Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ben 33 yaşındayım ve yaklaşık 1 senedir anne olmak istiyorum. 5 yıldır evliyim ama çalışmalara anca başlayabildik. Adetlerim düzensiz ve bu ay hormon testlerim yapıldı. Fsh'mi biraz yüksek buldu doktorum: 8,9 Rahim filmi istedi, onun sonucu neyse ki temiz çıktı. Şimdi eşim önümüzdeki hafta spermiyogram testi yaptıracak ve sonra bütün sonuçları önümüze alıp doktorun önerilerini dinleyeceğiz. Benim testlerime bakarak, bu işi doğanın ritmine bırakamayacağımızı, acele etmemiz gerektiğini söyledi. İnşallah eşimde de bir sorun çıkmaz da, ne yöntem uygulanacaksa başlanır bir an önce...

Boş yere korunarak geçirdiğim yıllara üzülmeyi bıraktım şimdi... Her işte bir hayır vardır demek durumundayım ben de. Ama her ay adet gecikmesiyle umutlanıp, kendi kendime semptom uydurmak ve sonra hüsrana uğramak hoş değil tabi :)

Peloş sagol cnm,zaten siz olmasanız kimlerle byle oturup dertleşılecek...hayırlısı bakalım.ee sen anlat gülüm neler yptn bugun nsl gectı.

sende sogol derinim ne demek biz her zaman yanındayız...bende napıyım canım her gün aynı şeyler ev işi yemek bugun ütüde yaptım...benim anlatacagım bişey yokki evden cıktıgım yok bugunlerde biraz bunalımdayım galiba sinirliyim cok duygusalım hic dışarı cıkasım gelmiyo neden böyle oldumki acaba kullandıgım ilacmı yaptı beni böyle...

karoelen bu msjı beğendi
Öğreneceğim inşallah DerinSu, az önceki mesajın neden 2 defa yayınlandığını da anlamadım :)
Neyse konuyu dağıtmayayım ben daha fazla...

bazen sitkeden dolayo iki defa çıkıyo,hoş geldin aramıza.
banucum sendende alıntıldıydım çıkmamış,vaktim yok dönemiyorum canım.
tutiş sanırım ben sana oğlun olacağını hissediyorum demiştim.
peloşum öyle gerekiyo canım,eş durumundan gezek çıktım.
ececim teyzen mi vefat etti,yanlış anlamdım inşallah,rabbi+m sabır versi+h
e+boşu+da+ +g+ö+rse+ydi+m ke+şke+.
deri+nci+m ha+yı+rlı ba+şarılar,yani+ pozitif+le+r olsun inşallah.
cicili geçmiş olsun,emreciğede geçmiş olsun
son sayfalardan anladıklarım bunlar
hayırlı geceler

Ooooo kardeloşşş buraya yumruk havayaaa:)hoşgeldın cano naptn nettin iyimısın?
Elif sende hosgeldın cnm.

Canım gel valla ama erken kalmak lazım:) Bizim kuşun mevlütü olacak ona ciciler sekerler alıcakz teyzeleri

Pelinim sorma,gunler yaklasıyor.ama bı korkum var...ben bu kadar hazırken yumoşlar gelişmicek diye korkuyorum.dıger aya ertelenir o zaman.

Canım o ay yaşanan stress yumoşların gelişimini çok etkiliyomuş biliyosun bende cok gelişmediya canaım araştırdım baya. Yani aşılama öncesi gelişmemesi tesadüf değil yani canım o yüzden rahat ol olurmu

Canım hoşgeldin aramıza. Bencede eskiye üzülme insan keşke diyo ama malesef yapacak bişey yok önümüzdeki maçlara bakıcaz:) Ne güzel rahim filmin temiz çıkmış iste bu güzel bişey. Ben rahimden sorunlu olduğum için onun için ayrıca uğraşman gerekecekti. Bende rahim filmi çektircem Sen nasıl cektirdin acıdımı anestezialdın mı. Birde ne kadar sürdü merak ettim İnşalah sende en kısa zamanda hamile kalırsın canım

Peloş belkıde ilac yapıyo cnm skma canını.mevsmsel bi rehavette var ama herkeste.topluca depresifiz bu ara ztn.
Kardeloş cıkıyomusn hemen kıs.sagol canom hayrlsı inş ya.

Faith,görunuse göre önemli bşeyn yok.hele rahim fılmının ıyı cıkması müthis...filmi yeni cektrdysen bu aylarda hamıle kalma olasılıgında yüksek.ıns esınde de bı sorun cıkmaz hayırlısıyla.

anladım kardeloşum o zaman size iyi gezöeler canım...cıkıyosun galıba yarın görüşmek üzre inş kendine iyi bak ...

hani nerde ebuşummu geldi...

faith inş en kısa zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın...umutsuz olma lütfen rabbim ol dedigi zamanda hic bir engel onune gecemez inş...

Elifcim hayırlı olsn,saka diyorum gelsemde eşımle gelırım ztn rahat görusemeyız:)sagol canım,o gun anlatms mıydım,ztn asılama üstü araba kaza ypmştı ona cok üzülmştm ondan oldu sanırım.bu ay dedıgın gıbı pozitif olmalıym.
Kardeloşum tamam cnm kıyamam yat dınlen.ksmetse yarn görusuruz öptm.

Kızlar Eboş geldi ama düşüyomuş hep siteden o yüzden yazamassa merak etmeyin yani

haklısın derinim belkide havalardandır...bu yaşadıklarımda beni biraz yıprattı hele bu aralar oyle cok üzülüyorumki hic aklımdan cıkmıyo...gün gectikce daha bi koyuyo insana ama elimdende dua etmekten ve hayırlısını dilemekten başka bişey gelmiyo...rabbim yüzümüzü güldürür inş canım...

Evet canım bahsetmiştin o yüzden ya büyümesse diye stress yapma kuşum herkesinde derdine koşma biraz kendine vakit ayır gez dolaş arkadaşlarla eğlen ne biliyim başka bişeyler bul yoksa kafanı dağat diyince olmuyo kuşum biliyorum biraz az gir kk yada. Her burda olursan aklında hep yumoşlarda olur kuşum yalnış anlama sakın zaten anlayacağını bilsem yazmam hiç canım benim sen az çok tanıdın beni. En azından kısa dönem için yani tedavi bitene kadar canım

Herkese çok teşekkür ederim. Burada olmak gerçekten güzel, harika bir destek ve paylaşım ortamı yaratmışsınız.

Ben rahim filmi çektirmeye giderken çok korkmuştum ama hiç acımadı (ki ben vajinal ultrasonda bile pimpiriklenirim).
2 dakika filan sürdü işlem. Tabi gitmeden önce şunu da duymuştum ki, bu merkezde kullanılan teknoloji sayesinde hiç acımadan ve bu kadar kısa sürüyormuş. İstanbuldaysan tavsiye ederim canım, Radyotom Radyomar (Fındıkzade'de). Benim endişelerim boşa çıktı, çok rahatlatıyorlar zaten öncesinde, çok da esprili, neşeli bir ekipleri var. İnşallah seninki de tertemiz çıkar.
Problemin iyisi olmaz ama rahim problemlerinde çözüm seçeneği daha fazla diye biliyorum. Benim durumumda ise yumurta rezervlerim azaldığı için, Allah korusun ileri aşamada tek çözüm yumurta bağışı -ki Türkiye'de yasak zaten.

İyi dileklerinize tekrar çook teşekkürler. Umuyorum ki herkes ennn kısa zamanda bebeğine kavuşur.
İyi geceler hepinizeeee :)

Amin canım amin insallah hepimize nasip olur. Ama senin sonucunda öyle cok kötü değil. 10 dan sonrası daha tehlikeli o yüzden stress yapma. Doktor işi sansa bırakmayalım demek istemiştir hani başlayalım tedaviye bir an önce diye o yüzden endişe etme canım. Allah gönlüne göre versin

Derinim kuşum küstünmğ bana çıkmışın :2::2::2::2::2:

Kızlar bende kaçtım uyku vakti hepinizi öperim tektek. Hamişleri bebekleri için bir daha öperim

Ahh inşallah canım yaa! Filmi bu ay çektirdim, yani bu adetimin 7. gününde... Bu FSH meselesi çok canımı sıkmıştı.
Sınır 10 ve ben 8,9'dayım diye ama sonra bu siteden daha yüksek değeri olup da hamile kalanları okudum.
Bir de bir arkadaşımın doktoru demiş ki: "Doğum konusu aslında tıbbın tam olarak çözemediği bir konu. Her şeyi tam olan çiftler yıllarca uğraşıp hamile kalamazken, hayatta olmaz dediklerimiz çat diye hamile kalabiliyor." Bunu söyleyen de yaşlı başlı bir prof, eminim yüzlerce vaka görmüştür :)
Gerçekten bazı şeyler nasip...

Ay elif olurmu öyle sey cnm,küsmek yanı.ben msn dedım ya ebusa bakmaya gıttm senıde orda bulurm naslsa dıye snrada unuttm daldm cnm ya...haklısın tabı cnm kafa dgtmak gerek o dönem,yapcm bşyler artık...ben yumoşn boyutlarını deglde çatlama durumunu takarm heralde.neyse şmdilik rahatm hyrlısı artık kuzum öptm sagol des tegın icin.
Faith valla sende k.bkma cnm ben telden girıyorum da,msn e gecınce burayla bırlkte idare edılmıyor.baska aksam bol bol konusuruz ins.bak senın durum gayet iyi takma hic kafana cnm...
He elif bu arada,hanı faith arkadsmız demişya radyotom bende mettini cok duydum oraya gıdecektm hatta,son anda şafaga gttm.ama pişman olmadım.hatta filmden snra muayeneye aldıgında cok memnun kaldıgımı ve bunun sebebının son kullanılan agrısız yöntem mi oldugunu sordum.yandan bi gülümsemeyle;"yoo.bılakis en eskı yöntem"dedı.sasırmıstm valla...bana oraya gtmemdekı etken dayımın kızıydı cok memnun kaldı oda cnm.hıc korkma valla degmıyor.
Kızlar musadenızle herkese iyi geceler öptm.

Son düzenleme:
canımbenim yerim ben onları biraz daha büyüsünler ultrason resimlerinide görürüz inşallah doğduktan sonrada kendi resimlerini :))
valla maç olayı senin için riskli bebişler olsun onlarla gidersiniz inşallah
kuzu gelmiyon akşamları ya ben gece kuşuyum biliyosun gündüz hiç vaktim olmuyo özledim sohbetini kuşum
hadi hayırlısı banuşum inşallah iyi çıkar sonuçlar
peloşum evet canım maçdaydım bende çok sevmem ama bu maç başkaydı tarihe geçti valla 42 bin kadın düşün yani sen :)))
kuzum nasılsın ?evet ben maçdaydım kuzum paşa olsun beraberde giderük belki hee
Ebrar kız bugün nerelerde gezdin hiç karşılaşamaz olduk özledim ama.
banuşum ya canım arkadaşım merak etmişsin aradın konuştuk sevindim valla teldede dediğim gibi balım yoğunum buara 10 gün daha misafirler burda artık eceleriidare edicez :))
Yalnızım ev çok sesiz çok sıkıldım aslında ne zaman bizim evde gürültü olucak diye ağladım ama şimdi daha iyiyim böyle oluyor bazen.
kıyamam sana banum banada buara geldiler ya eşim hatta psikiyatrisde git diyo herşeye zırlıyorum alınganım nolcak bu halimiz bilmem
bide dün akşam karnıma bir ağrı girdi .düşük yapıyorum zannettim ortalığı bir birine kattım
semroşum nolur stres yapma canım etkilemesin bebişin
bak sana bişeyler yazıcam bunları oku olurmu canım düşükden koruyan dualar
ilk dört ay yetmişbin SUBHANALLAHİ VEBİHAMDİH
ve YA MÜBDİ 99 kez .
Kimseler uğramamış derinde yok ki o muhakkak uğrar yazardı bişeyler ebrar gecede gelmemiş hayırdır kızlar birsen sen nerdesin kız kayboldun ortadan.
kuzum kayıplara karıştım değilmi valla haklısın ya
anam kim gelmiş delüüüüm hoşgeldin gözümüz yolda kaldı looo özlettin kendini ve daha da özleticen
neyse keyfine bak cano bomba gibi dön olurmu öptüm seni
canım demek oğluşu renkli gördün negüzel maşallah tatlım
inşallah tahlillerinde iyi çıkar öpüyorum seni
ececim çok geçmiş olsun canım ALLAH şifa versin dikkat et kendine bolca ıhlamur iç olurmu
buarada mesajını aldım ağzına sağlık canım
Merhaba kızlar dayanamadım aradım derin annesindeymiş vakti olmamış ebrarında misafirleri varmış eşide evdeymiş onları gezdiriyomuş ondan girememişler keyiflerinde yerinde şükür.
canımsın yaa sesini duymak güzeldi ayrıca gayet iyi geliyodu sesin
:)))))))))))delü seni evet bugünde beşiktaş maçındaydım dermişim .yok maç hakkımı kullandım daha epey bir süre yok
buarada ağrın varmış yoksam bebiş yermi arıyo yaa
kızlar ce deyip çıkmış gibi olacağım ama kotuyumkusura bakmayın emi...kafam da tuttu hap ıcemıyorum yatayım bn opuyrum hepınızı ıyı geceler...
allah yardımcın olsun kuzum
evet sakın geç açma yoksa kulaklarını çekerim :))))))))))))))))
eboşun yorgun savaşcı cano yaa kendimi kaybettim inanki
demek bitti ilaç hadi hayırlısı bitanem inşallah aşılamada herşey yolunda giderde bebişin göbüşüne gelir stres yok ama okey
canım hoşgeldin aramıza dilerim enkısa zamanda uğraşmadan kavuşursun bebişine
inşallah görüşebiliriz canım yarın öptüm çok
Kızlar Eboş geldi ama düşüyomuş hep siteden o yüzden yazamassa merak etmeyin yani
canım elifim açıklama yaptın çok saol
yarın için sanada iyi gezmeler kolaylıklar diliyorum
Hee ebuşumun bası dertte pc ile gene.dur bı msnden bakım kuşuma.

sorma e cano kaç kez girdim ve düştüm ah ah artık son demleri pcnin galiba :))

BERRİNCİM VE RANACIM mesajınızı aldım kızlar çok teşekkür ederim
gelelim bana kızlar buara biraz yoğunum konyadan misafirlerimiz var annemlerdeler ama benimde gitmem gerekiyo ayıp olmasın diy e bi 10 gün daha burdalar zaten yeni geldiler .neyse yanibuara idare edin beni canım arkadaşlarım gelen misafirler benim için çok değerli insanlar ve ben zamanımı onlarla geçirmek istiyorum ama geceleri burdayım kaçış yok .neyse hepinizi öpüyorum .CUMA vakti burdayım inşallah herzamanki gibi devam ediyoruz :)))

canom ben artık yatıyorum çok uykum geldi ve yoruldum
öpüyorum seni kuzum iyi geceler

slm kızlar!!!Aranıza yeni katıldım :) ve benimde tek dileğim artık anne olmak,benimde meleğim olsun istiyorum ( 3 yıllık evliliğimde romatoid artrit hastalığı ile tanışmasaydım belkide çoktan anne olmuştum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…