Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sağol canım baktığın için.Bende baktım aslında ama her rüyama çocuk yazıyo artık pek etkilenmiyorum o yüzden.Belki sizden müjde alıcam ondandır.Bu ay yine hamişler çıksında benim olmam şart değil.:KK76:
İnşallah hepimiz kalalım ama bak rüyaların sana işaret veriyor olucak inan ben inanıyorum burda sonunda bebeksiz kimse kalmıycakkkk.

Kardelenım öyle deme askolsun belkı bu defa olacaktır canım.cok saf ve temız bır rüya...
İnşallah senden alalım tatlım.ay ınsan herkes aynı anda tez zamanda kalsn ıstıyo dimi ama.rabbım için zor yok çogumuz yakında bebiş haberı verıcez rabbım ızın verırse.

İnşallah hepimiz kalalım ama bak rüyaların sana işaret veriyor olucak inan ben inanıyorum burda sonunda bebeksiz kimse kalmıycakkkk.
inşallah canım hepimizin dileğide bu
Kardelenım öyle deme askolsun belkı bu defa olacaktır canım.cok saf ve temız bır rüya...
İnşallah senden alalım tatlım.ay ınsan herkes aynı anda tez zamanda kalsn ıstıyo dimi ama.rabbım için zor yok çogumuz yakında bebiş haberı verıcez rabbım ızın verırse.

İnşallah derinim hayırlısı bakalım

İnşallah derincim bak aklıma ne geldi kuzenimi anlatmıştım ya onlar 3 cuma zuhuratbabaya gittiler sonraki ay hamile kaldı mucize gibiydi onlarınkide bizde gitsekmi beraber ne dersin ben yalnız gitmek istemiyorum çok kalabalık oluyor.

Ay banuş ya yatarsın fln dedın ya bi acaip oldum ya.inş cnm emeklerımızın karsılıgını alırız.bugun mevlutte yatak odasına girdım baktm komidinin üzerinde minnacık bi spor ayakkabı,amerıkadan hedıye gelmıs ablasına o da kızkardesıne vermıs bebıs olunca onun oglan iri biraz da:)bende bayıldım banane dedım bende bebişim olunca istyorum bunu gydırırım bıraz olmayana kadar dedım:)keşke olsn sana vercm onları dedı kıyamam...icım acaip oldu...
Ben kactm kıslar eşım geldı.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ kardelen49+ ugurboncugum+

selamlar canım arkadaşlarım ben biraz geçmişe bakıcam izninizle
inşallah ben dönesiye kaçmazsınız

Ay banuş ya yatarsın fln dedın ya bi acaip oldum ya.inş cnm emeklerımızın karsılıgını alırız.bugun mevlutte yatak odasına girdım baktm komidinin üzerinde minnacık bi spor ayakkabı,amerıkadan hedıye gelmıs ablasına o da kızkardesıne vermıs bebıs olunca onun oglan iri biraz da:)bende bayıldım banane dedım bende bebişim olunca istyorum bunu gydırırım bıraz olmayana kadar dedım:)keşke olsn sana vercm onları dedı kıyamam...icım acaip oldu...

İnşallah canım sen bi paşa doğur biz ne ayakkabılar alırız ona.Amerikadan olmaz belki ama made in turkey lerde fena değil hani:KK34:

İnşallah kız bende yazarken bir hoş oldum tüm kalbimle dua ediyorum derin sende başal yunus duasına istersen aşılamaya kadar
Kızlar meryem suresini okusakmı sırayla ne dersiniz.
Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ kardelen49+ ugurboncugum+

selamlar canım arkadaşlarım ben biraz geçmişe bakıcam izninizle
inşallah ben dönesiye kaçmazsınız
Naber canım hoşgeldin resimlerimiz çok hoş çıkmış birtek benim yaka kaymış ufff dedi ama genede çok güzeller siz varsınız ya:KK66:Ben kaçıyorum ebrracım eşimden gell tezaharatu var ama o birazdan uyur kaçarım.

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 1 ziyaretçi)
garip,
ebrar_53+,
banu145145,
meltem85,
ugurboncugum,
kardelen49,
burina,
DerinSu

hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3:nasilsiniz?:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

canım hayırlısı olsun bu defa üzmesin seni bebişin inşallah oğluna söyledinmi ne dedi

vay heyecanlı vayy derinim sen ilaçtan günde 2 tane iç fazla içme

banucum sgl aradığın için sayende kızlarla konuştum gerçi önce ben aradım emme neyse olsun bu seferlik gününüz güzel geçmiş çok sevindim

ben gelirdimde emre hasta sen kaynanam gidince bize gel bizde onları çatlatalım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hadi canım sana iyi yolculuklar inşallah tedaviye gerek kalmadan bebiş gelmiş olur

sen şişko halinle napacan otur oturduğun yere bakıım bebişi yorma adı mertti demi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben hiç kıskanmadım banane gelmezdim zatende :63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:

sgl sevcanım emre hasta kanda enfeksiyon çıktı dr antibiyotikle ventolin verdi kullanıyoruz sen nasılsın bebişler nasıl

evet canım oku oku geçmiyo çok konuşmayın dedim size hiç susmamışsınız neyse bugün dr daydık ilaçları aldık şimdi birazdaha iyi heyecanın bitmiştir nasıl canlı görüşmek sevindim sizin adınıza :90::90::90::90::90::90::90::90:
değilmi kesin kıskanmamışsındır :))delüm benim inşallah bigün seninlede kucaklaşırız canım
emre nasıl oldu daha iyidir inşallah
ben takiliyorum size kizlar,ama gercekten bende orda olmayi isterdim..sizler bulusursunuz elbet birgun,ama ben bulusabilirmiyim sizlerle allah bilir:KK59:
kuzum yaa hiç belli olmaz belkide enkısa zamanda görüşürüz
Kızlarr sohbet ederiz dye geldim ama çıkıyorum birden ağrı girdi görüşürüz daha sonra yarın giremem belki malum düğn var merak etmeyin :)İyi akşamlarrrr:KK16:
kuzum hayırdır niye ağrın olduki merak ettim iyisindir inşallah şimdi
slm kızlar gecmişe baktım ama inanın alıntı yapmaya canım istemedi bugün çok kötü gecti eşimin teyzesi vafat etti çok üzüldüm bide çok severdim onu aslında allah onu kurtardı ama ne bileyim dayanacak gibi değildi işte şeker hastasıydı ve ayaği kesilmişti bana sabah söylemediler ve kimin vefat ettiğini öğrenememiştim ama komşu bana laptak söyleyince çok kötü oldum karnım çok ağrıdı korktum sanırım kayınnamda duymuş bana söylediklerini hemen aramış neden söylediniz biz alıştıra alıştıra söyleyecektik bişi olur diye diyemiyorduk filaan demiş ama bütün gün zorum vardı su içe içe bi kaldım yani anlayacağınız çok zor bi gün gecirdim bu ara hep üst üste kayıplarımız allah sabır versin artık diyecek bişide kalmadı :KK43::KK43::KK43:
ececim başınsaolsun canım ALLAH rahmet eylesin canım .üzülme lütfen bebişini düşün canım
Canım başın sağolsun kayıplar olunca üst ste gelir zaten hep allah sabır versin sende cok düşğnme canım üzme kendini

Çok güzel anlatmısıın canım valla cok güzeldi böyle tek tek yazmak için 30msaat uğraşmıyon lak lkak konuşuyonya en güzeli oydu en kısa zaamanda arayı açmadan tekrarlayalım bu sefer gelemeyen arkadaşlarda gelir inşallahh :)

Canımm inşallah hep görüşcez sen zaten dibimdesin en kısa zamanda kahveye bekliyorumm :)

Kızlar bende fotoları atcam şimdi. Benim yumurtalar biraz yavaş ilerliyo ama ilerliyomuş bakalım pazartesi yine doktora son kontrole gidcem inşallah iyce büyümüş ve catlamış olur :)

Ben bugn kuzene ordanda hastaneye ameliyat olmuş bir arladaşımı ziyarete gittim anca geldim çok kalamıycam yarın girerim inşallah

Sevcan Anatolia irsen Ece Berrin ve şu na aklıma gelmeyenler hepinizi öperimm
elifim evet canım süperdi nasip olurda görüşürüz inşallah
Bugün bi hamile haberi daha aldım ben bu arada.Topikten değil merak etmeyin benim bi arkadaşım.4.çocuğu maşallah.İşin ilginci bu arkadaş 2-3 ayda bir adet olur bekarlığından beri ama her sene doğuruyo maşallah :26:
tatlım buara millet habire doğuruyo bende okadar çok haber aldımki ah ah darısıda bize olsun inşallah
Kızlar alıntılar gitti son cümleyi yazdım bilgisayar kapandı şokkkk oldum.
2 saatte geldim sıcakta mahvetti ama değdi sanki kırk yıllık dostlardık derincim evdeyim kaçırılmadım kız:::))))eve geldim ayşeyi dışarı çıkardım çok ağlıyodu arkadaşlarım diye sonrada eşimin abisine gittik yeni geldik ayakalrım şişti midem çokk fena sizden sonra hiç bişey yemedim şimdi biraz zeytin yiyim dedim inşallah dokunmaz Ebrara resimlerimiz güzel çıkmış ben herzamanki gibi tombik çıkmışım yoksa o kadaar değilim dermişim sizde yermişiniz:::)))))))Birsen kız zaten aklımızdaydın arıyacaktık Kardelen 49 çok yorulmuşsun kolay gelsin inşallah canım hepimiz mutlu haberi alıcaz.Ece başınız sağolsun Kardeloş güle güle git canım çok özletme kendini Sevcan daha iyimişsin anatolia keşke olsaydın seni tanımayıda çok isterdim garipçim aklımızdaydın canım uebesli sevindim yumoşlarına inşallah pazartesiye çatlar kızlar bu saatte aklımda kaln bu kadar hepinizi kocaman öptüm ayaklarım resmen bolon olmuş gidiyim yatıyım muckkssss iyi geceler.
kıyamam yaa yorulmuşsun baya bizde merak ettik seni yaa neyse iyi olmANa sevindim
buarada harikasın bunuda bil tamamı
bu seferlik kaçırdım kıslar :KK4:inş birdahaki sefere:KK55:
inşallah canım ya çok mutlu oluruz
dün büyük buluşma gerçekleşmiş ne güzel ....resimlerde harikaaa...o anın ne kadar keyifli geçtiğini belgelemiş...
HEYYY ANKARALI HATUNLARRRRR...
e bizde bi araya gelsek olmaz mı ....ne dersiniz ??? :KK52::KK52::KK52:
ranacım saol canım inşallah siz ankaralılarda buluşursunuz
slm kk nın güzellll hatunlarıı bayramda memleketteydim yeni geldim inş herkes iyidir bende kızımda bogazımız kötü olduk evimize geri geldik ilaç verdi dr inş kızım hemen iyleşir :KK43:
oh hatunlar buluşma yapmış resimler nerde bende görmek istiyorum :)
kanka buluştuk kucaklaştık darısıda seninle kucaklaşmaya reismleri görmüşsün zaten canım :))
buarda geçmiş olsun bitanem gökcemede sanada öpüyorum sizi
Ebuşum dügünden gelemedin mı kıs:)gece miydi yoksam dügün?gelmedın hic.
kuzu düğünden geldim ama okadar yorgundumki azcık dinlendim
felaket trafik vardı tam 2 saatte bahçelievlerden döndüm ayaklarım koptu yaa .bide sıcak mahvettei yaaa
Sagol kardelenım.valla ikram edilenın dısında bilmeden sürahıdekınden de 1su bardagı içtim :)o yüzden bol bol diyorum.biraz mahcup oldum ama napım.dayımın kızı sonucta ama mutfakta görümcesi vardı:))
afiyet şifa olsun cano ohh yarasın
Naber derin kardelen 49 nasılsınız.
Derincim bende diziyi izliyorum tabi eşim arada yetenek sizsizinize bakıyor.
Ebrarcım düğünlerde demek iyi eğlen inşallah.
Derin bende çok kullandım 3 içtim tabi doktora görede değişiyor.Kaç günde biticek ilaç hadi bakalım benide heyecan bastı kız inşallah olucak.
kuzu düğün değildi nikahtı ama hem gidişte hem dönüşte öyle trafik vardıki .buarada arabaylada ilk karşıya geçtim onuda başardım :KK1:buluşmalaraa arabayla gelirim dermişim .yok ya inanki metrobüs hepsinden süper dün nekadar rahattım
Hoşgeldin Banucum iyidir.Ya bende sizinle rüyamı paylaşmak istiyorum bugün.Rüyamda bi ceylan gördüm kucağıma aldım ve ona su içirdim ne olaki acep recep.Kardeloşun kulakları çınlasın:KK1:
hayrolsun kuzum çok güzel rüyan hayırlara çıkar inşallah
bende güzel rüya gördüm hadi bakalım
inşallah olsunda kardelenin dediği gibi madeın turkey alırız ona :)))
İnşallah kız bende yazarken bir hoş oldum tüm kalbimle dua ediyorum derin sende başal yunus duasına istersen aşılamaya kadar
Kızlar meryem suresini okusakmı sırayla ne dersiniz.

Naber canım hoşgeldin resimlerimiz çok hoş çıkmış birtek benim yaka kaymış ufff dedi ama genede çok güzeller siz varsınız ya:KK66:Ben kaçıyorum ebrracım eşimden gell tezaharatu var ama o birazdan uyur kaçarım.

evet banum ya çok güzel çıkmış yok ya herşey süper sende öylesin emin ol .
buarada dün gece aklıma yaş muhabbeti geldi hani doktora 22 demişsinya inanki kriz geçirdim yaa :KK60::KK60::KK60::KK60:
valla canım meryem suresi uzun olurda ayetel kürsilere devam etsekmi gerçi dünde konuştuk ama
tamam hadi git ilgilen benimkide gelir çıkıcam canım öptümm

garibim hoşgeldin canım nasılsın ?

hosbulduk ebrarim,sende hosgeldin:KK42:hamdolsun iyiyim canim,disarda idim bugun.arkadaslar ile guzel bir gun gecirdik,simdide dinleniyorum iste...ruya görmussun sende hayr olsun ruyan insallah:KK61:

kardelenim seninde ruyan hayr olsun canim,okuyunca tabirini bilmeden bebek aklimdan gecti benim..insallah rabbim nasip etsin..

X