Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar msne gecsek 4umuz varız naslsa.yoksa bu yüklemelerı beklerken uyucam yıne.Kızlar msne gecsek 4umuz varız naslsa.yoksa bu yüklemelerı beklerken uyucam yıne.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ banu145145+ kardelen49+
canım arkideşlerim hepinizi öpüyorum ben :))ay içimde bi enerji varki sormayın gitsin bide hamiş haberi alsak negüzel olur

buarada banuşum dua sırası sende napalım şimdimi okuyalım yoksa tedaviye başlayıncamı canım sen bildir ona göre liste hazırlıycam okey

Aaaa süper haber canım yaa.Allah hayrınızı kabul etsin.Ben hiç gitmedim ziyaret sonrasını anlat olurmu zaten anlatırsın gerçi ama merak ettim belki bende giderim

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)
garip,
ebrar_53+,
DerinSu,
kardelen49

herkese iyi aksamlar kizlarben geldim

ebrarim ne guzel bir duyarli davranis,hassasiyetin icin öncelikle tebrikler..rabbim yaptigin iyiligin ecrini versin canimimkanim olsada keske bende ziyaret etsem

evet banulum kıyafet filan aldık ya bidahaki sefere beraber gidelim olmazsa .inanki şimdiden heyecan sardı beni eşim biraz kızdı ama oda beni düşündüğünden korkuyorum diyo bağlanırsan birine sonra mutsuz olursun filan diyo .neyse zaten yarım saatte bağlanma olmaz .ben onları mutlu etmeye gidiyorum .
canım arkadaşım hepimiz mutlu olalım inşallah ya

Kızlar msne gecsek 4umuz varız naslsa.yoksa bu yüklemelerı beklerken uyucam yıne.Kızlar msne gecsek 4umuz varız naslsa.yoksa bu yüklemelerı beklerken uyucam yıne.
Geliyorummmmm.
Benim tedavi sırasında okunsun ebrarcım bu hafat derinede okuyabilriz yada haftayamı uyar.
Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)
garip,
ebrar_53+,
DerinSu,
kardelen49
Selam garip nasılsın canım.

herkese iyi aksamlar kizlarben geldim

Aaaa süper haber canım yaa.Allah hayrınızı kabul etsin.Ben hiç gitmedim ziyaret sonrasını anlat olurmu zaten anlatırsın gerçi ama merak ettim belki bende giderim
amin canım ya inşallah hayırlısıyla bir gidelim anlatıcam bol bol
ebrarim ne guzel bir duyarli davranis,hassasiyetin icin öncelikle tebrikler..rabbim yaptigin iyiligin ecrini versin canimimkanim olsada keske bende ziyaret etsem

canım saol inşallah sizlerede nasip olur ay tuhaf oldum ya hayırlısıyla gideriz inşiallah

Günaydınnnnn!nerde topic acıcısı bakim buralar niye boş selinaaaaaaaaaaa!
Ebuşum dun sızı msne cagırdım ama duramadım kusura bkmayın.bıde dun senın ç.e.kurumu zıyaretını konusamadık.inan içim bı acaip oldu.bebek te var mıdır ordakıyamam ya...Allah yaptıgın iyiligin karsılıgını saglıklı bı evlat olarak versın ınş cnm benım,bırlıktede gdelm bıgun bencede..
Ben uyuyam uykum acılmadan .

demek başka topiklere kaçıyon hee.şaka yapıyom hee illaki gerekli bişeyler için gidiyosundur.bu arada ceviz muhabbetine koptum.doğrusu bende eşimden öyle bi iyilik istemem.zaten pimpirikliyimdir.batırır eder diye aman aman ben yaparım derim.çok tırsıyo benden,hatta 1 gofret yerken tepsi alır altına
ayy abla yaa vallahi çok sevindim.o çocuklar adına.yavrularım nasıl sevinecekler.inşallah allahım onların sevincini kat kat fazlasını sana yaşatır.iyilik meleği ablam benimm.senin çocuk olunca çok şanslı olucakk.harika bir annesi olucak çünkü.
aminn amin ablacım Allah razı olsun senden bu davranışı uygulaman harika tebrik ederim.

günaydınn canım..bana ne bağırıyon kızz uykucu hatunlar toplanmışsınızben size soruyom nie boş buralar nie sabah erkenden toplanmıyonuzz.erken gelseniz topik bereketli olcak belkii.bide bana kızıyo.zati kızmak için erkenden girdin dimiii selina gelmeden ben girip fırça çekim dedin.yattığı yerden girmiş tlfnla kalk kalk öğlen oldu.ben temizliğe başlıcam şimdi gel yardıma

bende yapim bari herkes yapmış eksik kalmayayımm.bu şahane hamiş smillerinden istediğinizi seçin yerine kendinizi düşünün.hepsi birbirinden farklı hatunlar bunler hee

günaydınnn uykucu hatunlarr,hayırlı sabahlarrr.mutlu hafta sonları olsun inşallahhh...
aleynamm gece sana bol bol dua ettim canım.Allahım kabul etsin inşallahh...pazartesi gelişmelerin bi kısmı tamamlanan güzel haberi bekliyoruz inşallah.

Son düzenleme:
Merhaba kızçeler ben baya geç kalmışım kimse kalmamış haliyle.Aleynam dualarımız vesile olsun bebişin gelsin hemencecik hayırlısıyla inşallah.

aminnnn canım rabbim hepimizin yüzünü güldütsün hayırlı evlatlar versin allah razı olsun canım senden de

sağolun kızlarr
dualarada tüm kalbimle aminn diyorum
pelincim inş cnm rabbim nasip eder
ben fazla giremiyorum annem paa yürütüyor beni

Evet canımm buluşalımm aradın moralimi düzedlttin canımsın ya.

Canımmiyiyim sen nasılsın kuşum
İnşallah pazartesi güzel haberlerle gelir aleyna
klıma geldi aleyna olmasaydı tanımıyacaktım sizi iyiki başak topikte karşılaşmışımda sizi tanımışım.[/QUOTE]

AMİN AMİN AMİN İNŞALLAH
kızlar cok teşekkür ederim ALLAHIM razı olsun sizden cok sagolun gün yaklaştıkca heyecaanım dahada arttı İNŞALLAH yarın gelişimlerinde bi sorun olmaz İNŞALLAH AMİN

Son düzenleme:

abla cok büyük savaba giriyosun ALLAHIM kabul etsin gelince anlatırsan bende sevinirim

Geliyorummmmm.

Benim tedavi sırasında okunsun ebrarcım bu hafat derinede okuyabilriz yada haftayamı uyar.
kuzucum konuştuk msnde zaten senin tedaviye daha var ozaman yine okuruz sırayı bozmuyoruz senden devam
günaydın kuzum nasılsın
ya olsun cano nedemek uykun gelmişti sonuçta
ya ziyaret olayı yıllardır var kafamda ama işte korkularım vardı ama yapmam gerek diye düşündüm belki onları orda yanlız görmek beni biraz olsun kendime getirir
cano malesef bebiş yokmuş 3 ile 5 yaş grubu çocuklar var olsun onlarda melek yaa
kuzum yaa çok saol sizlerde benim kadar meleksiniz
selinam yıllardır hep içimde ama nedense cesaretmi topluyamıyodum yani ya kötü olursam ya birine bağlanırsam filan hatta koruyucu aile olma fikri bile var kafamda ama kocişim çok yanaşmıyo .aslında onunda haklı sebepleri var korkuyo ruhen çok yıpranıcam diye .yoksa sonuna kadar destek olurda .hayırlısı bakalım bi gideyim sizlerede anlatıcam bol bol .Allahım ordakilerin yardımcısı olsun ben hep şey düşünüyorum bizim evladımız yok çok üzülüyoruz ama onların kimsesi yok galiba bizim imtihanımızdan çok daha zor .inşallah birgün sizlerde gidersiniz canlarım
buarada ben bitane hamiş smılesı seçtim dilerim bende onun gibi şişerim
ayrıca senin bu matrak halini çok seviyorum hep böyle mutlu ol sen bizi güldürüyosun ALLAHDA seni güldürsün bebişim
abla cok büyük savaba giriyosun ALLAHIM kabul etsin gelince anlatırsan bende sevinirim
aleynam inşallah öyle olur canım ALLAHIM hepimizin yaptıklarının kat kat sevabını versin
tabiki anlatıcam yaa anlatmam olurmu

kızlar ya listeyi yaptımda şöyle söyleyim geçen hafta herkes nekadr okuduysa banu içinde okadar okuycak .yani kişiler ve sayılar aynı okeymi özel mesaj atmayım dedim herkesin aynı olduğu için .umarım anlaşılır .eğer anlamayan olursa özelden yine bildiririm kuzular .
hepinizi çok öptüm ben kaçtım gezmeye gidiyorum

doğru söylüyosun abla gitmeye karar vermekte cesaret ister gerçekten filmlerde gördüğüm kadarıyla birini görünce bütün çocuklar koşturup kendini sevdirmek için elinden geleni yapıyorlar.alışmaktan korkman normal ablacım.inş üzülmeden mutlu ayrılırsın ordan.ve evet onların imtihanı daha zor.Allahım kimseyi anasız babasız bırakmasın.Allah yardımcıları olsun inşallah.dicek fazla bişey bulamıyorum.
ablam yaa formumda olduğumda coşuyorum sizleri de mutlu edip güldürebiliyorsam daha da mutlu oluyorum benn.amiin Rabbim cümlemizi güldürsün inşallah abla.bu arada bana kızmayın ben bi halt yedim hatta kardelen49 um sen hiç kızma olarmıı.çünkü geçen sana dedim adet olmadan halı yıkama nolur nolmaz diye.ben adete 9 gün kala 2tane yolluk halıyı yıkadım her tarafım ağrıyo bide öncesinde temizlik dip köşe.ne deseniz haklısınız emmee fazla kızmayın olurmuu.
ben çıkıyorum şimdi duşa girer nalları diker yatarım. bu arada abla duştan çıkar çıkmaz ben banum için okurum sen bitti yaz haberin olsun.öptmm

selamın aleyküm arkadaslar
geldim ama haftasonu malum kimsecikler yok ugurböceğim sen varsın yalnız nasılsın
internetimiz cok şükür bu gün bağlandı artık daha sık görüşebilicem sizlerle
dualarınıza benı de alın ebrar ablacım sen ayarlıyorsun sanırım benıde unutma

Ebuşum canım benim,cok haklısın.bızım ımtahanımız o bebelerın yanında ne kicanım arkadasım.senı sevıyorum.

Selinaaamm delü şey,ebuşun dedigi gibi seni böyle görmek benımde cok hoşuma gdyor.bayadır sıkıntılı bı halın vardı,son zamanlarda kendine geldın MAAŞALLAH diyelim loçkam:)kız eşimi ugurladım sabah bıdaha uyumadan bakım dedım.aslında cogunlukla aynını yapıyorum ama yazmadan cıkıyorum.bu sabahta baktım gelmemışsin sana takılayım diye erkenden yazdım dogru bildin hemıde yattıgım yerden eskiden makberımle sabahları yarıs ederdık kim topıcı açacak dıye kulakları cınlasın:)

kıslar temızlıge baslamadan bı bakım dedım.cok işim varrr çooookkk.
Ayyy fırça atmayı unuttum.selinaaaaa iyi halt ettın deli evi çamurmu göturuyodu,nıye beklemıyon al sana al
he bıde ebusum tamamdır dua konusu cnm.aynı sayıyı okuyorum.gene uzun yazdım çift cıkıcak neyse alıstınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…