Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Tmm boncugum sen anla cnm:KK66:yok suan sarj full..
Berna,ilk basladıgında 15gun yapıyosn cnm.sonra onu takıben 2-3 ay adete 10 gun kala sadece 10gun yapıyosn...kac aya kadar aralıksz yapılabılıyodu onu unutm bak.saracoglunun siteye bı bak.tüm sorularına en saglıklı cvabı bulursn.
Kızlar ben kactm musadenızle uyukluyorum valla.hadı öpuldunuz.

Herkese günaydın kızlar...haftasonunuzun mükemmel gecmesı dilegimle.
Ebuşum canım,demek dun bahçelievlerdeydi dügün,bızde mevlüte oraya gttk desem:)içi tıklım tıklım kadınla dolu bi okul servisı gözüne carptysa o bizdik:)))
banum dun yazmşsın zuhuratbabayı olabılır cnm gıderız nolcak...daha ben dualara başlamadım kuşum.okucaz inş.

slm arkadaşalar bn 10 aylık evlym 6 ay vajinismusla mücadele ettim şükür yendm şimdide bebek mücadelesi var 2 aydr denyrz yok. bu 3. ay 10 gün var reglime neler yapmak lazım yani genel olarak tmm yumurtlama günlerimi fln takp edyrm bu ay ii çalştk. atladığımız bşylermi var ya. yaşımda henüz 20 yani eşimde öyle 23 yaşında inş. bi sorun yoktr

1 adet orta boy beyaz soğanı (kırmızı ve mor soğan kullanılamaz) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Bu kürü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

merak edenler için alıntı yaptım soğan kürünü :KK68:

anne olmak zormuş ya evlenmeden önce 1 kerede olyo sanydm ama uğraşacağz galiba allah fazla uğraştrmasın inş. yakın zmanda hayrlısyla versn

tabi olabilir.Bi zararı yok bu kürün.Yalnız denemek isteyen herkese söylüyorum ben bunu midende gastrit falan varsa deneme mahvediyo

mideme beyaz soğan dokunyo evet o yüzden evimde mor kullanyrm genelde napcm başka ne yapabilirm ya arı sütündn flnda bahsedlyo nette onuda denycm

Hayırlı pazarlar kızlaar.Herkes bi yerlere gitti galiba bu güzelim sonbahar gününde.Ben sonbaharı çok seviyorum yaa hava çok tatlı oluyo birazda hüzünlü oluyo mmmm.Özellikle bu mevsimde bi İstanbul aşkı depreşiyo bende nedense.Sahilde bi kahve içmek istiyo canım benim için yaparmısınız İstanbuldaki arkadaşlar.Benim akşama yine misafirim var bi bakiiim dedim ama kimseler yok.Hamişler nasılsınız sesiniz çıkmıyo:KK49::KK49:Garibim bu smıle senin için:KK34::KK52:

mideme beyaz soğan dokunyo evet o yüzden evimde mor kullanyrm genelde napcm başka ne yapabilirm ya arı sütündn flnda bahsedlyo nette onuda denycm

Hiç doktora gittinmi.Yani sıkıntın varsa inşallah yoktur da ona göre şeyler denersin.Önce problemin ne olduğunu bilmekte yarar var bence

anne olmak zormuş ya evlenmeden önce 1 kerede olyo sanydm ama uğraşacağz galiba allah fazla uğraştrmasın inş. yakın zmanda hayrlısyla versn

Kimileri için kolay dediğin gibi hemen oluveriyo ama bazıları için zor işte.Yaşın küçük yola yeni çıkmışsın üstelik başka bi problemi yeni aşmışsın acele etme kafana takmak için çok erken.Burda 30 lu yaşlarda 6-7-10 senelik evli arkadaşlarımız var bi taneside benim.Hala uğraşıyoruz biz nasip kısmet

Kimileri için kolay dediğin gibi hemen oluveriyo ama bazıları için zor işte.Yaşın küçük yola yeni çıkmışsın üstelik başka bi problemi yeni aşmışsın acele etme kafana takmak için çok erken.Burda 30 lu yaşlarda 6-7-10 senelik evli arkadaşlarımız var bi taneside benim.Hala uğraşıyoruz biz nasip kısmet

ztn bana ağır gelende daha yeni problemden çıkıp tekrar yine probleme düşmek. dr a gtmedim hiç ama bikaç ay daha olmazsa gtcm büyütmek istemyrm kafamda ama olmyo malsf düşünmden yapamyrm .rabbim isteyen herkese versn sağlıklı hayrlı evlatlar

1 adet orta boy beyaz soğanı (kırmızı ve mor soğan kullanılamaz) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Bu kürü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

Ilk kür uygulandıktan sonra 2. Adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Evet canım ben kaynatmadan atıyodum ben yalnış yapmışım bu doğruymuş ama benimki bile işe yaradı yarın böyle yapıcam.

Merak edenler için alıntı yaptım soğan kürünü :KK68:

canım adam özellikle mor yada beyaz soğan olmaz etkisi yok diyor. Dayanabiiyosan sarıdan yap. Gastriti varsa yemektwen en az 2 saat sonra yapılmalı sanırım.

hayırlı pazarlar kızlaar.herkes bi yerlere gitti galiba bu güzelim sonbahar gününde.ben sonbaharı çok seviyorum yaa hava çok tatlı oluyo birazda hüzünlü oluyo mmmm.özellikle bu mevsimde bi istanbul aşkı depreşiyo bende nedense.sahilde bi kahve içmek istiyo canım benim için yaparmısınız istanbuldaki arkadaşlar.benim akşama yine misafirim var bi bakiiim dedim ama kimseler yok.hamişler nasılsınız sesiniz çıkmıyo:KK49::KK49:garibim bu smıle senin için:KK34::KK52:

ahh canım bende severim saonbaharı kışı. Ben senin yerine içerim sahilde ama inşallah sende bir sey cıkarda gelir keyif yaparsın canım

Geliyorm gdyorum kmse yok:KK43:
umt kardelenın dedıgı gıbı yasın ufak daha.keske senın yaslarnda olsamda bebegımı takardm kafaya:)ya tabı tercıh meselesı,kimi erken anne olmak ister kimiside önce hayatını oturtmaya çalısır.inş bi problemin yoktr ve boşa üzülüyosndur...doktorlar 1 yıl dolmadan tedavı etmıyolar ztn.

X