Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hosbulduk ebrarim,sende hosgeldin:KK42:hamdolsun iyiyim canim,disarda idim bugun.arkadaslar ile guzel bir gun gecirdik,simdide dinleniyorum iste...ruya görmussun sende hayr olsun ruyan insallah:KK61:

kardelenim seninde ruyan hayr olsun canim,okuyunca tabirini bilmeden bebek aklimdan gecti benim..insallah rabbim nasip etsin..

garibim iyi yapmışın tatlım değişiklik olmuş bende bütün gün dışardaydım yoruldum .havalar çok sıcak yandık valla klima bile fayda etmedi bugün arabada
rüyamda vişne gördüm ama okadar çokki bide öyle tatlıki diyorumki ya bu kirazmı acab a bukadar tatlı vişne olurmu diyorum .yok vişne diyo birisi ama süperdi .hayırlara çıkar inşallah

garibim iyi yapmışın tatlım değişiklik olmuş bende bütün gün dışardaydım yoruldum .havalar çok sıcak yandık valla klima bile fayda etmedi bugün arabada
rüyamda vişne gördüm ama okadar çokki bide öyle tatlıki diyorumki ya bu kirazmı acab a bukadar tatlı vişne olurmu diyorum .yok vişne diyo birisi ama süperdi .hayırlara çıkar inşallah

bizim burda da sicak ti bugun hava,sonrasinda yagmurlu bir hava burudu etrafi..ne guzel bir ruya canim,hayirlara cciksin insallah..

bizim burda da sicak ti bugun hava,sonrasinda yagmurlu bir hava burudu etrafi..ne guzel bir ruya canim,hayirlara cciksin insallah..

hmm demek oralarda sıck canım burda nezamandır yağmur yağmadı hasret kaldık yaa
amin garibim hayrolsun inşallah

Seninkide güzelmiş ebrarım hayırlara çıksın inşallah rüyalarımız

buarada derinim başlamışsın farlutale şifa olsun canom .çok az zaman sonra gelsin bebiş inşallah

huuhuu kızlar ben geldim nasılsınız. Ebrar rüya görmüşün canım bakıcam simdi gecmişe okuyım kim nerde ne yapmış buralardayım ben

Ay kızlar rüyalarınızhayra çıkar bebeğe nasip olur inşallahhhh

Ebrar canım sen benim yolladığım fotoları koydun mu kuzum buarada bugün msn de cıktım kitlendii bilgisayar acamadım bi süre bağlanamadım internete canım kusura bakmkuşum

Derinim başladın demek hadi hayırlı olsun canım moralini inancını yüksek tut Allahın izniyle hersey olur canım inaşşalah

Benim soğan kürü sebebiyle inanılmaz akıntı var gerci böbrekten kasığa bir sızı da var. Ya kızlar aklıma takıldı benim yumoşlar bu ay yavaş büyüyoya acaba soğan kürü yapmış olabilir mi. Ama öyle düşünüyorumda adam bu kürü kolay cocuk sahibi olalım diyede verdi anlamadım yani. Neyse bu ay büyümesse bir dahaki ay büyür inşallah en azından iltihaplarım sökülür bu ay dimi:)

Yalnız ben geldim herkes kaçmış alınıyom bak haaa:))

Slm iyi geceler elifcım naslsn?
Kardelenim ebusum sagolun canlar.keske olsn bebısler de neler alırız bırbırımize.amerıkayı napaym türkiyemın guzel çeşitlerı varken.onu dememn sebebı,ben ayakkabıcı oldgm ıcn burdakı modellere alıskınım o modeldn görmedm hç hemen anladm farklı yerden oldgnu degşk geldı ondan begendm.

Evet elifcım basladm hayırlısyla...sen iç soganı bence bırakma.yumoşlar her ay aynı düzeyde cvp vermezmis gec olsn temız olsun boşver cnm.

selam derın su sogan kurunu nasıl yapıyorsun bıde kac yıllık evlısın sorunun varmıymıs doktora gıttın mı

Kızla kusura bkmayn valla tel elımde uyumusm bı süre.
Berna hosgeldn.sogan kürünü her sabah ve aksam günde ikı defa yapyosn.2bardak icme suyunu kaynatıp soganı 4e bölüp kaynayan suya atıyosn.5dk kaynatıp ılıtıp 1su bardagi içiyosun.bende polikistikover var,bi ara yapmt kstler azalmstı.6yıllık evlym.

selam derın su sogan kurunu nasıl yapıyorsun bıde kac yıllık evlısın sorunun varmıymıs doktora gıttın mı

Canım derin yalnış hatırlıyo galiba ben anlatıyım . Zaten İbrahim saraçoğlunun kendi sitesindede yazıyor ordanda bakabilirsin. Sabah ve akşam yapıyosun tok karnına. Her seferinde yeni bir soğan kullanarak yapıyosun sıcakve taze içiyosun yani.

Soğan sarı yemeklik soğan olacak kırmızı soğan olmayacak.

1,5 bardak temiz içme suyuna bir soğanın kabuklarını çıkarıp 4-5 parçaya bölüp soğuk suya atıyosun. Su kaynamaya başladıktan sonra dakika tutup 5 dakika daha kaynatıyosun. Sonra altını kapatıp suzup içiyosun sıcak sıcak yudum yudum. Bu arada ağzını kapalı kaynatıyosun canım. Aynı işlemi yeni bir soğanla akşam yapı içiyosun. Reglinin 7 günü başlayıp 15 gün devam ediyoun İltihap falan varsa akıntın baya artıyo yani atıyor.

Kızla kusura bkmayn valla tel elımde uyumusm bı süre.
Berna hosgeldn.sogan kürünü her sabah ve aksam günde ikı defa yapyosn.2bardak icme suyunu kaynatıp soganı 4e bölüp kaynayan suya atıyosn.5dk kaynatıp ılıtıp 1su bardagi içiyosun.bende polikistikover var,bi ara yapmt kstler azalmstı.6yıllık evlym.

Kuşum heycan varmı heycan

Elifim uykuluyum diye yanlısmı tarif ettm dedım,eksık etmısım kırmızı sogan dememısım bıde kac gun oldugunu...ama kaynayan suya atıldıgına eminım cnm,sende arastr yanlş yapma...yok heyecan yok kıs şimdilik yani:)arada tuhaf olmuyo degılım.

sagolun ama sanırım kırmızı soganmı beyaz sogan mı bı karara varılmadı ben bıde netten bakayım ınsallah hayırlı olur hakkımızda

Hosgeldn boncugum.uyuklayarak yazyorum ben burdaym ama heran yok olabılırım.ıkı defa uyudum uyandm msj yazarken:)naber?

Berna karar vermekle ilgili dgl cnm yemeklık kırmızı sogan...ama içi byz olandan yanı.mor olmayacak asla.sen bak yınede...

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ kardelen49+ ugurboncugum+

selamlar canım arkadaşlarım ben biraz geçmişe bakıcam izninizle
inşallah ben dönesiye kaçmazsınız
ben kacmısım galıba:)canımsın acık kalmıs hastayım bılıyosun kusurabakma ama sende yoksun bgn:KK43:

Hosgeldn boncugum.uyuklayarak yazyorum ben burdaym ama heran yok olabılırım.ıkı defa uyudum uyandm msj yazarken:)naber?
hb cnm allah senı derınım telefonun sarjı bıtmıyormu kız:)tmm sen kaybolursan ben anlarım

X