Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banuuu daha yatmamışsın kuşum.cok geçmiş olsun yegenıne cnm ya.üzme kendını bak yenıden olmuşsun..iyileşir Allahın izniyle aysecıgmz sıkma canını.

Semracım ogluşu tahmin edıyorum ne guzel kardesı olacak ıns...aynen ogun öyleydı ruyam canım.tabı ben herkesın kalmasını ıstedıgım icin temennilerimi sıraladım...acık olarak bsyler görmesem dahi cok kişinin işaretini aldım rüyamda daha önce.yada hep birine hamıle olmadıgı halde hamıleymş gibi kalıyodu aklmda snra gercek oluyodu.byle syler yanı...
Kızlar size doyamıyorm ama eşim aradı yoldamış.salata yapım ben.bşy istiyonmu deynce syledm ebuş simiti:)bu saatte dedi:)bulsamda bayat olurkı dedı.bosver ztn yarn alırm dedım.neyse kactm ben canlar.süpürgeli smileeeee!mujkss.
ama derınım benıde gör artık rüyanda neolur:KK43:(aglayıp mendıl sallayan smile....:)

Kızlar benim adet bitmişti gene başladı ya neden acaba?
Bugün stres oldum yiğenimin poposundan kan geldi çok korktuk ne oluyor diye doktora götürdük füstül ve makatta çatlak varmış daha 4.5 yaşında kuzum bakalım napıcaklar doktor tekrarlarsa getirin demiş inşallah tekrar olmaz ama füstülde çok zor oluyomuş on aüzüldüm bir baktım adetim tekrar başalmış Ayşem benim için çok değerli çok korktum.
cnm cok gecmıs olsun üzme kendını nazar degmıstır kuzuya uamrım bıranönce ıyılesır...
derinim msnye gelsene canım kkdan habire düşüyorum
ama ama ebusum msn keyfı ha:KK43:((ben hep kacırıyorum sızı...

Herkese gunaydınnnn!mutlu haberlerle dolu birgun diliyorum.
Ebuşum şmdi görunce yazını uzuldum.banu acıktı bıtek oda baska topıcı okuyodu bekledım gelmedi kımseler yoktu cıktım cok uykum vardı cano...
Ah fıstıgım,rüyalar gercek olsa:)sen zaten gizli bombasın.heran hersey olabilir.sürpris yumultam:)mujkks diye öpen bide öpücük veren sacı bası dagulmus kıs smılesı:)

Son düzenleme:
Aa ebuşum hatta smdı hatırladım.msn actım gelınce senı görim diye ama cevrımdısımışım,acık kalmıs hemde smdı gordum.başucumda telle uyuyakaldm demekki:)

mrb arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bebek olayında bayağı tecrübesi olanlar var..Bir sorum olacak.3,Yıla girdim evliliğimde bebeğimiz olmuyor,dr. gittim sonunda klomen verdi yumurtalarım gelişmediği için.Klomeni kullandım yine gelişme görmedi,adetim gayet düzenli şimdi adet ol ilk günden say 11 gün gel yumurtluyormusun ona bakalım dedi?Acaba bileniniz varmı bir sonraki tedavi yöntemi nasıl oluyor klomen ile olmadı eğer yumurtluyorsam yada yumurtlamıyorsam tedavi yöntemi nasıl olur bileniniz varmı??Yardımcı olursanız sevinirim.

ablam liste süper olmuşşş.allah hepinize tez zamanda nasip etsin inşallah...herkes alt taraflara iner inşallah.benım 2 bebeiş koysaydın yanıma abla:KK9:

ablam ben de okumak ıstıyorum ama bu hafrta bır gecsın de bugun yıne başladı cıkarmalar.çorluya gıdıp geldım donuste arabada cıkardım bayaaa.kendımı ıyı hıssedeyım da haber werırım ablam.aleynaya şahsen okumustum ben allah kabuol etsın

iyi akşamlar cnm gorusemedık.ıyı sukur sen nasılsın?.sen ıyılestın mı cnm?ayy işin çokmuş ıyı geceler kolay gele cnm...
Yok canım ya midem çok fena ağrıyor bişeyler yeyince Allahtan ilaç işe yaradı biraz.Sağol canım.
Banuuu daha yatmamışsın kuşum.cok geçmiş olsun yegenıne cnm ya.üzme kendını bak yenıden olmuşsun..iyileşir Allahın izniyle aysecıgmz sıkma canını.
Sağol derincim üzüldüm korktum inşallah birdaha olmaz.
ama derınım benıde gör artık rüyanda neolur:KK43:(aglayıp mendıl sallayan smile....:)

cnm cok gecmıs olsun üzme kendını nazar degmıstır kuzuya uamrım bıranönce ıyılesır...

ama ama ebusum msn keyfı ha:KK43:((ben hep kacırıyorum sızı...
Sağol canım inşallah.
Herkese gunaydınnnn!mutlu haberlerle dolu birgun diliyorum.
Ebuşum şmdi görunce yazını uzuldum.banu acıktı bıtek oda baska topıcı okuyodu bekledım gelmedi kımseler yoktu cıktım cok uykum vardı cano...
Ah fıstıgım,rüyalar gercek olsa:)sen zaten gizli bombasın.heran hersey olabilir.sürpris yumultam:)mujkks diye öpen bide öpücük veren sacı bası dagulmus kıs smılesı:)
Canım buralarda olduğunu bileydim gelirdim.

Günaydın kızlar nasılsınız kimseler yok ben işlerimi öylesine yaptım bu sabah hiç halim yok sanırım gripte olucam şimdi yemek yapmam lazım gözümde büyüdü taze fasulyeler basna ben onlara bakınıp dutuyoruz.

Günaydın kızlar nasılsınız kimseler yok ben işlerimi öylesine yaptım bu sabah hiç halim yok sanırım gripte olucam şimdi yemek yapmam lazım gözümde büyüdü taze fasulyeler basna ben onlara bakınıp dutuyoruz.

mrb banu daha öncede yazmış olduğum konu ile ilgili bilgin varsa verebilirmisin?Şuan bir tek online sen göründüğün için soruyorum ??

mrb arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bebek olayında bayağı tecrübesi olanlar var..Bir sorum olacak.3,Yıla girdim evliliğimde bebeğimiz olmuyor,dr. gittim sonunda klomen verdi yumurtalarım gelişmediği için.Klomeni kullandım yine gelişme görmedi,adetim gayet düzenli şimdi adet ol ilk günden say 11 gün gel yumurtluyormusun ona bakalım dedi?Acaba bileniniz varmı bir sonraki tedavi yöntemi nasıl oluyor klomen ile olmadı eğer yumurtluyorsam yada yumurtlamıyorsam tedavi yöntemi nasıl olur bileniniz varmı??Yardımcı olursanız sevinirim.

mrb banu daha öncede yazmış olduğum konu ile ilgili bilgin varsa verebilirmisin?Şuan bir tek online sen göründüğün için soruyorum ??

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.

sedda canım soruna ben aynı tedavide bulunduğum için cvp vereyim bildiğim kadarıyla.klomenle yumurtlama olup olmadığına bakar.yumurtlaman güzelse çatlama iğnesi verir ve o iğneden sonra ilişki günleri verir.yada senin isteğine bağlı aşılama yapabilir.sorasıda bebiş yolu gözlemek bu kadar canım.inş yardımcı olabilmişimdir.

slmm
garipcim derincim ebroşum kızlar sagolun gökce daha iyi çok şükür hayırlısı ile şu kışa girme dönemi bi geçsede havaya alışsa kuzum hasta olmasa :KK43:
ebroşum listeye yazmışsın benide çok sevindim canım gördügümde :) gökcede iyi teyzesi uyuttum az önce :) size bakayım dedim:)
derinim sende bian önce adetol inş da aşılamdan sonra gelsin yegenlerimiz:)

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.

sedda canım soruna ben aynı tedavide bulunduğum için cvp vereyim bildiğim kadarıyla.klomenle yumurtlama olup olmadığına bakar.yumurtlaman güzelse çatlama iğnesi verir ve o iğneden sonra ilişki günleri verir.yada senin isteğine bağlı aşılama yapabilir.sorasıda bebiş yolu gözlemek bu kadar canım.inş yardımcı olabilmişimdir.

çok saol canım bu kadarmı oluyor peki bu tedavi,sen hala tedavimi görüyorsun senin oldumu peki? Çok soru sordum sanırım bakalım adet olayım bir aslında adetleirm düzenli,eğer adetin düzenliyse ovulasyon oluyor diyorlar ama bilemiyorumki bakalım beklemekten başka çaremiz yok sanırım. :KK43:

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
KARDELOŞ.............3,5 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
BERRİN...............????:KK55:
ELİF.................????:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:
RANA:KK49::KK49::nazar:
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:
EGAL:KK49::KK49::nazar:
CİCİLİ:KK49::KK49::nazar:
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

selam hanımlar
ben elimdeki listeyle böyle bir liste oluşturdum
eklenmek isteyen varsa bildirsin
bide dualara tekrardan başlıyoruz haber veriyim dedim
ilk aleynadan başlıyoruz tedavide olduğu için okumak isteyen bana bildirsin
bide elifim ve berrinim sizde nekadardır beklediğinizi yazarsanız listeye eklerim

ablacım çok sewindim tekrar başlamasına dualarımızın...en son sewcanla bana okunmuştu we RABBİM kabul etti bizi sewindirdi...inş burdaki bütün arkadaşlarımızı sewindircek ...hayırlı olsun...msjını bekliyorum kaç tane derseniz okurum ben ...öptüm ...

BERRİN...............7 AY:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANNİŞLERİMİZ

selam hanımlar
ben elimdeki listeyle böyle bir liste oluşturdum
eklenmek isteyen varsa bildirsin
bide dualara tekrardan başlıyoruz haber veriyim dedim
ilk aleynadan başlıyoruz tedavide olduğu için okumak isteyen bana bildirsin
bide elifim ve berrinim sizde nekadardır beklediğinizi yazarsanız listeye eklerim

kızlar cok sevindim dua listesine birde benimle başlamnıza dahada cok sevindim herkesden ALLAH RAZI OLSUN benim için dua okuyan dua eden herkesten ALLAH razı olsun ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH

cok cok teşekkür ederim nedesem ne yazsam bilemedim:KK43: ALLAHIM bana yaptıgınız duların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH cok mutlu ettiniz beni :KK19:

kızlr büyük buluşma gercekleşmiş ne güzelll resimlerde harika bi kişiyi tanıyamadım

abla seni biliyorum banuyu derinide tanıdım bi kişiyi tanıyamadım kızlardan hangisi acaba

Canım iğneyle başlarlar ya aşılama yada ilişki önerirler doktorunla berabaer karar vericeniz bir yol çizilir umarım herşey güzel olur.
kızlr büyük buluşma gercekleşmiş ne güzelll resimlerde harika bi kişiyi tanıyamadım

abla seni biliyorum banuyu derinide tanıdım bi kişiyi tanıyamadım kızlardan hangisi acaba
Canım uebesli
kızlar cok sevindim dua listesine birde benimle başlamnıza dahada cok sevindim herkesden ALLAH RAZI OLSUN benim için dua okuyan dua eden herkesten ALLAH razı olsun ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH

cok cok teşekkür ederim nedesem ne yazsam bilemedim:KK43: ALLAHIM bana yaptıgınız duların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH cok mutlu ettiniz beni :KK19:
Amin canım inşallah okuyacağımız dualarla Rabbimin yardımıyla pozitif sonuç alırsın.

Canım gecmiş olsun bir düzelemedin canım sen ya dikkat et kendine yapma iş yemek falan dinlen biraz canım

Ebrarım ana 1 yıl diyebilirsin bu arada ne duası okuycaz ilk aleynadan başlıycaz ok ama ne zman ve ne okuycaz onuda yazarmısın kuşum

Canım gecmiş olsun bir düzelemedin canım sen ya dikkat et kendine yapma iş yemek falan dinlen biraz canım

Ebrarım ana 1 yıl diyebilirsin bu arada ne duası okuycaz ilk aleynadan başlıycaz ok ama ne zman ve ne okuycaz onuda yazarmısın kuşum
Sağol canım mecburen yaptım şimdide çorba içiyorum.Ayetel kürsü okuyoruz her hafta bir kişiye bekleme sürelerine veya tedavi durmlarına göre.Ebrar sana daha detaylı anlatır.

BERRİN...............7 AY:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANNİŞLERİMİZ

listemizde olmus ellerine saglik ebrarcim,bu arada benim bebek bekleme surem 2,5 yil oldu:KK14::KK14:msnden de yazdim cevabini:KK34:

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)
garip

muhabbete geldim ama kimsecikler yokkk:KK37::KK37::KK37::KK37::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

X