Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
KARDELOŞ.............3,5 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
BERRİN...............????:KK55:
ELİF.................????:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:
RANA:KK49::KK49::nazar:
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:
EGAL:KK49::KK49::nazar:
CİCİLİ:KK49::KK49::nazar:
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ:emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
selam hanımlar
ben elimdeki listeyle böyle bir liste oluşturdum
eklenmek isteyen varsa bildirsin
bide dualara tekrardan başlıyoruz haber veriyim dedim
ilk aleynadan başlıyoruz tedavide olduğu için okumak isteyen bana bildirsin
bide elifim ve berrinim sizde nekadardır beklediğinizi yazarsanız listeye eklerim

Ay ellerine saglık ebuş cnmsn ya.liste yaptn yine he.hadı bakalım,listenın basından sonuna hepımız en yakın zamanda annişlere terfi edelim inşallah.

NASILSIN CANIM
yanlızı kaldın kıyamam bende çok kalamıycam çıkmam gerek daha namaz kılmadımda :KK43:(
sen naparsın bakıyım

Ay ellerine saglık ebuş cnmsn ya.liste yaptn yine he.hadı bakalım,listenın basından sonuna hepımız en yakın zamanda annişlere terfi edelim inşallah.

ne demek cano yaa duaya başlıycazya dedim listeyi düzenliyim
artık kış geliyo boncuumda regl listesini yapar
heyecanla bekleriz günlerimizi inşallah
inşallah annişlere terfi edicez önce hamişlere sonra anişlere :))

Tamam ebuşum okumak isteyenler bildirsin,ne kadar gerekırse okurum aleynaya cnm.listelımı olcak yoksa özel msj yoluylamı cano?yasak hala dımı?

Tamam ebuşum okumak isteyenler bildirsin,ne kadar gerekırse okurum aleynaya cnm.listelımı olcak yoksa özel msj yoluylamı cano?yasak hala dımı?

evet cano hala yasak listeyi ben tutucam yine pcde mecburen
okumak isteyenler bildirsinde bana liste yapıcam sonrada mesaj atarız ona göre kuzum

bide kızlar ben elimdeki listeye göre yazdım bekleme sürelerini değişiklik olmuştur mutlaka bana bildirirsiniz olurmu :KK16:

Cnm benım,pc kullansydım yardm ederdm ya:KK43:bende heyecanlandm şmdı.ıns hersey cok guzel olacak.ben ıyım cano,evde pineklyorm boş boş.karnım agrıyo braz,hap basladı etkıye sanırım.sen gıt kıl namazını cnm.musaıt olnca gel msn yapalm buralardaym ben öptm.

Ay kızlar rüyalarınızhayra çıkar bebeğe nasip olur inşallahhhh

Ebrar canım sen benim yolladığım fotoları koydun mu kuzum buarada bugün msn de cıktım kitlendii bilgisayar acamadım bi süre bağlanamadım internete canım kusura bakmkuşum

Derinim başladın demek hadi hayırlı olsun canım moralini inancını yüksek tut Allahın izniyle hersey olur canım inaşşalah

Benim soğan kürü sebebiyle inanılmaz akıntı var gerci böbrekten kasığa bir sızı da var. Ya kızlar aklıma takıldı benim yumoşlar bu ay yavaş büyüyoya acaba soğan kürü yapmış olabilir mi. Ama öyle düşünüyorumda adam bu kürü kolay cocuk sahibi olalım diyede verdi anlamadım yani. Neyse bu ay büyümesse bir dahaki ay büyür inşallah en azından iltihaplarım sökülür bu ay dimi:)

Yalnız ben geldim herkes kaçmış alınıyom bak haaa:))
yok canım koymadım dedinya büyük olmuyo diye ben beceremem küçültmeyi nerde bende o maharet oyüzden denemedim hiç :)))
canım soğanın etkisi yoktur yaa dediğin gibi şia olsun inşallah yumoşlarda büyür
Canım derin yalnış hatırlıyo galiba ben anlatıyım . Zaten İbrahim saraçoğlunun kendi sitesindede yazıyor ordanda bakabilirsin. Sabah ve akşam yapıyosun tok karnına. Her seferinde yeni bir soğan kullanarak yapıyosun sıcakve taze içiyosun yani.

Soğan sarı yemeklik soğan olacak kırmızı soğan olmayacak.

1,5 bardak temiz içme suyuna bir soğanın kabuklarını çıkarıp 4-5 parçaya bölüp soğuk suya atıyosun. Su kaynamaya başladıktan sonra dakika tutup 5 dakika daha kaynatıyosun. Sonra altını kapatıp suzup içiyosun sıcak sıcak yudum yudum. Bu arada ağzını kapalı kaynatıyosun canım. Aynı işlemi yeni bir soğanla akşam yapı içiyosun. Reglinin 7 günü başlayıp 15 gün devam ediyoun İltihap falan varsa akıntın baya artıyo yani atıyor.

Kuşum heycan varmı heycan
canım malesef sen yanlış yapıyosun ya kaynayan suya atman gerekiyo çok kez yaptım ve çok kez saraçoğlundan dinledim .sende kaynayan suya at yanlışlık olmasın
ben kacmısım galıba:)canımsın acık kalmıs hastayım bılıyosun kusurabakma ama sende yoksun bgn:KK43:

hb cnm allah senı derınım telefonun sarjı bıtmıyormu kız:)tmm sen kaybolursan ben anlarım
canım önemli değil nasılsın ?daha iyisn inşallah
Herkese günaydın kızlar...haftasonunuzun mükemmel gecmesı dilegimle.
Ebuşum canım,demek dun bahçelievlerdeydi dügün,bızde mevlüte oraya gttk desem:)içi tıklım tıklım kadınla dolu bi okul servisı gözüne carptysa o bizdik:)))
banum dun yazmşsın zuhuratbabayı olabılır cnm gıderız nolcak...daha ben dualara başlamadım kuşum.okucaz inş.

evet kuzu bahçelievlerdeydim demek öyle aslında ben gördüm ya dermişim :))))

Delüm:)sorma gttk işte.bide oraları cok begendm ya ne kadar güzel yenı yapılar,alısverıs caddelerı kocaman,hersey ayagının altı...gercı ben gopuda svyorm ama degısık yerlerde yaşayasımız gelıyo kocişin özellikle.magaza dolu,is sorunumuz uzaklık sorunumuzda olmas.

Cnm benım,pc kullansydım yardm ederdm ya:KK43:bende heyecanlandm şmdı.ıns hersey cok guzel olacak.ben ıyım cano,evde pineklyorm boş boş.karnım agrıyo braz,hap basladı etkıye sanırım.sen gıt kıl namazını cnm.musaıt olnca gel msn yapalm buralardaym ben öptm.

cano olsun ya sorun değil zaten okadar az kişi kaldıkki hallederim Allahın izniyle
hadi bakalım canım olda rahatla artık sonrada start ver tedaviye
tamam kuzum ben çıkıyım sonra gelebilirmiyim bilmiyorum kociş erken gelicek yemek filan yapıcam fırsatım olursa gelirim .hadi öptüm seni

HAMİŞLERİMİZ

ANNİŞLERİMİZ
canım beni dogru yazmışsın listeye 1.5 sene...hamileler listesine iki kere yazıldım ama rabbim nasip etmedi:KK14:inş rabbim bu sefer bu listeye girip dokuz ay boyunca listede kalmamı saglar hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hepimize....
selam hanımlar
ben elimdeki listeyle böyle bir liste oluşturdum
eklenmek isteyen varsa bildirsin
bide dualara tekrardan başlıyoruz haber veriyim dedim
ilk aleynadan başlıyoruz tedavide olduğu için okumak isteyen bana bildirsin
bide elifim ve berrinim sizde nekadardır beklediğinizi yazarsanız listeye eklerim

eboşum inan cok sevindim dualara yeniden başlamamıza...rabbim inş bu listediki herkezi hayırlısıyla bu sene anne adayı yapar...tamam canım ben seve seve okurum...ne kadar okuycamı yaz yeter...

HAMİŞLERİMİZ

ANNİŞLERİMİZ

özlemiştik bu listeyi yaa eline sağlık ebrarım.Az kalmışız hamiş adayları olarak inşallah öbür listeye geçeriz yakın zamanda

selam kızlar dua listesini görünce girip yazim dedim.abla bende okurum.haber verim dedim.öptüm hepinizi.

bide kızlar ben elimdeki listeye göre yazdım bekleme sürelerini değişiklik olmuştur mutlaka bana bildirirsiniz olurmu :KK16:

canım benim 7 ay oldu bide canım ne okuyoruz hangi duaları onlarıda söylersen sevinirim okuyalım valla canım uğrastığın için allah razı olsun rabbim hepimizin yüzünü güldürsyün inşallah

Hoşgeldiniz kıslar sesimi mi duydunuz:)
pelinim gelmedı benımkıler kıs .oturuyorm gene tek basıma.gelırız deyp gelınmeyınce cok snr olyorum hee!

X