Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Bılmıyom valla sevcanım kafa gıdıyo bazen..ıns görürüz o günleri be kuşum.

Gülşah hayret sen bunca zamandr kk dasın bizim topıce nasıl gelmedın:)kac yıllık evlısın cnm unuttm sylemişmiydin?ben 6 mesela:KK43:

Gülşah ay cumartesi srprız olurmuş bide.keşke ya.hadi hayırlısı.doktora gtmen ıyı olacak.kafan rahatlıcak.evde bekledıkce varmı yokmu insan sinir oluyor.
Peloşşş sesin cıkmıyo kuşum nerdesın.

burdayım derinim bana yazılınca cevap veriyorum canım...

Sevcanım özlemistım valla ıyı oldu.ama cok kaldın gercekten cnm,bızım icin yorma kendını tatlım benım.git dinlen cok öptm senı.

Gökçem hoşgeldin canımmmm.nasıl oldunuz kızçeyle iyılestiniz mi?

slm kızlar sizlere bakayım dedim duramıycam gezmeye gitmiştim yemegim yok alkıp yemek yapcam daha kociş gelir birazdan:) iki gündür gökce hanımda uyutmuyu bizi nefes alamıyo dr a götürdük gene bogazı iyi olmuş dedi bi burun fısfısı verdi rahat nefes alsın die :KK43: neyse bizden haberler böyle inş herkes iyidir
dua okumaya başlamışsınız eger eksik olursa ebroşum söylesin bana bende okurum sizler için:)
ebroşum bende seni seviyorummmmmmm :)diger kızlar alınmayın sakın sizleride seviyorummmm :)

derinim hoşbulduk canım yaa iyiyiz çok şükür sen sormuşsun görmeden yazdım az önce dr gittik işte burnu tıkanıyo gece nefes alamayınca defalarca uyanıyo bişeyi yok dedi:KK43: saglık ocagondaki dr bişeyden anlamıyo ya neyse:KK43: sende iyisin inş canım birazdan kaçarım kusura bakma olurmu :)

Gökcem iyi bari bı burun tıkanıklıgı kalmıs.oda gecer fısfısla.heralde sevıyosn istersen sevme derinini hıhhh!

Gülşah gıtmişş düştünmü yoksa cnm.
Gökcem iyiyim cnm ya evdeyım oturuyorum.ne yemek yapacagmı dusunuyorm yine...fikir veren olsa keşkem.

ebroşum seni seviyorum yazmışya onun için sadece onun ismini yazdım .. derinimi sevmem mi ben ya tabikide seviyorum datlummmmmmmmmmm :KK16:
cano hadi ben kaçtım size ii muhabbetlerrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

slm kızlar sizlere bakayım dedim duramıycam gezmeye gitmiştim yemegim yok alkıp yemek yapcam daha kociş gelir birazdan:) iki gündür gökce hanımda uyutmuyu bizi nefes alamıyo dr a götürdük gene bogazı iyi olmuş dedi bi burun fısfısı verdi rahat nefes alsın die :KK43: neyse bizden haberler böyle inş herkes iyidir
dua okumaya başlamışsınız eger eksik olursa ebroşum söylesin bana bende okurum sizler için:)
ebroşum bende seni seviyorummmmmmm :)diger kızlar alınmayın sakın sizleride seviyorummmm :)
kolay gelsin canım...gökcenin bogazları iyiyimiş...burun fısfısıda rahatlatır inş gecmiş olsun...seni ve gökceyi püyorum...
Gülşah gıtmişş düştünmü yoksa cnm.
Gökcem iyiyim cnm ya evdeyım oturuyorum.ne yemek yapacagmı dusunuyorm yine...fikir veren olsa keşkem.

canım bende mantar sote,tavuk,bide pilav var...fikir verebilmişimdir inş derinim...

Bılmıyom valla sevcanım kafa gıdıyo bazen..ıns görürüz o günleri be kuşum.

Gülşah hayret sen bunca zamandr kk dasın bizim topıce nasıl gelmedın:)kac yıllık evlısın cnm unuttm sylemişmiydin?ben 6 mesela:KK43:

1.5 yıllık evliyim geçen sene mayıs yani.bu topiğe geldim ama yazmadım okuyup takip ediyordum genelde geceleri bakıyorum ben gündüz ev işleri falan çok girmiyordum artık gündüzleride gircem.şuan hem yemek hem temizlik yapıyorum hemde burayı idare ediyorum kocam ve kardeşi gelcek

Peloş sagol canım.benim adam mantar sevmıyo sade tavuk yapsam bende bol soganlı,yahni gibi oluyo.ne bilim tavukta hic içim istemiyo.of napcam.patates cok yaptm bugünlerde.taze faslye yenı yedık.off.

Gir cnm gir kafanı dagıtrsın gùlşahcım.öyle oluyo bende bazen hem işlerimı yaparm hem yazarım.1bucuk yıl oldu he.hayırlsı inş cnm.

Peloş sagol canım.benim adam mantar sevmıyo sade tavuk yapsam bende bol soganlı,yahni gibi oluyo.ne bilim tavukta hic içim istemiyo.of napcam.patates cok yaptm bugünlerde.taze faslye yenı yedık.off.

benim 4 tane bud vardı borcama yerleştrdm soğan sarımsak zeytinyağı baharatla karştrm bir güzel kenarlarına patates yeşil biber mantarda koyabilirsn onun tabağına koyma bende mantar yoktu koyamadım benm yemek pişti pilav yapıcam hazır türlü vardı dondurulmş onu yaptım fikir olsun diye yazdım derincim

valla canım benimde aklıma gelmiyo başka bişey gercekten cok zor ya bende her gün ne yapsam diye düşünmekten bıkıyorum bazen...ya bak geldi aklıma fırında kofte mercimek corbası bide pilav yap güzel olur bence...:KK56:

Gülşah tavugu aynen öyle ama sebze koymadan baharatlı yapıp fırına atıyorum guzel oluyo gercekten.yeminle demın aklıma geldı öylemı yapsam dedım ama kociş tavugu yemıyo bazen,kalıyo oldugu gibi.bu sefer sinir oluyorum. Sagol canım.
Peloş köfte bayadr yapmıyorum aslnda olabilir.mercımek corbası yenı bıttı.baska yparm o sorun degılde yemek olarak dusunduruyo ınsanı.ben bı ekmek almaya cıkayım aklıma bşyler gelir inş.sagoln kızlar ben kactım şimdilik.görüşùrüz.

Gülşah tavugu aynen öyle ama sebze koymadan baharatlı yapıp fırına atıyorum guzel oluyo gercekten.yeminle demın aklıma geldı öylemı yapsam dedım ama kociş tavugu yemıyo bazen,kalıyo oldugu gibi.bu sefer sinir oluyorum. Sagol canım.
Peloş köfte bayadr yapmıyorum aslnda olabilir.mercımek corbası yenı bıttı.baska yparm o sorun degılde yemek olarak dusunduruyo ınsanı.ben bı ekmek almaya cıkayım aklıma bşyler gelir inş.sagoln kızlar ben kactım şimdilik.görüşùrüz.

tamam canım kolay gelsin...bende cıkıyorum görüşmek üzre...

herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3:(gerci burda aksam olmadi henuz ama tr'de olmustur belki):KK1:

EBRARIM,bugun evde yoktun heralde?ben seni:102::102:neyse saglik olsun,baska sefere insallah:KK61:bu arada dualari okudum ben,bitti yazabilirsin canim:KK19:
BANUCUM,hala hastaymissin,rabbim sifa versin canim.:KK19:
BIRSENIM,emreciginde hastaligi devam ediyormus,allah sifa versin emrecigede:KK19:
DERINIM,eger belirti ve ya suphen varsa bir kan testi yaptir canim,icin rahatlar en azindan:KK19:
CICILI,gecmis olsun canim,dikkat et kendine:KK19:
PELINIM,esin gelmis gözun aydin:KK61:ben esinin disarda oldugunu kacirmisim cevabim gec oldu kusura bakmayasin:KK61:
KARDELEN49,misafirlerin gitmistir heralde,rahatlamissindir biraz:KK19:
ANATOLIAM,cok gecmis olsun canim.insallah önemli bir durum yoktur,rabbim seni ve bebegini korusun
:KK19:
ranacim,ecemcim,selinacim,sevcancim,ismini hatirlayamadigim tum arkadasslarim,hepinizi :KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
X