandır yoktun.özlemiştik seni.Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah bu sefer bebişin sımsıkı tutunsun sana inşallah.10 ekimde mutlu haberini vermek için gelmiş olursun inşallah canım.dualarım seninle.öptm kendine iyi bak.
Koydum kahveler buz olldu hadi.

Tünaydın canım.

Canım elbette merak ediliyosun.

Eşimin işi vardı ondan giremedim ara kuşum.

Canım birsen aradı daha iyiymiş dün bütün gün hastahanedeymiş vakitsizlikten giremiyorum dedi.

Benimki kaç bilmiyorum ebuş.

Şükür temiz çıkmış canım inşallah hep böyle olsun.

he canım geliyodum tam uçak rötar yaptıı :KK60::KK60::KK60::KK60:başka zaman inşallahh:KK60::KK60::KK60:eline sağlık yinede içmiş kadar oldum şekerim.kahve yapan çocukların olsun inşallahh ilerde sen ayakları uzat keyif yaparken çocukların kahveni getirsinler inşallahhhh...

derincimm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım.dün kutlamıştım ama görmedin sanırsamm.yıl dönümünüzü inşallah seneye bebişle bereber kutlamak nasip eder Rabbim inşallah.nice nice seneler mutlu mesut geçirmek dileğiyle canım.

ben tatlı yapayım akşama.gelirim yarım saate.öptm pc açık.

Tosticim demek annen gelıyo iyi hadi cnm gözünaydın.kocişler bizim canımız...dedigin gibi Allah onları basımızdan eksik etmesin.evlilik yıldönumumu kutladıgın icin sagol canım.amin.
Banum canım cok sagol kutladıgın için.kocişe yemekler hazırlıyorum yavaş yavaş,en sevdigi şeylerı yapıyorum masamı hazır edip beklıcem:)
cici hoşgelmissın cnm ya nerdeydın hic haberdar etmedın.neyse aşılama oldun demek haydı hayırlısı kuşum inş tutunsun bu defa...bende bu ay olucam kısmetse basladık bakalım yumoş olursa tabı.

Sanada hayırlı hafta sonları selina inşallah bol bereketli olsun.

Günaydın pelin inşallah dediğin gibi olur.
inş canım uzun zaman oldu güzel haber almayalı...
canım 7.30 ta uyanıyorum ben yataktan kalkmadan topiği açim dedim.eşimi gönderene kadar saat 9 oluyo zaten.içine doğanlar gerçek olsun inşallah canım yaa.hasret kaldık hamile haberine.güzel haberler alalım inşallah.
ne güzel canım ya o saattte uyanabiliyosun benim kocişin erken gittigi zamanlarda kalkamıyorum sagolsun bişey demiyo bana...evet selinacım ya artık güzel haberler duymaya hasret kaldık...bari sizlerden alacagım hamiş haberleriyle moralim düzelsin inş...
Selamlarrrrr hayırlı gunler,bol hamilelik haberlı olsun ınsallahhhh!
Peloşşş seninde mi doguyo yaaa inş.cnm birsürü haber alıcaz ben inanıyorum.
Berrincim dun konusamadık ya sen bu aralar cok duygu yüklüsün,anlıyorum seni bı sorun olmasa dahi anne,baba,kardeşin sesi biraz dgşk gelsın insan hemen yanında olmak dertleşmek istyor sıkma canını.emınım kı cok zordur aileden uzak ama rabbim kolaylıgını versın.inş melegın srpriz yaparda tum sıkıntıların uçar gider.
Ececım ugramana sevındım cnm.inş daha iyi olacksn kuşum tekrar gecmıs olsun.
Ranam yatttt boşver ya evde napıcan cnm rahatına bak.senı öpuyorum bebişi kokluyorumm.
Banum gece konusamadık...ztn durmamısın fazla cnm bugun arim senı bı özledım:KK66:
boncugum ugramıssın cnm nerelerdesın geldiginde hep yazıyorum hic gôrmuyosn bı bakıyorm cıkmışsın bı ara karslasalm inş.
evet derinim bende inanıyorum inş en yakın zamanda hayırlı haberler alırız...canım evlilik yıldonumun kutlu olsun nice mutlu yıllara inş seneye bebişin kucagında kutlarsınız bu güzel günü...

aferim sana kuzum

canım ya bende anlamamdım hep rüyalarımda bebekler görüyorum tv bebek görsem hemen aglamaya başlıyorum ama düzeltmeye calışcam kendimi.. eboşum allaha şükür bir sıkıntım yok tek sıkıntım bebegimin olmaması inş rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder hayırlısıyla...

AMİNNNNNNNNNNNN,,,

AMİNNNNNN,,,

taşınırsınız canım sıkma canını...bu arada üclü testiniz güzel cıkmış cok sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı dogmayı nasip etsin inş...

...
canım uzun zamandır gözükmüyodun...seni gördügüme sevindim...inş hayırlısı olur bebişin sıkı sıkı tutunur sana 10 ekimde güzel haberler alırız senden inş...bende seni öpüyorum kendine iyi bak öptüm...
slm kızlar iyi haftasonları

DERİNCİM evlilik yıldönümüz kutlu olsun daha nice senelere biraz gec kutladım :))
RANACIM maşallah büyümüşsünüz 3 lü testte temiz cıkmış inş. sonuna kadar güzel haberler alırsın kuzum:nazar:
CİCİM sende aşılama yapmışsın bu sefer güzel olacak inş. bir arkadaşımda yaptırdı ilkinde olmadı ama ikincide tutundu bebişi şimdi 6 aylık hamile darısı başına olsun inş.
PELOŞ sende gönlünü ferah tut ki kuşum herşey daha güzel olsun
EBRAR ablacım sen nasılsın mesaj alındı derin için 20 ayetel kürsi okuyorum ok:))
eşim evdeydi bu gün evi b.. götürüyordu sagolsun sildi süpürgü lavaboları yıkadı bende toz aldım ufak ufak acık temizlendi içim açıldı Allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin onlar olmasa ne yaparız annemde yarın geliyor inş. bir hafta anneannemin yanında kalıp bana gelecek inş. cok mutluyum annem geldiği için ben gidemedim bu sene onların yanına anacıgım geliyor :KK16:
herkesi cok öptüm allah emanet olun

haklısın canım bundan sonra daha iyi olmaya calışcam...annen geliyomuş ne güzel ya gözün aydın...bende seni ve yigenimi öpüyorum kendine iyi bak...

aferim sana kuzum

tabi ablacım haber veririm
herkeze selam hayırlı aksamlar:KK16:

merhaba kızlarrrrr fırsat bulup gldim kimse yok şansıma:KK43:
Derinimmmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,Rabbim nice mutlu huzurlu bol bebişli yıllar nasip eylesin cnm...
Bu arada aşılamaya başlamışsın hayırlı olsun inşaallahhh...
Selinam seninde bu ara adet günündü galiba test falan yaptın mı cnm?
Eboşum,pelinim,birsenim,ranam,ececim,sevcanım,cicilim,banumm,garibim,derdam sizler nasılsınız kızlar?
Kardeloş yok bu ara galiba nerde o gezmeleere mi gitti yoksa bebiş mi var da gelmiyor :KK34:
Kızlar yaa neyse fazla kalamıcam ben çıkana kadar belki toplanırsınız...

Selammmm.
Anatoliş naber canım?
Ya pelinim bugun yazmayı unutmusum.sende bugunlerde cok bunalttın kendını canım.sıkma canını bu kadar.bızım morale ihtiyacımız var..evet bzn banada olmadık zamanlarda oluyo bebek görim duygulanıyorum,minicik bşden nem kapıp içleniyorum...ama önemli olan sürekli olmaması cnm.kendımıze yapıyoruz ne yapıyorsak.sagol cnm kutlaman icin.cok öptm senı.

Bende Anne olacagim gunleri hasretle uzun zamandir bekleyenlerdenim. Polikistik Over var bende. 98 KG' dan 1.5 yil icerisinde 81 KG' a dustugumde hamile kalmistim. Neredeyse dunyami sasirmistim. Bu hayatta bundan daha buyuk bir mutluluk olmadigini fark ettim. Daha henuz hamilelik fikrine alisamadan 8. haftada bebegimi kaybettim. Benim icin buyuk bir yikimdi ancak Rabbime sukurler olsunki cok kisa bir zamanda kendimi toparladim. Tekrar kilo vermeye odaklandim. Suan 78 kiloyum ve hala kilo vermeye calisiyorum. Benim hamile kalamamamdaki en buyuk etken malesef polikistik over' in sebep oldugu kilolar. Bu yuzden kilomu korumak zorundayim. Bu ay tekrar deniyorum. Umit ediyorum ki bu defa insallah guzel haberler alirim.

Anne olmak isteyenlerin zamani geldiginde bu guzel duyguyu tatmalari dilegiyle...

Saygilar.

Zeynep:emir_bebek:

Sagol anatolıam Allah razı olsun canım...evet asılamaya basladk hayırlısı artık.ıns yumos gelıstıreblrz...sizin agzınızdan dökulen o guzel dualarınızla herseyın ıyıye gıdecegıne ınanıyorum...Rabbım hayırlı görur ıns...kardelosum bugun yarın gelır cnm,sehır dısında.kaynı evlenıyodu dügün telaşları vardı.özledım valla.

X