Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selinam tamam canım senin içinde güleriz söz benden..ara tabı kız ne güsel olur valla...
Ebuşşş makbusta dedi bulusunca arıcak cnm:)

canım gecen kullandıgımda yapmamıştı...ama bu sefer gec kullandım zaten doktora gittigimde hemen belli olmazki o adetime daha vardı...bak bende sacmalamaya başladım derinim :)) olsun canım sen hep böyle sacmala bak semroşuda rüyanda gördün hamile kaldı benim icinde düşüncelerin dogru cıkar belki kız...

Evet peloş öyle umut edıyorum..tabıkı varsa rabbm korusun,haplardan yanı...inş vardır.haklısın görünmez varsada:)kız valla semrayı tanımıyorum ama birine sarıldım işte upuzundu saçları semra bu dimi diyodum:)benim böyle vakalarım cok:)

sağolasın canım yaa bende alttaki 2 taneyi cektrmiştim çok zor ama üstteki sürekli iltihap yapıyo antibiyotik kullanıyorum.benim uyuz doktorda önce alamadı sonra inat ettim çekecem dedi bir hafta cenem mor gezdim. öyle bi çökmüş kii gıcık :)

Selinam tamam canım senin içinde güleriz söz benden..ara tabı kız ne güsel olur valla...
Ebuşşş makbusta dedi bulusunca arıcak cnm:)

Derinim bende tam dicektim diğer topiğe yazmış makbuş diye :)
canım bende iyi diyiyim iyi olayım ama iki gündür mide bulantısı ve halsizlik var bide ayaklarım cok soguk üşüttüm heralde tutişim...

Pelinim çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine Allah şifa versin...

ay derinim ya haklısın aslında hapta iciyorum ama sanmıyorum ya nerde bende o şans...senin altıncı hissin kuvvetlimi ne burcusun sen yengecler öyle olurmuş... hadii bakalım bende hamiş kalırsam korkacam kız senden:))

valla öle canım allah razı olsun hepinizden burda çok kişiyi tanımıyorum (oturduğum yerde )sizin sayenizde kendimi yanlız hissetmiyorum çok fazla

hoşbulduk canım ya valla çok kötü senin boynunda ne var canımm benimkinde düzleşme varmış ilerlemiş biras dün baklava yapmıştım. gece uyuyamadım valla ya sana da geçmiş olsun valla canım

İçimde büyük bi bomba var asıl kızlar...yani içimde tutayım diyorum olmuyo.peloş hep senin yüzünden:)))oh suçu da attım peloşa söyleyebilirim...bence bu ay KARDELOŞUM hamis gibi geliyo düşününce kıpır kıpır oluyorum.bicok isim olabilir ama semradan sonra kardeloşumdan bombayı bekliyorum...ondan sonrada ebuşum...ya demirbaşlardan kalan olcak biliyorum sırayla,kardelos,ebuş,boncuk...kıslar bunlar haber verme sırası tabi.hepımız kalcas sırayla:)

Derinim bende tam dicektim diğer topiğe yazmış makbuş diye :)

Pelinim çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine Allah şifa versin...

tutişim cok sagol canım ...aslında dikkat etmem gerekiyo hava sıcak diye ince giyiniyorum sonrada böyle cekiyorum...

ben burdayım tanımadık ama yazılarımı görmüşsündür sanırım,memnun oldum banu :93:
Merhaba canım bende memnun oldum.
Hayırlı olsun canım ne mutlu umarım bu sefer herşey güzel gider.
Semraaaa cok sevindim cnm ya Allah tamamına erdırsın gözünaydın.rüyamda boşa seni görmedim demek:)
Kız iyice bilgiç oldun valla.::))

valla öle canım allah razı olsun hepinizden burda çok kişiyi tanımıyorum (oturduğum yerde )sizin sayenizde kendimi yanlız hissetmiyorum çok fazla
sagol canım bende kendimi eskiden yanlız hissederdim ama kızlarla tanıştıktan sonra kendimi yanlız hissetmıyorum...daha yenisin yavaş yavaş hepimizle kaynaşırsın burası cok dogal bir topik herkeze yer var burda...

olsun canım bu haberler gercek olsunda ben sucu kabullenmeye hazırım:))ya inş dedigin gibi olur rabbim yüzümüzü güldürsün hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin hepimize... boncuktan sonra sende inş güzel haberi verceksin bizlere inş...

Hadi bakalım inşallah canım.

Kızlar yarın 12 den öncede orda olabilirim içerde beklerim olmazsa eşim ordan başka yere gitme dedi sizce bir sakıncası varmı acaba?Bugün ebrarla konuşmuştuk onu dedim yok dedi.Sizde bişey deyinde kızlar................

valla ben burayı çokk seviyorum canım inşallah daha çok kaynasırız girmeyince rahat etmiyorum ama bu ara gecmişe bakamıyorum fazla boynum yüzünden

Benim midem çok kötü berbat ağrıyor kızlar bulantıda var adetliyim birde ama bu mide neden bu kadar ağrıyor anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…