Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hosbulduk pelincim,iyiyim sukur canim.disarda idim bende,arkadasa davetli idik..butun arkadaslar beraberce guzel vakit gecirdik,iyi geldi..eve gelincede dinlenirken size bakiyim dedim:KK61:

iyiyim derinim,sen nasilsin?mevlute gitmissin,rabbim orada ettigin dualarini kabul etsin canim..bizleride unutmadigin icin ayrica cok sagolasin.ayrica zemzem suyu da sifa ya vesile olsun insallah:KK61:

oh canım ne güzel iyi yapmışsın valla...bende evdeyim canım sıkılıyo cokta sıcak var bunalıyorum ama ayaklarım cok soguk bide bu ay cok farklıyım şimdi diycem hamişmiyim diye ama ilac kullanıyorum öyle bişey olamaz allah bilir ama ben kullandıgım hapa yoruyorum...hayırlısı olur inş...

Sagol garibim amin ins canım.rabbım hepımızı sevındırsın.
Peloş ölçtr cnm,belkıde kanszsn.hayırlısı.
Ben kaçtım.

Ay ya fırlatıcam duvara şmdi telefonu.birsürü yazdım gönder dedim,mesaj kısa dedı.hep yapıyo öyle,syfaya dönunce yollamş oluyo,ama yollamamışşşş!
Ececim basınız sagolsun cnm,mekanı cennet olsun.uzme kendını.
Elifçim inş bidaha görusrz cnm sagolasn,ayarlarz yine.
Banuş miden iyi degil dıye merak etmstm yıne kötymus dıkkat et cnm yedıklerıne.dun bıze uydun bozdn mideyi:KK43:
bende mevlütteydim 5bucuk gbı geldm.cok sıcak bugun,mahvolduk tıkıs tıkıştık yolda.uzak oldgu ıcın servıs ayarladıkta.smdıde dınlenıyorum.yemegmde var.
Yok be canım bu aralar hep aynı biliyosun.
Gir peloş bende gidiyorum.hap yaparmı bılmıyorm kı valla cnm.kansz mı kaldın acaba.neyse.hap dedınde bende ikinci farlutalımı içim kalkıp.bian önce adet olsam da atlatsam aşılamayı hayırlısıyla..
3 içiyosun dimi dr arasaydın.
Garibim naber cnm gecmıstesndır smdı.ben gelırım yıne.
Ay kızlar bugun mevlutten hcbsy anlamadım.okunan bölum cok doluydu yer yoktu.cocukluların oldugu odada oturdum oda uzak duyamadım bıle hiç...ama bizim bebise baktkca ALLAHIM bizlerede nasip etsn diye gecirdım hep icimden.bol bol zemzem suyu içtim yarasn diyerekten.rabbım kabul ederse icimden duamıda gecırdım hayırlısı inş.
Allah kabul etsin canım inşallah.

Banum 2 içiyorum canım.doktoru aramadım.ama ben öncedende 2 ictm diye hatırlıyorum.öyle başladım.
Peloş evet ben o kızı cok sevıyorum dıger oynadıgı diziden.

Sagol kardelenım.valla ikram edilenın dısında bilmeden sürahıdekınden de 1su bardagı içtim :)o yüzden bol bol diyorum.biraz mahcup oldum ama napım.dayımın kızı sonucta ama mutfakta görümcesi vardı:))

Naber derin kardelen 49 nasılsınız.
Derincim bende diziyi izliyorum tabi eşim arada yetenek sizsizinize bakıyor.
Ebrarcım düğünlerde demek iyi eğlen inşallah.
Derin bende çok kullandım 3 içtim tabi doktora görede değişiyor.Kaç günde biticek ilaç hadi bakalım benide heyecan bastı kız inşallah olucak.

Hoşgeldin Banucum iyidir.Ya bende sizinle rüyamı paylaşmak istiyorum bugün.Rüyamda bi ceylan gördüm kucağıma aldım ve ona su içirdim ne olaki acep recep.Kardeloşun kulakları çınlasın:KK1:

Banum hg cnm,ne blm valla 2içcem bakalım.6 gunde bıtcek.yanı 10gunu bulcak adet olmam...ekime sarkıyo aşılama.

Sagol kardelenım.valla ikram edilenın dısında bilmeden sürahıdekınden de 1su bardagı içtim :)o yüzden bol bol diyorum.biraz mahcup oldum ama napım.dayımın kızı sonucta ama mutfakta görümcesi vardı:))

Ay ne mahçup olcaksın o senin kısmetinmiş.Ayrıca nolcak 1 su bardağı içmişsin.Benim misafirlerim daha rahat.Peygamberiminiz diktiği hurmadan getirmiştik biz acve hurması belki duymuşsunuzdur.Pahalı olduğu için az getirmiştik.Onun çekirdeğinden bazen Allah lafzı çıkarmış bakın dedi satıcı.Bunu misafirlerime söyleyince meraktan yiyip yiyip baktılar çekirdeklere:KK1:Bende bişey diyemedim tabi:44:

Ay ne mahçup olcaksın o senin kısmetinmiş.Ayrıca nolcak 1 su bardağı içmişsin.Benim misafirlerim daha rahat.Peygamberiminiz diktiği hurmadan getirmiştik biz acve hurması belki duymuşsunuzdur.Pahalı olduğu için az getirmiştik.Onun çekirdeğinden bazen Allah lafzı çıkarmış bakın dedi satıcı.Bunu misafirlerime söyleyince meraktan yiyip yiyip baktılar çekirdeklere:KK1:Bende bişey diyemedim tabi:44:

anaa o da guselmiş:)e tabı nasıl dıceksn.onların düşünmesı gerekıyomus bence...valla bı kana kana ictm kı sorma bıde üst üste ikı tane içecektim kadın oraları toparlıyodu fazla durmym dedım:)

Kardelenimmmm müjdemı ısterım he,tabıre baktım :) cok mutlu bı haber alacagına ve çocuga isaretmıs ayy içim bi hoş oldu.hadi inş cnm.

Kardelenimmmm müjdemı ısterım he,tabıre baktım :) cok mutlu bı haber alacagına ve çocuga isaretmıs ayy içim bi hoş oldu.hadi inş cnm.

sağol canım baktığın için.Bende baktım aslında ama her rüyama çocuk yazıyo artık pek etkilenmiyorum o yüzden.Belki sizden müjde alıcam ondandır.Bu ay yine hamişler çıksında benim olmam şart değil.:KK76:

Hoşgeldin Banucum iyidir.Ya bende sizinle rüyamı paylaşmak istiyorum bugün.Rüyamda bi ceylan gördüm kucağıma aldım ve ona su içirdim ne olaki acep recep.Kardeloşun kulakları çınlasın:KK1:
Hayır olsun canım tabiride çok güzel inşallahh canım çıksın rüyaların.
Banum hg cnm,ne blm valla 2içcem bakalım.6 gunde bıtcek.yanı 10gunu bulcak adet olmam...ekime sarkıyo aşılama.
Hoşbulduk canım daha iyi derincim ya çok sıcaklarda olmasın evde yatarken rahat edersin..
Kuzenimde getirmişti Anneminkinde çıkmıştı galiba saklıyordu sanki çokda güzel olur bizim evde hurma hep olur hatta şimdi gidiyim yiym canım çekti kızlar.
Valla derin tam müjdelik hadi bakalım inşallah.

X