Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ya bende gelmek istiyorum msne olmaz mı tek bırakmayın topikte.derincim inarım bende sen burdasın diye girdim valla değişiklik yok sessiz bekleyişe devam

Birsoş emrecıkım hala hasta he minigim benım kıyamam.inş biran önce saglıgına kavusur kuzum.
Sevcanım evet bıgun msnde rastlaşsak tam süper olacakta:)

elifim ya bozma hemen moralıni,doktorlar bayılıyo ztn ümitsz konusmalara..benım dayımın kızına çatlama olmadı demisti doktor üzülmüstu öbur ay aşılama yapacktı megerse hamileymis..senın 17ile catlamıs cok normal.yumurtlama geriligi olurmu hic,gelişmese catlamasa hadı neyse...sen boşver onu bunu,calısmaları sıkı tut yeter:)üzerinde çok durup sıkıntıya gırme cnm.histeroskopiyi neden bıdaha istedıgınıde anlamadım kı ben be kuşum?

Canım doktor ümitsiz konuşmadı belki yükselmiştir 1 günde belli olmaz dedi hatta umutsuzluk yok dedi. Histeroskobi ile tahim kalınlığımı kalınlaştırmak için operasyon yapacak yani orada ki hüscreleri yenilemek için ama sonra ay 4-5 ay sonra gerekirse yani.

ya bende gelmek istiyorum msne olmaz mı tek bırakmayın topikte.derincim inarım bende sen burdasın diye girdim valla değişiklik yok sessiz bekleyişe devam

Selam canım biz topicteyizhala . Sen neyi bekliyosun hayrdır?

Hayırlısı cnm,.bende yatıcam birazdan.yatmadan yollarım özelden msnmı sana konuşuruz bıara oldumu.öptm senı şimdilik kactm uyku bastı.ıns adet olmazsn müjde beklyorm senden.mujukss!

Canım doktor ümitsiz konuşmadı belki yükselmiştir 1 günde belli olmaz dedi hatta umutsuzluk yok dedi. Histeroskobi ile tahim kalınlığımı kalınlaştırmak için operasyon yapacak yani orada ki hüscreleri yenilemek için ama sonra ay 4-5 ay sonra gerekirse yani.

Selam canım biz topicteyizhala . Sen neyi bekliyosun hayrdır?

adetimin gelmesini bekliyorum

Hayırlısı cnm,.bende yatıcam birazdan.yatmadan yollarım özelden msnmı sana konuşuruz bıara oldumu.öptm senı şimdilik kactm uyku bastı.ıns adet olmazsn müjde beklyorm senden.mujukss!

tmm canım iyi geceler ama şöle diyim ben hamile falan değilin şimdi peş peşe 2 tane idrar testi yaptım yok bişi olsa çıkardı 3 gün geçiyor nerdeyse..umutlarım tükendi artık

:94: kızlar selam ama kalamayacam emre hala hasta hiç durmuyo kulağıda ağrıyo ilaçlarını içiriyoz ama inşallah biran önce iyileşi uykuya hasrettik iyice hasret olduk aman iyileşsinde napalım katlanacaz artık geçmişe göz ucuyla baktım hastalar var kendinize dikkat edin bnei merak edene teşekkür ederim ayrıca (banu) ve geçmiş olsun yiğeninede canım tutişim sende dikkatli ol mutlaka dr git geçiştirme sen işini sağlam alda takdir Allahtan canım neyse :KK5:ebrarım canım dualara bende varım msj yollarsınız yada banu arar neyse ben kaçar derinim sen burdaın ama kalamıyorum byee :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::85::85::85::85::85::94::94::KK68::KK68::KK68:

cnm geeçmiş olsun oğlusun hastaymıs
herkeze selam kızlar bende dün doktordaydım tansiyonum yüksek cıktı doktor salmadı birkaç saat beni cok korktum:KK59:
cok şükür şimdi sabah öğlen aksam ölctürüyorum normal cıkıyor ama hala korkum var
annemdeyim bu arada eve ne zaman giderim bilmiyorum:KK59:
şimdi 24saat idrarımı saklıyıp biriktirip doktora gidicem onda birşey bakıcaklarmıs
öğlende baska sonucları göstermeye gidicem
ama helal olsun cerrah paşa tıp fakultesine süper ilgileniyorlar :KK61:
benden şimdilik bu kadar hee bu arada
ebrar ablacım ben duaları okudum :KK61:

cnm arkadasım anlatmış gerçi sana selina.ewet onun dediği gibi cnm yumurtalar gelişmıyorsa aşılamaya gecılıyor.dr um da oyle demsıtı ama benım buyumustu takıbe bıle gıtmedım...

wermıs cnm olmuş cok guzel stıcker ın:KK66:

cnm bnm ben de ozledım.ben de cok gıremıyorum ya sık gorusemıyoruz cnm...bızım de 10 ekım cnm :KK66:)))

günaydın kızlarr :) bütün yazdıklarınızı hem her sabah hemde gün içinde okuyorum çok iyi arkadaşlığınız var ve çok sıcak bir okadarda espirilisiniz bana yakın davrandığınız için ve benide aranıza aldığınız için çoook teşekkür ederrrimm :KK3::KK34:

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr,hayırlı günler olsun inşallahh.
birsencim geçmiş olsun canım yaa emre iyileşmemiş Rabbim şifa versin inşallah canım.
gökçede hastaydı sanırım geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşallah..
cicili geçmiş olsun stres sıkıntımı yaptın tansiyonun yükselmiş.dikkat et kendine.
elifcim dr bana tam olarak kaç mm olduğunu söylemiyo hiç bir muayenede.bende stres yapmamak için sormuyorum.ağrı sızı belli ediyo zaten kendini gelişip çatlamasını fln.neticede kaç mm olduğu değil yumurtladığın ve çatladığıdır canım.bence sende çok fazla düşünerek kendini strese sokma.inş hiçbir operasyona gerek kalmadan gelir bebişin.bunlarıda şimdiden düşünüpte üzülme.Rabbim dermansız dert vermesin tek canım.sen rahim filmi hiç çektirmemişmiydin?eğer çektirmediysen dr un sana hap fln tedavi uygulaması yanlış olabilir.önce rahim filmi ondan sora sırayla ilaçlar canım.korkulacak bişey de değil söyleyeyim ben şahsen anestezi ile çekildim.hiç bişe anlamadımda.

kuzu ya çok geçmiş olsun kıyamam ona acaba büyük abdestini tutma durumu varmı ?yani bazı çocuklar korkup yapmıyolar ve tutuyolar oda çatlak filan oluşturabiliyomuş görümcemin oğlundada oldu korkmayın aslında kilolu minişlerde olabiliyo kuzum .adetinde stresden başlamıştır hem daha kaç gün olduki korkma hemen

sevcanım bğenmene sevindim canım
aslında evet sana 2 tane daha ilave yapmak gerekirdi:)))
tamam sen müayit olunca bildirirsin kuzu

boncukum nasıl oldun canım iyisin inşallah

kuzu ya sorun değil bende kkdan düşünce msnde muhabbet edelim demiştim

sedacım klomen işe yaramadıysa iğneye geçersiniz canım bendede aynısı olmuştu ve iğnbeler işe yaramıştı .inşallah gerek kalmadan gelir minişin

kuzum geçmiş olsun hasta olmuşsun ALLAHIM şifa versin bu havalar tam hastalık havası ya .dikkat et kendine

kuzum iyi olmanıza sevindim .
nedemek ya gökcemde topicimizin bebişlerinden sende annişlerindensin .seviyorum seni delüüü

evet ranacım enson size okumuştuk peş peşe hamile kaldınız .darısıda bizlere inşallah
aslında listeyi hazırladım ama özel mesaj göndermeye vaktim olmadı ..

nedemek canım yaa inşallah dualar vesile olur hayırlısıyla tutunur bebişler
buarada daha öncede yazdım YA VARİS ismini 707 kez tesbih et tatlım okey

tamam kuzum yazıcam aslında biliyodumda sen nasıl uygun görürsen oşekilde yazalım diye düşündüm
ayrıca 313 ayetel kürsi okuyoruz tabi aramızda bölüşüyoruz onu ben özelden bildiricem sana olurmu

garibim nedemk kuzum sizler saolun .tamam kuzum düzelticem ben .hayırlısı olsun üzülmek yok

kuzu annemden geldim eşim bizim ortağa gidelim dedi şimdi çabuk çabuk bunu yazıp çıkmam gerek bekliyo beni :))gece nasipse görüşürüz

banuş bugün baya gezdim yetmedi yine gidiyorum :)))

derdam msnden yazmıştım ama açmadıysan görmemişsindir kuzum .ben özeldende bildiricem ama şuanda hiç müsayit değilim :))

selamlar hanımlar geçmişe bakıyım dedim yemek işini hallederken ama şimdi çıkmam gerek
aslında bugün biraz moralim bozuldu ANATOLİANIN hafif kanamsı olmuş şuanda iyi çok şükür dinleniyor .hepinize çok selamı var
Ne biliyim ebrarcım dün gece gene kan gelmiş kabızlık sorunuda yok bebişimin canım çok sıkkın yani bende felaket grip oldum burnumdan nefes alamıyorum ilacada başladım.İyi yapmışsın canım gez keyfine bak.Anatolia inşallah daha iyidir konuşlunca selam söyle.
:94: kızlar selam ama kalamayacam emre hala hasta hiç durmuyo kulağıda ağrıyo ilaçlarını içiriyoz ama inşallah biran önce iyileşi uykuya hasrettik iyice hasret olduk aman iyileşsinde napalım katlanacaz artık geçmişe göz ucuyla baktım hastalar var kendinize dikkat edin bnei merak edene teşekkür ederim ayrıca (banu) ve geçmiş olsun yiğeninede canım tutişim sende dikkatli ol mutlaka dr git geçiştirme sen işini sağlam alda takdir Allahtan canım neyse :KK5:ebrarım canım dualara bende varım msj yollarsınız yada banu arar neyse ben kaçar derinim sen burdaın ama kalamıyorum byee :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::85::85::85::85::85::94::94::KK68::KK68::KK68:
Bende merak ettim ytahmin ettim ama demek emrecim hala hasta kıyamam bende çok kötüyüm birsen felaket grip oldum telim kapandı ben arıyomuyorum heralde iki güne açılır.
canım yaa benimde görümcemin oğlunda vardı çocuk daha 2yasınada tuvalatini yapmamakiçin aglıyodu sıkıyodu duvarlara tırmanıyodu acısından korktuğu için şimdi 3 yasında çişe zor alıştrdı korkusunu yendi çok gecmiş olsun canım gecer inşallah
Sağol canım öyle bir sıkıntımız yoktu bakalım bugün gene gidicekler inşallah bişey çıkmaz poposunun etrafıda kızarmış üff.
Ya kızlar bişey sorucam size bugün kontrole gittim Cuma günü biliyosunuz 15,5 tu ve 12. günümdü bugün 15 günüm. ama cumartesi günü akıntım vardı baya dedim herhalde yumurtladım. Bugn doktorumda öyle söyledi hepsi çatlamış. Fakat biraz küçük üdü diyo hani bunun 18mm den sonrası olgunlaşmış ve döllenme için uygunya benim ki 16 - 17 arası catlamış oldu. Doktora klomen kullanıyım mı dedim gerek yok yumurtluyosun aylık bişey olabilir dedi. Gerci daha önceki aylarada 12 günde 18,5 mm di Şimdi Selinam ve Sevcanım sizde ki yumurta gelişmemesi böyle bişeymiydi. Yani oluyo ama 18 mm den aşağıda catlıyo döllenmeye elverişli olmuyor yada bunu yaşayan varmı aranızda bu ne ki şimdi yumurta tembelliğimi. Bu ay kalmam cok zormuş bir dahaki aya rahim flmi şart dedi off ki off sıkıldı canım. Rahim kalınlığı 7mm eğer bir kaç ayda bu 8 mm olmassa tekrar histeroskobi yapacağız dedi. Bana bir akıl verinnn

Derincim noldu lekelenmemi oldun kan mı geldi anlamadım. Dur bakalım varsa da bebiş bişey olmaz. Larigmayı hatırla Bide o gün buluştuğumuzda Ebrar bana bu söktürücüyle hamile kalan da baya oluyo demişti belki öyle bişeydir ay inşallah canım da sen bir test yaptır be güzelim haberde ver içimiz rahatlasın

Canım 1 Ekim demekki bebişlerimizin cinsiyeti cok kalmamış canım hadi bakalım merakla bekliyoruz bizde. Kusmaların azaldımı artık.
Bence yumurtalar çok kötü değil rahim filmindende korkma hiç acımıyor.
herkeze selam kızlar bende dün doktordaydım tansiyonum yüksek cıktı doktor salmadı birkaç saat beni cok korktum:KK59:
cok şükür şimdi sabah öğlen aksam ölctürüyorum normal cıkıyor ama hala korkum var
şimdi 24saat idrarımı saklıyıp biriktirip doktora gidicem onda birşey bakıcaklarmıs
Canım çok geçmiş olsun idrarda protein bakıcaklardır ama büyük ihtimal temiz çıkar tansiyonun iyi gidiyomuş.Bende çok memnunum cerrahpaşadan Annemin hayatını kurtardı acildekiler Allah razı olsun onlardan.akın tuzlu yeme limon tüket ablamdada vardı onun sonuna kadar yüksek gitti ilaçta alıyodu tuzsuyz ve limonla idare ettik kendine dikkat et.

Ebrar ben fena hastayım ben duaları büyük ihtimalle okuyamam benim yerime paylaşırmısınız ne olur kusura bakmayın çok kötü durmdayım yoksa muhakkak okurdum.

Topıce sabahtan berı üçüncü girişim ama bi türlü yazamadım.hayırlı günler kızlar.
Elifcim,ümitlı konustysa iyı cnm.dün dedin ya,bu ay zor olur demıs dıye öyle dedım.aslnda sorun orda da degıl,selınanın dedıği gibi mm lere takılmamanı ıstedm ondan örnek verdm rahatlaman icin.gercekten inş hicbrseye gerek kalmadan gebelık olusur ıns cnm.
Selinam son baktgmda buradaydn gttnmı göremedım.he acıklamışsın dogru yakınlarda regl olmstn sen zaten.unutyorm kuşum kusura bkma.hayırlısı inş.
Berrin dün görunup kayboldn cnm umarm iyisndır öptm.
Gülşahcım,demek test yaptn.adetinde gelmedı,hayırdır inş.muhtemelen kürtajdan snra denge bozuldu cnm.sıkıntı yapma.bu ay olmazsa önümüzdekı ay hayırlısyla.özele msn yollycam az snra:KK66:

Cicilim gecmis olsun canım.inş iyi cıkar ıdrar sonuclarıda.Allah yardımcın olsun.
Sedda sagolasn herzaman gel.senınle ben konusmadk hic galiba,telden alıntısız yazdıgım icın unutabılıyorum.
Banummm kuzum ya cok gecmıs olsun valla.aman iyileş biran önce...bebis için sen lazımsın kuzucuk:)
ay ben kendimi napim yaaa!sabah tost yedım.üstüne komşum kahvaltıya gel illa dedı.bide zorla yediriyo ki sagolsn yok dıyemıyom,karıstı gene mide.arkadan arkadan kafam atıyo inş agrımaz öff.

Cicilim gecmis olsun canım.inş iyi cıkar ıdrar sonuclarıda.Allah yardımcın olsun.
Sedda sagolasn herzaman gel.senınle ben konusmadk hic galiba,telden alıntısız yazdıgım icın unutabılıyorum.
Banummm kuzum ya cok gecmıs olsun valla.aman iyileş biran önce...bebis için sen lazımsın kuzucuk:)
ay ben kendimi napim yaaa!sabah tost yedım.üstüne komşum kahvaltıya gel illa dedı.bide zorla yediriyo ki sagolsn yok dıyemıyom,karıstı gene mide.arkadan arkadan kafam atıyo inş agrımaz öff.
Bazen oluyor hepimize üst üste az yeseydin keşke diycem olan olmuş bişey olmasında afiyet olsun naptın test olayını sabh yapıcaktın.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr,hayırlı günler olsun inşallahh.
birsencim geçmiş olsun canım yaa emre iyileşmemiş Rabbim şifa versin inşallah canım.
gökçede hastaydı sanırım geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşallah..
cicili geçmiş olsun stres sıkıntımı yaptın tansiyonun yükselmiş.dikkat et kendine.
elifcim dr bana tam olarak kaç mm olduğunu söylemiyo hiç bir muayenede.bende stres yapmamak için sormuyorum.ağrı sızı belli ediyo zaten kendini gelişip çatlamasını fln.neticede kaç mm olduğu değil yumurtladığın ve çatladığıdır canım.bence sende çok fazla düşünerek kendini strese sokma.inş hiçbir operasyona gerek kalmadan gelir bebişin.bunlarıda şimdiden düşünüpte üzülme.Rabbim dermansız dert vermesin tek canım.sen rahim filmi hiç çektirmemişmiydin?eğer çektirmediysen dr un sana hap fln tedavi uygulaması yanlış olabilir.önce rahim filmi ondan sora sırayla ilaçlar canım.korkulacak bişey de değil söyleyeyim ben şahsen anestezi ile çekildim.hiç bişe anlamadımda.

Canım hastasın hala midenmi kötü yine yoksa tam gribemi döndü canım yat kuzum dinlen. Benim doktor anesteziye gerek yok ben yapıcam korkma diyor hem sen muayenelerde de cok rahatsın uyumlu bir hastasın canın cok yanmıycak bence anestezi vermeyelim diyor bakalım belkide almam anestezi yoksa korktuğumu biliyor o zaman yapalım anestezi derdi ama rahatlattı o konuda.

Ebrar ben fena hastayım ben duaları büyük ihtimalle okuyamam benim yerime paylaşırmısınız ne olur kusura bakmayın çok kötü durmdayım yoksa muhakkak okurdum.

Ben banunun yerine 10 tane okıycam bide kendi payıma düşen 20 taneyi okuycam Aleyna için yani toplamda 30 tane Ebrar sen ona göre 10 taneyi dağıt istersen canım

Topıce sabahtan berı üçüncü girişim ama bi türlü yazamadım.hayırlı günler kızlar.
Elifcim,ümitlı konustysa iyı cnm.dün dedin ya,bu ay zor olur demıs dıye öyle dedım.aslnda sorun orda da degıl,selınanın dedıği gibi mm lere takılmamanı ıstedm ondan örnek verdm rahatlaman icin.gercekten inş hicbrseye gerek kalmadan gebelık olusur ıns cnm.
Selinam son baktgmda buradaydn gttnmı göremedım.he acıklamışsın dogru yakınlarda regl olmstn sen zaten.unutyorm kuşum kusura bkma.hayırlısı inş.
Berrin dün görunup kayboldn cnm umarm iyisndır öptm.
Gülşahcım,demek test yaptn.adetinde gelmedı,hayırdır inş.muhtemelen kürtajdan snra denge bozuldu cnm.sıkıntı yapma.bu ay olmazsa önümüzdekı ay hayırlısyla.özele msn yollycam az snra:KK66:

Amin canım inşallah tekrar ameliyat olmam. Sen nasıl oldun bu arada canım

Gülsahcım kürtajdan sonra olabiliyor canım sen kan testi yaptınsa ve cıkmadıysa en azından içinde parca kalmadığı için sevinebilirsin. Benim içimde parca kaldığı için yaşıyorum bu sıkıntıyı canım üzülme

günaydın kızlarr :) bütün yazdıklarınızı hem her sabah hemde gün içinde okuyorum çok iyi arkadaşlığınız var ve çok sıcak bir okadarda espirilisiniz bana yakın davrandığınız için ve benide aranıza aldığınız için çoook teşekkür ederrrimm :KK3::KK34:

Canım sende hoşgeldin aramıza İnşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine

Anatolia canım gecmiş olsun. Normal cıkmış canım cıkmasa normal artık bebeğin iyice büyüdü haliyle sıkıntılar yasaman da normal canım hiçç bozma moraline Rabbime emenat bişeycikler olmaz canım. EEE anne olmak kolay değil daha doğmadan baslıyo dimi sıkıntılar ndişeler inşallah en kısa zamanda toparlarsın canım kendini.

Canım hastasın hala midenmi kötü yine yoksa tam gribemi döndü canım yat kuzum dinlen. Benim doktor anesteziye gerek yok ben yapıcam korkma diyor hem sen muayenelerde de cok rahatsın uyumlu bir hastasın canın cok yanmıycak bence anestezi vermeyelim diyor bakalım belkide almam anestezi yoksa korktuğumu biliyor o zaman yapalım anestezi derdi ama rahatlattı o konuda.

Ben banunun yerine 10 tane okıycam bide kendi payıma düşen 20 taneyi okuycam Aleyna için yani toplamda 30 tane Ebrar sen ona göre 10 taneyi dağıt istersen canım

Amin canım inşallah tekrar ameliyat olmam. Sen nasıl oldun bu arada canım

Gülsahcım kürtajdan sonra olabiliyor canım sen kan testi yaptınsa ve cıkmadıysa en azından içinde parca kalmadığı için sevinebilirsin. Benim içimde parca kaldığı için yaşıyorum bu sıkıntıyı canım üzülme
Sağol uebesli canım tam olarak gribe döndü demek ondan bu kadar midem kötüydü sen doktoruna güveniyorsun o zaman hiç araştırma kafanı bulandırma rahim filmiyle ilgili ne zaman çekicek bakalım benim adetten iki gün sonra çekmişlerdi.

Geldım banuş nasıl oldun cnm?ben cıkmadım test almaya ya:KK43:
elif inş cnm gerek kalmaz.rahim filminden de korkma gercekten.şafagı sevmıyosn biliyorum ama ben orda cekildım memnun kaldım.cok net guzel cekıyorlar bıde.sen bilirsin yinede cnm.

Naber pelincim eşin geldimi?
canım ya yazdıgını görmemişim kusura bakma...evet geldi...sende hastaymışsın banucum gecmiş olsun...rabbim şifa versin...
Aaa pelınım gelmış hoşgeldın canım,nasılsınnn???
selinam kusura bakma canım eşim gelmişti yazdıgını görmeden cıkmışım...iyiyim sagol sen nasılsın...
Ay pelinim ya msn gitti birden geri gelmiyo ya.kusura bkma cnm oldumu.
önemli degil derinim sen yazmayınca ben bişey oldugunu anlamıştım...
kıyamam ben emremize ya...cok gecmi,ş olsun birsencim...inş cabuk iyileşir rabbim şifa versin...
cnm arkadasım anlatmış gerçi sana selina.ewet onun dediği gibi cnm yumurtalar gelişmıyorsa aşılamaya gecılıyor.dr um da oyle demsıtı ama benım buyumustu takıbe bıle gıtmedım...

wermıs cnm olmuş cok guzel stıcker ın:KK66:

cnm bnm ben de ozledım.ben de cok gıremıyorum ya sık gorusemıyoruz cnm...bızım de 10 ekım cnm :KK66:)))
sevcanım tickerena bayıldım cok sevimli olmuş...kendine ve ikiz meleklerine iyi bak öpürüm sizi canım...

canım ya gecmiş olsun niye cıktıkı tansiyonun stres falan yapma rahaat ol...inş sonucların güzel cıkar...

hayırlı günler kızlar hepinize :KK16:

X