Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım nasılsın sticker süper olmuş ben cinsiyetleri çok merak ediyorum :)
saolasın cnmmmm.ıyıyım sen nasılsın? annemdeyım hala ben.ay bız d cnm kısmetse 1 ekımde ogrenecegızz

mrb sevcancım nasılsın bebişler nasıl inş. iyisinizdir :KK66: Sana bişey sorucam yaptığınız stıckerlardan bende yapmak istiyorum ama nasıl yapıldığınız bilmiyorum daha önce çok sordum arkadaşlara ama cvp veren olmadı :KK43::KK43:
mrb cnm.ıyıyız sukur cnmm.gezerlerse sorun yok hihi :))))
ay cnm bn de bılmıyorum rana arkadasım yaptı bana da sıfremı fılan werdım o hallettı :KK66:

saolasın cnmmmm.ıyıyım sen nasılsın? annemdeyım hala ben.ay bız d cnm kısmetse 1 ekımde ogrenecegızz

mrb cnm.ıyıyız sukur cnmm.gezerlerse sorun yok hihi :))))
ay cnm bn de bılmıyorum rana arkadasım yaptı bana da sıfremı fılan werdım o hallettı :KK66:

saol canım bakalım ranayada yazdım inş. cvp verir oda :KK34:

Kimseler yok kızlar nerdesiniz derinde hiç gelmemiş uğrardı bu saatlere kadar iyidir inşallah.
Birsende yok epeydir emre iyidir inşallah.

mrb rana sevcana sordum stıcker yapmayı nasıl yapılıyor banada söyleyebilirmisin ??

cnm daisypath.com diye gir ordan zaten etiketler çıkıyor ...kendine en uygun olanı seç yap en son tamamladıktan sonra url image diye bi yazı war o adresi kopyala sonra kk da profilini aç orda çizelge yazan yere yapıştır ...eğer yapamazsan bana söyle yine yardım ederim yaparım sana ...:KK34:

cnm daisypath.com diye gir ordan zaten etiketler çıkıyor ...kendine en uygun olanı seç yap en son tamamladıktan sonra url image diye bi yazı war o adresi kopyala sonra kk da profilini aç orda çizelge yazan yere yapıştır ...eğer yapamazsan bana söyle yine yardım ederim yaparım sana ...:KK34:

ranacım çok teşekkür ederim dediğin siteye girdim herşeyi yaptım canım ama profilimde çizelge die bişe yok o nerde onu bulamadımm cnm ???

Yaptım ama çoook ufak olduu rana nie böle oldu canımm :KK43:

Son düzenleme:
Ben geldimm...banum canım merak etmşsn sabah grdm aslmda kuşum iyiyim merak etme.kızkardeşim geldi yolluklarımı yıkadık.dıgerlerını yıkamaya vercem yarın.koltkları falan sildim.annem geldı.snra karşı komşum geldı derken bu saat oldu...miden kötu demek yine.ilaclar dahada şifa olsn inş cnm.ayşe ne durumda?
Sevcanımmmm sarı kuşum ben senı cok özledım ama ya konusamıyoruz hiç:KK43:bebişlerini bende cok merak edıyorum ya.bızım evlilik yıldönumümüz 1 ekim7:KK66:
elifcim sen nasılsn,bidaha ne gunu doktor kontrolün cnm?
Ebuşumda anneciginde.öpuyorum senide kuzum.
Aleynacım ben inanıyorum ki dualarımızla herşey harika olacak.rabbim gönül ferahlıgı versn sana.

selam kızlarrr.misafirden başka kimsecikler yokk.misafirde 5taneee maşallahh.
Nerdesiniz kızlarrr????

Ay guldurdun benı malak dıyo kendıne:)est.cnım.dunde ben öyleydim valla.nıye halsizsn acaba?senin adete ne kadar kaldı cnm bşyler olmasın?
Bende iyiyim iste.temızlık ettık bıraz.oturdm şmdi.denız yıldızına bakıyorum.kasıklarm acıyo arada,farlutaldan.karşı komsumda dedı niye kan testi yaptırıp emin olmadın.şmdi süphe geldi icime iciyorm ama korkuyla.umarm bşy yoktr.

derincim ben çıkıyorum canım eşim geliyormuş.yemekleri hazırlayayım.öptüm canım seni akşam girerim belkl bizimkinin dizisi varr.byyy.

Ben geldimm...banum canım merak etmşsn sabah grdm aslmda kuşum iyiyim merak etme.kızkardeşim geldi yolluklarımı yıkadık.dıgerlerını yıkamaya vercem yarın.koltkları falan sildim.annem geldı.snra karşı komşum geldı derken bu saat oldu...miden kötu demek yine.ilaclar dahada şifa olsn inş cnm.ayşe ne durumda?
Sevcanımmmm sarı kuşum ben senı cok özledım ama ya konusamıyoruz hiç:KK43:bebişlerini bende cok merak edıyorum ya.bızım evlilik yıldönumümüz 1 ekim7:KK66:
elifcim sen nasılsn,bidaha ne gunu doktor kontrolün cnm?
Ebuşumda anneciginde.öpuyorum senide kuzum.
Aleynacım ben inanıyorum ki dualarımızla herşey harika olacak.rabbim gönül ferahlıgı versn sana.
Ay guldurdun benı malak dıyo kendıne:)est.cnım.dunde ben öyleydim valla.nıye halsizsn acaba?senin adete ne kadar kaldı cnm bşyler olmasın?
Bende iyiyim iste.temızlık ettık bıraz.oturdm şmdi.denız yıldızına bakıyorum.kasıklarm acıyo arada,farlutaldan.karşı komsumda dedı niye kan testi yaptırıp emin olmadın.şmdi süphe geldi icime iciyorm ama korkuyla.umarm bşy yoktr.

Kolay gelsin canım temizlikte çok zor kendine dikkat et sen bu ara grip falan olma sakın çok önemli bak ben yatak döşek oldum sabah iyiydim şimdi bir görsen burnum durmuyor Ayşecim içinde dr bir daha tekrarlarsa başka tetkik yapıcaklarmış umarım olmaz bir daha.Ebuşada geziyor demekki ohh iyi yapıyor beni karantinaya attılar iki evdede bebiş olunca kimse istemiyor haklı olarak Allahtan yemeklerimi yapmıştım şimdi bende selinanın dediği gibi yatıyorum::))

Nasılsınız canlar ben annemdeğdim uğrayamadım umarım iyidir herkezben iyyim şükür
ebraraım dualara başlıyomuşsunuz bende okurum balım arada kanamam oluyo ama şimdilik yok yazarsan okurum dilerim tüm dualar kabul olur
hemen çıkamam lazım hepinizi öptüm mevlama emanetsiniz

X